» »

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

««
9 / 10
»»

friki89 ::

Stestirano: D3 GO_v3.4.1-Hacked-Yani-v2.apk na v88 deluje. Starejsi od amisove mobietv pa ne.

Pozna kdo na katerem android boxom bi delala mobiatv?

OSA ::

Mogoče še komu D3GO ne prikaže slike čez cel zaslon na TV-ju, ampak jo malo zmanjša? Ob straneh je okoli in okoli viden črni rob. Sicer včasih je tako kot mora biti, čez cel zaslon, ampak ne vedno. Poizkusil sem original verzijo in tole "hacked" in je pri obeh enako. Medtem ko tvin in tv2go delata normalno. Box imam MXIII z Amlogic S812 čipom. D3GO ima edini Sportklube...
lp OSA

Alessio983 ::

Torej nabavil TV BOX Android OTT m8. Mobia TV ne prikaže slike in ni glasa. Poizkusil vse mogoče. Kakšna ideja kako to odpraviti. Hvala

polde66 ::

OTT m8 android 4.4? iz leta 2014?

Imam v paci H96 pro +, 3gb ram 32 placa, občutki mešani, koštalo skoraj 80 eur z carinami. Ok do sedaj predvaja vse kar sem mu dal, u bistvu ni švoh mašina. Sprobati moram še AV izhod za stare tv-je. Na vseh mašinah ki sem jih sprobal do sedaj to nekako ni delovalo. Twin dela odlično na žalost pa drugih kod nimam, da bi sprobal še telemahov go in Amisovo tv. Daljinec je začuda lepo odziven in čisto ok.
Malce mi je štekal Kodi in SPMC pa sem dal ponovno na tovarniške nastavitve in sedaj dela ok. Štekal v smislu da je jamral ob zagonu da se je aplikacija ustavila (počakam ali ugasnem), nanj sem naložil še Ares wizard tudi pri speed testu nimam nič proti. Android 7.1.1 ima kup nastavitev malce drugačnih kot smo jih vajeni ampak načeloma je vse v istem paketu le v dveh delih. Predvaja pa res vse.
Se bom moral še odločiti kateremu bom rekel slovo Beelink GT1 ali H96pro+.
polde

d4vid ::

Alessio983 je izjavil:

Torej nabavil TV BOX Android OTT m8. Mobia TV ne prikaže slike in ni glasa. Poizkusil vse mogoče. Kakšna ideja kako to odpraviti. Hvala


Ce rabis samo liveTV, se da mobia streame ustimat direkt v kodi preko IPTV Simple Client.
Rabis samo linke do TV programov, kar pa zal ne smem delit tukaj. Lahko pa namestis kodi addon LiveTVSerbia, kjer imas vse LiveTV programe.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

cordoba ::

Pozdrav, doma imam telekomov tv. Imam samo en box, bi pa rad na balkonu imel manjši tv. Bi obstajal kakšen android media box, na katerega bi naložil tvin in potem gledal tako kot na mobitelu? Bi to delalo in pa ali je možno wifi?

Hvala za odgovore

mat11 ::

Imam na dveh android boxih naložen Twin in dela BP.
mat

cordoba ::

A dela na wifi? Lahko poveš katera modela, da kupim preverjeno zadevo....

polde66 ::

@cordoba 2 posta od sebe gor pa nebi prebral a ne. Cez komot ga ni.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

yani2000 ::

