» »

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

««
7 / 10
»»

Kekec ::

Jaz imam philipsa ampak d3go ne ponudi na google play-u. Vem da se lahko obide zaščita za nalaganje apk-jev, vendar nisem poskušal.

yovo ::

A je kaksna moznost, da nekdo odstrani opcijo preverjanja nove verzije v sami aplikaciji? S temi apk-ji ne deluje vec. Ko ga zazenes sporoci, da je na voljo nova verzija in edina opcija je "Posodobi".

netvlada ::

I think it is better to make options "odustani i ažuriraj"because in thet scenario we can make our modificated D3GO to stay and every new version from D3GO will not have impact on modificated version.

Now i have all modificated D3GO without "odustani i ažuriraj" and i can not to make it to be alive.

I have just one modificated D3GO verion with thet two options and it works,but is is very old app(V.3.4.1)

Is there some chance thet all before modificated D3GO apps makes to have thet two options,because thet apps have use on some systems where other D3go apps do not works.

netvlada ::

Hi Lolypop000

Can you to make this apps to work after this new D3GO 4.8.8.15 from 2.mart.2016.



lolypop000 je izjavil:

Po nekaj urah že ne pusti več urejat starega posta :(

Tukaj so linki do predelanih verzij.

D3_GO_v3.4.1_V4 ( dela na rootanih ): https://db.tt/JqUAjs6H

D3 GO_v4.7.1.32_V1 ( samo predelana, da se jo da še vedno uporabljat, izgleda, da dela tudi na rootanih): https://db.tt/E7ePMPD3

Če komu ne bi delala V1 na rootanem lahko proba s tole:

D3 GO_v4.7.1.32_V2 : https://db.tt/zLS23TxR

Če komu na rootanem slučajno ne bi delala nova verzija D3_GO_4.8.8.12 lahko proba s tole:

D3_GO_4.8.8.12_V1 : https://db.tt/htFNhUf6

p.s.
Meni vse zgornje verzije delajo na rootani napravi, čeprav mi že privzeto delajo tudi originalne :)

boleyu ::

old app cannot be installed anymore, new app from app store NOT compatible with K200 device, what a load of c...p SBB is making.

bond007 ::

Novo verzijo sem sprobal na 6 različnih android telefonih (android 4.2, 4.4, 5,0.1.) in eni tablici, na niti eni napravi ni delovala ok, razen na Iphonu 6. Podoben problem je pri vseh - slika zmrzne par sekund po kliku HD programa. Ne pomaga nič, potrebno je končati app in ga znova zagnati.

lolypop000 ::

Se opravičujem za pozen odgovor, sploh nisem vedel, da je izšla nova verzija in zaradi pomanjkanja časa nisem redno spremljal foruma.

Tukaj so linki do novih predelanih verzij, da vam ne bo težilo za posodobitev.

D3_GO_v3.4.1_V5 ( dela na rootanih ): https://db.tt/LMXeudar


D3 GO_v4.7.1.32_V2 ( samo predelana, da se jo da še vedno uporabljat, izgleda, da dela tudi na NEKATERIH rootanih): https://db.tt/M60agwbO

Če komu ne bi delala V2 na rootanem lahko proba s tole:

D3 GO_v4.7.1.32_V3 : https://db.tt/uLxp19xV

Prejšnja verzija:

D3_GO_4.8.8.12_V2 : https://db.tt/ymmybBO8


Trenutno najnovejša verzija:

D3 GO_4.8.8.15_V1 : https://db.tt/IDbMlKtU


Za vsak slučaj pa še D3 GO_4.8.8.15_V2, če komu na rootani napravi ne bi delala V1 : https://db.tt/pQsYGT7e


p.s.
Če ima kdo željo častit kako pivo, lahko to stori na povezavi v mojem podpisu ;)
http://popotnik-gps.blogspot.si/

boleyu ::

verzija 4.8.8.15_V1 radi na M8 box-u

hvala lolypop000

netvlada ::

Thanks lolypop!!!

