» »

spletna stran in .html

spletna stran in .html

1
2
»

cs_yolo ::

Aja ;D upsi

bluefish ::

Jao, ne mešajte ga zdaj še s CMS-ji, piškotki in podobnim. Za stran, kakršna je, tega ne rabi.

cs_yolo ::

Kako pa stran prilagodis pametnim telefonom? Ker na telefonu je stran cisto unicena..

bluefish ::

Google -> responsive web design.

cs_yolo ::

jup.. še vedno ne štekam nič

broken/link ::

potem ti očitno samemu tega ne bo uspelo naredit in najdi nekoga, k mu je vsaj malo jasno, kako se tem stvarem streže. boš prihranil živce, čas in denar :)

Goran's Blog ::

Jaz predlagam, da stvar pustiš pri miru in če te res stvar zanima se lotiš s kakšno Joomlo ali Wordpressom je veliko vodičev gore.
Drgači kot je rekel predhodnik dobi koga da ti bo to naredil!

zuz3k ::

cs_yolo je izjavil:

jup.. še vedno ne štekam nič
pa daj no, raje si preberi malo o kakšni stvari in vzami čas, ne pa vse spraševat

če hočeš delat z joomlo imaš veliko napisanega, samo google uporabiš

še bolj podlo je, da ubistvu stran delaš za zaslužek, znanja se pa nočeš naučit,
raje vse tu sprašuješ 8-O


lp
Life is a psychological game.

cs_yolo ::

zdaj je paradiznik.net ... sem pa ze iskal na internetu sam nič nisem štekal :D nikoli se še nisem veliko s spletnimi stranmi ukvarjal zato pač...

A veste vsaj kako spremeniš opis strani - ko na googlu napišem paradiznik. net je opis - paradiznik.net. is coming soon! This domain is registered at Gigaspark.com

Jaz bi pa rad nekaj svojega napisal... pa naslov tudi če se da

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cs_yolo ()

čuhalev ::

Boš moral počakat na Google, saj bo kmalu. On te podatke pobere iz tvoje strani.

Yacked2 ::

Zakaj si se pa lotil delati spletne strani če nimaš pojma ?
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

cs_yolo ::

ker imajo drugi še manj :D nevem pač zastonj enmu delam pa hočem uredu narest

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cs_yolo ()

cs_yolo ::

Zanima me zakaj mi stran dela le če napišem paradiznik.net ne dela pa če napišem www.paradiznik.net ???

Lonsarg ::

Ker je www. poddomena. Preko tvojega ponudnika se najbrž da preusmerit poljubne poddomena na glavno domeno. Torej da vtipkaš nekaj.paradiznik.net in ti bo brskalnik odprt paradiznik.net. Jaz sem mnenja da če nisi lih Google je www poddomena brezvezna komplikacija, ostanek iz začetkov interneta. Ampak dobro, če stranka hoče zrihtaš, jaz če se izrecno ne pove www podomene ne omogočim.

cs_yolo ::

spet rabim pomoč... če greste na mojo stran, mi pod opcijo recepti ne delajo linki pomlad, poletje..itd Tje se da priti le če čez recepti damo miško in kliknemo gumb na dropdownu.. ne razumem zakaj ne dela in prilagam se prtscr errorjain mape ki sem jo uploadal na stran.

Lp

Slike:
dropbox.com/s/282oir0aqvuws04/3.png
dropbox.com/s/4p8mozv4apfiags/1.png
dropbox.com/s/qc51j19iy2u9d2n/2.png

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cs_yolo ()

cs_yolo ::

ni treba sem ze ugotovil. V linku na gumbik sem pozabil na koncu napisati html...

cs_yolo ::

a veste če se da narediti obrazec za povpraševanje v navadno web html stran? da bi bila pač html koda ki bi jo dodal in bi delalo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

kr?en ::

Vse se da, ce se hoce.

Tvoj narocnik, naj pa to zadevo raje da narest komu, ki je bolj sposoben, ker to kar bos ti naredil, bo kar klicalo po raznoraznih zlorabah/vdorih.

zuz3k ::

cs_yolo je izjavil:

a veste če se da narediti obrazec za povpraševanje v navadno web html stran? da bi bila pač html koda ki bi jo dodal in bi delalo?

na strani w3schools.com imaš vse odgovore na tvoja vprašanja, kar začni se učit z tutoriali


lp
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

cs_yolo ::

Naredil sem nek obraec prosim povejte če je vredu.. Pa če je varno proti raznoraznih zlorabah/vdorih. :D

Drugače je pa vsak sposoben kakor sam hoče :) just saying

probajte poslat nekaj, očitno se kar neki errorji napisejo?? dela pa, mi poslje na mail

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zuz3k ()

bluefish ::

Pa se ti ne zdi dobro, da bi za začetek izklopil obveščanje o napakah in popravil skripto oziroma uporabil kako spodobneje izdelano?

cs_yolo ::

sej je vredu skripta sam kako se pa izklopi?

kako pa se gumb submit spremeni v pošlji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cs_yolo ()

bluefish ::

