» »

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

««
10 / 10
»
»»

Rado0 ::

Imam Android Medion TV in me zanima, kako nanj instalirat MobiaTV od A1?

Preslikava iz HUAWEI mobitela namreč ne deluje...
Hvala za pomoč.

yani2000 ::

Malce več boš moral obrazložit.
Kje točno ti zašteka?

SR1984 ::

Pozdravljeni,

ker so operaterji v času od nastanka te teme nekatere stvari prenovili in bom v januarju verjetno menjal operaterja, me zanimajo vaše izkušnje z Telemach EON smart box in delovanjem vmesnika, Telekom NEO (prikladno uporabili enake črke kot Telemach ;)) in trenutni vmesnik od T2.

Se še komu zdi, da T2 malo zaostaja s ponujenimi storitvami in da so s cenami precej blizu Telekomu, čeprav je njihova mobilna storitev, ki je vključena v pakete, precej za konkurenco?

Tody ::

Mobilna storitev?

SR1984 ::

Mogoče sem se malo nerodno izrazil ampak ja, klici in prenos podatkov je storitev.

Tody ::

Ja, v kakšnem smislu zaostaja? Slaba kvaliteta? Slabe cene? Kaj ima hot/a1/ telekom kar t2 nima? Jaz vem da T2 telefona ne bom imel ker mi je HOT čist cool pa nisem vezan na nobeno vezavo itd...

yani2000 ::

Sem šel malce gledat ponudbo od T-2 in Telekoma.
Res je, samo 3 EUR razlike je med top paketoma: Modri Svet in Oranžni Diamant HBO.
Pri Telekomu je HBO samo za 1 leto free.
Pri T-2 dobiš samo mizernih 5x hitrejši internet, oh kako so škrti LOL.
Res pa je da vsaj jaz mobilne telefonije nebi vzel ne pri T-2 ne pri Telekomu, ampak bi pogledal za kak Izi ali Bob, a to sem pač jaz.
Pri T-2 dobiš stacionarno telefonijo z neomejenimi klici, pri Telekom pa samo 1000 minut.
Ostalo (TV,...) se mi zdi na prvi pogled bolj kot ne enako.
Mogoče sem še kaj spregledal.

coyotee ::

Lp! Mi lahko kdo iz prve roke pove na katerem android tv box-u deluje Mobia TV od A1. Do sedaj sem imel pri telemachu eon na V88 boxu..... Hvala in lp, Bojan

w4nkst4 ::

minix x8-h, mxq pro, tanix tx3 max, mibox...na teh sprobano deluje.

coyotee ::

Hvala!

pierce81 ::

Na Fire TV želim namestit (sideload APK) Telemachov EON app za smart tv (ne za mobile). Našel in probal sem z APK - v3.03 in 3.12., a ne delujeta, namestita se sicer uspešno (seveda, da jih nimam nameščenih hkrati), se zaženeta, pokažeta uvodno Telemach EON animacijo, potem pa tema in to je to. Je morda kdo nameščal tovrstni APK na fire tv ali pa mi box ali pa nek tretji android box in bil uspešen, se pravi da zadeva deluje?

ivanuscha ::

coyotee je izjavil:

Lp! Mi lahko kdo iz prve roke pove na katerem android tv box-u deluje Mobia TV od A1. Do sedaj sem imel pri telemachu eon na V88 boxu..... Hvala in lp, Bojan


Zivjo, si zadevo že sprobal? Tudi jaz bi rad poganjal Mobio na Medionu, preko wireless displaya na telefonu je slika crna in samo zvok.

Ali je npr. Mi Box potrebno se kaj shekati da delajo Mobia, ali se zadevo samo namesti in dela takoj bp? Hvala v naprej :)

w4nkst4 ::

dela takoj sam je ne bos najdu na google play...apk datoteko mors dt na usb in nalozit na mibox

ivanuscha ::

Ok hvala, super!

Master_Yoda ::

Eno offtopic vprasanje: Kaj MobiaTV se vedno nima nobenega HD kanala ? Sem se sedaj po 1 letu prijavil noter, in ista zalost od programske sheme - SLO1, 2, 3, POP, A ,etc vsi samo SD verzije.