Is there maybe some D3GO addon for XBMC???

yani2000 ::

AFAIK, there is no D3GO for XBMC.
There might be an IPTV plugin (I'm not sure) for XBMC where you import your operator's TV channels' playlist.
But before you do that you need to configure your router for multicast.
There are tons of tutorials on the internet.
Check if your router supports multicast, then check if there exists a playlist for your TV operator and lastly, check if there is a XBMC IPTV plugin.
If all three demands are met, you can proceed with all the necessary steps.
AFAIK, those steps are pretty hard to configure/install, but not impossible.
Good luck!

netvlada ::

Hi Yani

Is it possible to make D3GO XMBC addon???

I will be the first who will make donation for thet project.

If it is possible, we can make some link for donation and to collect money for thet project.

If someone can make it,please send to us money you need for thet!

chesn ::

Je že kakšna novost/uspešna ideja za delujoč ogled na Linuxih?

yani2000 ::

@netvlada:
Sorry, but I can't help you there!
Check link at the bottom. It says that Telemach uses DTV and not IPTV. Multicast is only possible with IPTV because it uses an ethernet link and not coaxial that Telemach uses). And D3 GO uses an entire diffrent technology (HTTP streaming).

@slov3n:
Kolikor berem še na Windowsih ne dela kaj šele na Linuxih!

Telemach playlist

chesn ::

Ironično je da mi D3go apk zdej normalno deluje ogled na CM13, zato sem optimist glede Linuxov, če se kšn majstr najde, bi se našl kej donirat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chesn ()

chesn ::

PS: rešitev moje težave, android os za pc, mogoče še komu pride prav. lp!

lolypop000 ::

@slov3n:

Imaš mogoče kak link do android os za pc, če se bo kateri uporabnik odločil za njega?
http://popotnik-gps.blogspot.si/

chesn ::

Našel sem tri opcije: Link1, Link2, Link3, sicer obe temeljita na tretji opciji ampak glede na to da mi D3go deluje samo na prvi ga zdej uporabljam in sem zadovoljen sicer pa glede vsega ostalega priporoČam drugo možnost. nJoy

2f4u ::

Družba; sam vprašanje; kako veš, da je tv2go na T2 naročen. V profilu uporabnika je ikona "siva", računa pa sedaj nisem videl.

Ali se da kako stestirat?

BorutK-73 ::

Si se registiral za tv2go?

2f4u ::

Na tistem T-2 portalu, je moj user viden, ne morem pa pritisnit TV2Go. Tista ikona je temna, siva.

Račun bom pogledal ko se vrnem jutri.

BorutK-73 je izjavil:

Si se registiral za tv2go?

yani2000 ::

Lahko pa se s tem T-2 računom (user+pass) prijaviš v
https://tv2go.t-2.net/
Pa takoj vidiš pri čem si!

broken/link ::

morš pa imet naročeno televizijo (oz paket s TV-jem), da lahko tv2go uporabljaš.

Zgodovina sprememb…

marko-mb ::

preden naredim napako in kupim Android box TV bi vprašal
Ali bo D3GO sploh delal? glede na to kar berem....

nabavil bi pa Minix neo U1 ... ali NVIDIA SHIELD TV.
prioriteta bi bila D3GO in KODI,


hvala vnaprej.

yani2000 ::

Tudi mene to že nekaj let zanima.
Pa noben še ni dal točnega odgovora.
Ti Android TV Box-i so kar redka stvar.
Najbolje je, da kar testiraš in potem poročaš tukaj.
V teoriji bi pa moralo delovat!

zlesar ::

Mene zanima če samo meni ne dela na cm13 (Android 6.x.) ali dejansko ne obstaja verzija za ta OS?

yani2000 ::

Kolikor vem iz prejšnjih verzij, se je moral app (zaradi internega predvajalnika) posodobit za vsako novo verzijo Androida.
Žal si bil prenagel pri instalaciji custom ROMa. Pri novi verziji Androida bo žal vedno nekaj programov imelo težave.
Počakat boš moral na posodobitev app v Trgovini Play.

billy ::

Ve kdo mogoče kaj je krivo, da je slika v D3 Go zelena?

