» »

Arogantnost, egoizem in nevarnost, kako ukrepati

Arogantnost, egoizem in nevarnost, kako ukrepati

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 12
»»

m0LN4r ::

Torej počasi mi že prekipeva od takih dogodkov (kot spodaj opisani) na cesti, ker jih je se mi zdi vedno več in reakcija takih ljudi me pa šokira.

Situacija:
Grem s punco zjutraj ob 7:30 z avtom čez mesto v MB. Peljem se po glavni cesti 50km/h, lagano. Pridem do križišča, kjer avto iz desne pride in se priključi na cesto.
Tip z avtom stoji na sredini ceste in se pogovarja z enim na pločniku. Vem, ker se vidi daleč na tej lokaciji. Peljem se mimo saj sem na prednostni cesti.
Glej ga, "idiot" je od pogovora očitno pozabil na kateri cesti je in od kod prihajajo avtomobili in spelje.
Spelal je na cesto, ko sem bil 1m pred njim. Jaz sem cuknil volan v levo v zadnjem trenutku, da sem se ga za ene 10cm ognil. Drugače bi se zabil v desna vrata, kjer je sedela punca. Še sreča, da ni blo nasproti avta.



Problem:
Tip se zažene za mano kot norc se mi vozi 20cm v riti, tako da mu še havbe nisem videl, v smislu kaj si jaz mislim in da sem jaz "idiot" in vse kriv.
Tako sem se vozil po mestu z njim v riti in z očesi nonstop na vzratnem ogledalu, s pričakovanjem da se mi bo vsak cajt zagnal v rit, če zabremzam.
Pogledam v ogledalo tip agresiven mi kaže neke bedarije, kao če sem fuknjen al se mi je zmešalo. Punco v avtu preplavi strah, ker smo bli v križišču, kjer sva se ustavla in nebi blop prvič da tak "idiot" pristopi do avta in začne svoje glumit sred križišča.

2. Problem:
Sem že marsikaj idiotskega doživel. Tudi to, da mi je tip stopil do avta (v križišču) odprl vrata zagrozil "nisi doma... blabla..." in zaloputnil pa se odpeljal naprej. Situacija je bla spet podobna. Razlika je bla le to, da je izsilil prednost pred mano in sva oba zabremzala, da nebi treščila.

3. Strah me je:
Strah me je, da bo meni enkrat prekipelo pa bom jaz stopil iz avta. Sem kr krepki kmečki fantič z fitnes podlago. Mogoče se mi ne vidi, ko sem v pulovru v avtu in mirno poslušam. Do zdaj mi je v življenju ene 2. prekipelo. Strah me je, da če mi bo spet nekdo tako zatežil +tega da je on kriv, ampak ma ego očitno 100 levelov višje. Bom stopil jaz iz avta in ga sred križišča tak prebutal, da bom na koncu jaz na policijski postaji.

Vprašanje:
Zanima me kako reagirati in ukrepati v taki situaciji. Glede nato, da te potem ta oseba še 1-2 kilometra zasleduje in ti vozi par cm v riti. Ti kaže fakiče in po možnosti še, ko pride do istavitve (križišče) stopi iz avta in začne grozit "kaj si jaz mislim". ?
Ali je tudi kriva manjvrednost, saj imam MS tablice. ?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Hayabusa ::

Jaz bi ga ruknil že v prvo in poklical 113... nimaš se kaj pogovarjati z oslom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

m0LN4r ::

On bi se meni zaletu v desna vrata, kjer je sedela punca. Njena varnost mi je bla na 1. mestu. Če je nebi bilo bi se jaz tudi.
*Očitno nimam karme, ker se mi nonstop take stvari dogajajo +vsak tretji primer izziva in grozi po tem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Hayabusa ::

Ne razumeš, če on stoji napol na cesti ga ruknem od spredaj gledano z moje smeri, ne bočno.
Ti si na glavni cesti, on na stranski hoče na glavno, konec zgodbe.

lonz ::

Oh kako z veseljem bi po bremzi stopil kretenu ki se mi na rit prlima... Itak samo on dobi kazen za nespoštovanje varnostne razdalje. Če pa hoče stvari eskalirat pa tako ali tako pokličeš policijo, pa usranetu še kako extra položnico napopajo.
...arrrrrr, shiver me timbers...

