» »

Je mogoč izbris določenih postov - moderatorji?

Je mogoč izbris določenih postov - moderatorji?

kitara8 ::

Zdravo, zaradi velike količine SPAM-a v mojem e-nabiralniku, bi prosil kakega moderatorja da mi pomaga pri izbrisu določenih postov iz preteklosti - na Slo-techu (ki jih sam ne morem izbrisat), ki so lahko vzrok za spam. Pred časom nisem še toliko vedel o tem in sem v poste pisal kompleten e-mail naslov. Me lahko prosim kdo ki bo vedel kaj narediti kontaktira?

P.S.: In se opravičujem če je tema padla v napačno kategorijo, nisem vedel kam naj jo uvrstim, in na koga naj jo naslovim.

popster ::

ce imas gmail probaj "mark as spam" drugače pa bo za izbris bolj tezko.

ST-777 ::

Bitdefender Antivirus Plus program doda v program za pošto Mozilla Thunderbird dodatek, kjer lahko označiš spam in sestaviš spammerlist.

Thunderbird se mi zdi v redu tudi zato, ker lahko s programom Mozilla Thunderbird Backup v nekaj minutah shraniš vso pošto iz Thunderbirda v eno datoteko in jo nato obnoviš skupaj z vsemi nastavitvami na drugem računalniku.

kitara8 ::

Ja to vem, sej imam cel kup filtrov, pa se vedno pojavljajo novi. Sedaj se trudim da bi povsod kjer je email objavljen izbrisal, da se ne bodo novi spam-erji pojavljali.

Mavrik ::

Sporoči točne povezave na spročila na moj ZS.
The truth is rarely pure and never simple.

RejZoR ::

Heh, ko pa sem jezst nazadnje to prosil pa ni bilo možno. Dejte se že odločit na ST kaj lahko delate in kaj ne...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kitara8 ::

Urejeno :)

Mavrik ::

RejZoR je izjavil:

Heh, ko pa sem jezst nazadnje to prosil pa ni bilo možno. Dejte se že odločit na ST kaj lahko delate in kaj ne...


Sporočil ne brišemo.
The truth is rarely pure and never simple.

RejZoR ::

Al pa uredite, da se odstrani neželjena informacija, sej je isti drek. Naredil pa niste nič.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

brodul ::

Kok nimate lajfa. Pejte malo na sonce pa castite moderatorjem eno pivo, ker se jim sploh da.
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

RejZoR ::

brodul je izjavil:

Kok nimate lajfa. Pejte malo na sonce pa castite moderatorjem eno pivo, ker se jim sploh da.


To je njihovo delo in ne privilegij. Če jim pa kaj ni všeč pa naj ne bojo več moderatorji. As simple as that.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

St235 ::

Delo moderatorjev je da po tvojih navodilih brišejo sporočila? Jao, kake idiotizme znate nekateri ven privleč.

email naslov pa je osebni podatek, tako da tam veljajo malce drugačna pravila.

crniangeo ::

delo ? a so plačani za to al kako ?
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Tilen ::

Seveda. Sicer ne več, kot 500 EUR na mesec. Nekaj pa le je.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

...:TOMI:... ::

Nobene besede, kot je prosim in hvala ni bilo zaznati. Treba pa je pljuvati, ane. Pojdite spat, otroci, ter bodite hvalžni, da vam moderatorji gredo tako na roke.
Tomi

kitara8 ::

Tema se je šla v napačno smer, mislim da morate dobiti malo spoštovanja do drugih oseb na forumu. Moj problem je rešen, hvala, tako da se tema lahko zaklene.

Vsi ki imate pa neprimerne komentarje pa jih lahko zadržite zase.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266695 (11626) Matko
»

KONEC za windows live mail?

Oddelek: Loža
437684 (3711) jype

Cenzura na internetu in na slotechu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5612989 (10988) Gandalfar
»

Prikriti spletni prodajalci na forumih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
698453 (5783) Ziga Dolhar
»

kako ukiniti prejemanje e-mailov določene duzbe - spam

Oddelek: Pomoč in nasveti
10873 (699) bluefish

Več podobnih tem