» »

wireless

wireless

Reso ::

Mene pa bi zanimale mozne wireless resitve k sm od ene centrale oddaljen 3-4km(zracne razdalje) in ni direktno k so vmes bajte... Hotu pa bi postavt cim bol pocen povezavo za 2 kompa k nej bi bla hitra okol 500k/s(za dostop do neta) pa mal bol pocen. (pod 300.000 sit)

Sm gledu na eni strani pa to obstaja sam tista stran je bla mal stara...

MadMax ::

hmm... ELSA Wireless IL-11 Airlancer (al neki tazga) pr PCXu cca. 140 kSIT+ddv/kos, za karakteristike pa poglej na www.elsa.com
Nekje je treba zacet...

PaJo ::

Jaz ti priporcam da pocakas do konca meseca, ko se bo Cebit koncal, ker iz dobro obvescenih virov sem dobil informacijo da takrat pride v slo ena zelo poceni varjanta 11Mbit brezzicne povezave(okoli 400DEM za vsako priklucno tocko). Prijatelj mi je obljubil da dobim to takoj na test in ti bom takrat povedal kak in kaj se odnese on kako dalec nese:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Reso ::

Sej glih acess point je najdrazji... Uporabniki majo itak cist pocen sprejemnike/oddajnike y usmerjenimi antenami..

andrej ::

ce nimas veliko masin ali pa velik razdalj, access pointov niti ne rabis. ampak 3-4 km pa ta zadeve ne vlece.
zadje case zelo veliko podjetij ponuja naprave za wireless network od CISCO-ta, proxim, 3Com-a do Else in ostalih manj znanih podjetij. Malo poglej njihove web strani...

Reso ::

Ja sm neki gledu po teh pajgih pa so dolocene naprave res drage, pr enih pa pise da nesejo 500m pol pa pogledam drugam pa pise da y usmeritveno anteno nese tut do 20km...hm...

Loki ::

Itaq, med usmerjeno in neusmerjeno anteno je lohk velika razlika, sam ne verjamem, da 40x.:|
I left my wallet in El Segundo

MadMax ::

Hja... 40x...Ce kdo obvlada racunanje v dB, pa naj mi zracuna razliko pri n.pr.: navadn dipol 0 dBd, usmerjena 14 dBd v nam bolj znanih stevilih8-)

Reso ::

sm se mal pozanimu kak je to pa mi je en stric reku da so oni sprobaval do 6km pa se to more biti vidn kontakt...;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uganka - kaj je to? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
646986 (4534) [D]emon
»

Wireless teorija

Oddelek: Omrežja in internet
92831 (2431) BCSman
»

wireless LAN (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
734544 (3297) pujsek_
»

wireless mreža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10412322 (8876) pujsek_
»

Povezave !! - brez kablov - Wireless - Kako to izpeljati

Oddelek: Kaj kupiti
51239 (1105) janezl

Več podobnih tem