» »

Black Desert

Black Desert

Tr0n ::

Korejski MMO, ki zgleda precej cool in ima verjetno najboljsi character creation ever. :)




http://black-desert.com/

PC release enkrat letos v Koreji. Nic informacij o releasu na zahodu.

yoco ::

Zgleda dobr! Čez koliko čsa približn tuji MMO pridejo "k nam"?

Guzzy ::

yoco: Gleda se v letih

yoco ::

A ma japonska open beto? Sem glih na YT vidu video k model ustvarja lik in ma vse v angleščini zraven je pa napisal "JP open beta"!

connel ::

Ne vem zakaj bi igral japonsko verzijo, precej precej zadaj so za korejci v patchih.
Je pa v open beti ja, od 8. maja.

yoco ::

Oj, a je mejbi že kdo prednaročil? Zanima me, če se splača dat 20€ več za "Explorer Package", namest 30€ verzije?

helsing ::

Počasi se približuje druga in zadnja beta te igre. Vse skupaj pa zgleda dokaj obetavno, bo pa b2p, kar bi znalo preprečiti p2w.



Ima še kdo namen igrat tole oz. se dokončno odločit v CBT2?

helsing ::

V kolikor koga zanima. Trenutno se je mogoče prijaviti in potegovati za zadnjo closed beto pred izidom tukaj: https://www.blackdesertonline.com/event...
Seveda se najdejo tudi cbt2 key giveawayi na raznih straneh, kot je npr. tale: http://giveaway.pl/black-desert-closed-...
...vendar ključi hitro poidejo.

Boobiz ::

Takole, early access za tiste k so prednaročil za 100e že lavfa od včeraj dopoldne. Je kdo kupu in bo igral?
I'm drunk, what's your excuse?

yoco ::

Jutri začnem! Upam, da ne bo kakšnih server težav! :D

BlackLight ::

Tudi jaz jutri sprobam :) Kateri server se ze kaj ve ?

yoco ::

Jz sm na Jordaine.

m0f0x ::

Kaj 100€ ste dali za ta špil?

yoco ::

lol, ne! jz sm dal 50€

BlackLight ::

Sam sem dal 30 za začetni package, da sploh vidim :)

Boobiz ::

Tud jst sm kupu basic za 30€. Sm na Jordine.
I'm drunk, what's your excuse?

yoco ::

A powerlevlate? Jz grem kar počasi, se mi ne da takoj do 50! Lahk me dodate HollowSorcress

Ahiles ::

Če ma kdo kaksen Guest pass viška se priporočam.

oo7 ::

Black Desert Online - LAUNCH TRAILER

connel ::

Z veseljem sem jim dal 100€, malo še za vso zabavo na korejskem serverju. Ena redkih korejskih iger, ki je pustila prost dostop za zahodni trg.

yoco ::

Kako to mislis "prost" dostop? Igra je B2P in kljub temu ima kar (pre)visoke cene v cash shopu. Malo se poglejte na forumu, folk je čist znoru! Igra ima kar veliko napak, upam, da bojo vsaj malo poslušali folk in kakšno celo odpravili.

connel ::

Prost dostop do korejskega serverja back in the day! Cene na korejskem f2p so 2x višje,... Kar se večina teh jamračev ne zaveda je to, da niti ene stvari v cash shopu ne rabiš nujno, nobene. Več ali manj je samo kozmetika.

Če sem čisto iskren, kaj več niti nisem pričakoval od zahodnih igralcev.

yoco ::

Se mi je zdelo da si to mislil.

Sam eni kostumi naj bi imel tudi 10% xp boost? Inventory mi tudi ni preveč všeč. Vem, da lahko dobiš reward za povečanje inventory prostora, sam da imaš na začetku tako omejeno število je res mal fail. Še posebi ker ti skor vsak npc da en kup itemov. Upam, da bo igra zdržala, sam glede na to da je to res zahodni trg, ne vem kako dolgo bo :|

connel ::

Vsi kostumi imajo 10% xp boost, glede na to, da brez kostuma prideš do soft capa lvl.50 v 8 urah, je precej nepomemben ;) Inventorij si razširiš s questi, ni neke panike. Smeti pač sproti prodajaš. Za vsak dan ko se loginaš dobivaš loyalty točke, s temi tudi lahko povečuješ inventorij in skladišče. Se pa nabere vse možno ja, vse sem imel polno na kr serverju, v vseh mestih :D

Hja, enako, trg je drugačen, igralci pa tudi. Malo za zanimivost, v vseh preigranih urah so me ubili enkrat samkrat, 700+ ur igranja. Niti približno ne bo tako na naših serverjih :D

yoco ::

Zakaj te pa niso večkrat ubili? A na KR/RU ni tok PK? Kle že vidiš da si guildi med sabo vojno napovedujejo!

Ahiles ::

Tam je bistvo botanje in farmanje 24/7 kdo pa ma čas se z pvp ukvarjat :)

yoco ::

A kdo misli, da bomo danes kaj igrali? Že od 9ih majo serverje izklopljene! :8)
Pa še kao launch day je! :)

connel ::

Niso tako PK happy, večinoma so bili precej prijazni in pripravljeni pomagat. GvG vojne so itak imeli, non-stop :D Random te pa niso kar tako napadli. Visok karma hit tudi pomaga pri trolanju :P
Botov v tej igri NI! Nobenega trejdanja med igralci.

