» »

Vozi tik za zadkom avta

Vozi tik za zadkom avta

««
8 / 8
»
»»

Pithlit ::

Jah ne vem no. Eni pravimo da je vožnja po predpisih dobra... solatko in raptor (recimo) trdita pa da ni. Sicer še kar čakamo na kakšno pametno utemeljitev, ker do zdaj smo slišal samo to da počasni vozniki nervirajo hitre (in so posledični krivi za neumnosti ki jih znervirani vozniki zakrivijo), pa da so znaki neumno postavljeni, pa da so omejitve neživljenjske... pa da itak noben ne vozi po predpisih.

A je kdo že fasal kazen ker je vozil po predpisih? Kaj pa tisti ki ni? Ja, zadeva rata gostilniška debata ko ti folk začne glumit o tem kolk so oni face ker lahko vozijo hitreje od omejitev, pa kolk super reflekse imajo (in v bistvu rešujejo življenja s tem ko na cestah počnejo neumnosti). Saj sem solatka poprosila po argumentih... pa sem fasala le "ti že veš!" nazaj. Kaj pa češ drugega kot iz vsega skupaj narest burko?
Life is as complicated as we make it...

Thuban ::

ne trudi se, tema bo kmalu zaklenjena/izbrisana zaradi samohvaljenja ki debato pripelje samo v flamewar. Na koncu se več ne pogovarjamo temveč nastane flamewar ki temelji na dokazovanju zakaj en penzionist lahko divja z avti ki so bistveno premočni zanj in zakaj je nekdo, ki je počasen kriv za vse živčneže, kolesarji pa so itak na koncu krivi za vse kar je slabega na tem svetu.

ni to pravi forum za konstruktivno debato o prometu.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Mare2 ::

Pithlit je izjavil:

Jah ne vem no. Eni pravimo da je vožnja po predpisih dobra... solatko in raptor (recimo) trdita pa da ni.


Kar se tiče varnostne razdalje. Jaz se za to, da naj jo vsi upoštevamo. Kaj pa ti misliš?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Pithlit ::

Jaz si predstavljam da je avto pred mano zid... in se pol vprašam če se bom ustavila pred zidom. Če je odgovor "ne", pustim mal več placa vmes. Če se kdo 'vrine' vmes pač nardim še več placa.

Mogoče je pa trik v tem da se na pot odpravim raje 15 minut prej, kot pa da čakam zadnji moment. In me, posledično, razni 'polži' sploh ne nervirajo. Pač počakam na primeren plac da grem mimo. Al pa enostavno vozim zadaj pa uživam.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Unknown_001 ::

Pithlit je izjavil:

Jah ne vem no. Eni pravimo da je vožnja po predpisih dobra... solatko in raptor (recimo) trdita pa da ni.


To je laž! Nikjer nisem trdil da vožnja po predpisih ni ok. Jo zagovarjam a hkrati toleriram določena manjša odstopanja zaradi katerih ni nihče bistveno bolj ogrožan kot je že sicer od trenutka ko sede v avtomobil. 10km/h več po števcu in to na AC res ni prekršek zaradi katerega bi morali ljudi metat v fojbe. In jaz zgolj zagovarjam možnost odpuščanja takih nenevarnih prekoračitev.

Edino kurcam na veliko čez brezglava teleta ki ne gledajo na nikogar drugega in vozijo kot konj s plašnicami. Taki ljudje NISO za na cesto pa čeprav vozijo pod omejitvijo, zato ker vmes naredijo 100 drugih kozlarij katerih se s počasno vožnjo ne morejo odtehtati.

Zdaj se pa zjasni pri sebi zakaj se sploh kregaš. Bi še par sočnih povedal pa se mi ne zdi vredno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Pithlit ::

Unknown_001 je izjavil:

Zanašanje ne neke omejitve je kretenizem do bola
Life is as complicated as we make it...