App skušam usposobiti na philips TV z android TV sistemom, ki v osnovi ne podpira tega appa. Zato sem naložil app uporabnika lolypop in sicer verzijo D3 GO_4.8.8.15_V1 in pa tudi verzijo D3 GO_4.8.8.15_V2.

Pri obeh je problem, da takoj ko kliknem na kak kanal, se pojavi zelena slika. Ostalo vse pa očitno deluje.

yani2000 ::

Informacije glede T-2 tv2go na Android Philips TV so tukaj:
https://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&...

uprolazu ::

yani2000 je izjavil:

Tudi mene to že nekaj let zanima.
Pa noben še ni dal točnega odgovora.
Ti Android TV Box-i so kar redka stvar.
Najbolje je, da kar testiraš in potem poročaš tukaj.
V teoriji bi pa moralo delovat!


Imam najcenejši android box iz kitajske in d3go deluje brez problema (naložen iz Play Store), aplikacijo uporabljam predvsem za gledanje zamujenih oddaj.

d4vid ::

uprolazu je izjavil:

yani2000 je izjavil:

Tudi mene to že nekaj let zanima.
Pa noben še ni dal točnega odgovora.
Ti Android TV Box-i so kar redka stvar.
Najbolje je, da kar testiraš in potem poročaš tukaj.
V teoriji bi pa moralo delovat!


Imam najcenejši android box iz kitajske in d3go deluje brez problema (naložen iz Play Store), aplikacijo uporabljam predvsem za gledanje zamujenih oddaj.


Maš kak link?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

uprolazu ::

d4vid je izjavil:

uprolazu je izjavil:

yani2000 je izjavil:

Tudi mene to že nekaj let zanima.
Pa noben še ni dal točnega odgovora.
Ti Android TV Box-i so kar redka stvar.
Najbolje je, da kar testiraš in potem poročaš tukaj.
V teoriji bi pa moralo delovat!


Imam najcenejši android box iz kitajske in d3go deluje brez problema (naložen iz Play Store), aplikacijo uporabljam predvsem za gledanje zamujenih oddaj.


Maš kak link?


Mislim da bo ta (točno ne vem ker sem na dopustu in ne morem pogledat):

http://www.dx.com/p/q7-android-4-4-tv-b...

Lethal-Angel ::

Živjo! Iščem eno rešitev za očeta, da bo lahko gledal D3 GO na mojem starem 1080p monitorju, in me zanima, če ima kdo izkušnje s to zadevo, ter ali se obnese: http://eud.dx.com/product/mxiii-4k-quad...

Vnaprej hvala!

Bojan10 ::

could you post updates on d3go app? it doesnt work :/

Ales ::

Bojan10 je izjavil:

could you post updates on d3go app? it doesnt work :/

Mislim, da bi zelo pomagalo, če bi navedel katera verzija aplikacije, na katerem telefonu in s katero verzijo Androida. :P

Bojan10 ::

Ales je izjavil:

Bojan10 je izjavil:

could you post updates on d3go app? it doesnt work :/

Mislim, da bi zelo pomagalo, če bi navedel katera verzija aplikacije, na katerem telefonu in s katero verzijo Androida. :P


LG L fino d290n 4.4.2 rooted, on some version it asked for login, on some other it was just loading and nothing. it also asked for update, i refused to update.

bbenci2 ::

Kaj na nobenem ne dela funkcija 72h nazaj?
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

netvlada ::

I have heard thet D3GO works on WETEK HUB,does some member have it?
Wetek is from Slovenia:D

uprolazu je izjavil:

yani2000 je izjavil:

Tudi mene to že nekaj let zanima.
Pa noben še ni dal točnega odgovora.
Ti Android TV Box-i so kar redka stvar.
Najbolje je, da kar testiraš in potem poročaš tukaj.
V teoriji bi pa moralo delovat!


