» »

2krat radar v 20 minutah (cona 30)

2krat radar v 20 minutah (cona 30)

Brane22 ::

Pithlit je izjavil:

Brane22 je izjavil:

V povprečju bistveno bolj kot rop banke.

Zakaj? V povprečju se med ropom banke nikomur nič ne zgodi. Pa zavarovane so za primer ropa.

Pa ko te avto zgazi? Ah sej je le buška? Dobro... je zavarovanje in whatever... ampak v primeru ko se z gipsom prekladaš par mesecev okoli ti tisto zavarovanje bolj malo pomeni. Pa tvojemu delodajalcu tudi (če si sam svoj delodajalec pa sploh). Pa če je samo gips se tudi lahko nekomu 'tam zgoraj' zahvališ.


Če je edino merilo samo _možna_ škoda, potem res. Ampak potem se ne bi smeli lotevati marsičesa, kar nam je sicer pomembno.

Aston_11 ::

Ponavadi so posledice trka z avtomobilom take narave, da se ne bi nihče več zajebaval, če mora kdo 2x plačati globo na račun tega, da do takih posledic ne bi prihajalo. Ne odtehta jajcanja do konca življenja nobena globa, zlasti pa ne prdec od odškodnine.

m0LN4r je izjavil:

Ja itak.
Nabijanje je tole:
Otroka pelje vrtec in glih slučajno samo ta dan je peljala več in samo danes jo je dobil radar. Pa sploh ni vedla, da je tam omejitev. Haha. Slab dan pač?
To nima nobene veze s slabim dnevom. Neumnega se tudi ne rabi delat.
Brane22 zgolj trdi, da je bolj važna vzgoja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

m0LN4r ::

No pol pa tak al tak lepo vzgaja otroke oz. vnuke, ko jih vsak dan pelje 50, tam kjer je 30 in jim kaže, da ona nikol ne faše kazni :D
Ko pa #slučajno, #nevede, dobi pa še nebi plačala.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Aston_11 ::

No, saj vrtec, pa vzoja, pa omejitev, pa kršitev, pa izbjegavanje so v neki povezavi :D

Brane22 ::

Aston_11 je izjavil:

Ponavadi so posledice trka z avtomobilom take narave, da se ne bi nihče več zajebaval, če mora kdo 2x plačati globo na račun tega, da do takih posledic ne bi prihajalo. Ne odtehta jajcanja do konca življenja nobena globa, zlasti pa ne prdec od odškodnine.


Spet bluziš. Lahko ti naštejem ŽNJ realnih primerov ki kažejo, kako zelo nimaš prav, pa nima smisla.

Če rabiš izobrazbo, pač investiraj čas in če je treba tudi denar vanjo.

Nimam časa za tole. Tle me že preganjajo za kodo, ki bi jo moral oddat 100 let nazaj.
Čao.

Aston_11 ::

Brane22 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Ponavadi so posledice trka z avtomobilom take narave, da se ne bi nihče več zajebaval, če mora kdo 2x plačati globo na račun tega, da do takih posledic ne bi prihajalo. Ne odtehta jajcanja do konca življenja nobena globa, zlasti pa ne prdec od odškodnine.


Spet bluziš. Lahko ti naštejem ŽNJ realnih primerov ki kažejo, kako zelo nimaš prav, pa nima smisla.
Jaz pa ti naštejem n primerov poškodb, kjer ni odtehtala odškodnina nič od nič. Vendar ti že veš, saj je itak vse simpl. Sploh za tiste, ki te zgazijo in rabijo koga zgaziti, da potem naslednjič ne zgazijo. Da je torej vzgojno, ker so retardi, da ne znajo paziti, predenj sploh koga zgazijo.

D3m ::

Sistem pobiranja denarja in vzgoja ob enem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Pithlit ::

Brane22 je izjavil:

To pa ni res. Seštej žrtve in deli jih s številom ropov in ne boš dobila nič.

Jap.

Statistika ropov v USA leta 2011: 88 poškodovanih (od tega 11 mrtvih).
Statistika prometa v USA (4-letno povprečje za obdobje od 2008 do 2011): ~91k poškodovanih (od tega 1621 mrtvih) na leto.