Telekomov Tvin dela praktično na vsaki napravi.
Jaz imam nameščenega npr. na parih V88 box-ih za 20€.
Sicer ne vem kako je sedaj ko so updejtali na Android 6.0 (vem, da sem z IPTV imel neke probleme)
WiFi se je menda poslabšal zaradi na hitrco skup spacanega firmware (super delujočo in ultra poceni napravo so šli uničit z updejtom, kitajci pač).
Imam pa še neke druge naprave. Npr. Alfawise S92 z najnovejšim S912+2GB RAM za 50€ in tam deluje dobro.
Imaš pa že novejše modele (H96+,GT1,...).
Sicer sedaj glede samega Wifi... Tvin je tukaj pametnejši od npr. Tv2go, ker ima variabilni stream in se prilagaja glede na zmogljivost Wifi omrežja.
Vsi ti TV boxi pa so znani po tem da imajo vgrajene totalno zanič Wifi antence+module.
Konec koncev je takle... streamaš lahko, ne pa pričakovat ne vem kaj.
Za info: jaz imam Asus RT-AC87U router in je en V88 TV box oddaljen 5m + 2 tanki steni in v redu streama IPTV (5-6 mbit).
Drugi TV box je eno nadstropje nižje in tudi tam nekje 5m oddaljenosti in tudi v redu streama IPTV.
Če ga dam samo še za eno malce debelejšo steno IPTV v sekundi mrkne na skoraj vseh TV boxih. Samo na enem mi je vse streamalo od povsod in to na 70€ vrednem Mi Box. Žal je ta po treh mesecih odličnega delovanja "odpovedal". :(
Na njem lahko samo še igre igram, vsakršni videoposnetki štekajo, tudi tisti ki se predvajajo iz USB ;((.
Tvin pa potrebuje tam nekje 4+ mbit za lepi stream, za HD mislim da tudi okoli 6 mbit.
Sam to sem ti sedaj na oko ocenil, za več se boš moral sam prepričat.
PS. Opcija je lahko tudi kakšen WiFi Range Extender. Pri IPTV ne vem kako se dejansko obnese, ker se lahko zgodi da pride do Wifi Congestion, ker IPTV paketki preplavijo WiFi omrežje in vse naprave dol pomeče, pri navadnem internetnem TV streamu, kot ga uporablja npr. Tvin pa bi lahko dobro popravil Wifi signal in vse kar potrebuješ je eno prazno 220V vtičnico.

Excavator ::

Zdravo!

od operaterja sem dobil "ogled nazaj box" (beri: RPI). Gor imajo nek svoj custom os, control je možen le preko hdmi-cec. Deluje pa le ob priklopu na omrežje, ideje če bi lahko nekako iz tega njihovega OS-a extractal source za te kanale?
Prilagam DIR sd karte v napravi. http://imgur.com/a/AAP7x

Zgodovina sprememb…

yani2000 ::

Heh, iz slike naj jaz ugotovim kako deluje sistem? :))
I'm no miracle worker.
Po vsej verjetnosti se playlista prenaša preko omežja (takoj ob priklopu).
Nisi povedal za katerega operaterja se gre.
Po vsej verjetnosti jo imajo v kakšnem posebnem binarnem formatu (ali pa tudi ne) 8-O .
No, kakorkoli... jaz bi dal vse fajle preiskat za url-je. Pri T-2 se npr. začnejo z: "udp://"
Več info tukaj:
https://stackoverflow.com/questions/169...

Excavator ::

Gre se za operaterja KRS. http://www.krs.si/
Vsi fajli so v HEX/binary torej unreadable. Sem spustil skozi grep, našlo je nek "://" v .img in .elf datotekah, je sploh možno spraviti kaj readable ven iz hex oblike?

mat11 ::

yani2000, jaz sem naredil malce drugače. Asus wifi router, ob boxu in nato kabel iz routerja v box. Zadeva dela precj dobro. To naredil zaradi znanih težav sprejema wifija preko boxa.
mat

yani2000 ::

Sem že zainteresiran. Tudi jaz sem delno na KRS. :)
Žal na njihovi strani nisem zasledil te ponudbe za "ogled nazaj".
Sicer pa če je v binarni obliki še ni vse izgubljeno, samo veliko bolj oteženo je.
Če je v binarni obliki je lahko zapis pač takšen: u d p : / / (primer).
Lahko je pa čisto durgačen.
Problem je, da ne vem točno kakšno tehnologijo KRS uporablja.
Po vsej verjetnosti je standard IPTV in v tem primeru bi res morala nekje obstajat playlista.
Žal ti veliko več ne znam pomagat.

