» »

Aktivacija popusta pri siolu

Aktivacija popusta pri siolu

Ibex ::

mihax00 ::

zanimivo kr za 7% me bojo olajšal vsako mesečnih muk nooroo :\

tnx za info ;)

Gwanaroth ::

7% discount = dve pivi več na mesec !

Cheers!
Lights often keep secret hypnosis..

hysteria ::

Bravo Siol, res KRASNA poteza! Ko sem pred kakimi 8 meseci nazaj nekaj podobnega predlagal na siolovem foromu, se je tamkajšnji moderator in predstavnik siola (klemenr) samo ignorantsko obregnil, češ kakšne neumnosti pa pišem. Ampak glej jih kljukce, 8 mescov kasnej storijo ravn to. Vendar po 4 letih zvestobe nisem več njihov naročnik, temveč zadovoljni uporabnik konkurenčnega ponudnika, kjer za nižjo ceno dobim mnogo več 8-)

Je pa zanimivo pogledat dejstva: ob prihodu ADSL2 meseca februarja se je dost govorilo o znižanjih cen, kasneje so cene (tudi starih paketov) ostale iste, z obrazložitvjo Siola da pač ponujajo toliko kvalitetnejšo storitev, da opravičuje "malo višjo" ceno. S 1. septembrom, torej čez par dni pa se obeta (tokrat zares) znižanje cen. Če sklepam po cenah enega drugih ponudnikov, ki je že razkril magične cifre, naj bi mesečna naročnina za standardni paket 1/256 po novem znašala 5.900 sitnih, morda bo siol zahteval še kakšen cekin manj. Po vsem tem lohk potegnemo črto in ugotovimo da konkurenca ni več le en majhen neškodljiv bav bav ki vsake tolk časa malo zarohni iz bližnjega grmovja, še posebej če gre cene znižat velemogočni Telekom/Siol.

markoajda ::

Bom počakal do 2.9., ko bom naročnik več kot 3 leta in bo popust 7%! :)) Končno nekaj tudi za nas stare naročnike.

Matej_ ::

Popust je vedno dobrodošel. Je pa naročnina vljučno s popustom napram konkurenčnim ponudbam še vedno oderuška in takoj ko mi bo dostopen T2, bom zamenjal ponudnika. Ampak dobro, podarjenemu konju se ne gleda v zobe :)

Kar pa me moti pri temle popustu, kar se mi zdi naravnost podlo, pa je da je potrebna "aktivacija". Mislim, da se tako nagradi "zveste stranke" (to so tiste ki jim je SIOL edina opcija :)), namesto prijaznega obvestila ob položnici (čeprav bi že manjši znesek bil povsem dovolj), naj bi sedaj uporabnik še nekaj "aktiviral"? Kot kaže računajo na neinformiranost :(

bond007 ::

Hmm, tole je pa mal čudno:

Sklenitev naročniškega razmerja: 11.08.2003
Višina popusta: 5%

Po teh podatkih sem že več kot 3 leta naročnik, a vendar samo 5% popust:\ . Nima veze, v roku par dni me priklopijo na triero- (4M/512K). No me zanima za koliko bojo znižal cene čez teh par dni (še vedno msilim, da bojo previsoke...)

Tarzan ::

Januarja bo 10%, zaenkrat je pa še 7% :D

cekr ::

Mene pa nekaj bega. Sem eden izmed srečnežev, ki od spremembe paketa, plačuje 6600 sit. Če aktiviram popust(iz 6600 sit na 5940 sit), me malo skrbi, da bi dobil pod nos kakšno novo pogodbo in bi mi 10% popust obračunavali od 7200 (iz 7200 sit na 6480 sit). Mislim, da bo najbolje, da še počakam par dni, da ne bo kakšnih neprijetnih presenečenj.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Matheeew ::

Objavljene so tudi nove (NIŽJE) cene!

http://storitve.siol.net/paketi/

bond007 ::

Jap full so spremenil ponudbo in konkretno znižal cene. KAO:\ . Sploh za tiste z starimi študentskimi paketi - če hočeš katerega koli od teh paketov, moraš spet sklenit vezavo 2 lete. Cene pa ostajajo obupne. Zgleda si že lahko take privoščijo. Čeprav sem z kvaliteto siola še kar zadovoljen, ne morem ostati pri njemu, če pri konkurenci za manj denarja dobim 4 krat hitrejšo povezavo.