Benigni prekrški, čist.

Vir 1, Vir 2.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Pithlit ::

Brane22 je izjavil:

Spet bluziš. Lahko ti naštejem ŽNJ realnih primerov ki kažejo, kako zelo nimaš prav, pa nima smisla.

Realen primer 1 (moj): me zgazil avto - razen bušk in odrgnin (pa ranjenega ega) ni bilo nič.
Realen primer 2 (sosedov mulc): 2 meseca mavca.
Realen primer 3 (znanka): voziček.
Realen primer 4 (znanka): dekle je pri 19ih zgazil avto - zdaj se brez pomoči ne more premikat, težko govori, je sicer še vedno luštna... ampak telesne hibe jo tolk tepejo da je noben dec niti povoha ne.

Za prva dva primera je zadeva trivialna, ja. Za druga dva pa niti 10k nesreč tipa prvih dveh primerov ne odtehta... pa niti tiste blesave odškodnine. Sori, ampak folk ki misli da lahko kar tako divja naokoli (in ja, 46/49 v coni 30 JE divjanje) si zasluži da se jih s palico po prstih... dokler ne bodo štekal da divjajo v morilskih strojih.
Life is as complicated as we make it...

Duhec ::

Ženska je lahko samo takrat (prvič) peljala vnuka v vrtec in ni rečeno, da ga vozi vsak dan.
Fasala je kazen za prekrška storjena v razmaku 20 minut, najprej tja, nato nazaj.

Spregledala je tale znak, postavljen cca. 10m za križiščem z Zadobrovško po kateri je prišla iz Domžal:



Do radarja na Snebrski 113 tako ni bilo ne ležečih policajev ne še kakega znaka, ki bi jo opomnilo na to, da je v Coni30. Je pa blag ležeči policajček takoj naprej. :)



Če se vrtec nahaja blizu šole potem je zavila desno na Cesto na Kope in nazaj grede poleg znaka Stop ob priključku na Snebrsko cesto ni bilo nikjer znaka za Cono30 in je spet šla suvereno čez taležečega in mimo radarja pri h.š.113. In spet škljoc.

Zdaj izgovor, da je prišla iz stranske ceste na Snebrsko in tako ni vedela, da je v Coni30, ne vzdrži, ker so vse ostale stranske bodisi slepe ulice ali pa je na vseh na začetku ali koncu ceste postavljen zunak za Cono30. (google street view :) )

So zgleda naštudirali variante.

Možen je samo ugovor glede na zadnji odstavek "odgovornost lastnika vozila", da lastnik vozila dokaže, da tega prekrška ni storil (predloži razbremenilne dokaze).

Pri znaku Cona30 bi moral biti takoj ležeči policaj, da se prisiljen zmanjšat hitrost. Tako bi težje spregledal znak.
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

m0LN4r ::

Realen primer 5: Od bivšega sosošolca mamo povozil avto do smrti v vasi.
Realen primer 6: Sovaščanka do smrti zgazla (starejšo osebo), brez prekoračitve hitrosti.

Mah enim lahko daš ležečega pa znak 30 pred avto, pa še vedno oboje spregledajo.

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Mehmed ::

Brane, kazen tezje doseze vzgojni namen, ce ni na licu mesta.
Vseeno ga pa doseze bistveno bolj kot enake kazni poslane po letu in pol. Ce pri teh nihce ni nic dosegel, pa so objektivno sranje, lahko tukaj lepo pozabis.
Ravno tako na popuste dva prekrska za ceno enega, ce si dovolj hiter. To je ze upostevano. Rece se mu polovicka.

Manu ::

Aston_11 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Tako pa se prekrška ni zavedala - logično.
A ker je 2x spregledala tablo?