Imam najcenejši android box iz kitajske in d3go deluje brez problema (naložen iz Play Store), aplikacijo uporabljam predvsem za gledanje zamujenih oddaj.


Which stream bitrate you have it on thet android box for HD and SD channels?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: netvlada ()

gass ::

Lep pozdrav vsem
Sem opazil da nisem edini s težavo D3GO :)
Namreč pred kratkim sem kupil xiaomi redmi note 4 in ko zaženem predvajanje kakšnega kanala na D3GO dobim sporočilo
"Predvajanje izbrane vsebine ni možno zaradi varnostne politike (vmx:android_35)"

Na telemach-u so mi povedali, da to D3Go ne spusti ker baje vidi kot da bi telefon bil root-an...ampak ni. Jaz ga nisem root-al ...sem preveril in s root checker in pravi da ni root-an

Sem poskusil tukaj iz foruma D3 GO_4.8.8.15_V1 in D3 GO_4.8.8.15_V2 in dobim isto obvestilo.

Ima mogoče še kdo kakšno idejo za rešitev? Ali je rešitev, da rajši kupim vodilno znamko telefona :)

Hvala in lep pozdrav

billy ::

Kaj pa probleme z zelenim zaslonom je kdo imel, pri predvajanju? Ker zvok dela, je slišat, tudi "bitrate" je viden, slika je edino zelena.

juve91 ::

ne razumem glih kaj pomeni rootan pa to.. a to za d3go pomeni da lahko gledaš čeprav nisi naročnik telemacha oz. nisi v njihovem omrežju ali kako? naj kdo razloži :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: juve91 ()

Dimnik ::

gass je izjavil:

Lep pozdrav vsem
Sem opazil da nisem edini s težavo D3GO :)
Namreč pred kratkim sem kupil xiaomi redmi note 4 in ko zaženem predvajanje kakšnega kanala na D3GO dobim sporočilo
"Predvajanje izbrane vsebine ni možno zaradi varnostne politike (vmx:android_35)"

Na telemach-u so mi povedali, da to D3Go ne spusti ker baje vidi kot da bi telefon bil root-an...ampak ni. Jaz ga nisem root-al ...sem preveril in s root checker in pravi da ni root-an

Sem poskusil tukaj iz foruma D3 GO_4.8.8.15_V1 in D3 GO_4.8.8.15_V2 in dobim isto obvestilo.

Ima mogoče še kdo kakšno idejo za rešitev? Ali je rešitev, da rajši kupim vodilno znamko telefona :)

Hvala in lep pozdrav


Meni na redmi note 3 in sedaj na mi5 deluje d3go normalno, je pa eu rom nameščen gor

yani2000 ::

billy je izjavil:

Kaj pa probleme z zelenim zaslonom je kdo imel, pri predvajanju? Ker zvok dela, je slišat, tudi "bitrate" je viden, slika je edino zelena.

Najbrž je težava pri tebi.

juve91 je izjavil:

ne razumem glih kaj pomeni rootan pa to.. a to za d3go pomeni da lahko gledaš čeprav nisi naročnik telemacha oz. nisi v njihovem omrežju ali kako? naj kdo razloži :D

Rootan telefon pomeni, da imaš popoln dostop do telefona. Z rootanjem dobiš dostop do datotek, kjer drugače dostopa nebi smel imeti.
Da telefon postane rootan moraš pognat ali nek app ali pa izvest prav poseben postopek rootanja ali pa si namestit kakšen custom ROM, kjer mora imeto to omogočeno.
Če nisi nič od tega naredil ali pa nisi izvedel kakšnih posebnih postopkov, potem najbrž nimaš rootan telefon.
In ne, to ne pomeni da lahko gledaš zastonj d3go. Lahko pa, če dobiš od nekoga njegove prijavne podatke (uporabniško ime in geslo), gledaš preko njegovih prijavnih podatkov TV na d3go.
Za gledanje TV si lahko na bilokaterem omrežju.

juve91 ::

hvala ti za obrazložitev!