MEDENA ::

Jaz bi jih tožil, ker imajo cene v €....plačilna valute je še vedno SIT.

OldSkul ::

Kr nej majo tist popust, jst sm lepo že 3 mesece na t-2:))

dolegar ::

Sem klical, če je kak droben tisk, pa tip na liniji NI IMEL POJMA!!!! jaz ne bom nič klikal dokler črno na belem piše, da ni nobene zanke... Ko je*e SIOL.


..sicer pa čakam september AMIS

INTERNET 1 Mb/s že od 3.900 SIT na mesec
INTERNET+TELEFONIJA že od 5.490 SIT na mesec

za T-2 sem žal predaleč...

p.s. drugače se kvalificiram za 7% popusta

Matheeew ::

@Medena: Glede na to kakšne neumnosti govoriš ti svetujem, da si dobiš dobrega odvetnika, če jih boš tožil.
Sem ravnokar pogledal. Cene so v SIT brez DDV, v SIT z DDV in v € . Tako pač zahteva zakonodaja. In kaj ti torej ni jasno.:\

Off: A je za Amis kej znano koliko central bojo imel?

MEDENA ::

Na prvem mestu imajo € ....drugače je OK :)

Primoz78 ::

Stran ne dela...ko vpisem username in pass vedno vrze napako ven...samo enkrat mi je uspelo pridet eno stopnicko dlje...pa je potem v naslednji fazi ven vrglo..a se tolk folka prijavlja al kaj :)

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

icemarik ::

Komaj čakam na Amis, da priklopijo Siol pa se lahko dela dalje norca iz svojih zvestih starih uporabnikov samo ne iz mene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ahac ::

8060 sit - 7% je še vedno veliko več kot konkurenca.. ampak nimaš kej.. če pa konkurence na vasi skoraj ni. :'(


Kar pa me moti pri temle popustu, kar se mi zdi naravnost podlo, pa je da je potrebna "aktivacija". Mislim, da se tako nagradi "zveste stranke" (to so tiste ki jim je SIOL edina opcija :)), namesto prijaznega obvestila ob položnici (čeprav bi že manjši znesek bil povsem dovolj), naj bi sedaj uporabnik še nekaj "aktiviral"? Kot kaže računajo na neinformiranost :(


Na ta način (če aktiviraš) ne boš hitro pozabil na njihove "ugodosti".
Pa še njihov portal bo dobil cel kup novih userjev (ker je treba ustvarit nov username za portal.. tisti za net ni dober!).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

krho ::

Meni deluje isto uporabniško ime, kot za prijavo na pošto, ter servisne strani.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

fizolcek ::

Če nimaš druge možnosti kot Siol mi ni jasno zakaj vztrajaš na starem paketu in ne greš na Solo? Sedaj bo že skoraj 2000 SIT razlike pri mesečni naročnini.

2tiLen ::

@fizolcek: najbrž zato ker se je potrebno vezati za 2 leti ali pa kupiti modem + plačati čez 15k sit priklopa...

jst razmišljam o drugi možnosti...

