» »

anketa o pitju na žurih

anketa o pitju na žurih

lukacuk ::

Ziujo, Izdelujem nov izdelek, ki je povezan z industrijo pijac. Izdelek bom poskusil prodat. Sestavil sem anketo (11 vprasanj), ki vas sprasuje predvsem katero pija„co najraje pijete na žurih. Rezultati ankete mi bodo pomagali pri prodaji izdelka. Prosim vas, da resite anketo na: www.mojaanketa.si/anketa/423763370/. Za vase odgovore se vam najlepse zahvaljujem. Luka
  • spremenilo: lukacuk ()

DeeJay ::

Popravi link.

EDIT
Sem rešil anketo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

dottor ::

Anketa je full omejena, saj nekaj pijač not ni vštetih, pri določenih si prisiljen izbirat, tudi če "nimaš izkušenj".
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

lukacuk ::

Ja, je res. Bi bilo treba malo spremnit. Hvala za mnenje :)

šernk ::

Alkoholnih pijač tipa jager itd. se ne meša ^_^
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

DeeJay ::

šernk je izjavil:

Alkoholnih pijač tipa jager itd. se ne meša ^_^

uh?
Kaj da ne. Mi dostkrat pijemo jager-colo.

šernk ::

potem lahko piješ najbolj poceni ponaredek. Kvalitetnih pijač se pa še enkrat ne meša, ker potem dobiš ven nekvalitetno sladkano brozgo brez kakršnega koli bistva, razen da skriješ okus. Zakaj bi kupoval in pil zanič zadevo pa ne vem. Iz tega naslova tudi viskija ne maram, ker mi je pač zanič ampak če ga že moram ga spijem čistega, ne pa s colo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Shegevara ::

Gorki list se ne meša... jeger je pa alkoholno s*** ki se ga meša.

goldenratio ::

šernk je izjavil:

potem lahko piješ najbolj poceni ponaredek. Kvalitetnih pijač se pa še enkrat ne meša, ker potem dobiš ven nekvalitetno sladkano brozgo brez kakršnega koli bistva, razen da skriješ okus. Zakaj bi kupoval in pil zanič zadevo pa ne vem. Iz tega naslova tudi viskija ne maram, ker mi je pač zanič ampak če ga že moram ga spijem čistega, ne pa s colo.


bravo, kvalitetnih pijač se ne meša ;) samo Jager ni kvalitetna pijača, stric je delal v tovarni za Jägermeister in pravi, da začimbe so većinoma samo barvila in ekstrakti, osnova pa zanič poceni "šnopc", ki ob enormih količinah sladkorja dobi soliden okus

Kvalitetna pijača je dober viski

Sam pijem (kar zelo redko) dobro pivo in zraven dober viski... drugega sploh ne povoham

Zgodovina sprememb…

Shegevara ::

goldenratio je izjavil:

šernk je izjavil:

potem lahko piješ najbolj poceni ponaredek. Kvalitetnih pijač se pa še enkrat ne meša, ker potem dobiš ven nekvalitetno sladkano brozgo brez kakršnega koli bistva, razen da skriješ okus. Zakaj bi kupoval in pil zanič zadevo pa ne vem. Iz tega naslova tudi viskija ne maram, ker mi je pač zanič ampak če ga že moram ga spijem čistega, ne pa s colo.


bravo, kvalitetnih pijač se ne meša ;) samo Jager ni kvalitetna pijača, stric je delal v tovarni za Jägermeister in pravi, da začimbe so većinoma samo barvila in ekstrakti, osnova pa zanič poceni "šnopc", ki ob enormih količinah sladkorja dobi soliden okus

Kvalitetna pijača je dober viski

Sam pijem (kar zelo redko) dobro pivo in zraven dober viski... drugega sploh ne povoham


točno tako (Y)

RejZoR ::

Lol, barvila in ekstrakti. Ja kako zaboga pa boš dal rožce v alkohol kot iz ekstraktov? Misliš da imajo oni čas namakat rožce v šnopcu na soncu? In barvila so tko zlovešča beseda pa čeprav gre samo za recimo karamelo, ki ustvari lepo temno barvo... Kar pa ne pomeni, da je zadeva nekvalitetna in zanič. Pač imajo tak postopek proizvodnje..
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Meizu ::

Sem rešil. Čeprav se tudi sam strinjam da noter veliko opcij manjka.

