» »

veliko procesov .exe *32

veliko procesov .exe *32

isostar88 ::

pozdravljeni

sem nov tu gor in se že vnaprej opravičujem za temo, če sem jo v napačnem razdelku objavil. problem je sedeč. računalnik mi je v parih dneh začel blazno počasno delati. probal sem ga preizkusiti z antivirusnikom od malware, pa ne najde ničesar. v kratkem sem posodobil skype in chrome, mogoče je s tem kaj povezano - sem jih pobrisal, pa je situacija enaka..win7 uporabljam. vasih mi zamrzne samo start vrstica, včasih namizje, upam da se najde rešitev za zgoraj opisan problem.prilagam še sliko, kako izgledajo ti pocesi. hvala za pomoč že vnaprej.
 pregled procesov

pregled procesov

Samson ::

Za vsak proces katerega ne poznas po imenu napisi njegovo ime v stlica Googlna. On je zelo prijazen in vecino zadev pozna. Nadalje tukaj ni videt da bi ti kaksen proces nabijal cpu, torej je naceloma vse v redu. Poglej tudi pod upravitelja naprav da ti ni spremenilo nastavitve za disk na PIO mode only. Zanimivo ampak sem veliko prenosnikov v zadnjih dveh letih dobil s tem problemom. Ali je kaksna posodobitev kriva ali kaj drugega nebi vedu...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

mihagr ::

Pozdravljen,
procesi (exe 32*) so procesi, ki jih izvajajo 32bitni programi na tvojem 64bitnem operacijskem sistemu.
Na primer prvi trije so verjetno od adaware, btplayer je verjetno od video predvajalnika, itd....
Poglej tako kot je rekel "Samson".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Firefox bo 64-biten

Oddelek: Novice / Brskalniki
4916082 (13023) RuskiSnajper
»

upravljanje z integrirano kamero

Oddelek: Pomoč in nasveti
6553 (477) FX6300B
»

Prevelika poraba prosecorja

Oddelek: Strojna oprema
475372 (4513) alro
»

VirtualDub za začetnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5814764 (8170) Revenant
»

Zamude, dolgovi in ostale dogodivščine AMDja

Oddelek: Strojna oprema
231134 (935) Zheegec

Več podobnih tem