billy ::

yani, kako pa se naj lotim ugotavljanja napake, glede na to da se gre za android TV, lahko sploh dajem gor codece ali kaj podobnega, ki so očitno vzrok...

yani2000 ::

To pa nebi vedel.
Najbrž nič ne boš mogel glede tega kaj ukrenit.
Jaz sem trenutno samo Siol Tvin predelal, da dela za Android TV in dela OK na Xiaomi Mi Box.
Sicer sem ga samo predelal, da ga lahko "normalno" upravljam preko daljinca.
Tudi T-2 tv2go deluje "normalno".
Sam če ti kodeki ne prikazujejo slike potem je tukaj malo kar se lahko naredi. Počakat boš moral na app update in upat, da posodobijo verzijo internega predvajalnika, kjer moraš zopet upat, da so razvijalci internega predvajalnika odpravili ta hrošč oz. podprli tvoj hardware.

billy ::

Hm, to pa ni slaba ideja, sem se spomnil, da ima tast siol TV in bi lahko potem uporabljal od njih tvin pač. Saj deluje to ne glede na omrežje ne? Torej tast ima siol tv, jaz imam Telemach, če počim gor in uporabim njegove podatke, ima zadeva da špila? Pa tvin mislim da že v osnovi deluje na android TV...
Kaj ogled nazaj je tudi preko tvina, je kje seznam kanalov ki se lahko gledajo in na katerih je ogled nazaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

yani2000 ::

Noben ponudnik internet TV nima omejitve glede omrežja. Jaz npr. gledam Tvin preko T-2 omrežja.
Žal pa noben app (mobia, tv2go, d3go, tvin,...) ni prilagojen, da bi deloval direkt na Android TV.
Vsi imajo neke omejitve. Resda, da če preneseš apk iz telefona in ga instaliraš na TV ti bo vsak delal, a noben nima ikonce v začetnem launcherju in moraš pognat app ali preko settings-->apps ali namestit posebne launcherje ali izdelat apk, ki je v bistvu bljižnica do pravega apk (http://atvlauncher.trekgonewild.de/).
Ko pa si v samem app in če te uporaba miške/trackpad ne moti potem tudi vsi "delujejo OK" (če je hardware fajn podprt).
Če pa hočeš app upravljat preko daljinca potem pa moraš malce hackat.
Jaz sem hacknil Siol Tvin apk, da me vrže direkt v "TV v živo" in potem se lahko preko daljinca sprehajam po kanalih.
T-2 tv2go ne rabiš nič hacknit, lahko skoraj vse delaš preko daljinca (za vpis prijavnih podatkov sem potreboval miš, to je 1x).
Pri vseh pa mi ne deluje ogled za nazaj preko daljinca, ker se mi ne da tolko hackat po apk. Seveda z miško deluje "vse".

billy ::

ok, bom sprobal od siola tvin, če se ne motim je bil že nameščen na mojem, pa je letel dol.

Drugače pa je tudi opcija zalaufat apk in potem preko teamviewer na telefonu pač "kliknit na pravo ikonco" :)

yani2000 ::

Meni teamviewer na android TV ni deloval.
Ne spomnim se točno kaj je bilo narobe, a mislim, da način strežnika ne dela al je bilo kaj drugega narobe.
Je pa, zanimivo, teamviewer bil na voljo v TV trgovini play.
Nobenega "wireless mouse" načina nisem mogel vzpostavit preko telefona na TV, sem moral dejansko miš priklopit na TV.

billy ::

Ah, sem zajebal, Voyo je že prednaložen na TV in ne tvin, kar pa mi nič ne koristi :)

Sem pa poskušal naložiti siol tvin APK in mi je javilo "neuspešno", rabim kak "hack" ali zakaj ne dela?
««
7 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124571 (2753) zuz3k
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537632 (15745) dykristy
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73647 (2097) yani2000
»

Zakaj je dostop do UniFi in D3GO brezplačen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
143226 (2500) Netrunner

Več podobnih tem