» »

Lidl svetilka za kolo

Lidl svetilka za kolo

bsslo ::

Zdravo! V Lidlu imajo od danes naprej akcijo za LED svetilko (sprednjo in zadnjo) za kolo. Link do izdelka: link.

Je kdo kupil to stvar? Zanima me ali dovolj osvetli za nočno vožnjo? Piše, da ima svetilnost 10 ali 20 luksov (lahko preklapljaš) ampak meni to nič ne pove. Poskusil sem dobiti uporabno informacijo preko gugla, pa je tudi tam zmeda. Kolikor vidim, je v ohišju samo 1 led dioda...

2x'=2 ::

Jaz jo imam in je fajn. Jo pa uporabljam predvsem na osvetljenih površinah (mesto) in ne v trdi temi.

bsslo ::

Imaš prav to, ki sem jo linkal? Ker sem danes opazil še eno (mislim da) za 5 € in ima svetilnost 15 luxov.

2x'=2 ::

Ja enaka izgleda, vendar nima polnilnih baterij.

maš link te druge?

Popravek
najbrž imam to

http://sms.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-E8A...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 2x'=2 ()

bsslo ::

In katero jakost uporabljaš? Verjetno močnejšo => 30 luksov ?

Na koliko časa jo filaš?

2x'=2 ::

Saj pravim, da imam verzijo brez polnjenja. Uporabljam kar alkalne baterije (kar držijo, nimam pa kakih oprijemljivih podatkov).
V bistvu dostikrat uporabljam kar nižjo jakost, kot sem pa že povedal se večino časa vozim po osvetljenih ulicah.

bsslo ::

Res je, napisal si :) Ja nč, bomo kupili to stvarco, pa da vidimo kako se bo obnesla pri meni :)

Aston_11 ::

Pri tej ceni nas nimaš kaj zgubit. Imam podobno iz lidla ali hoferja in je čisto ok za normalne nočne hitrosti.

trancer01 ::

To svetilko sem jaz lani kupil v Lidlu in se odlično obnese. Testiral sem jo tudi na povsem neosvetljenih cestah in na višji jakosti povsem zadošča za vožnjo v čisti temi. Jasno pa obstajajo tudi močnejše luči namenjene posebej za vožnjo po raznih kolovozih in gozdnih poteh, medtem ko za vožnjo po navadnih cestah ta iz Lidla povsem zadošča. Več kot 30-40 luxov tako in tako ne vem, če je pametno imeti za vožnjo po navadnih cestah, saj zna motiti ostale udeležence v prometu. Nekaj drugega pa je, če greš off road v gozd, tam pa si lahko namontiraš tudi take lampe, ki osvetlijo pol gozda. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponudba Lidl (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31971671 (1962) d4vid
»

Sanyo Eneloop - kje kupiti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
21965008 (39439) McLuzo
»

Katero zimsko čistilo(vitrex) za pranje stekel?

Oddelek: Na cesti
369934 (8766) Unknown_001
»

led luči za kolo

Oddelek: Loža
183015 (2293) trancer01
»

LED luč (za motor)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
153530 (3373) T0RN4D0

Več podobnih tem