» »

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT]

««
5 / 10
»»

lolypop000 ::

Pozna kdo koga, ki ima T2 in bi lahko dal prijavne podatke za tv2go?
Rabil bi za testirat, da vidim kako so odstranili root preverjanje.

Če je kdo tako dober, bi ga prosil, če lahko podatke pošlje na ZS.

lolypop000 ::

Kaj res ni nikogar, ki bi lako zrihtal prijavne podatke za TV2go? :(

Sims ::

oj, sem mislil, da si jih že dobil ... Danes jih zrihtam in pošljem na zs

ttommy ::

Mene pa zanima zakaj v D3GO ni možno vseh programov gledati za 3 dni nazaj? Včeraj sem zamudil F1, pa sem hotel pogledati na SLO2 HD, pa ni šlo. Potem sem pa gledal in videl, da se da za nazaj gledati samo kanale, ki imajo modro črto pod programi. Tiste, ki pa imajo sivo se pa ne da gledati za nazaj...
Gamer

lolypop000 ::

@Sims

Najlepša hvala že v naprej.

Zaenkrat sem prišel tako daleč, da sem ugotovil mesta od kje preverja root vendar za vsako, ko hočem onemogočit preverjanje se d3go obesi.

Zato bi rad videl oziroma preveril kako so v tv2go izklopili preverjanje root-a.

lolypop000 ::

Z uporabnikom @sims sva se narobe razumela tako da še VEDNO rabim prijavne podatke za T2 (tv2go), če jih lahko kdo zrihta.

@Sims
Najlepša hvala za prijaznost in pomoč.

meteve ::

Vprašanje glede uporabe D3GO. Starši imajo Telemachov paket Silver, tako da imajo aktivno tudi D3GO televizijo. Zanima me, če si jaz doma, na drugem naslovu uredim osnovni Telemachov internet, ali se lahko prijavim z njihovim geslom in gledam D3GO TV. Poleg tega pa me še zanima, kakšna bi bila slika na TV-ju, če bi D3GO gledal preko LED TV.

Hvala za pomoč in odgovore.

BorutK-73 ::

Za prijavo na drugem mestu potrdim da dela. Jaz sem testiral v gostilni (T2) in pri kolegu(telemach) in dela.

Relanium ::

Dela tud na ne-telemachovem internetu, samo ne vsi programi.

plavko61 ::

Zgodba. Kupil Minix Neo X8-H Plus, da bi gledal D3go, ne dela ker chipset ni podprt, ni slike ostalo dela.

Zdaj kupil MK808B Plus napiše device rooted 47. Zdaj me pa zanima se da trenutna verzija d3go še
zagnat s kakim hideroot ali kaj podobnega?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

plavko61 ::

oz. katero od teh [Hacked APK][ROOT] verzij naj vzamem ?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

tomilen ::

nič ti ne bo pomagalo. zgleda, da je telemach zmagal. edina rešitev je, da greš na drugega ponudnika ali pa nabaviš kakšen drugi aparat

yani2000 ::

Ah, vidim da si kupil Android TV vmesnik.
Na žalost so vsi tovarniško ROOT-ani, tako da ti menjava aparata ne bo pomagala.
Pomaga ti samo menjava ponudnika.

plavko61 ::

Z tem D3go je sama žalost že 3 leta. Bo res potrebno menjat ponudnika.
Hvala za informacije.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: plavko61 ()

lolypop000 ::

@plavko61

Vzameš verzijo 3.4.1 v3 in ti bo delala na rootanem.

Glede nove verzije D3go pa takole.

Uspelo mi je naredit isti preskok kot ga dela T2 vendar še od nekje kliče neko komando, ki je pa nikakor ne najdem.