yani2000 ::

Aja, možno je tudi da dobiva playlisto on-the-fly in si jo shrani v RAM.
V tem primeru je potrebno uporabiti Wireshark in poslušat po mreži kaj vse se prenaša ob zagonu RPI. 8-)

d4vid ::

Excavator je izjavil:

Zdravo!

od operaterja sem dobil "ogled nazaj box" (beri: RPI). Gor imajo nek svoj custom os, control je možen le preko hdmi-cec. Deluje pa le ob priklopu na omrežje, ideje če bi lahko nekako iz tega njihovega OS-a extractal source za te kanale?
Prilagam DIR sd karte v napravi. http://imgur.com/a/AAP7x


Ti si dal sliko boot particije. Da prideš do "root" particije, boš moral naložit linux.

Drugače pa najbolje, da sd vštekaš v PC; poženeš win32diskimager in narediš image spominske ("Read"). Potem uploadaš ta image nekam, npr. google drive, in daš link, pa si pogledamo kaj ne noter in kako dela. Nekako sumim kodi s custom dodatkom.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Excavator ::

Sem ugotovil da sem zamešal kartice. Če lahko kdo dobi/ima ta njihov "ZAMIK" box, lahko prosim nekam naloži ta OS.

d4vid ::

Excavator je izjavil:

Sem ugotovil da sem zamešal kartice. Če lahko kdo dobi/ima ta njihov "ZAMIK" box, lahko prosim nekam naloži ta OS.



Menda nisi formatil kartice ?

Btw, kater RPI pa imas? Lahko slikco, da vidim kako so spakirali :)
So mogoce stalker nalozil na RPi? :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

sroks ::

Zdravo,

zanima me kateri android box priporočate za MobiaTV?

w4nkst4 ::

jb_j ::

ali komu deluje skrekana verzija mobietv in ali je ta prilagojena za uporabo z daljincem?

w4nkst4 ::

Amis mobia ne dela na mibox3! Zvok je.slike ni...

Edit...dela po updajtu na .10

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

Joze_K ::

LP,
poskušam namestiti tale App, pa mi javlja napako pri instalaciji: Težave pri razčlenjevanju paketa

a obstaja kaj novejšega, oz. kako rešiti problem

PS: gre za Minix Neo U9-H, Android je 6, omogočeno imam instaliranje iz neznanih virov

Prosim za pomoč,
hvala,
Jože

yani2000 je izjavil:

SiOL TViN
Ta app je privzeto namenjen uporabi na Android TV napravah (z uporabo daljinca).
Potrebe po miški in tipkovnici tako ni več!
Pojavi se vam tudi ikonca na Leanback launcher-ju.
Ob zagonu se vam avtomatično prikaže seznam vseh TV kanalov za ogled TV v živo.
Tudi začetni meni je prilagojen za brskanje preko daljinca.
Ni pa še implementirano brskanje po TV sporedu (za ogled TV vsebin za nazaj).

PRENOS:
TViN_3.1.3-Hacked-Yani-v2.apk

polde66 ::

Če ti javlja napako točno tega apkja pojdi v googlovo trgovino pa ga namesti od tam, ali pa z aplikacije aptuide. Razlika je v tem, da je iz googla potrebno imeti še dodaten daljinec, da ti bo kaj prijelo. V hacked-yani verziji lahko uporabljaš daljinec od boxa. Glede na to da imaš verjetno še minixovo a3 miš to ne bo problem.
polde

Joze_K ::

polde66 je izjavil:

Če ti javlja napako točno tega apkja pojdi v googlovo trgovino pa ga namesti od tam, ali pa z aplikacije aptuide. Razlika je v tem, da je iz googla potrebno imeti še dodaten daljinec, da ti bo kaj prijelo. V hacked-yani verziji lahko uporabljaš daljinec od boxa. Glede na to da imaš verjetno še minixovo a3 miš to ne bo problem.