Riff ::

lukacuk je izjavil:

Ja, je res. Bi bilo treba malo spremnit. Hvala za mnenje :)


ja za take kot sm jaz ki pijejo samo vodo in sok

Furbo ::

šernk je izjavil:

potem lahko piješ najbolj poceni ponaredek. Kvalitetnih pijač se pa še enkrat ne meša, ker potem dobiš ven nekvalitetno sladkano brozgo brez kakršnega koli bistva, razen da skriješ okus. Zakaj bi kupoval in pil zanič zadevo pa ne vem. Iz tega naslova tudi viskija ne maram, ker mi je pač zanič ampak če ga že moram ga spijem čistega, ne pa s colo.


Ne glede na tvoje osebno mnenje, si je brezveze zatiskati oči pred realnostjo, ki je pač taka, da ogromno folka meša vse živo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

radmannsdorf ::

jaz pijem vse! od pocen do najdražje! :)
ankete pa nisem mogel rešiti do konca, ker ne hodim v diskoteke.
metalci odpademo :)

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

šernk je izjavil:

Alkoholnih pijač tipa jager itd. se ne meša ^_^


Sam se nebi strinjal s to izjavo. In niti eden mojih prijateljev tudi ne.

Dejstvo je da alkohol je zanič. In če se ga že hočem nabasat moram mešat alkoholne pijače z raznimi soki, da potem izniči tisti okus.

jype ::

V čem je sploh finta te narkomanije? A mate tako zanič življenje, da vam je lepše, ko ste hendikepirani?

blackbfm ::

A mate tako zanič življenje, da vam je lepše, ko ste hendikepirani?


Ja

Dejstvo je da alkohol je zanič. In če se ga že hočem nabasat moram mešat alkoholne pijače z raznimi soki, da potem izniči tisti okus.


Itak da je zanič, sam tist cuker ti samo dodatno obremeni telo . Jz pijem čist rdeč vin, refošk recimo, to je to.

kixs ::

Ce se ze sekiras z obremenitvijo telesa, potem bi se moral tudi alkoholu na dalec izognit.

blackbfm ::

z vinom ni sile če maš mejo :p

Okapi ::

V čem je sploh finta te narkomanije?
Moraš enkrat probat.>:D

O.

Aston_11 ::

V anketi se totalno spregleda tiste, ki se z alkotom ne ukvarjamo.

Rias Gremory ::

Jaz pijem pravi zeleni čaj.

A sm dost hardcore?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Jerry000 ::

o mešanicah alkohola nimam pojma, tko da sem random klikal (nujno popravi če želiš točne rezultate), prav tako sem vse označil kot "drugo" pri sekciji 5...ne pijem alkohola, kaj naj označim? enako 6. ne pijem alkota...torej maš zelo nepravilne rezultate

jype ::

Okapi> Moraš enkrat probat.>:D

Sem probal IV tramadol, pa ni bistveno drugače kot če si ekscesno utrujen - občutiš neke vrste senzorno deprivacijo.

Učinki alkohola so slišat podobni, le da so stranski učinki bolj zoprni.

einstein :P ::

Učinki alkohola so slišat podobni


Nebi rekel, da si ravno utrujen od alkohola.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

jype ::

Saj nisem tega napisal.

urosz ::

jype ne pametuj spet o nečem, kar ni tvoje področje (v tem primeru alkohol). pa ne obsojaj nikogar.

jype ::

Čemu bi obsojal? Sprašujem, od kod tako močna potreba po omamljanju, da ste pripravljeni sprejeti škodljive stranske učinke.

urosz ::

Od kod potem tebi tak močna potreba po ljubljanskem zraku, da si pripravljen sprejeti škodljive stranske učinke.