S tem preskokom skoraj 3 minute vrti tisti krog, nato pa javi napako za internet.
Trenutno sem zelo na kratkem s časom in sem dal d3go na stran in še baje bi naj prišla v kratkem nova verzija d3go, tako se šušlja.

tomilen ::

Ko bi le delala verzija 3.4.1 v3

plavko61 ::

naložil sem nerootan Fw pa zažene d3go vendar ni slike ?, zvok pa je.
Sem malo googlal pa odkril da imajo problem z liblifevibes_amlogic_V1.so.
A zna kdo odstranit tale lib iz paketa, potem bi delalo ker bi uporabljalo amdroid privzete video knjižnice?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Mad_Lion ::

lolypop000 je izjavil:

@plavko61

Vzameš verzijo 3.4.1 v3 in ti bo delala na rootanem.

Glede nove verzije D3go pa takole.

Uspelo mi je naredit isti preskok kot ga dela T2 vendar še od nekje kliče neko komando, ki je pa nikakor ne najdem.

S tem preskokom skoraj 3 minute vrti tisti krog, nato pa javi napako za internet.
Trenutno sem zelo na kratkem s časom in sem dal d3go na stran in še baje bi naj prišla v kratkem nova verzija d3go, tako se šušlja.


Kaj je uspelo porihtat da dela ta stara verzija na lolipopu ali še vedno deluje samo na kitkatu? Bi bil ektremno vesel če se uspe karkoli usposobit na lolipopu pa magari je prastara verzija samo da dela. :(

plavko61 ::

A mislite da tale verzija 3.4.1 v3 nima not teh lifevibes knjižnic?
Kje lahko najdem verzijo 3.4.1 v3?
Ker je vsepovsod verzijo 3.4.1 v2
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

plavko61 ::

verzija 3.4.1. v3 dela na amlogic napravah. https://db.tt/SJZStZFq
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

yani2000 ::

A si zrihtal?
Odlično! 8-)
Slo-Tech na žalost ne podpira urejanja starih postov, zato nisem mogel prilimat najnovejšega linka na začetek te teme, da bi bil link bolj viden. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yani2000 ()

plavko61 ::

Dela že samo imam neko slabo sliko, pa hitrost je tudi samo okrog 1MB/s.
Zgleda da bo res potrebno počakat da porihtajo podporo za AMlogic čipe...:-(
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

yani2000 ::

Jah, sem pogledal in opazil, da samo nova verzija v4.7.1.32 vsebuje "lib\armeabi\liblifevibes_amcodecs_v1.so".
Na žalost nam jo še ni uspelo hacknit. :'(

bond007 ::

Danes sem preizkusil zadnjo verzijo d3go iz google play in sedaj mi zadeva deluje tako na rootani tablici (android 4.1.1), kot na rootanem telefonu (android 4.2.2).

Sriple Tix ::

Res je, tudi na mojem poceni kitajskem Android TVBoxu zdaj dela brez težav :)

Sims ::

Potrjujem ... T-pad rootan deluje zadnja uradna verzija. Do sedaj uporabljana "slo-tech" modificirana.

Še enkrat hvala yani2000 ter lolypop000 in vsi ostali.

LP.

tintorel ::

Tudi pri meni dela nov update inštaliran z Googleplaya. Prej mi ni delala nobena verzija. Imam zelo poceni android TV gadget z 512Mb rama, pa je zgleda premalo za tekoče predvajanje. Siol Tvin mi deluje gladko. Zgleda je bolj optimalna koda ali pa manjši stream.

netvlada ::

Hi Yani

On some android devices HD video streams are 1,5 or 2,5 or 3,5 mega.

Of which it depends?