Unknown_001 ::

Pithlit je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Zanašanje ne neke omejitve je kretenizem do bola


Lepo manipuliraš s tekstom. Drugič citiraj še povezani ostanek. Ampak kljub temu ti ni ravno uspelo. Govoril sem o zanašanju, v kontekstu da ti pravila ne nudijo 100 varnost. Žal je treba kdaj narest izjemo če je to potrebno. Promet je živ. Lahko pelješ po omejitvah ampak to je po definiciji ppd omejitvijo ali več kot 60km/h po AC ali vmes skačeš po bremzi in se vedeš nepredvidljivo pa tu ni zajeto. Da ti skratim primer iz AC Če se spraviš prehitevat to opravi čimprej potem se pa zaradi mene pelji 60 če češ, samo ne gužve delat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Unknown_001 je izjavil:

Govoril sem o zanašanju, v kontekstu da ti pravila ne nudijo 100 varnost.

Seveda ti jo. Problem so ljudje ki mislijo da je cisto kul če se oni vozijo 140 namesto 130. Al pa da lahko komot odreagirajo v 1s namest 2s. Torej, taki kot ti. Jebi ga. Če bi se vsi držali pravil problemov v prometu _ne bi bilo_ (kar dokazujejo guglovi avteki)... ampak ker en pajac pisli da lahko po regionalki vozi 110, zato ker vidi 500m naprej (al pa tisti pajac ki s polno naloženim kombijem piči 135 po avtocesti in se pritožuje ker ga nekdo prehiti pa mora varnostno povečat), pa kao nobenega ne ogroža... ja, zaradi takih se podre cel sistem.

Ja, omejitve so itak kretenizem, ane... zato ker nekateri ste supermeni. Pa vam še kar ni jasno da moraš s polno naloženim kombijem it počasnej če se hočeš enako hitro ustavit (na enaki razdalji). Ampak po tvoje se morajo tvojim razmeram (za katere niti vedo ne) prilagajati vsi ostali na cesti. Ker promet je živ. Le kdo je kreten v tej zgodbi...
Life is as complicated as we make it...

GrimReaper ::

Pithlit je izjavil:

ampak ker en pajac pisli da lahko po regionalki vozi 110, zato ker vidi 500m naprej

Recimo danes grem prehitevat avtobus, preglednost naprej 100%, ko sem končal manever je bilo še vsaj 200m do ovinkov.
Misliš da sem med prehitevanjem gledal na števec, da ne bom prekoračil maksimalne hitrosti. Ker to je popoln kretenizem.
Prehitevanje se opravi v najkrajšem možnem času. Me sploh ne zanima koliko sem imel notri, je bilo pa okoli 120 sigurno.
Če bi med prehitevanjem zagledal koga nasproti, ne bi bil noben problem, ali bi zaviral ali pa bi do konca potegnil, ker kot rečeno je bila ravnina dovolj dolga in o kakšni vožnji v škarje ne bi bilo govora.
Ta primer je popolnoma drugačen kot pa če bi šel avtobus prehitevat v desni ovinek kjer ne vidiš čez avtobus popolnoma nič.
Tako da na splošno govorit da 120 ni varna hitrost na regionalki, čeprav se jo doseže samo za 5s, mene ne boste prepričali. V tem primeru je bila vsaj po mojem mnenju povsem upravičena.
Mislim da se da vozit varno in obenem dinamično. Seveda je pa še bolje če se 100% držiš svojega pasu, tega ne morem zanikat.

Večina voznikov bi seveda raje vozila za avtobusom, tudi je tisti voznik za mano (itak 99% vozil nima dovolj moči za prehitevanje avtobusa, če ni ravno 500m ravnine), ampak če bi vedeli kako počasi to gredo, če bi ga po par km čakal, bi sigurno čakal 5min.
Pa že malo pred tem je bilo tako, da je čakal na avtobusni, sam sem lepo predvideval da bo speljal in upočasnil ne enih 60, in res da levi žmigavec, potem ko me vidi v ogledalu, ga pa takoj ugasne.
Ampak zdaj boste mislili, da sem dal levi cager in potegnil 120 mimo, ni res, sem lepo zmanjšal in potem zavil na avtobusno. To pa zato ker je imel neverjetno majhno hitrost in pospešek, in bi lahko sam še od zadaj kaj fasal.
Potem čez ene 10s sem pa speljal, na naslednji ravnini sta bila dva nasproti, potem sem imel pa še zadnjo šanso pred ovinki, ki sem jo seveda izkoristil.