M-XXXX ::

Zanima me kako reagirati in ukrepati v taki situaciji. Glede nato, da te potem ta oseba še 1-2 kilometra zasleduje in ti vozi par cm v riti. Ti kaže fakiče in po možnosti še, ko pride do istavitve (križišče) stopi iz avta in začne grozit "kaj si jaz mislim". ?

Še dobro, da si lahko tako na hitro ustavil, da nisi povozil male muce, ki je prečkala cesto. Edina škoda, da se ti bedak od zadaj zaleti zaradi premajhne varnostne razdalje:D

dzinks63 ::

V prometu moraš voziti defenzivno, ne smeš se kot pribito držati predpisov, češ vozim pravilno. Vedno moraš imeti nekaj rezerve za reševanje nepričakovanih situacih po krivdi drugih. Biti moraš skuliran in se zaradi tega ne živcirati, to je realno stanje v prometu. Ko se ti pripeti karambol, pa čeprav ne po tvoji krivdi, ni nič kaj prijetno. Nekaj časoa boš brez avtomobila, en kup nepotrebne administracije in še avtomobil bo vsaj nanovo barvan, če ne še kaj več kleparskega in ličarskega dela na njem. Če ti nekdo hoče izsiliti prednost, ga spusti predse, če že v naprej vidiš , da to namerava, pribremzaj ali se celo zaustavi in mu nakaži, da se lahko varno vključi v promet pred tabo.

m0LN4r ::

Mislim saj bi nardil. Odbijač zamenja zavarovalnica ni panike. Ampak a je kdo že to v praksi sprobal?

Mislim sej vemo kaj mislim. Jaz mam MS tablice on pa MB, po možnosti pa še kake kolege pri policiji. Pa iz tablic takoj zvejo kje sm doma.

dzinks63 je izjavil:

V prometu moraš voziti defenzivno, ne smeš se kot pribito držati predpisov, češ vozim pravilno. Vedno moraš imeti nekaj rezerve za reševanje nepričakovanih situacih po krivdi drugih. Biti moraš skuliran in se zaradi tega ne živcirati, to je realno stanje v prometu. Ko se ti pripeti karambol, pa čeprav ne po tvoji krivdi, ni nič kaj prijetno. Nekaj časoa boš brez avtomobila, en kup nepotrebne administracije in še avtomobil bo vsaj nanovo barvan, če ne še kaj več kleparskega in ličarskega dela na njem. Če ti nekdo hoče izsiliti prednost, ga spusti predse, če že v naprej vidiš , da to namerava, pribremzaj ali se celo zaustavi in mu nakaži, da se lahko varno vključi v promet pred tabo.


Ko je on spelal, sem ga jaz že gledal skozi desno okno. Tako da če bi ustavil bi on direkt bočno v mene. Ne držim se pribito predpisov, edina opcija mi je bla se ognit in pelat naprej.

Ne moti me škoda jaz je verjetno nebi imel nč, bi krila vse zavarovalnica. Problem je kaj se dogaja po tistem.
moti me da je on na domačem terenu ima veliko plusov, če se gremo kake igre z policaji.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

M-XXXX ::

Nekaj časoa boš brez avtomobila, en kup nepotrebne administracije in še avtomobil bo vsaj nanovo barvan, če ne še kaj več kleparskega in ličarskega dela na njem.

Vse skupaj zgubiš mogoče pol ure. Na servisu dobiš tako ali tako nadomesten avto (seveda daš na originalni servis). Z drubimi besedami izgubiš nekaj svojega časa, stroškov nimaš si pa zato bedaka naučil ene lekcije? Vredo? Jst bi rekel, da je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Aston_11 ::

Ne se ukvarjat z idioti, če pa ti slučajno prekipi, pa si daj duška, saj si že itak preko meje.

harmony ::

Ocitno bo treba po rusko - kamero v avto in potem gasa.

m0LN4r ::

Drug faktor je seveda, če nebi imel zravn sopotnika. Zelo verjetno bi padla kaka lekcija.