My main problem is with Android AMlogic S805,i have used this new D3GO from google play, which do not have root restrictions and all is ok,i have installed it without problems, but there is only Audio i dont have Video.
With your V3 app,i have video, but it is not fluid and there is always massage thet servise is not avilable and video then stop working.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: netvlada ()

yani2000 ::

Hi!
Sorry, for late reply!
As tintorel one post before you already mentioned if you have an Android device that does not have sufficiently powerful chipset, video might stutter.
I don't have a Telemach acocunt so I don't know what the insides of this app look like, but on T2 tv2go you have a video setting in the app's settings to Low/Medium/High, is there anything similar in D3 GO?
As far as I know AMlogic is a pretty weak chipset. Chinese in general like to put in weak and cheap chipsets to bring the prices down on their devices.
And I also can't get a hold of the newest D3 GO apk, so I really can't comment on anything.

netvlada ::

Hi Yani

I think thet CPU and GPU are not thet important.I think thet D3go app have something which checking mobil phone /tablet parts inside of your device,which is different from Android smart box.

I have many android boxes for testing.Dual Core with mali 400(Allwinner A20)works fine,but bandwidth is only 720 kbps,but it works fluid,i can to watch channels.

Amlogic Quad Core with Mali 450( AMlogic S805)do not work on new D3GO app,there is only sound,i can to see thet it use MAX bandwith ,but no picture on TV.On older D3GO app it works,there is picture but it trying to set MAX bandwith ,but because it can not to use lower one there is constat freezing.
I just do not know what system in d3go app checking which bandwith it will use.

My Question for you is, if you can make something in D3go app which can to set bandwidth rate by hand,or something which can to play stream but on lower bandwith.On many old TV sets or smaller LCD,thet lower bandwith is fine.

Thanks in advance

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: netvlada ()

yani2000 ::

Hi!

To tell you the truth.
I have no idea!
As I already said, I don't have the newest D3 GO apk to see what was changed and if those changes can be somehow manually set.

But I have another crazy idea, that just might work, but it's a long shot:
You've said that on an Allwinner A20 device everything works great and that D3 GO app only uses 720 kbps bandwidth, right?
What if you would force D3 GO app to only use 720 kbps bandwidth, then it might automatically switch to a Low Video Stream and would start playing video, but there is a catch, the video would play, but it would only be SD and not HD.
Some apps to consider with bandwidth throttling are:
https://play.google.com/store/apps/deta...
and
https://play.google.com/store/apps/deta...
and I found another on XDA (this could be it!): https://play.google.com/store/apps/deta...

Try to play with the settings of those apps and monitor the bandwidth that D3 GO generates.
Even if you can only change the upload speed, lower the upload to like 40 kbps or 80 kbps and it will also automatically limit the download speed.
Good luck and report back how it went!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yani2000 ()

Mad_Lion ::

bond007 je izjavil:

Danes sem preizkusil zadnjo verzijo d3go iz google play in sedaj mi zadeva deluje tako na rootani tablici (android 4.1.1), kot na rootanem telefonu (android 4.2.2).


Katera pa je zadnja verzija? Meni še vedno kaže da je zadnji update bil 17 marca in zadnja verzija v4.7.1.32. Ta pa žal še vedno ne deluje :( Obstaja kaka novejša verzija?

adolnicar ::

Iz jeze, ker mi D3GO ni deloval (root) in kadar dela, mi pol programov ne dela, če nisem na Telemach omrežju, sem probal "slovenski" Twin, ki dela odlično:
- ne preverja root
- dela na vse omrežjih
- ima precej lepši GUI

No, danes sem izvedel, da bo 2. točka kmalu odpadla, "Aplikacija TViN v tujini in preko drugih slovenskih ponudnikov ne bo delovala." - torej, uporabniki - preskočite naslednji upgrade :)

Zgodovina sprememb…

rokp ::

Kaj je trenutno best buy za android box/stick, ki bi bil sposoben poganjati D3GO? Po moznosti cimmanjsi in z napajanjem preko USB, da ga lahko vtaknem za wall-mounted TV...

yani2000 ::