hvala,.. sem namestil TVIN iz google play... imam MX3 Air mouse.. pa se kar da.. je sicer malo hektična (se je treba navadit)... pogrešam edino, da bi lahko z Prog+/Prog- vrtel med proigrami,.. stalno hodit z AIR kazalcem na levo stran in potem scrolat je nepraktično (še posebaj za ostale člane familije)

polde66 ::

Saj razumeš da je aplikacija narejena za telefone in tablice, kjer se s prsti hodi med programi. Drugače pa vsi delamo po istem principu.
polde

misek ::

Ne razumem zakaj se ponudniki ne morejo prilagoditi razmeram in ponuditi aplikacijo, ki bi jo upravljal z daljincem. Tako kot na pravi TV. Saj gre samo za drugačen GUI.

Omemba Kodi-ja je pa itak brezpredmetna :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

polde66 ::

Zato ker se imenuje mobilna aplikacija. Kaj pa je narobe s kodijem? V njem vse narediš z pristnim daljincem.
polde

misek ::

Kodi: Gledanje omenjenih TV preko njega. In ne preko "mobilnih aplikacij" z navigacijo s prsti.

Joze_K ::

polde66 je izjavil:

Zato ker se imenuje mobilna aplikacija. Kaj pa je narobe s kodijem? V njem vse narediš z pristnim daljincem.


a se da naredit, da bi gledal TVIN programe skozi KODI? Je kje kak manual kako to naredit? To bi še bila najbolj rešitev - ker je Box tako ali tako vedno na KODI-ju (99%)

polde66 ::

@mišek s katero rečjo pa gledaš na tv? Preko kodija lahko gledaš tv programe, potegneš nek build dol, ki vsebuje tv programe in evo. Druga stvar je s playlisto siola oz telekoma, ne boš jo dobil kar tako.
polde

Excavator ::

Preko KODI-ja bi rad gledal se TV, trenutno imam do set-top boxa speljan coax, bi se dalo gledat programe kot so POP, Kanal A, Discovery, SLO1,2, HBO, Fox ipd. preko kake playliste? Operater ne ponuja nobenih box-ov.
Imam D3GO racun preko mobilne, ter HBO GO preko operaterja.

EDIT: Povezava z box-om verjetno ne pride v postev? Je edina opcija tuner?

Zgodovina sprememb…

yani2000 ::

Če uporabljaš D3GO potem imaš najverjetneje Telemach.
Njihova tehnologija ne deluje na IPTV (set top box) ampak gre preko Coax + CI dekodirna kartica.
Tu žal ni nobene playliste. Za to potrebuješ Telekom oz. še bolje T-2.

Excavator ::

Nimam telemacha, pri njih imam le mobilno telefonijo, brez fiksnega priklopa.
Je kdo ze postavil HBO GO na kodi? Preko PlayOn-a mi ne ponudi nobenega operaterja(prazen dropdown meni)

skodars ::

Živjo,
Sem kupil mi box 3, da bi naštimal na vikendu t2go prek njega.... In vse skupaj se je ustavilo pri inštalaciji. Je to sploh mogoče kakorkoli naštimati na Mibox? Sem mislil, da so te zadeve bolj enostavne oz. Podobne mobilnem androidu...

yani2000 ::

Seveda se da... Jaz vem da sem predvajal preko Mi Box-a TV2go.
Sedaj edino ne vem katero verzijo, sam mislim, da tisto iz Trgovine Play.
Seveda mobilne Trgovine Play, ne tiste na Mi Box!
Preko telefona preneseš app potem pa ga extractaš na notranji pomnilnik in preseseš APK na Mi Box.
Simpl ko pasulj! (hec!)

d4vid ::

Se da amis mobia zrihtat na android TV (upravljanje z daljincem)?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

yani2000 ::

Glede na to da imajo še vedno zastarel UI in da delajo samo osnovne / nujne popravke bi rekel da ne.

w4nkst4 ::

amis mobia rabiš miško

oziroma daljinec z ''miško''

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: w4nkst4 ()

RockyS ::

Se da na tvinu kako zmanjšati kvaliteto videa? Na telefonu mi kar pobere podatke, 100mb/5min.

skodars ::

Sem inštaliral in se logiral... Ampak ko hočem zagnati, da bi se prikazala napiše da se je aplikacija ustavila...
Kakšna ideja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skodars ()

skodars ::

Sem inštaliral in se logiral... Ampak ko hočem zagnati tv program, napiše da se je aplikacija ustavila...
Kakšna ideja?

