» »

Problemi z GeForce 4 mx 440

Problemi z GeForce 4 mx 440

[-=Jaka=-] ::

Zadeva je pa taka, trenutno mam v racunalniku Vodoo 5500 AGP, sm pa hotu danes zamenjat voodoo z GeForce 4ko Mx 440 in ko sm zadevo zamenju in resetiru je se vse normalno delalo, malo pocasi ampak je delalo. Nato sm si posnel driverje za GeForce 4, resetiral in ... slika se mi vec ni pokazala ko sm prsu v windowse predvidevam da sm biu ze u winsih je bil ekran crn, kot da je ugasnen ... ma mogoce kdo kako idejo kaj bi blo narobe ? Oz kako rest stvar ...

Mam pa PIII Intel 933 512 SDRAM Win XP ... maticna pa ne vem kera je :>

Hwala

BroTheR ::

Pojdi z GF4 v varni zagon in tam nastavi osvezevanje na najmanjse mozno. Klikni "apply" oz. "uporabi", znova zazeni racunalnik in bos dobil sliko (vsaj mislim). Seveda si pol v normalnem zagonu nastavi osvezevanje in ostalo na optimalno oz. kolikor monitor zmore.


8-)

[-=Jaka=-] ::

Ok ... recimo da je to to ... zdj mi pa se povj kje se to osvezevanje nastima : 8-)

vm ::

99,99% pomaga, da se s kablom priklopis na TV. Imel sem isto zadevo. Potem sem pac TV uporabljal kot monitor, dokler mi ni uspelo preklopiti na slednjega in ga dati kot DEFAULT. Meni uspeva celo to, da na TV vidim samo mis, ali obratno, samo ikone, samo ozadje ipd... Naj mi kdo po korakih napise kako GF4 nastavim, da bo na TV in MONITORJU vse OK.
Hvala

[-=Jaka=-] ::

ah ... nimam nikjer v blizini tvja, ma more to tud na kak drugacn nacin delat, sam zgleda da se tud kle nobenmu ne sanja kwa bi loh blo ...

[-=Jaka=-] ::

No se tole me zanima ... mam tole maticno plosco: Iwill VD133 Motherboard (to je vse kar sm uspel prebrat iz nje), zanima pa me ce moja maticna plosca sploh podpira geforce ... glede da sm meu prej Voodoo 5500 agp bi mogla ... al se motim ?
Aja, se to me zanima, kake so moznosti da bo stvar zacela delat ce formatiram disk pa na novo posnamem winse, ce je napaka v softwearu ...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19020075 (13140) Janac
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738129 (4931) floyd1
»

3-je monitorji - kako?

Oddelek: Strojna oprema
141924 (1625) opeter
»

uporabljate tv-out na vaši grafični@NVIDIA? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
506043 (4948) bbobst
»

GeForce na TV-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
8981 (768) Trdi

Več podobnih tem