Ne poznam terena, ampak možno je, da nazaj grede table ni bilo, ker je ustavila znotraj cone in se potem obrnila nazaj. Tako je spregledala tablo samo enkrat.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Duhec ::

Ne vem zakaj v prejšnjem postu ni bilo linka od googlemapsa/street viewa.

https://www.google.com/maps/@46.074538,...!3m4!1e1!3m2!1sH2kSBIEjEJ6C8tgVwZzayw!2e0
p.s. obupal
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

eric_cartman ::

m0LN4r je izjavil:

Realen primer 5: Od bivšega sosošolca mamo povozil avto do smrti v vasi.
Realen primer 6: Sovaščanka do smrti zgazla (starejšo osebo), brez prekoračitve hitrosti.

Mah enim lahko daš ležečega pa znak 30 pred avto, pa še vedno oboje spregledajo.



Hopala.. Kakšni popolni vozniki ste tukaj :D. Predvidevam, da se vam nesreče ne dogajajo!

Realen primer 6 ti lepo opisuje, da nismo norci na cestah ampak se kdaj preprosto lahko zgodi nesreča.

Tako kot je rekel Brane, če je nevarnost zaradi otrok, potem se postavi ležeče policaje, kjer se hitreje kot 30 ne more voziti! Vse ostalo je pobiranje denarja.

Cone 30 so na vsake 2 meseca nove, tako da če res fajn ne gledaš znakov potem je čisto možno, ker si že navajen od prej, da tablo kar naenkrat spregledaš, pa te to še ne naredi norca na cesti, tako da ne bluzi.

Vsi ti primeri, ki jih ti opisuješ, ali lahko dokažeš, da je res kriv voznik, ker je norel? Se pravi je voznik zavestno videl pešca na cesti, ampak ker je peljal 70 namesto 50 se je odločil, da ne bo ustavil? Ravno tako se sliši, kot da smo sami norci na cestah.

In še zadnjič. Vzgojne kazni so zato, da jih ne ponavljaš. Te ustavijo, ker si prehitro peljal, to je prav. Se zaveš svoje napake in požreš tisto kazen, vendar naslednjič močno paziš, da pelješ po predpisih. V tem primeru pa (zdaj jo opisujemo že kot morilko na cesti po tvojem) voznica ni vedela, da je storila napako. To ni vzgojna kazen pač pa pobiranje denarja. Nothing else.

Je pa faking fajn slišat, kako ste vsi pametni proti voznikom, vendar pa se v vlogi pešcev, ki vas zbijajo avti obnašate kot kure na cestah. To se dogaja vsak dan.

Primer 1: Voznik je dolžan ustaviti pred prehodom za peščce. Ampak pešec je dolžan pogledati preden gre čez cesto. Pešec zagleda avto, ki vozi 50 in ve, da se avto ne mora pravočasno ustavit. Ima 2 možnosti. Počaka tega "norca" in gre nato čez cesto ali pa mu skoči direkt pred avto, tako da mora tist voznik avtu prste prekrižat pa močno upat, da ga ne zbije. In glej no glej, pešci v večini primerov izberejo drugo možnost, ker imajo prednost.

Primer 2: Kolesarji..Fučka se jim za prometne predpise in varnost. Peljem po omejitvah, pred mano kolesar. Kolesar pogleda nazaj in v momentu, ko stori to, zavije v levo oz. meni pod avto. Izmikal sem se mu v loku 1,5 metra pa mu je še vedno nekako uspelo, da se mi skoraj nasadi na haubo. Na srečo nisem imel nobenega avta na sproti in sem se mu lahko še dodatno odmaknil. Vendar če bi nasproti mene priletel kamion, potem pač hebat ga. Če nebi mogel ustaviti bi bil jaz tisti norec na cesti.

Primer 3: Pri nas imamo blizu doma OŠ. Voziš mimo in kljub omejitvi 40, se pelješ 30, ker vidiš otroke na pločniku. Ko sem bil par metrov stran od njih, se je en frajer odločil, da bo svojega sošolca iz neznanega razloga odrinil na cesto, meni pod avto. Če bi slučajno pogledal v ogledalo ali pa za stotinko sekunde odvrnil pozornost od teh otrok, bi ga 100 % dobil pod kolesa.