Glede kamere, čakam da bo hofer mel spet eno v akciji.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

TheJack ::

Punca se je zvečer peljala čez mesto. Sama. Približa se starejšemu avtomobilu, ki je vozil zelo počasi, po njenih besedah se je komaj premikal. Punca ga obvozi, človek pa za njo, ji maha...itd. Ko se nekaj naprej oba zaustavita na semaforju, tipo izstopi iz avta in zakoraka proti njej. Punca se zaklene, tipo pride do nje maha, vpije (v srbohrvaščini) in ji pljune na prednje steklo. Nato se usede v avto in odpelje.

Aston_11 ::

Ni imela telefona s kamerco, da bi debilkota posnela, pa da se zvečer že na youtubu vidi?

TheJack ::

Aston_11 je izjavil:

Ni imela telefona s kamerco, da bi debilkota posnela, pa da se zvečer že na youtubu vidi?


Predvsem je bila tako šokirana in prestrašena, da ji kaj takega po mojem niti ni padlo na pamet.

first_line ::

Če se vam take stvari večkrat dogajajo, je morda čas da začneš iskati krivca v sebi, ne le jokati kako so vsi v okolici budale.

A saj si napisal da hodiš na fitnes, dober znak da v ogledalu bolj sebe opazuješ kot pa promet.

harmony ::

first_line je izjavil:

Če se vam take stvari večkrat dogajajo, je morda čas da začneš iskati krivca v sebi, ne le jokati kako so vsi v okolici budale.

Zakaj ze? A OP je sedaj krivec al kaj?

jype ::

Ne, je pa zmešan in idiot. "Zelo verjetno bi padla kaka lekcija"?

Zarad takih mamo mrtve na cestah.

gruntfürmich ::

pojdi do njega, in ga hladnokrvno žali na vse pretege. tebi bo zaleglo, če pa te bo vžgal, pa še maš lahko 5k€ v žepu...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

m0LN4r ::

jype je izjavil:

Ne, je pa zmešan in idiot. "Zelo verjetno bi padla kaka lekcija"?

Zarad takih mamo mrtve na cestah.

Nevem kje ti vidiš zmešanega idiota, ko me nekdo drug ogroža med vožnjo pred in po "incidentu". Očitno je človek zmešan in idiot, če se hočeš brant, ko ti tujec odpre vrata sred križišča in grozi. Ti si pa pripet z pasom. Nato ti pa zatrešči vrata tako, da se ti skor ogledalo vtrga. Bravo.
Očitno je najboljš, da se vsi pustimo, da nas taki debili fizično in psihično obdelajo za tisti 5kEUR in po možnosti še dobiš kak obisk na dom in kako zasedo na ulici. To ti noben EUREUREUR več nebo vrnil.
Sem lepo povedal, da se mi že parkat zgodilo in sem vedno bil hladen.

Če se vam take stvari večkrat dogajajo, je morda čas da začneš iskati krivca v sebi, ne le jokati kako so vsi v okolici budale.

A saj si napisal da hodiš na fitnes, dober znak da v ogledalu bolj sebe opazuješ kot pa promet.

Kaj pa je punca kriva, razjasni?

Upam, da si prebral kaj sem napisal in kaj se je zgodilo. Pa nevem kako bi opisal situacijo, če bi sebe gledal ne pa avta, ki se mi kajla v rit 10 minut. Imam zravn pričo, ki je prestrašena.
V ogledalo se pogledam samo, ko se brijem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Hayabusa ::

Očitno bolj slabo hodiš na fitness, če te tako obračajo...

m0LN4r ::

Hayabusa je izjavil:

Očitno bolj slabo hodiš na fitness, če te tako obračajo...

Sej če oni mene obračajo je to problem, če bi pa jaz njih bi pa bil idiot in zmešan by jype.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

jype ::

m0LN4r> Nevem kje ti vidiš zmešanega idiota, ko me nekdo drug ogroža med vožnjo pred in po "incidentu".

Tam, ko namiguješ, da mu bi dal lekcijo. To se ne dela. Človek je pač retard in ne gleda kje vozi - ti pa nisi dedek mraz, da bi ga moral kaznovati.

Enostavno se izogneš nesreči in mirno pelješ naprej, če gre za resno nevarnost pa morda obvestiš še prometno policijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

m0LN4r ::

jype je izjavil:

m0LN4r> Nevem kje ti vidiš zmešanega idiota, ko me nekdo drug ogroža med vožnjo pred in po "incidentu".
Enostavno se izogneš nesreči in mirno pelješ naprej, če gre za resno nevarnost pa morda obvestiš še prometno policijo.