Bo bo, bolje da sedaj popravijo kar imajo za popravit, kot potem kasneje. Bomo vsaj kakšno darilce dobili, vsaj v kr je bila takšna praksa.

yoco ::

En free pet bi prav prsu! Mačka že mam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

connel ::

ah to sigurno ne bo :)) kakšna malenkost, scroll ali kaj podobnega. Mačka ali psa dobiš za nagrado za, hmm, 5000 preigranih ur, če se ne motim.

Ahiles ::

connel dej nebot tak naivnez da ni botov zato ker ni trejdanja sej v diablo3 tud ni trejdanja pa je 70% folka na botana. Zlasti v takem gejmu je botanje op k mors vse farmat tko da je v tme gajmu se vec botanja kot v kerem kol drugem.

Ang3lo ::

Ni nekega smisla, ker denarja in exp dobiš na tone, ne glede na to kar delaš. BDO je bolj casual naravnana igra, kar je prijetno, ker zadnje cajte se vsi silijo z neko kompetitivno sceno.

connel ::

@Ahiles, kaj za vraga boš botal v BDO??? Niti od daleč nisi sprobal igre, drugače ne bi takšne bluzil.

Epialt ::

connel je izjavil:

@Ahiles, kaj za vraga boš botal v BDO??? Niti od daleč nisi sprobal igre, drugače ne bi takšne bluzil.

Ej Fan boy, umir se mal.
V igri se bo botalo, pa če si hočeš priznat ali ne.
Zakaj? Gold, materiali, moč... Pick one.
Vsekakor navijam za igro in upam da bo vse in še več kar upajo da bo, vendar se ne slepim za razliko od nekaterih.

Ahiles ::

Dej connel ne bod tak fan girl in rajš ti nehi bluzit.

this game relies entirely on grinding. Knowing how your grinding works, and how the user creates all the profiles it is PERFECT. There isn't trading, or any RMT profit but for us genuine botters that bot solely for individual progression this is great.


I know you are kidding around, and I am no expert, but if you google for "xigncode-stuffs" there is lots of discussion of the various techniques it uses, such as signature detection, in memory string detection (including author handles), ntfs usn journal scanning, and a heartbeat to remote hosts to insure it is actually running. It does not seem to flag everything that attaches to a game process but it seems to have a bevy of checks.

I know some commercial cheats that I have paid for now use a kernel patch and disable patchguard so that they run at kernel ring 0 level. Which I assume allows you to no longer play cat and mouse because you own the house. I suppose that requires an additional skill set to implement and an increased level of effort to maintain as each windows kernel update rolls out.


While true that the game already supports auto-fishing, manual fishing is a lot faster and therefore more profitable. Given how good fishing is for money making, if the bot could support this it would be a major selling point.


I know there are several people working on bots for BDO. So there will be lots to choose from.

All of the xxx bots start out as grind bots and evolve from there, usually to include things like gathering, crafting, etc.

For BDO, what are people really looking for besides grinding unlimited levels?


Obstaja še slika bdo bot radaja ki že deluje ingajme sam nažalost url slike prevč razkriva in nočem širiti bot urlja oz delat reklame. Sam na kurac mi grejo fanboyi k si glave potiskajo v pesek in trdijo da botanje ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Epialt ::

Če se najde kak heroj z viška guest passom se toplo priporočam =).

MasterTade ::

a je za kej tole
Mors omnia aequat

Ahiles ::

Bol meh nekak ne vleče zgodba sploh nevem za kaj se gre k je quest ui tolk lame in predstavitev questov da želiš sam čim prej skipat. Itak so pa quest linei sam zato da dobis kakšen bag slot, skil točko,kakšen prof item, etc in zato večina skipa questanje in samo grinda exp na mobih.

Tko da na kratko je nekak vredno 29 eu za dolgcajt zapolnt dokler legion ne pride dvomim pa da bo na dolgi rok tole potegnilo.

Aquinas ::

Če bi mel kdo guest pass naj piše ZS. Kdor prvi pride, prvi melje.

Kurzweil ::

@Aquinas, če je to kakšen trial, bi z veseljem probal...

Bryn ::

Če se še komu valja guest pass, se priporočam.

dolenc ::

Tudi jaz se priporočam :)

Aquinas ::

Moj pass je oddan. Drugič pišite na ZS, bo prej :)

subby ::

A kdo mogoče igra na Croxus serverju?

oo7 ::

BLACK DESERT Gameplay Trailer (E3 2018)

oo7 ::

Black Desert Online Remastered je na Steamu zastonj do 2 marca 2020.


Pearl Abyss is currently offering Black Desert Online Remastered for free on Steam. From today and until March 2nd, PC gamers can acquire a free copy of the game. Do note that this isn't a free to play offer. As such, once you acquire your copy, you'll be able to keep it yours for ever.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1110248121 (153) ahac
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29842748 (782) oo7
»

WildStar (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12418658 (6707) Zmajc
»

Diablo III je tu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
13030642 (24179) Truga
»

Supreme Commander 2

Oddelek: Igre
224613 (4040) opeter

Več podobnih tem