Daj začni se zavedat, da ni samo voznik odgovoren za varnost pešca. Voznik piše snov CPP-ja v katerem je poglavje predvidevanje. Guess what. To bi moral odpisat tudi pešec, da lahko hodi po mestu, ker eni še tega ne znajo. Dostikrat je pešec sam povzročitelj prometne nesreče. Če pa ti sam gojiš osebno zamero, do voznikov, ker so te pač nasadili na havbo pa še enkrat premisli ali si bil kriv sam ali pa te je dejansko nabasal kakšen norec, ki noče upoštevati CPP. Sicer pa dvomim, da si te je povprečen voznik želel nabasat na haubo, ker bi bil norec. V slednjem primeru se temu reče nesreča in nimaš bit kaj pameten glede voznikov!

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Pa kaj je stabo. Če postaviš ležečega na vsako 30cono, bo rešilec lahko do dotične osebe rabil tudi do 10x več časa, pravtako gasilci oz. policaji.



Zato, da dobiš kazen si si sam kriv.

Če ne vidiš take table, dvomim da vidiš otroka, ki ti skoči na cesto.
Ej res nevem kako to, da me službeno (8-12ur na dan po mestu) nikoli ni dobil radar pa nikoli nisem povozil nikogar. Očitno sem supermen.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jazbec ::

eric_cartman je izjavil:

Cone 30 so na vsake 2 meseca nove, tako da če res fajn ne gledaš znakov potem je čisto možno, ker si že navajen od prej, da tablo kar naenkrat spregledaš, pa te to še ne naredi norca na cesti, tako da ne bluzi.


Če voziš na pamet nimaš kej delat na cesti. Tudi če se nevem kolko cajta vsak dan voziš po isti cesti in vsak dan nevidiš neki novega se vprašej kje maš glavo ko voziš, ampak okolice ziher ne spremljaš. In ko prideš do tega, se rajši vozi z busom.
Nobenega oproščanja, kazen plačat pa začet spremljat promet. Da nebom js 1x ko bom na motorju pristal na vaši haubi, ker neboste spremljali prometa tko ko ne spremljaste signalizacije (pa moto ni nek 50ccm skuter in ga težko spregledaš ampak folk u avtu ga prevečkrat-isto je s tablami).

eric_cartman ::

Pa saj to ti govorim. Sam si si kriv, da dobiš kazen, vendar bi moral biti NUJNO o tem obveščen, ko jo dobiš. Ne pa 1 mesec kasneje. Kje je potem tukaj vzgojna kazen??

Pa ne govorim 100 ležečih policajev, ker sta dosti 2. Drugo kot drugo, bi moral biti znak na cesti naslikan za cono 30, ker je očitno tam velika nevarnost za povzročitev kakšne nesreče. Aja..Saj res..Bodo preveč denarja vložili za barve, ker se jim gre za varnost otrok in ostalih pešcev. Potem se odločijo, da je bolj pomembno tam postavit samo radar, ker je lažje pobirat denar, kot pa preprečevat že pred kaznijo, da bi ljudje delali prekrške.

Povej mi..Zakaj je tabla tako nevtralna?? Znak STOP je večji in vpadljive rdeče barve, ki ti "kriči" po tem da se ustaviš. Kaj je vpadljivega na tem znaku? Bele barve in majhna 30 notri. To ni samo znak za omejitev hitrosti, ampak znak za dodatno zmanjšanje hitrosti v naselju zaradi možnih nevarnosti na cesti. Torej bi moral biti bolj vpadljiv.

Če že ni ležečih policajev, potem pa naj dajo bolj vidno omejitev hitrosti, sicer pač pelješ po predpisih oz. 50.

Stalni problem v Sloveniji. Stvari se začnejo sanirati, ko je že šlo vse narobe namesto, da bi jih sanirali in poskrbeli za varnost PREDEN gre kaj narobe..

Edit: Jazbec o motoristih pa raje nebi. Večina jih ima močne motorje in močno norijo povsod. Seveda pa tudi izsiljujejo prednost. Veliko motoristov pač radi stisnejo na gas. Zato pa si kupijo mrcino s 1000ccm, sicer bi vozili skuterja s 50 ccm.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Veš kaj? To kaj pišeš ni nič drugega, kot samo izgovori in v tem so tisti, ki nardijo prekršek svetovni prvaki.