Tudi to mene že nekaj mesecev zanima!
Pa fino bi še bilo imet kombinacijo box-a + motion mouse/keyboard daljinec.
V Sloveniji mislim, da je takih trgovin bolj malo.
Opazu sem edino Xplore XP6110 v BigBang-u, sam moje osebno mnenje je da lahko tole, da ti bo glih-glih delalo.
Pač po moje ni najboljša stvar na trgu. Na Amazon.de sem tudi gledal neke combo + še user review-e imaš zraven (sicer v nemščini).
Moje osebno mnenje je, da glej cene severno od 100 EUR (samo za box).
Aja, razmišljal sem pa že tudi v tej smeri, da bi naroču preko neta (v Slo) in potem po 15 dneh lahko vrneš, če ti kaj ni všeč oz. sploh ne rabiš razloga. :)

rokp ::

Yanni, hvala (ne samo za tale post, nasploh za sodelovanje v tej temi).
Ce prav razumem, je smiselno imeti box, ki je na 4.x verziji Androida (zaradi roota)? Kateri chipseti imajo dobro podporo? Je tudi kaj takega, da hkrati podpira (v kaksni drugi aplikaciji) se 4K zadeve?

yani2000 ::

Pravkar prebiram tole temo: http://slo-android.si/forum/viewtopic.p...
Pa vidim, da Xtreamer tudi nekaj miga, čeprav nima trenutno na voljo izdelkov: http://www.xtreamer.si

hojnikb ::

orange pi pc z caseom... Najcenej varjanta
#brezpodpisa

yani2000 ::

Bom za vsak slučaj vprašal isto kot rokp:
A predvaja D3 GO?

hojnikb ::

mogu bi, sj ima android podporo

lahk pa testiram takoj, ko ga dobim
#brezpodpisa

yani2000 ::

To bi bilo super!

hojnikb ::

btw board sam košta 15$
#brezpodpisa

zupan1 ::

Kako je kaj z amis mobiaTV? Na cyogenmod ne dela original, niti hack iz foruma.

yani2000 ::

Pravkar sem prenesel najnovejšo Amis MobiaTV v4.7.1.36.
Po hitrem pregledu sem ugotovil, da so isto kot pri D3GO nadgradili interni predvajalnik in s tem stari hacki za ROOT, žal ne delujejo več.
In če si kaj bral o hackanju najnovejšega D3GO si lahko ugotovil, da je nadgrajen predvajalnik izjemno težko hacknit, če že ne nemogoče.

rokp ::

@hojnikb
Si slucajno uspel ze kaj poskusiti Orange PI z androidom in D3GO?

Boxa ::

Yani, nova verzija. Ne radi više tvoja za rutovane. Možeš li da "prepraviš"? :)

netvlada ::

Hi Yani

Today we have new version of D3GO:4.8.8.12

Because there are many new problems,Please,Please,Please can you made old version from:March 17 version v4.7.1.32 not to ask for update.If you dont have it, i can send you thet D3GO app version.
Thanks in advance.

yani2000 ::

Hacking of D3GO has been stalled, because of the new "ROOT check" implementation. :'(
I don't have access to D3GO services and even if I did, I don't have time to check it out and try to hack something out of it.
Hope Telemach and Amis act up and go the Siol Tvin, T-2 tv2go way and get rid of all the "ROOT check" nonsense.

netvlada ::

I was just thinkinkg to make old version not to ask for update.

lolypop000 ::

@Netvlada

You need version 4.7.1.32 changed so you can still use it?
You know that this version don't work on rooted devices?

Will upload this changed version so you can use it ;)
http://popotnik-gps.blogspot.si/

Zgodovina sprememb…

««
5 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124637 (2819) zuz3k
»

Kateri android TV box/stick? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9537715 (15828) dykristy
»

Kateri android TV box za D3GO

Oddelek: Zvok in slika
73659 (2109) yani2000
»

Zakaj je dostop do UniFi in D3GO brezplačen?

Oddelek: Mobilne tehnologije
143239 (2513) Netrunner

Več podobnih tem