Mislite si svoje, ampak sam sem danes lepo videl, da vozim povsem ok, in do sedaj v tej temi pri moji vožnji niste veliko spremenili, mogoče še malenkost bolj pazim in gledam da ne grem čez 110, to je pa zaenkrat vse. Brezveznih prehitevanj sem se pa že nekaj časa nazaj odločil da se ne grem več. To so tista ko prehitiš en avto, pa si čez par 100m pri krožnem.

Sicer pa itak vsi motoristi vozijo vsaj toliko dinamično, oz. večina kar precej bolj, ker imajo pač tolk nižjo težo, in sigurno se jih niti 10% ne omejuje na max hitrost 90 (še moj fotr doseže max nekje 120, pa je umirjen voznik), a pri njih je pa to ok?

Pithlit je izjavil:

Mogoče je pa trik v tem da se na pot odpravim raje 15 minut prej, kot pa da čakam zadnji moment. In me, posledično, razni 'polži' sploh ne nervirajo. Pač počakam na primeren plac da grem mimo. Al pa enostavno vozim zadaj pa uživam.

To vsi počasni vozniki mislijo, da hočemo hitrejši nadoknadit nek čas. Sploh se ne gre za to, gre se za eno lepo, dinamično vožnjo.
Sem pa sam popolnoma sposoben vozit tut 10km 60km/h za nekom, tako da se ne znerviram kar takoj ko vidim da ne bom mogel prehitet še lep čas. Seveda imam pa veliko raje svojo dinamično vožnjo, kot pa eno počasno kruzanje.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

sandmodnigga ::

Pithlit je izjavil:

ampak ker en pajac pisli da lahko po regionalki vozi 110, zato ker vidi 500m naprej

Jaz ne mislim, jaz vem. In ne, ne vozim se 110 po regionalki. Včasih tudi 130.
U mad?

Aston_11 ::

Tako je, ko si po svoje krojiš pravila.

Grim, kaj mislijo počasni vozniki, ne moreš vedeti, ravno tako kot ne morejo počasni vedeti, kaj "dinamičnim" roji po glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Pithlit ::

No bro.

Mene v bistvu to ne moti (tudi jaz sem že sprobala do kje gre avtek). Zarad mene greš lahko 500. Moti me to da se šimfa tiste ki vozijo po predpisih z raznimi imbecili pa kreteni.

GrimReaper je izjavil:

Sicer pa itak vsi motoristi vozijo vsaj toliko dinamično, oz. večina kar precej bolj, ker imajo pač tolk nižjo težo, in sigurno se jih niti 10% ne omejuje na max hitrost 90 (še moj fotr doseže max nekje 120, pa je umirjen voznik), a pri njih je pa to ok?

Glede na to kolk so jih polne razne kronike... si nisi izbral glih nekega najbolj brihtnega primera.

Mimogrede. Poznam uspešnega 'poslovneža'. Lastnik agencije ki prireja motoristične izlete po vsej evropi... njegove stranke so pa vse od povprečnih janezov pa do milijonarjev. In sem že doživela kako je tipa sredi ture nagnal iz skupine zaradi prehitre vožnje. Bo kar več kot le 10%. Sam ti si domišljaš da sceno poznaš. Tudi poznam motorista ki so ga iz kluba vrgli zaradi prehitre vožnje.

Res pa ne vem od kje vam ideja da sem počasen voznik. No, če vam je vožnja po omejitvah počasna... pol ja, razumem. Jaz ne vidim potrebe po divjanju (pa četudi vidim 1km naprej po ravnini da ni nikogar).
Life is as complicated as we make it...

