» »

Katere nadomestne kartuše (Lexmark pro209)

Katere nadomestne kartuše (Lexmark pro209)

floyd1 ::

Pozdravljeni.
Ker vem, da vas ima kar nekaj tu Lexmark "pro" inkjete (205, 209, 905...) me zanima, če ste že kaj preizkusili nadomestne kartuše (lexmark 100). Originalne črne 105xl so itak đabe, pri barvnih pa se že pozna neka razlika v ceni. Zanimajo me torej vaše izkušnje.

kmetek ::

Izkušenj je bolj malo, ker obstaja morda le peščica ljudi z Lexmarki.....morda 1% ljudi?

floyd1 ::

Ja, to vem. Ampak pro modele so tu na forumu kar propagirali, pa sem mislil, če je kdo od teh že kako nadomestno črnilo kupoval. Jaz sem ga kupil ravno na priporočilo iz foruma in mi ni žal. Imamo 2 kom (eden še pri tašči) in moram povedat, da sem z njima res zadovoljen. Soliden izpis, poceni "500 str" črne kartuše (ca. 5 EUR) in izredno enostaven in stabilen software za kaj večjega poskenirat v pdf (tudi preko WL - tu je moj prejšnji HP pogrnil na celi črti), kvaliteten podajalec papirja za skener (se mi še ni zgodilo, da bi kaj noter ostalo) itd. Nobenega "servisiranja", zatikanja... OK, dovolj offtopic-a.

kmetek ::

Si kaj morda probal printink.si?

floyd1 ::

Ne, po izkušnjah drugih sprašujem ravno zato, da ne bi slučajno zaradi kake bedarije glave uničil. Se je že marsikatero sranje zgodilo zaradi nekvalitetnih črnil.
Imaš z njimi dobre izkušnje in kateri tiskalnik imaš?

LJ4L ::

Imam Lexmark PRO 805 in toplo priporočam tale printink. Hitro, poceni, originalno.
LP from LJ

floyd1 ::

Govoriš o originalnih lexmarkovih ali nadomestnih kartušah? Prodajajo namreč oboje...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hewlett-Packard množično onesposobil neoriginalne kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6722873 (17346) svecka
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429961 (19231) bobby
»

Lexmark ne bo več izdeloval brizgalnih tiskalnikov

Oddelek: Novice / Ostale najave
174614 (3024) roli
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514386 (8966) matej5734
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394396 (3754) Brane2

Več podobnih tem