Rcoupe ::

ravno dobil nvidia shield in aplikacijo je enostavno možno namestiti. se pa pojavi težava, da se je nemogoče registrirati. Nekako sem uporabil bloototh miško od PC in spodbidil pisanje na zaslonu za prijavo - vendar ko so podatki vnešeni se ne zgodi nič ko kliknem prijava... Shield uporablja zadnji android 8. Je mogoče kako aplikacijo prikrojiti?

KTr1sk ::

yani2000 je izjavil:

SiOL TViN
Ta app je privzeto namenjen uporabi na Android TV napravah (z uporabo daljinca).
Potrebe po miški in tipkovnici tako ni več!
Pojavi se vam tudi ikonca na Leanback launcher-ju.
Ob zagonu se vam avtomatično prikaže seznam vseh TV kanalov za ogled TV v živo.
Tudi začetni meni je prilagojen za brskanje preko daljinca.
Ni pa še implementirano brskanje po TV sporedu (za ogled TV vsebin za nazaj).

OPOZORILO:
Prejšnji (originalni) TViN app boste morali odstraniti in namestiti ta apk.
Ob prvem zagonu se boste morali znova prijavit v vaš Telekomov račun.

KAJ JE NOVEGA:
Za 20€ sem si kupil V88 4K TV Box in ugotovil, da ta app ni prilagojen za stare verzije Androida, katere še nimajo leanback podpore.
S to verzijo je tudi ta napaka odpravljena.

PRENOS:
TViN_3.1.3-Hacked-Yani-v2.apk


vsa čast da si preuredil app, mogoče že imaš 3.2.0 thx
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

yani2000 ::

Hvala!
Ne, nisem še pogledal kako je z novo 3.2.0 verzijo.
Problem je, ker Tvina ne uporabljam tako pogosto in za zdaj mi še 3.1.3 deluje.

japke ::

imam Amazon Fire Tv.
žal ne morem prekljapljat kanalov v tej mod verziji v2.
Pridem lahko v side menu in nekako na blef pridem do Sporeda. Tam se lahko pomikam gor-dol po sporedu. Izbor programa pa mi je uspel le 1x..
Ko mi je 1x uspelo v program nisem mogel preklapljati med kanali.. nobena tipka (razen back) ne prime..

yani2000 ::

Aha, razumem.
Ta v2 je mišljena, da lahko z daljincem preklapljaš samo v glavnem meniju in v TV v živo.
In v bistvu podpira samo ogled v živo (sporeda ne podpira).
Torej ko si v glavnem meniju lahko z daljincem greš s smernimi tipkami do TV v živo in tam potem skačeš med programi.
Žal pa tudi ko enkrat gledaš TV in hočeš preklopit na drugi kanal boš moral stisnit "back" in potem zopet s smernimi tipkami do želenega kanala.

japke ::

v bistvu sploh ne morem kliknit na program v seznamu programov.
v nek kanal (pop tv) sem prišel prek sporeda, pa še to precej na blef, ker se ne vidi, na kateri ikoni si trenutno.

yani2000 ::

To nebi smelo tako delat.
Ko skačeš med izbiro v glavnem/home ekranu se ti morajo obarvati izbire.
Isto velja za seznam "TV v živo".
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124572 (2754) zuz3k
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537633 (15746) dykristy
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73647 (2097) yani2000
»

Zakaj je dostop do UniFi in D3GO brezplačen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
143226 (2500) Netrunner

Več podobnih tem