A tako, on pa mene in sopotnico lahko? Me lahko ogroža še potem za nadaljnih 1-2km, dokler ne zavijem v drugo smer?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

jype ::

m0LN4r> A tako, on pa mene in sopotnico lahko?

Ja, on pa lahko. Ali si ti tudi retard? Če si tudi ti mentalni invalid, potem lahko tudi ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

m0LN4r ::

jype je izjavil:

m0LN4r> A tako, on pa mene in sopotnico lahko?

Ja, on pa lahko. Ali si ti tudi retard? Če si tudi ti mentalni invalid, potem lahko tudi ti.

Aha, torej je moje fizično zdravnje manj vredno kot to. Bolš zgubit kak zob al dva in ne bit mentalni invalid.
Vidim da še nimaš izkušenj z prepiri, katere posledice fašeš tudi, če se jim izogibaš na vse možne načine. Ko se nekdo zapiči v tebe lahk bežiš pa bo prišel za tabo.

Me lahko ogroža še potem za nadaljnih 1-2km, dokler ne zavijem v drugo smer?

Tu mi pa nisi odgovoril, kako boš normalno šel naprej.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

WarpedGone ::

Ne razumeš - najprej moraš s sabo razčistit kaj si ti: si retard ali nisi.
Če si, potem se pač obnašaj kot retard - obračunavanje itd.
Če pa nisi, potem se pač ne obnašaj kot retard - nobenega obračunavanja, poskrbiš za svojo in tujo varnost. Če te on ogroža, se poskusaš umaknit itd.

Ja, zadeva boli na psihi - ostane ti zavedanje, da si boljši kot on, vsaj dokler se boljše obnašaš.
Zbogom in hvala za vse ribe

harmony ::

Torej retard si ce se branis?

m0LN4r ::

Retard si v vsakem primeru oz. boš, ker jih boš dobil po glavi s kakim pretresom možganov. Al ko ti zadek avta zrine in obrne proti nasproti vozečemu avtu.
Eni še vedno ne razumete, da do obračuna pride/oz. je prišlo. Hočeš nočeš, se izogibaš ali ne.

Če se peljem naprej, me ogroža od zadaj. Če se pa ustavm pa pride fizično do mene. Izberi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Brane22 ::

V bistvu gre za to, da smo ljudje tekmovalna bitja, poleg tega se pa vedno organiziramo v piramide in trope.

V okvirih tega tropa rabimo potrditev. In masa te potrditve je vezana na kakovost ženske in avta.

Lahko ti zdaj folk tumba 700 na uro kako da tako stvari gledajo samo debili itd, a tudi ti, če so količkaj pošteni, se zavedajo da govorijo o idealu, ne o dejanjskem stanju.

In ne samo to, delček tega zelo verjetno živi tudi v njih.

Zdaj, če se tega zavedaš, lahko nekaj narediš na tem.

Če gledaš na vsakega voznika kot na potencialnega konkurenta, ki bi z nekimi ritualnimi manevri podaljška tiča na cesti vzburil tvojo samico ali tebe spravil v nek podrejen položaj, potem imaš problem, ki ga moraš nekako razrešit.

Lahko uporabiš tehniko, kaka velikokalibrska strojnica ali metalec ognja recimo. Samo te zadeve zahtevajo veliko priprave tipa Mad Max, pa tudi odvetniki najbrž niso poceni.

Lahko pa vidiš cesto kot to kar je- javna površina namenjena transportu. Temu da prideš iz točke A v točko B.
Takrat na vsake take manevre in kurčenja lahko gledaš kot gleda nek avto turist v nacionalnem parku na gazele, žirafe, geparde itd okrog sebe - nižje oblike, ki so sicer lahko nevarne če se jim posebej izpostavljaš, da pa imaš ustrezne inštrumente za zaščito in da bodo prej ali slej same našle svoj konec v naravnem ciklu življenja.

jype ::

harmony> Torej retard si ce se branis?

Retard si, če ogrožaš druge.

harmony ::

jype je izjavil:

harmony> Torej retard si ce se branis?

Retard si, če ogrožaš druge.

Torej, oseba, ki se brani le ni retard.

m0LN4r ::

jype je izjavil:

harmony> Torej retard si ce se branis?