Med STOP in 30kmh je razlika 30kmh in to da se pri enem premikaš pri drugem ustaviš obvezno. Temu primeren je tudi znak.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

connel ::

Ma daj no, ujeli so jo na policijski radar v coni 30, deal with it, stokanje kakšni prasci so, pa kaj vse bi lahko bilo tam na cesti ti čisto nič ne bo pomagalo. Đizs, dobi kazen za prekršek, potem so pa vsi ostali krivi,...

jazbec ::

eric_cartman je izjavil:

Drugo kot drugo, bi moral biti znak na cesti naslikan za cono 30, ker je očitno tam velika nevarnost za povzročitev kakšne nesreče. Aja..Saj res..Bodo preveč denarja vložili za barve, ker se jim gre za varnost otrok in ostalih pešcev.


Ker je tabla boljša, tiste poslikave po cesti zmanjša oprijem in spet smo pri motorjih. Nemoreš gledat vsega iz perspektive avta obdanega s plehom in 4 kolesi.
O tistem da pa samo divjajo, kiks v temo, So določeni pacienti in zaradi njih se vse meče v isti koš.

eric_cartman ::

Med STOP in 30kmh je razlika 30kmh in to da se pri enem premikaš pri drugem ustaviš obvezno. Temu primeren je tudi znak.


Stop znak pomeni, da se ustavi nujno, sicer je velika verjetnost nesreče. Cona 30 pomeni, da moraš nujno (DODATNO) upočasniti znotraj naselja, sicer je velika verjetnost nesreče. Kaj tukaj ni logično?

Pa še zadnjič za nepismene povem, da nameravamo kazen poravnat, vendar ni VZGOJNO če dobiš kazen na istem mestu 2x v 20 minutah razlike, na dom šele po 1 mesecu.

"O tistem da pa samo divjajo, kiks v temo, So določeni pacienti in zaradi njih se vse meče v isti koš."

Te popravim. Je veliko pacientov. Le izjeme so tiste, ki vozijo po predpisih. Sam imam blizu tudi motoristični klub in vem kolko pira zdonkajo preden grejo vozit. Vaški bojsi, če ti je kaj znano??

Sicer pa že stalno poudarjam, da bi stvari mogli sanirat pred nesrečami. Tako v primeru motoristov, so veliko bolj nevarne luknje na cestah, kot pa porisana cesta z znakom. In tudi ti moraš tam peljati 30. Ampak ja..Cesto, ki je poškodovana bodo začeli sanirati šele takrat, ko bo umrlo ene par motoristov zaradi poškodb na cestišču. Tako je pri nas.

Zgodovina sprememb…

Matija82 ::

OP je zgolj preveril govorico " Ne vem ali sem narobe slišal, da obstaja pravilo, da mora vmes med enim in drugim prekrškom preteči nekaj (ne vem koliko) časa.", pridige so tu brez potrebe.

T-h-o-r ::

stara je 2x (!!!!) spregledala prometni znak in to je kao opravičilo?

en kreten tu pri nas je samo 1x spregleda stop znak in mi je zato razbil desno stran avtomobila
boga revica, ker je spregledal stop znak in povzročil nesrečo, še sreča da me ni prosil, če ne kličem policije, ker je bogi, saj ni videl znaka
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

eric_cartman ::

No in kaj se je iz tega naučil? Boš trdil, da nikoli več ne bo spregledal stop znaka, ker si mu zagrozil?

T-h-o-r ::

nič nisem nikomur zagrozil, poklical sem policijo, dobil odškodnino, kljub temu sem imel pa razbit avto

to, "da ni vedela", da je cona, pač ni noben izgovor za izmik kazni
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

eric_cartman ::

Vem..Ampak..Voznik je baje kreten, ker je spregledal stop znak.. Misliš, da se mu to nikoli več ne bo zgodilo?

Ali pa še bolje lahko vprašam.. Misliš, da se to tebi ne bo nikoli zgodilo?? Rad bi slišal ta odgovor. Za naslednji stavek sem prepričan, da te bo brcnil v rit..Če ne sedaj pa čez 10 let.

