» »

lg 4xhd bootloader unlock problem

lg 4xhd bootloader unlock problem

Tac20 ::

Pozdravljeni,

Imam lg4xhd verzijo, rootal sem ga že sedaj pa želim odkleniti bootloader in ne gre.

Sledil sem navodilom:

http://forum.xda-developers.com/showthr...

In sicer gre v ta bootloader, potem pritisnem tipko za volume up napiš z rdečo neki download mode!!! in potem tudi ostane tm STUCk, vse kar lahko naredim da vzamem ven baterijo in ga ponovno prižgem. Se mi pa vmes ko prične z unlockingom naredi tak zvok ko prištekaš USB driver, ampak potem kao ne najde driverja, kaj mi potem manjka?

OS je Win 7 32 bit.

Ima kdo kakšne izkušnje z unlockom bootloader na lg4xhd...?

Tac20 ::

Vidim kje je problem, ko se prične bootloader unlock, je zadeva stuck ker je v device managerju fastboot označen z rumenim klicajem (kar verjetno pomeni da ni driverja?)

bobby ::

no si ze ugotovil, kaj je narobe. Potegni dol Android SDK, notri nekje imas ta driver ki ga namestis, ko zazenes Sdk in po drevesni strukturi spodaj imas Android fastboot driver. ali pa poyoutubej za navodili.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Tac20 ::

Sem uredil zadevo, sedaj imam nasledno težavo pri nameščanju room, in sicer ko izberem choose zip from sd card, mi je do sedaj javilo napako (error 7), ampak se poiskal tisto ko removaš tist line ko išče po devicu, sedaj pa samo napiše instalation aborted?

Kakšna ideja?

Poizkusil sem z dvema različnima romoma in je zadeva ista...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Tac20 ::

Sem naložil tudi novejši clockworkmode 6.0.4.5 pa je zadeva ista, ima kdo kakšno idejo kaj bi še bilo lahko narobe?

xxurban ::

A imaš zdaj odklenjen bootloader?

Hayabusa ::

http://rootzwiki.com/topic/21170-deodex...
#8
i always get: "error 7" when i updating to g-slate update 3.1
how i can through this?


#9
First you have to install the update with CWM then reboot then from about the phone check update it will continue updating the missing files and you will get 3.1 completely.



Imaš rom v pravi obliki (zip) na sd kartici ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Tac20 ::

Bootloader je odklenjen, javlja napak status 7, ki naj bi bil rešen tako, da odstraniš tist line v scripti in potem ne preverja in nato naloži rom.

Ta line editiraš tako da odzipaš celo ROM in potem ta fajle prirediš shraniš nazaj v zip in daš na sd card. Zdaj pa berem da naj bi to koruptiralo zip, ali je to res?

Hayabusa ::

Spremeni hash zip fajla, če ga cwm preverja.Drugega ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Tac20 ::

MIslm, da je to bil problem. Nisem vec extractal celega roma ampak samo tisto datoteko in nato dodal nazaj direktno v zip. Sedaj deluje vse BP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Xiaomi naprav (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
496100307 (16723) _ssd_sata
»

OnePlus One - obtičal pri Cyanogen logotipu

Oddelek: Mobilne tehnologije
241778 (1448) vilonja
»

HTC DESIRE 820 - bricked?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231772 (1572) FX6300B
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43191553 (41489) dr.Akula
»

CyanogenMod 9 in Sony ericsson arc problem

Oddelek: Mobilne tehnologije
8884 (713) BladE_

Več podobnih tem