Nehaj jype, vsako temo zasmetiš.

PS: rešil anketo ;)

Aston_11 ::

Omamitev bi lahko bila tudi stranksi učinek. Meni se je že sama omamitev, ki nastopi takoj, uprla, dolgo pred tem pa tudi ostali stranksi učinki.

šernk ::

shadeX je izjavil:

šernk je izjavil:

Alkoholnih pijač tipa jager itd. se ne meša ^_^


Sam se nebi strinjal s to izjavo. In niti eden mojih prijateljev tudi ne.

Dejstvo je da alkohol je zanič. In če se ga že hočem nabasat moram mešat alkoholne pijače z raznimi soki, da potem izniči tisti okus.


hja no, če pijeste izključno zaradi tega da boste nažgani pol pa ne vem. Drugi ruknemo pač tisto kar nam je dobrega okusa :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Arctander ::

Drugi ruknemo pač tisto kar nam je dobrega okusa

Se strinjam. Ni boljšega kot voda iz naravnega mrzlega izvira na 1800+ metrih, planinski čaj z medom, kakav ali gosti sok iz breskev z več kot 30% sadnim deležem.

jype ::

urosz> Od kod potem tebi tak močna potreba po ljubljanskem zraku, da si pripravljen sprejeti škodljive stranske učinke.



Žal mi možgani brez kisika še vedno ne delujejo. Če bi znal oksidirat hemoglobin brez uporabe pljuč, bi se seveda z največjim veseljem odpovedal zraku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Okapi ::

planinski čaj z medom, kakav ali gosti sok iz breskev z več kot 30% sadnim deležem.
:))Če misliš da je najboljše tisto, s čimer te futrajo reklame, potem v življenju še nisi res dobrih stvari pil. Pa ne mislim na alko.

O.

einstein :P ::

jype je izjavil:

Čemu bi obsojal? Sprašujem, od kod tako močna potreba po omamljanju, da ste pripravljeni sprejeti škodljive stranske učinke.


odgovor je "yolo" ;)

jype je izjavil:

urosz> Od kod potem tebi tak močna potreba po ljubljanskem zraku, da si pripravljen sprejeti škodljive stranske učinke.



Žal mi možgani brez kisika še vedno ne delujejo. Če bi znal oksidirat hemoglobin brez uporabe pljuč, bi se seveda z največjim veseljem odpovedal zraku.



Sem pa mislil, da ti vse veš :\
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Phantomeye ::

Rešil anketo, hkrati ti bom pa naštel par problemov, da drugič ne boš delal podobnih neumnosti.

1. Če te v raziskavi zanima priljubljenost alkoholnih pijač na žurih, to napiši v naslov in opis. Alkohola ne dajaj v oklepaj, če je bistvo ankete.
Kaj je bistvo vprašanj, kaj nekdo pije med kosilom, če ni povezano s tvojo raziskavo. Kakšen pomen ima to vprašanje v raziskavi?

2. Če že naštevaš pijače, bodi konsistenten. Piši znamke Coca Cola, Pepsi, Union, itd. ali pa piši vrste pijač (v oklepaju pa znamko pijače, recimo), npr. sok, vino, pivo, čaj, gazirani sokovi, itd. ne pa oboje skupaj (tako kot si naredil pri drugem vprašanj). Prvič, zgleda grdo, drugič je pa težje analizirati. (Ne pijem kokakole, ampak pepsi, po logiki tvoje ankete moram pepsi dat pod drugo). Pa ledeni čaj NI isto kot čaj. Ne združuj obojega v eno opcijo.