T-h-o-r ::

morda se bo, ampak "sorry, spregledal sem" pač ni/ne bo kakšno opravičilo za to
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

eric_cartman ::

Ampak si pa potencialni kreten za volanom torej?

You see my point xD

Zgodovina sprememb…

jype ::

eric_cartman> Misliš, da se to tebi ne bo nikoli zgodilo??

Ja, to mislim.

T-h-o-r ::

eric_cartman je izjavil:

Ampak si pa potencialni kreten za volanom torej?

Da, če bom koga zaradi tega ubil, pa še kaj hujšega. Najverjetneje pa se mi to ne bo zgodilo, ker med vožnjo dejansko vozim ne pa odsotno sedim za volanom
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

eric_cartman ::

Čakaj, da dobiš otroka zadaj.. Mu boš dal prevezo čez glavo? Zelo lahko te kaj zmoti oz. odvrne pozornost od ceste..

Jype :D Upam, da nisi eden teh kolesarjev, ki se obnašajo kot, da je cesta samo njihova, pa da ne boš ti kakšnemu avtu prednost odvzel...

T-h-o-r ::

če voziš druge, je pa tvoja odgovornost še veliko večja, kot pa če se sam pelješ

avtomobili so morilska orodja
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

m0LN4r ::

Še vedno, pa če nardiš zarad mene vsak dan prekršek (lahko tudi 10x na dan) na istem odseku, ker OČITNO ne vidiš al neveš da je cona 30.
Pa dobiš čez 1 mesec (al pol leta) en kup položnico me baš boli. Plačaj, sam si si kriv. Ne policaj in noben drug.

Al si v vrtcu, da ti policaj pokliče mamo pa pove da si bil dans 2x poreden na cesti in naj se to več ne zgodi, ker boš drugače dobil položnico.:))
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jype ::

eric_cartman> Upam, da nisi eden teh kolesarjev, ki se obnašajo kot, da je cesta samo njihova

Seveda se, saj sem cesto plačal jaz. Samo moja je.

eric_cartman> pa da ne boš ti kakšnemu avtu prednost odvzel...

Tega fizično ne morem storiti, dokler se ne zredim za vsaj dodatnih pet ton.

Pithlit ::

eric_cartman je izjavil:

Ampak si pa potencialni kreten za volanom torej?

Potencialni kreten za volanom je _vsak_ ki se tja postavi. Ti, jaz, jype, T-h-o-r...

Ampak nekateri se tega zavedamo in smo pripravljeni nositi posledice... drugi pa iščejo izgovore in hvatajo krivine.
Life is as complicated as we make it...

eric_cartman ::

avtomobili so morilska orodja


S tem stavkom se strinjam.. Ravno to pa govorim. Ne glede na to, kako previden si v avtu, ne moreš rečt, da ne boš nikoli povzročil nobene nesreče. Zato pa je nesreča.

Kar se pa tiče samega moraliziranja o tej zadevi je niti nisem potreboval. Če bi jo policaj fizično ustavil, verjamem, da bi zelo pazila na to koliko pelje. Skratka radarji so neumna zadeva v kolikor te noben fizično ne ustavi ali pa, da ni nikjer nobene oznake za merjenje hitrosti.

T-h-o-r ::

oni pa res niso krivi, če tam en glupi znak stoji, valjda, da ga nimajo časa opazit
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

eric_cartman> Ne glede na to, kako previden si v avtu, ne moreš rečt, da ne boš nikoli povzročil nobene nesreče.

Kar ne pomeni, da ni pomembno, kako previden si.

eric_cartman ::

Kar ne pomeni, da ni pomembno, kako previden si.


Ampak je zadosti stotinka neprevidnosti..

Se ti je že kdaj zgodilo, da si se peljal z avtom in ko si prišel na cilj si se ustrašil, ker sploh nisi vedel kako si na cilj prispel?

T-h-o-r ::

eric_cartman je izjavil:

Kar ne pomeni, da ni pomembno, kako previden si.