OChack ::

itak tud če siol poceni, bo telekom podražu tko da bomo praktično na istm............
Int€l inside, IDIOT Outside

Ashrack ::

OCHACK
Dvomim da bi si Telicek drznil podraziti, saj je hvalabogu internetna telefonija sedaj ze zelo v modi!
....

bastadu ::

Nevem zakaj ne štejejo moje naročniško obdobje tudi pred ADSLjem. Namreč ADSL je pri nas možen šele kako leto, pred tem sem bil dial-up uporabnik kakšni 3 lete pri SiOLu in kakšni 2 leti pri Volji. Ko sem naročil ADSL se mojega obstoječega dial-up računa ni dalo kar nadgraditi na DALS ampak sem moral ustvariti nov račun. Lahko bi bilo toliko prijazni in prišteli še tisti dial-up naročniški čas, saj to so šele bili časi ko sem za internet zapravljal ogromno... Drugače pa ali je Solo paket pocenjen za skoraj 1000 SIT tudi za obstoječe uporabnike ali samo nove naročnike?

Soniux ::

Sem preprican da je to se ena nategancija. Popust je premajhen, pa se ne razumem zakaj ga morem akivirat.

bastadu ::

Popust je premajhen, pa se ne razumem zakaj ga morem akivirat.
Očitno upajo da bodo prišparali še nekaj na račun tistih, ki bodo ali pozabili aktivirati popust, ali ga ne bodo znali aktivirati, ali pa se jim ga ne bo ljubilo aktivirati...

Matheeew ::

...druga možnost bi bila, da hočjo čimveč ljudi spravit na svojo net stran....to je itak vsakmu ISP-ju v interesu....

N-E-O ::

Ja želijo se prliznat uporabnikom, češ da bi mislili "joj ta siol pa res zna poskrbeti za nas". Vsi, ki takole ne berejo forumov, seveda takšnim trikom podležejo.
Follow the white rabbit.

rh^ ::

Zakaj meni, ko hočem aktivirat 7% popusta vedno napiše "Prišlo je do napake pri aktivaciji popusta" ?! Ima še kdo podoben problem?

Poldi112 ::

Jaz sem jih včeraj klical in so mi rekli da si moram tudi paket sam zamenjati. Ker če ne bom še naprej plačeval 8k za tisto čemur zdaj pravijo duo in je cca 6.6k (po spominu).
Pa na amis čakam da mi pove če imam lahko njihov, isto hiter paket, za 3.9k. Če ja potem bye bye siol.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Gill ::

Gledam račun od Telekoma za oktober 2006 in vidim da ni popusta za SiOL. Prejšnja 2 meseca je bil, sedaj pa ne več. Se je še komu drugemu naredilo, da nima več popusta?

N-E-O ::

DA, napaka v informacijskem sistemu. Pokliči 080 1000, jim povej svoje uporabniško ime in naslednji mesec boš deležen 2x popusta.
Follow the white rabbit.

sicksail ::

Da, tudi meni so popust pozabili vračunati. ;(
Sem jim poslal pritožbo po elektronski pošti, pa so mi odgovorili, da pritožbe sprejemajo vključno v pisni obliki po telefaksu ali pošti. ;((
Pa zakaj hudiča je možno popust deaktivirati??? WTF???

N-E-O ::

Vsi uporabniki bodo dobili dopis v katerem bo obvestilo o napaki. Hkrati dobijo v obračunskem obdobju za mesec november, poleg obstoječega popusta na zvestobo dodatni 10% popust in sicer ne glede na popust, ki ga ima določenega v povezavi z zvestobo.


Tole je napisano s strani siolovega agenta na siolovem forumu.
Follow the white rabbit.

Gill ::

Brez da sem klical ali pisal na SiOL, so mi danes poslali pismo z opravičilom in vsebino, ki jo je že N-E-O napisal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom (Siol) in nov program zvestobe - nas goljufajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5218512 (6459) šernk
»

SIOL brezplacno dviguje hitrost interneta

Oddelek: Omrežja in internet
373996 (2725) roCkY
»

SiOL nateg

Oddelek: Loža
71345 (1226) XsenO
»

SiOL napacno racuna popuste za zveste narocnike

Oddelek: Omrežja in internet
51597 (1597) urban99
»

Najcenejši ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
849748 (6421) pupsi1984

Več podobnih tem