Unknown_001 ::

Pithlit je izjavil:

No bro.

Mene v bistvu to ne moti (tudi jaz sem že sprobala do kje gre avtek). Zarad mene greš lahko 500. Moti me to da se šimfa tiste ki vozijo po predpisih z raznimi imbecili pa kreteni.


Pizda no pa to ni res. Prej piše da sem morilec ker vozim 140 po AC zdaj pa reče da se lahk tud 500/uro voziš.
Vožnja po omejitvah in delanje kozlarij NI vožnja po predpisih in NEHAJ se tu lagat in obračat besede ker mi greš na kozlanje. Nihče ni govoril da je treba divjat zarad mene se voz tud 10/uro če ti paše sam ljudje naj začnejo gledat okol sebe in pazit, kaj delajo ne pa da po bremzi skačejo, izsiljujejo in špilajo egoiste. Pa če se že gredo izvajat manevre (prehitevanje itd.) naj vsaj takrat ne spijo za volanom. A ti je res treba vse 100x ponovit? Si dementna ali imaš res tako šibko bralno razumevanje ?
In to je šlo tako daleč da si me lihtok da ne po krivem obtožila za psihopata. Ker sem se po naključju z onim srečal na petrolu ko sem šel šipe spucat pa en jeben kofe kupit. Da ne omenjam kako vedno začneš paničarit in po nepotrebnem napihovat vse skupaj. Res ni čudno da si samska, ker bi te pa prenašal.
In ne, tebe ne moti to da se "šinfa" druge. Ti bi rada le histerijo zganjala kot v vseh temah. Vedno se začneš obnašat kot živčna razvalina. Mogoče bi bilo res najbolj pametno da bi te od začetka ignoriral sam tiho pa tudi ne bom če se bomo šli obtoževanje po krivem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bambam20 ::

Pithlit je izjavil:


Res pa ne vem od kje vam ideja da sem počasen voznik. No, če vam je vožnja po omejitvah počasna... pol ja, razumem. Jaz ne vidim potrebe po divjanju (pa četudi vidim 1km naprej po ravnini da ni nikogar).


Ti s svojo kripo do avta, ki rabi 16 sekund da prileze do 100 km/H ne moreš biti hiter voznik, tudi, če bi si želela. :))

Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

TRISTONAURO ::

GrimReaper je izjavil:

Pithlit je izjavil:

ampak ker en pajac pisli da lahko po regionalki vozi 110, zato ker vidi 500m naprej

Recimo danes grem prehitevat avtobus, preglednost naprej 100%, ko sem končal manever je bilo še vsaj 200m do ovinkov.
Misliš da sem med prehitevanjem gledal na števec, da ne bom prekoračil maksimalne hitrosti. Ker to je popoln kretenizem.
Prehitevanje se opravi v najkrajšem možnem času. Me sploh ne zanima koliko sem imel notri, je bilo pa okoli 120 sigurno.
Če bi med prehitevanjem zagledal koga nasproti, ne bi bil noben problem, ali bi zaviral ali pa bi do konca potegnil, ker kot rečeno je bila ravnina dovolj dolga in o kakšni vožnji v škarje ne bi bilo govora.
Ta primer je popolnoma drugačen kot pa če bi šel avtobus prehitevat v desni ovinek kjer ne vidiš čez avtobus popolnoma nič.
Tako da na splošno govorit da 120 ni varna hitrost na regionalki, čeprav se jo doseže samo za 5s, mene ne boste prepričali. V tem primeru je bila vsaj po mojem mnenju povsem upravičena.
Mislim da se da vozit varno in obenem dinamično. Seveda je pa še bolje če se 100% držiš svojega pasu, tega ne morem zanikat.