Ampak je zadosti stotinka neprevidnosti..

Se ti je že kdaj zgodilo, da si se peljal z avtom in ko si prišel na cilj si se ustrašil, ker sploh nisi vedel kako si na cilj prispel?


ne, bi šel pa takoj k dohtarju, če ne bi vedel, kako sem prišel od a do b
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

eric_cartman> Se ti je že kdaj zgodilo, da si se peljal z avtom in ko si prišel na cilj si se ustrašil, ker sploh nisi vedel kako si na cilj prispel?

Ne.

eric_cartman> Ampak je zadosti stotinka neprevidnosti.

Zato si je pa ne privoščim.

m0LN4r ::

Radarji na skrivaj so glih dobri, da dobije tiste, ki mislijo da jih nikoli ne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

eric_cartman ::

ne, bi šel pa takoj k dohtarju, če ne bi vedel, kako sem prišel od a do b


Temu se reče biti raztresen.. Lahko te znervira služba, slaba novica in še tono drugih stvari, ki jih v življenju ne moreš kontrolirati.

"Radarji na skrivaj so glih dobri, da dobije tiste, ki mislijo da jih nikoli ne.
"

Ni res! V Angliji radarji funkcionirajo in vsi vozijo po predpisih.. Imajo jih na tisoče in za vsakega je opozorilo, da se tam nahaja. Ravno zato pa vsi povsod vozijo počasi.

Pri njih imaš te average speed radars, ki se očitno zelo dobro odnesejo v praksi. Pri nas pa raje na skrivaj slikamo pa zaračunamo..

Še vedno..Kaj je poanta dobiti kazen 2 krat na istem mestu v razmaku 20 minut in zvedeti zato šele 1 mesec kasneje??? Zadosti je 1 kazen.

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

Ne greš v avto, če mejiš na neprištevnost.

jype ::

eric_cartman> Lahko te znervira služba, slaba novica in še tono drugih stvari, ki jih v življenju ne moreš kontrolirati.

Komot pa kontroliraš samega sebe in bodisi ne greš v avto, bodisi sprejmeš, da vseh tistih stvari ne moreš kontrolirat in se te zato ne tičejo.

m0LN4r ::

Al pa just voziš po omejitvah, če te je strah "nepričakovane" položnice, glede nato da voziš kak se ti sprdne.
Še enkrat "nepričakovane"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

eric_cartman ::

Komot pa kontroliraš samega sebe in bodisi ne greš v avto, bodisi sprejmeš, da vseh tistih stvari ne moreš kontrolirat in se te zato ne tičejo.


Tako idealno poštimanega življenja pač nimajo vsi jype. :) Vem pa, da si ti izjema.

Saj nima več veze..Ta tema je iz vprašanja, ki ni bil niti približno siguren postala le še moraliziranje in pametovanje o vožnji.

Oki ::

jype je izjavil:

eric_cartman> Ampak je zadosti stotinka neprevidnosti.

Zato si je pa ne privoščim.

Razen, ko se kakšna rampa (prave barve...) postavi v tisti smeri, kot si se ti namenil...:)) Aja, nisi je videl... Ni bila prave barve...:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Oki ()

jype ::

Oki> Razen, ko se kakšna rampa (prave barve...) postavi v tisti smeri, kot si se ti namenil...:)) Aja, nisi je videl... Ni bila prave barve...:))

Žal mi je, kolesarji v prometu ne predstavljamo nevarnosti, zato bi lahko kolesaril tudi miže.

Ko vozite več kot tono težka vozila, pa še vedno pobijete več kot sto ljudi vsako leto, hkrati se pa pritožujete nad ukrepi, ki naj bi vas prisilili, da to nehate početi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko vozniki opazujejo/mo prometno signalizacijo

Oddelek: Loža
465144 (1605) fikus_
»

Obvestila o radarjih in dvoličnost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
19633007 (29095) Pithlit
»

Pojav cone 30km/h v LJ in MB (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
29245728 (40348) BlueRunner

Klub Počasni voznik (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
48676444 (69144) Gandalfar

Več podobnih tem