Retard si, če ogrožaš druge.

Še vedno nisi povedal, kako bi ti ravnal v situaciji, kjer v obeh scenarijih (ustaviš ali pelješ naprej) najebeš ti in tvoja punca.
Aja ti se nebi branil in pustu, da tebi in punci naj delajo kaj hočejo, da neboš izpadel slučajno kot retard.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mesar ::

Kakorkoli obrnemo in moraliziramo in gor pa dol... jaz osebno takemu skoraj vedno zabremzam (če vem, da se imam čas zafrkavat). Potem pa policijo poklicat, da se mi je nalepil zadaj. Večina se po tem ko mu malo zabremzaš hitro umiri... jebiga, mačka je letela čez cesto tisti za mano pa se ni držal varnostne razdalje. Je pa res da nisem preveč čustveno navezan na pločevino.

Pa takšne grožnje so tudi za prijavit če se ne more umirit naj se policija ukvarja z njim zato jo imamo.
Your turn to burn!

jype ::

harmony> Torej, oseba, ki se brani le ni retard.

Odvisno od tega, kako se brani.

m0LN4r> Še vedno nisi povedal, kako bi ti ravnal v situaciji, kjer v obeh scenarijih (ustaviš ali pelješ naprej) najebeš ti in tvoja punca.

Smotrno. Poklical bi policijo.

m0LN4r ::

jype je izjavil:

harmony> Torej, oseba, ki se brani le ni retard.

Odvisno od tega, kako se brani.

m0LN4r> Še vedno nisi povedal, kako bi ti ravnal v situaciji, kjer v obeh scenarijih (ustaviš ali pelješ naprej) najebeš ti in tvoja punca.

Smotrno. Poklical bi policijo.

Dokler pride policija njega več nebo tam. Seveda, če ti jo pusti poklicati.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

harmony ::

jype je izjavil:


Smotrno. Poklical bi policijo.

Pa mislis, da bi imel dovolj casa za to?

Torej pride retard (definicija po yipotovo) me nalomi, jaz pa ker nocem bit retard mu se veselo nastavim - okej ajde se pokrijem z rokami. Ko neha, v kolikor so mi roke in usta cela, poklicem policijo?

Mesar ::

m0LN4r> Dokler pride policija njega več nebo tam. Seveda, če ti jo pusti poklicati.

Napišeš si tablice pa bo dobil še par 100eur za pobeg iz kraja nesreče, jaz dejansko vem za primere ko je folk to bp dobil pa je šlo za manjše stvari kot prometne nesreče. Zakaj ti nebi pustil poklicati policije? Kaj pa ti bo naredil? Če te je za lastno varnost strah pa imej še kolek v avtu, brez heca.

m0LN4r> Ali je tudi kriva manjvrednost, saj imam MS tablice. ?

Jaz sicer tega ne odobravam tako, da folk tega tolko ne izpostavlja v moji družbi ampak vem pa da še vedno imamo kar nekaj področnih nacionalistov v MB.
Your turn to burn!

first_line ::

Prometa res ne gledam, ampak ga pa spremljam (0 nesreč v življenju).

Ma človek umiri se preden greš na cesto. Več kot očitno ne znaš voziti in delaš še okoliški promet nervozen. Malo se zamisli, ali je res treba da zaradi tvojega ega trpijo še drugi?

Engineer_ ::

če bi on speljal tvoji punci sigurno ne bi bilo nič. razen če ima v 1 metru pospešek iz 0 kmh na 100 kmh, kar zagotovo nima. Tako da tudi če bi se ti zaletel v avto, ne bi bilo neke hude škode, itak bi bil on kriv.

En postanek pri policijski postaji reši zadevo zelo hitro. Tudi če ne greš na postajo.

Prav tako klic na 113. če ti je par km vozil za ritjo, bi ga brez težav prijavi, njegovo registrsko si vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

#000000 ::

Ah pr 40 ali celo 30 na uro, tud če bi ga zataknu, nobenmu nebi blo nič, razen pleha seveda, edin če si peljal preko omejitve in te je zato začel jurit ?

Večina folka dnevno vozi, nekateri tudi po 300+ km dnevno, in te z večjo kilometražo so ponavad tudi bolj strpni, v bistvu niti ne reagirajo na tak dogodek pač zabremzaš in to je to.