Znaš ti, da se ceste projektirajo, da so varne vsaj do določene hitrosti, in na regionalkah je ta 90 ali 100, ne pa več? Ni le preglednost do ovinka to kar prispeva k varnosti ob določeni hitrosti.

bambam20 je izjavil:


Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Who the hell cares? :)

Invictus ::

TRISTONAURO je izjavil:


bambam20 je izjavil:


Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Who the hell cares? :)

Tisti, ki ti trobijo zadaj ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TRISTONAURO ::

Invictus je izjavil:

TRISTONAURO je izjavil:


bambam20 je izjavil:


Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Who the hell cares? :)

Tisti, ki ti trobijo zadaj ?!?!?!

Naj dajo Boba Marleya in čao

Unknown_001 ::

TRISTONAURO je izjavil:

Invictus je izjavil:

TRISTONAURO je izjavil:


bambam20 je izjavil:


Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Who the hell cares? :)

Tisti, ki ti trobijo zadaj ?!?!?!

Naj dajo Boba Marleya in čao


Si bom dovolil mal obsojat kontra, AHA, podpiraš da smo lahko zadeti v avtomobilih. ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Aston_11 ::

Invictus je izjavil:

TRISTONAURO je izjavil:


bambam20 je izjavil:


Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Who the hell cares? :)

Tisti, ki ti trobijo zadaj ?!?!?!
Sama živčnjad, primitivci in malomarneži-

TRISTONAURO ::

Aston_11 je izjavil:

Invictus je izjavil:

TRISTONAURO je izjavil:


bambam20 je izjavil:


Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Who the hell cares? :)

Tisti, ki ti trobijo zadaj ?!?!?!
Sama živčnjad, primitivci in malomarneži-

Malomarnež ker mi je mar za nestrpneža ki trobi ker bo moral priti 3 sekunde prepozno do naslednjega (rdečega) semaforja?
Če pogledaš se večina prometa v mestih giblje s takimi pospeški. Ali gre spet za primer ko je 99% nesposobnih voznikov?
Moja kripa pride do 50 preverjeno v manj kot treh sekundah, če želim. Le da so mesta še vedno bolj slabo zvočno izolirana in pač ni kul

Unknown_001 ::

Aston_11 je izjavil:

Invictus je izjavil:

TRISTONAURO je izjavil:


bambam20 je izjavil:


Ti si tipičen primer voznika , ko se prižge zelena na semaforju in potem lagano spelješ in rabiš 10 sekund, da ti tvoja kripa na 4-ih kolesih prileze do hitrosti 50 km/h.

Who the hell cares? :)

Tisti, ki ti trobijo zadaj ?!?!?!
Sama živčnjad, primitivci in malomarneži-


3 Sekunde je še za počakat, kar je pa več da nogo z bremze spusti in potegne iz križišča je pa treba potrobit. Namreč pretočnost je totalno v riti zaradi ljudi ki spijo na križiščih. Toliko kto sem tega v Lj doživel nisem nikjer drugje. Sicer razumem da je pametno počakat pa malo pogledat če kak norec rumeno lovi ali pa kar čez rdečo potegne ampak to ne bi smelo vzeti več kot 2-3 sekunde. Potem pa še po sistemu harmonike, kakšen vmes malo zakinka pa jih gre skozi križišče 6 namesto 10. Saj je za preživet ampak spat pa res ni treba za volanom.

TRISTONAURO je izjavil:


Moja kripa pride do 50 preverjeno v manj kot treh sekundah, če želim. Le da so mesta še vedno bolj slabo zvočno izolirana in pač ni kul


Kaj ni kul? Auspuh preglasen? No problem, lahko dušilko nadgradiš da utišaš. Tudi to obstaja. http://www.walkerexhaust.com/products/m...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

TRISTONAURO je izjavil:

Malomarnež ker mi je mar za nestrpneža ki trobi ker bo moral priti 3 sekunde prepozno do naslednjega (rdečega) semaforja?
Mišljeni so tisti zadaj (nestrpneži alias malomarneži alias živčnjad alias....).

Unknown_001 je izjavil:

je pa treba potrobit.
Edino če slišiš glasove in če nisi sposoben nadzorovati svojih ravnanj. Potem je treba. Drugače, če si zdrav, ni treba nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

feryz ::

Nas so v avtošoli učili, da je treba v križišču čimprej speljati. Seveda še normalno, ne da komplet gume zradiraš.
Očitno zdaj učijo drugače.