3. Od mene pričakuješ, da ti naštevam stvari, brez da bi pomislil 'ali anketiranec sploh lahko odgovori na določeno vprašanje?'
Hodim na žure, pijem alkohol, ampak to ne pomeni, da sem poskusil vse pijače, ki obstajajo (pijače, ki jih pri enem vprašanju omeniš, pri drugem pa ne). Torej ne sprašuj me, da ti po vrsti razporedim 10 pijač, če jih pa recimo 4 nisem še pil. Pijem gin tonik. Kje je gin tonik?

4. PIVO NI ČISTI ALKOHOL. Porihtaj pojme. Čisti alkohol je nekaj, s čimer čistiš rano. S pivom je ne.

5. Nekaj hočeš prodat, zakaj delaš anketo, nimaš pojma, kaj v resnici vprašat.

ahac ::

Ne pijem kokakole, ampak pepsi, po logiki tvoje ankete moram pepsi dat pod drugo
To sem tudi jaz naredil pri prvih treh vprašanjih, dokler nisem prišel do tistega sortiranja pijač...

Torej ne sprašuj me, da ti po vrsti razporedim 10 pijač, če jih pa recimo 4 nisem še pil.
Tam sem pa odnehal in zaprtu browser. :P

Sprašujem, od kod tako močna potreba po omamljanju, da ste pripravljeni sprejeti škodljive stranske učinke.
Slovenska kultura.
Recimo lani na Novi Zelandiji sem bil v enem kampu in v zgradbi zraven so imel neko zabavo (verjetno za rojstni dan) pa je bil cel kup mularije (18+) tam. In si mislim... "faaak, to bodo do jutra se drl, kako bom sploh spal..." Potem pa pospravijo, se usedejo v avtomobile in odpeljejo.
Sem bil kar šokiran, da so se lahko zabaval brez, da bi bili pijani. Mene so v Sloveniji vsi učil, da to ni možno!
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Poldi112 ::

shadeX je izjavil:

šernk je izjavil:

Alkoholnih pijač tipa jager itd. se ne meša ^_^


Sam se nebi strinjal s to izjavo. In niti eden mojih prijateljev tudi ne.

Dejstvo je da alkohol je zanič. In če se ga že hočem nabasat moram mešat alkoholne pijače z raznimi soki, da potem izniči tisti okus.


Ti očitno še nisi probal Valterja. :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

urosz> Od kod potem tebi tak močna potreba po ljubljanskem zraku, da si pripravljen sprejeti škodljive stranske učinke.



Žal mi možgani brez kisika še vedno ne delujejo. Če bi znal oksidirat hemoglobin brez uporabe pljuč, bi se seveda z največjim veseljem odpovedal zraku.


Ti kisik nucaš samo da dobiš ATP molekule iz mitohondrija, a ne bi bilo lažje, če bi postal Kemotrofni organizem ? :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Back to topic.

Vprašalnik je porazno narejen. Sem že pri 4. vprašanju obupal, pa sem probal improvizirat, ampak dlje kot od 5. pa ni več šlo. Daj to zadevo popravi pa ne bodi tako omejen na take podrobnosti. Raje samo vprašaj če kaj dosti mešamo pijače pa to je to. Okusi so tako različni, da nikol ne boš trofu vseh mešanic (poznam enega ki mu je pir z mlekom vrhunski za pit 8-O), pa recimo gemišt si pozabil, pa namesto rakije bi lahko samo šnopc napisal...

V glavnem zadevo popravi in prekonstruiraj, da jo bo možno normalno rešit do takrat pa mojih odgovorov in še od marsikoga ne boš dobil, žal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi rum je lahko odlična pijača (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13831157 (3191) FrankSinatra
»

Koliko pirov lahko spijete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711400 (8294) Alien123
»

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
46583484 (60267) Pithlit
»

Ali pijete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14934873 (31149) Dr_M
»

Pijace (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8214800 (11619) šernk

Več podobnih tem