» »

Prikriti spletni prodajalci na forumih

Prikriti spletni prodajalci na forumih

1
2
»

mtosev ::

tedybear, MEDENA in kmetek
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dr_M ::

Waw, ti pa se v enmu ne mores vseh neumnosti skrit.

Pithlit ::

thramos je izjavil:

Menda ne boš trdil, da na objektivnost ne vpliva to, da ima prodajalec od svojih "nasvetov" neposredno korist?

Pri dobrem prodajalcu ne vpliva. Dober prodajalec se zaveda da bo stranka zapustila trgovino takoj ko bo začutila da jo nateguje.

Če prodajalec poda dober nasvet je pa to za oba korist (tako njega kot stranko). Ni mi jasno česa se bojite... kompetentnih prodajalcev?

Je pa res da nategunov je malo morje. Ampak kaj ko jih je relativno lahko prepoznat.
Life is as complicated as we make it...

thramos ::

Eh ... če bi prebrala vsaj naključne 3 poste v temi, bi ti moralo biti jasno česa se, ne bojimo, ampak nas moti: ljudje, ki se izdajajo za nekaj kar niso. Zavajajo. In še petnajstič, nihče nima nič proti nasvetu prodajalca, samo naj ta pove kaj je, da lahko njegovo informacijo pravilno ovrednotimo.

;-) ::

mtosev je izjavil:

tedybear, MEDENA in kmetek

Kmetek ima podporo "pospeševanja" prodaje comshopu pri moderatorjih, vedno ko omenim njega kot prikritega prodajalca mi brišejo post ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dr_M ()

kmetek ::

mtosev je izjavil:

tedybear, MEDENA in kmetek


malo poglej, kdaj so kakšen post napisali in predvsem kdaj...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ;-) ()

Gandalfar ::

;-) je izjavil:

mtosev je izjavil:

tedybear, MEDENA in kmetek

Kmetek ima podporo "pospeševanja" prodaje comshopu pri moderatorjih, vedno ko omenim njega kot prikritega prodajalca mi brišejo post ;)


Ne nima.

Dr_M ::

;-) je izjavil:

mtosev je izjavil:

tedybear, MEDENA in kmetek

Kmetek ima podporo "pospeševanja" prodaje comshopu pri moderatorjih, vedno ko omenim njega kot prikritega prodajalca mi brišejo post ;)



Kako je on prikrit prodajalec, ce vsi vemo kje dela in on to prizna?
Kako je to prikrito?

kmetek ::

Lol, saj me ni treba omenjati tok.;((
tedybear in MEDENA so stari accounti, lahko se jih briše iz sistema ven.
Zakaj bi prikrival ne vem? Kaj ima prodajalec od natega na dolgi rok? Podpori nimam nobene, nasprotno - instant rdeče imam ;)
Kdor želi kaj vprašati -> ZS.

;-) ::

Dr_M je izjavil:

;-) je izjavil:

mtosev je izjavil:

tedybear, MEDENA in kmetek

Kmetek ima podporo "pospeševanja" prodaje comshopu pri moderatorjih, vedno ko omenim njega kot prikritega prodajalca mi brišejo post ;)



Kako je on prikrit prodajalec, ce vsi vemo kje dela in on to prizna?
Kako je to prikrito?


Naj neha vsiljevat njihovo robo v vsaki temi.

Zakaj bi prikrival ne vem? Kaj ima prodajalec od natega na dolgi rok? Podpori nimam nobene, nasprotno - instant rdeče imam ;)
Kdor želi kaj vprašati -> ZS.


Potem pa tudi ti ponujaj robo po ZS ;) Mogoče si dobil prvo zaposlitev pa si še ves vshičen pa se trudiš...nevem kaj maš od tega niti me ne zanima si pa nadležen.

RejZoR ::

Lol, sej vas v nič ne sili in še zdaleč ne teži v vsaki temi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

_sem_ ::

Lej ga, to je znan spletni pojav. Imaš cele firme, ki se s tem ukvarjajo. Tj. imajo ljudi full tajm za računalnikom ki furajo vsak po desetine nickov z različnimi "karakterji" in se dajo najet za prikrito propagando po uporabniških forumih in nabijanje ocen in všečnih uporabniških opisov izdelkov pri spletnih prodajalcih a la Amazon, eBay, pa posredniki hotelov, počitnic ipd. In spletni prodajalci to vedo in jih skušajo polovit in zbanat, bolj ali manj uspešno. Je prisotno tudi na drugih področjih, npr predvolilna kampanja (tudi pri nas), propagandna vojna.

RejZoR ::

Ja, sam tle je razlika, da tak folk daje lažne opise in pohvale, medtem ko kmetek recimo zgolj zalepi link do neke naprave, ki je v kontekstu pogovora in je stvar, ki jo uporabnik zelo verjetno pravzaprav tud išče.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dr_M ::

Naj neha vsiljevat njihovo robo v vsaki temi.


Ampak to baje dela prikrito. Tako ti trdis.

Pithlit ::

;-) je izjavil:

si pa nadležen.

Od kmeteka in RejZoR-ja še nisem videla slabega nasveta. Take s katerimi se nisem strinjala ja. Ampak nikoli slabega.
Life is as complicated as we make it...

St235 ::

Predvsem pa neodvisno od kvalitete posta nobeden od niju ne skriva, da je prodajalec.

Pithlit ::

Ja. Sam tudi če bi skrivala... kvaliteta to gladko odtehta. Važen je dober nasvet ne pa a se kak prodajalec skriva za njim ali ne.
Life is as complicated as we make it...

Steinkauz ::

Men je tale sumljiv
http://slo-tech.com/forum/c89778

Vsak drugi post http://www.ttc.si

Oziroma sm skor 100%. Samo ima dober stil in ni takoj očitno po posameznem postu. Ko pa pregledaš vse poste vidiš, da thc gor pa dol.
Vse ostale trgovine pa so zanič, ali pa ok(funtech), samo da je TTC boljši.
:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

marS ::

ta res mau pretirava ja :))
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Ziga Dolhar ::

Steinkauz: hvala za opozorilo.
https://dolhar.si/
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrniti blago v 8 dneh nakupa? Pravice kupca? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5322806 (14188) RejZoR
»

Telefon kuplen pri tušmobilu, že uporabljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24826947 (22143) Ziga Dolhar
»

Trgovci... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566962 (4873) mpv404

Več podobnih tem