Kar se tiče naslova teme, pa samo to.
Velja za polovico osebkov na prehitevalnem pasu.
Če se jim ne prilimaš na rit, bodo take osebe, od Ljubljane do Maribora, vozile po prehitevalnem pasu 100 do 110 km/h.
Šele ko jim dobesedno zlezeš v rit, mogoče pomislijo, da tole ni namenjeno njim in njihovemu guncanju.
Prav zanimivo je videti, kako skulirani so taki ljudje. In to po tem, ko jih že 10 ali 15 avtov prehiti po desni. Še vedno mrtvo hladni.

Aston_11 ::

feryz je izjavil:

Če se jim ne prilimaš na rit, bodo take osebe, od Ljubljane do Maribora, vozile po prehitevalnem pasu 100 do 110 km/h.
Sem precej na AC, vendar takih paicentov ne srečam. Velika večina se pravočasno umaknejo in jih je res malo takih, ki se ne bi. Sem pa raje tam na voznem in se ne sekiram ne za počasne ne za hitre in ko ni nikjer nikogar, grem mimo.

TRISTONAURO ::

Unknown_001 je izjavil:

3 Sekunde je še za počakat, kar je pa več da nogo z bremze spusti in potegne iz križišča je pa treba potrobit.

CPP to prepoveduje.

Unknown_001 je izjavil:

Kaj ni kul? Auspuh preglasen? No problem, lahko dušilko nadgradiš da utišaš. Tudi to obstaja. http://www.walkerexhaust.com/products/m...

Hvala, sem res vedno mislil da aftermarket auspuhi so le v stilu prdulj za športne in oem nadomestkov. Zdej samo najti prodajalca za kaj podobnega.

Unknown_001 ::

Aston_11 je izjavil:


Unknown_001 je izjavil:

je pa treba potrobit.
Edino če slišiš glasove in če nisi sposoben nadzorovati svojih ravnanj. Potem je treba. Drugače, če si zdrav, ni treba nič.


Ah, daj ne seri. Počakam sicer dlje ampak če bi bil ekstra nesramen bi pa po celi Lj odmevalo. Kaj pa naj, pri zeleni luči čakam da se mona pred mano spelje tik preden se rumena prižge? To že meji na načrtno oviranje prometa. No se ti bom jaz enkrat pred vrata postavil, pa da vidim koliko časa bo minilo preden se boš mino prerinil.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

krneki0001 ::

TRISTONAURO je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

3 Sekunde je še za počakat, kar je pa več da nogo z bremze spusti in potegne iz križišča je pa treba potrobit.

CPP to prepoveduje.

Unknown_001 je izjavil:

Kaj ni kul? Auspuh preglasen? No problem, lahko dušilko nadgradiš da utišaš. Tudi to obstaja. http://www.walkerexhaust.com/products/m...

Hvala, sem res vedno mislil da aftermarket auspuhi so le v stilu prdulj za športne in oem nadomestkov. Zdej samo najti prodajalca za kaj podobnega.


Vsak, ki dela izpuhe ti tako zadevo lahko naredi. Jaz ne maram dretja iz izpuha, raje slišim motor in zato imam na mojem zelo "tih" izpuh, nobenega dretja tudi pri zelo visokih obratih ni, pa se subaruji že po naravi radi derejo. Cena 90 evrov za lonec in montažo z računom.

dzinks63 ::

Dovolj bo, vrtite se okoli vrele kaše, tema se je sfižila in po večkratnem čiščenju sledi zaklep. Point objavljanja postov na forumu ni v tem kako drug drugega na osebni ravni zabiti do podna, ampak kulturno argumentirani debati na temo.
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vožnja po prehitevalnem (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
528114508 (91530) solatko
»

Izrek za vožnjo na cestah (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24745604 (40999) solatko

Več podobnih tem