Ali kaj narobe gledam - na tv.si ?
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

w4nkst4 ::

ne nobenih hd kanalov ni...rtvslo 1 in 2 720p imaš pa tukaj:

https://rtvslolive.akamaized.net/hls/li...

https://rtvslolive.akamaized.net/hls/li...

BCSman ::

Kakšna ideja zakaj MobiaTV oz chrome vsak drugi dan teži s tem errorjem?

 xml mobiatv

xml mobiatv

Alexius Heristalski ::

Ne vem, zakaj. Tudi meni teži in to na več brskalnikih. Včasih pomaga, če odprem v načinu brez beleženja zgodovine, včasih ipconfig /flushdns.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BCSman ::

Ne pomagajo ne piškoti, ne drug brskalnik, ne flush dns. En dan dela, drug dan ne dela.
Sem klical na A1 in pravijo, da je stvar že "javljenja razvijalcem". Gre za težak IT problem očitno, če se vleče toliko časa. Lahko bi kak programer s slo-techa s 3k€+ plače jim priskočil na pomoč?

w4nkst4 ::

meni tudi ne dela na windowsih...android verzija dela povsem vredu, tako da je problem skoraj zagotovo na spletni strani tv.si in v njem integriranem playerju in nastavitvah...

Alexius Heristalski ::

Meni se je od zadnjega prispevka težava precej omilila, včeraj pa spet metalo ven. Čez nekaj ur je začelo delovati.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

misek ::

A obstaja kakšna verzija Telemach EON aplikacije, ki bi delovala na Android 5.1? Imam staro tablico, kjer je app deloval vendar sem tablico resetiral. Sedaj po novi instalaciji pa se app zruši pri predvajanju.

Ernesto7 ::

Pozdravljeni, nisem zasledil pri prejšnjih objavah nobenega odgovora če se da na android tv instalirat mobia tv od A1, ali potrebuješ box?
V primeru da se da, se premikaš po programih z daljincem ali z miško?
Deluje tudi gledanje programov za nazaj?
Hvala in lp

e-marko ::

Xploretv go (prej mobia tv) je uspel kdo usposobiti na android tv? Tv vmesnik je na enem tv-ju. Na drugem, ki ima android in air mouse pa bi včasih kaj pogledal nazaj. Sem sideloadal na tv ampak po zagonu takoj zapre... Obstaja kakšna hacked verzija, ki bi delovala? Hvala.

Lp
...somebody, somewhere...

Mehmed ::

Ce ima tv vgrajen chromecast lahko zazenes na telefonu pa streamas nanj.

e-marko ::

Točno tako delam sedaj, ja.
...somebody, somewhere...

Mehmed ::

Meni ga je sicer uspelo iz nekje instalirati, tudi prijaviti se not, nikoli pa zasukati iz portrait mode tako da je neuporaben.

ganadoxos ::

Živ,

zmodificiran tvin mi na mxq pro odpre, ko pa izberem program nekaj časa vrti krogec, nakar javi da videa ne more predvajati, kakšna ideja? :)

polde66 ::

Ostane samo še original 3.2.0, nisi edini s tem problemom.
polde

ganadoxos ::

tnx, naložu original- dela- prestaljanje po kanalih je pa res sitno :)))

RockyS ::

Eon apk,ki bi delal na android boxih je na voljo?

Ales ::

EON imaš v Play Storu, tako za Android kot za Android TV. Če pa bi rad bolj konkreten odgovor pa bi bilo fajn če poveš, za kateri box te zanima.

yani2000 ::

Za TViN sem naredil posebej topic, ki se nahaja tukaj:
TViN [Hacked APK][AndroidTV]

To sem naredil, ker je zadnje čase prišlo do velikega zanimanja za novejšo TViN verzijo.
Upam da deluje! Več info in support v za to namenjeni zgornji temi.
««
10 / 10
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124571 (2753) zuz3k
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537632 (15745) dykristy
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73647 (2097) yani2000
»

Zakaj je dostop do UniFi in D3GO brezplačen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
143226 (2500) Netrunner

Več podobnih tem