» »

Kateri android TV box za D3GO

Kateri android TV box za D3GO

eko_2k4 ::

Pozdravljeni,

zanima me kateri android tv box kupiti, da bo sigurno na njem delal D3GO od Telemacha. (menda na rootanih napravah ne deluje)
Ne potrebuje 4K, lahko je samo wired ethernet... rabim samo za gledanje TV-ja preko neta, torej HDMI izhod.

Hvala za proporočila.

d4vid ::

en nasvet, ko sem nazadnje probaval mobio, ki je enaka kot d3go, mi s tipkovnico ni delalo. predvidevam da je s daljinci isto.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

marko-mb ::

enako vprašanje...nikjer ne najdem kakih izkušenj...

nek stick ali box z andoridom bi imel za d3go.

oz kako je z tem google tvjem nvidia shieldom ipd... ali lahko kdo potrdi če d3go deluje ?

če deluje, potem verjetno je nujna miška, z pilotom najbrž ne gre?

hvala!

japanac ::

Zdravo, da malo obudim temo. . .

pri zamenjavi televizije sem se glede na slabe izkušnje s Smart TV-ji in njihovo "prilagodljivostjo" odločil za B. varianto in sicer TV box.

Moje zahteve so naslednje:
- dostop do NAS mrežnega diska s filmi in predvajanje
- dostop do interneta
- priklop bluetooth tipkovnice za lažje brskanje po spletu
- zaželnjeno delovanje D3GO na telemachovem trojčku
- razmišljam tudi o Nvidia Shield TV-jev, ki bi ga verjetno lahko uporabljal dalj časa brez menjave, glede na zmogljivost
- seveda bi se verjetno počasi "privadil" tudi na ostale "možnosti", ki jih prinaša android TV box

Za Vaše sugestije in izkušnje se vnaprej zahvaljujem.

Kaj pa "minix neo" zadeve, je kdo preizkusil ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: japanac ()

marko-mb ::

@japanac ko nabaviš poročaj prosim :) jaz še kar nisem nabavil.
očitno še pri nas tega ne uporabljajo ker ni nikjer nobenih mnenj.

jaz že leta uporabljam xbmc (sedaj KODI) na enem mikro pcju v kombinaciji z harmony remote, deluje pa tudi na androidih, raspberry PI ipd.... fenomenalna stvar, ampak na njem nimam D3GO (vse ostalo dela v nulo, NAS glasba video slike, youtube, razni dodatki, tudi netflix in online streami).

tako da ko bom nadgrajeval (samo zaradi D3GO), bom uporabil neki andorid box in KODI. potrebna bo pa še miška oz tisti AIR pilot za scrollanje po D3GO (ker predvidevam da z kurzorji na pilotu d3go ne dela).

loveJDM ::

A ni d3go android app?Kaj pa če daš na ta pc remix os in naložiš d3go,ne gre?

yani2000 ::

Jaz sem se odločil za Xiaomi Mi Box. Je tretja najboljša opcija kar je možna pri Android TV Boxih. 1. NVIDIA(200€), 2. Minix zadeve(150-100€), 3. Xiaomi(70€). Torej je na malce slabšem nivoju kot Minix. Je tudi najcenejši med temi "top" zadevami. Če hočeš zagotovljeno dobro uporabniško izkušnjo vzami nekaj od teh firm. Pri ostalih je 50% možnost, da bo neki tečni bug, ki te bo po možnosti zabaval. So pa kakšne svetle poceni izjeme med nimi, ki pa tudi stanejo okoli 50€. Pod to ceno imaš še manj možnosti za dobro uporabniško izkušnjo (primer: Torej se ti ne resetira box medtem ko streamaš film).
Kodi + NAS deluje odlično! Za steaming appe pa sem sprobal samo tv2go in tvin.
Za tv2go samo ob prijavi rabiš miš, za tvin pa sem si moral sam shackat, da deluje "normalno" z daljincem, več o tem pa v tej temi:
https://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&...

yani2000 ::

Edit za moj prejšnji post.
Po treh mesecih se mi je tudi Xiaomi Mi Box sesul.
Če hočem kakšen film predvajat mi začne ful štekat, tudi če ga predvajam iz USB. Sprobal različne predvajalnike in tudi formatiral sem ga že parkrat, ni bilo pomoči.
Edino kar deluje dobro je igranje iger LOL.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482170309 (28507) yani2000
»

Firestick, Roku ali kaj drugega

Oddelek: Kaj kupiti
71396 (1047) cryptozaver
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9538681 (16794) dykristy
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14233778 (23143) sasoe

Več podobnih tem