<input type="submit" value="Submit">
Tule spremeniš vsebino value v Pošlji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

cs_yolo ::

drugače sem pa zdaj dal ta obrazec ki ste mi ga predlagali, in je vse super samo noče mi poslat sporočilana mail -.-

-.-


bluefish hvala

zdej ze po 10 min odkar sem poslal povprasevanje se vedno nisem dobil emaila wtf??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cs_yolo ()

zuz3k ::

zuz3k je izjavil:

na strani w3schools.com imaš vse odgovore na tvoja vprašanja, kar začni se učit z tutoriali

tule sem ti dal link, kjer je tudi tutorial z obrazcem

zakaj nas sprašuješ za pomoč, ko ti pa dam gradivo pa ne pobrskaš sam?
a boš za vsako vprašanje tu pisal


lp
Life is a psychological game.

cs_yolo ::

ne ok je sej u redu hvala

cs_yolo ::

Trenutno sem oblikovalec spletne strani za enega od mojih sosedov, pa me zanima kaj bi lahko izboljsal, dodal itd.. Stran se mi zdi malo prazna. Uporabljam zelo enostaven program artisteer, saj nisem ravno dober z vsemi HTML kodami in temi zadevami. Zanima me samo kaj bi lahko dodal: npr obrazec za povpraševanje (kako?) ali kaj podoblega.
http://paradiznik.net/

Lp

bluefish ::

Glede obrazca se je v tej temi že debatiralo na dolgo in široko.

Oblikovno je pa trenutna stran porazna, začenši z menijem, števcem obiskov, "maskoto" čez celotno stran namesto informacij, ogromnim fontom, amaterskimi fotkami,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Goran's Blog ::

Zakaj ne narediš spletno stran v kakšenm Wordpressu recimo z že narejeno predlogo? Artisteer ti naredi veliko brezvezne kode, pa še oblikovno ni ne vem kaj!
To kar je pa trenutno narejeno:
- meni vidim iz 30m daleč
- res je potrebno imeti nekakšen kao števec strani? Nismo v letu 2000
- še enkrat vse veliko veliko veliko! Velika naj bo tista zelenjava za prodajo, spletno stran pa prilagodi!

alexa-lol ::

kot vidim imaš še vedno .html končnice ki so te motile v prvotnem postu.

Namesto stran.com/o_nas.html lahko narediš direktorij o_nas in daš noter index.html. Potem bodo uporabniki dostopali do domene stran.com/o_nas/ in se ne bo videlo index.html ampak samo to kar sem napisal, ker index.html je (običajno) default stran ki jo išče strežnik.

Zgodovina sprememb…

dejankotar5 ::

Živjo. Mogoče ni ravno prava tema ampak vse eno :)

Imam en problemček:/ Odprl sem svoj spletni radio sedaj pa ne znam ustvariti HTML kode player-ja da bi mi predvajal glasbo tudi na mobilnem telefonu in tablici :/

Podatki radia:

Server hostname: 174.37.159.206
Port: 8098

V upanju da mi lahko kdo naredi HTML kodo ali JAVASCRIPT.

elektrobum ::

Pozdrav,

Iščem nekoga da mi sprogramira spletno stran glede na moje zahteve(ni zahtevno, ni velik projekt ampak sam ne znam in bom preveč časa porabil preden naštudiram zadevo, raje nekoga plačam), prosim če se javiš na ZS.

LP

Janac ::

Zanima me zakaj, ko vedno vstavim paypal form v footer, se ne zgodi nič(ni povezave)?

Izrez kode:
...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

garamond ::

V vrstici 13 manjka ">" v imenu značke, lahko pa da je narobe še kaj drugega.

Janac ::

Popravil, sedaj mi pa ob kliku na paypal odzove kontaktni obrazec, je to sploh mogoce, ce je paypal form zakljucen?

Slipi ::

Pozdravljeni
Upam, da nisem falil strani.
Namreč, sprašujem kako naj v Dreamweaverju CC naredim rob med sliko in tekstom. Namreč, vem, da se to naredi s Space H in V, ampak CC nima Space komande. Zdaj dajem prazne znake, kar je zelo zamudno in treba je veliko popravljati, da je v več vrsticah okoli slike povsod enak razmak teksta na spletni strani. Da poenostavim, ko vstavim sliko v levi del strani, bi rad na desni strani imel 2 do 3 mm belega robu ob katerem bi od zgoraj navzdol potekal tekst. Ker tekst ki se dotika slike ni tisto pravo. Zato bi rad vedel, s katero komando bi naredil odmik teksta od slike. Hvala lepa za pomoč.

Zanimivo, da to nihče ne ve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slipi ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Uvod v izdelavo spletnih strani (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
277264109 (418) Netrunner
»

Opcije izdelave spletne strani za podjetje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9915734 (12211) BigWhale
»

Izdelava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
135807 (3812) Netrunner
»

Izdelava spletne strani za podjetje z bresplačnimi orodji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5013774 (6411) Tody
»

Spletna trgovina (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8316172 (13591) neoserv

Več podobnih tem