#000000 ::

Ajga da ni bil kak kriminalist ? ker dans so mel v kranju akcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

alexa-lol ::

Manjka bistven podatek. Kakšen avto je imel ta, ki se je skoraj zaletel, in kakšnega ti.

BMW 5 prejšnje generacije dobiš že za cca. 8000€, kar je 1/2 kot recimo novi Renoult Clio.

Je pa fora da ti z BMW-ji mislijo da ne rabijo dajat žmigavcev, lahko izsiljujejo itd..

Ideja: "Kaj boš ti s temi jajci, spel se", ker oni imajo pač BMW in imajo v glavi da so nekaj več.

Oberyn ::

Hm, če so problem tvoje MS tablice v MB (res nerodna stvar, dobro da si še živ), pri naslednjem podaljšanju registracije vzami MB tablice. Primer rešen.

MeGreat ::

Če bi mi nekdo na riti vozil bi fejst zabremzal na prehodu za pešce, tisti bi zadaj priletel vame. Nato policija zapisnik krivde, sam bi takoj pripomnil da so se mi začele močne bolečine v vratu... Šel bi k zdravniku, malo zdravljenja bla bla bla, še k kakšnem psihologu da se zdaj bojim vožnje ipd..
Dobil bi par zdravniških potrdil in lepo tožba :)

RejZoR ::

Če imaš kakšno "kripo" že takrat kot ti je sledil 10cm za ritjo na polno zabremzaš. Itaq je kriv tisti za tabo, ker ni imel primerne razdalje. Pa nej se pol kurči idiot zarukan.

Drugače pa je edini način za take primitivce, da že takoj prvi moment skočiš iz avta ves penast do njegovga avta in se začneš dret nanj. Bi bilo čist upravičeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

harmony ::

Te lahko kar fesjt zaruka, ce te nekdo butne u rit.

Jaz sem imel moznost zabremzati ze velikokrat takim idiotom, pa sem raje odnehal, ker je skoda mojega avta.

ResiteV: Se bolj zmanjsas. Prizges meglenke. Zacnes spricat z vodo.

Mogoce ne bi bilo slabo za take idiote vgradit poseben kanalcek in not nasopat mastnega olja in lepo zacet spricat in to tako, da mu direktno naravnost sopa v njegovo sajbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

m0LN4r ::

Samo za tebe first_line, glej kolko nesreč vidim pa se sploh ne vozim. Kaj šele če bi mel fotografa s sabo, ko se vozim. Bi lahko že razstavo objavil.
Očitno si pravi srečnež, zavidam ti. Aja pa samo za info sam še nisem imel nesreče.
- nesreče ki se dogajajo pred mojim blokom iz podobnih razlogov, še 2 sliki ima nekdo drug (vidim pa 10x več prekrškov, ki se za las končajo z happy endom):





Samo, da potrdim fist_linu, da se eni ne lažemo in govorimo dejansko o življenju, ki se odvija okoli nas.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

Engineer_ je izjavil:

če bi on speljal tvoji punci sigurno ne bi bilo nič. razen če ima v 1 metru pospešek iz 0 kmh na 100 kmh, kar zagotovo nima. Tako da tudi če bi se ti zaletel v avto, ne bi bilo neke hude škode, itak bi bil on kriv.

En postanek pri policijski postaji reši zadevo zelo hitro. Tudi če ne greš na postajo.

Prav tako klic na 113. če ti je par km vozil za ritjo, bi ga brez težav prijavi, njegovo registrsko si vedel.

Maš prav.
Še dobr, da na nasprotni strani ni bilo avta blizu, nebi blo prilično.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

dzinks63 ::

Ko prebiram poste, se je za zgrozit in potem se čudite, da je na cestah tako kot je, še tle na forumskem cvetu je toliko neprivoščljivosti, arogantnosti, zanemarljivosti, nestrpnosti, ... in s takšnim pristopom k vožnji ni nobene možnosti za normalno odvijanje prometa.
««
«
1 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Letos smrtnih žrtev že več kot lani (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15421513 (18866) Mavrik

Vozi tik za zadkom avta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
37767742 (58736) dzinks63
»

Izrek za vožnjo na cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24745544 (40939) solatko

Več podobnih tem