» »

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt

««
8 / 10
»»

STU-III ::

[D]emon je izjavil:

STU-III je izjavil:

Američani se vsaj spodbujajo med seboj, ne pa mi, ko se spravljamo en na drugega in si je*emo ne vem kaj vse.


Se vidi, da nisi bil v Ameriki. :)



Tebi tudi ;)
Line secured.

z3ro ::

Mipe se nisi ti že parkrat poslovil v tej temi? Povedal si svoje, noben vključno z mano se ne strinja z tabo. Mali ni naredil nič narobe, koga briga iz kakšne embalaže pije? In kaj če bo čez nekaj let spil kakšno pivo oziroma bilokaj alkoholnega? Večina to počne, pa če mene vprašaš ni to nič kaj takega. Druga zgodba so oni ko res pijejo na veliko, ampak oni bodo to počeli na vsak način (tudi če jim bo tovarišica prepovedala piti brezalkoholen Malt na izletu).

mtosev ::

Barbarian je izjavil:


Bolj bi bil vesel če bi se profesorica pizdila na učenca ki pije cocacolo. zakaj? zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:
...
če bi koga to brigalo ne bili povsod avtomati s sladkimi pijačami po šolah.
drugače a ima učiteljica pravico staršem povedati, da njihov otrok kadi cigarete, če to starši ne vedo. učiteljica je staršem ene moje sošolke rekla, da jih hčerka kadi in starši niso verjeli.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

BlaY0 ::

mtosev je izjavil:


drugače a ima učiteljica pravico staršem povedati, da njihov otrok kadi cigarete, če to starši ne vedo. učiteljica je staršem ene moje sošolke rekla, da jih hčerka kadi in starši niso verjeli.

Say what? Zakaj pa ne bi imela pravice? Kaj, jo bodo tožili za to? "Ne, kje pa, naša princeska pa že ne kadi!"

[D]emon ::

STU-III je izjavil:

Tebi tudi


Yeah. Ker sem mel lep pogovor s policajem v NYC glede piva v vrecki sredi LJ ane. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

mtosev ::

BlaY0 je izjavil:

mtosev je izjavil:


drugače a ima učiteljica pravico staršem povedati, da njihov otrok kadi cigarete, če to starši ne vedo. učiteljica je staršem ene moje sošolke rekla, da jih hčerka kadi in starši niso verjeli.

Say what? Zakaj pa ne bi imela pravice? Kaj, jo bodo tožili za to? "Ne, kje pa, naša princeska pa že ne kadi!"
ker se vtukuje v te stvari. drugače pa, če bi bil jaz učitelj staršem takšen stuff ne bi govoril, ker to ni moj problem
otrok je pač problem staršev in ne učiteljev problem


btw še nekaj po šolah so tud razni avtomati z raznimi "nezdravimi" prigrizki? to pa kao ni big deal ali?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

BlaY0 ::

mtosev je izjavil:

ker se vtukuje v te stvari. drugače pa, če bi bil jaz učitelj staršem takšen stuff ne bi govoril, ker to ni moj problem
otrok je pač problem staršev in ne učiteljev problem

Kje se je pa kaj vtaknila? Samo povedala je to kar je videla. Kako bodo pa starši ukrepali, je pa njihova stvar. Povedala je pa zato, ker je odgovorna in pravilno je tako.

1. Problem je, ko na otroka začneš gledati kot problem.
2. Ko starši ne vedo več kaj dela njihov otrok je to znak, da so bili pri vzogi neuspešni.
3. Ko tak otrok postane staršem problem, imajo pedagogi v šolah z njim problem^2.

BlaY0 ::

mtosev je izjavil:


btw še nekaj po šolah so tud razni avtomati z raznimi "nezdravimi" prigrizki? to pa kao ni big deal ali?

Ta avtomat in njegovo vsebino imajo starši priložnost videti, torej vedo, da njihovi otroci lahko pridejo do vsebine tega avtomata in lahko ukrepajo. Očitno jih ne moti, če ne bi že dali pobudo za odstranitev.

mtosev ::

misliš, da razni pedagogi in socialne delavke imajo dosti upliva na mlade ljudi.
pri nas so nekateri fasali po par ukorov, so hodili socialni na razne razgovore in so se še vedno kretensko obnašali.
drugače sn pri nas videl, da večino sploh ni zanimalo kaj njim učitelj pravi in tud nič spoštovanja do učiteljev niso imeli
da ne pozabim. so tudi tekmovali kdo bo večji car oz kdo si bo upal več raznih pizdarij narediti
brezveze, da se šola trudi s takimi, ker to nima vpliva na 90% mladih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

vudu ::

mtosev je izjavil:

Barbarian je izjavil:


Bolj bi bil vesel če bi se profesorica pizdila na učenca ki pije cocacolo. zakaj? zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:
...
če bi koga to brigalo ne bili povsod avtomati s sladkimi pijačami po šolah.
drugače a ima učiteljica pravico staršem povedati, da njihov otrok kadi cigarete, če to starši ne vedo. učiteljica je staršem ene moje sošolke rekla, da jih hčerka kadi in starši niso verjeli.


Ne na pamet. Avtomati s gazirano pijačo nimajo na osnovnih šolah kaj iskati (oz. bi morali biti umaknjeni kakšni dve leti nazaj).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Genetic ::

Ce se ne motim, si pred cca 25 leti dobil pollitrsko oro v steklenici od piva (temno rjavi, brez podaljsanega vratu, kot so pac takrat bile), pa se ni nihce zgrazal.

mtosev ::

vudu je izjavil:

mtosev je izjavil:

Barbarian je izjavil:


Bolj bi bil vesel če bi se profesorica pizdila na učenca ki pije cocacolo. zakaj? zato ker je v kozarcu coca-cole sledeča količina sladkorja:
...
če bi koga to brigalo ne bili povsod avtomati s sladkimi pijačami po šolah.
drugače a ima učiteljica pravico staršem povedati, da njihov otrok kadi cigarete, če to starši ne vedo. učiteljica je staršem ene moje sošolke rekla, da jih hčerka kadi in starši niso verjeli.


Ne na pamet. Avtomati s gazirano pijačo nimajo na osnovnih šolah kaj iskati (oz. bi morali biti umaknjeni kakšni dve leti nazaj).
pred parimi leti ko sn jaz bil v šoli so bili. drugače mene tole ne moti. hrano katero so jedli v menzi pod razno ni bi bila zdrava hrana. tolk o tem kak se skrbi o zdravi prehrani. skoraj vsi so jedli razne pize in sendviče
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz ()

Matev ::

malt je ena taka čudna reč

včeraj sem spil dve pločevinki malta - ananas in jagodo
pa mislim da sem čutil opitost

tudi če piše 0,0 je vprašljivo

pri brezalkoholnem pivu piše da vsebuje do 0,5% alkohola

za malt je mogoče placebo učinek...

a meni se je resnično zdelo kot da sem malo pijan - za otroke to vsekakor ni dobro
ker jih navaja na to da čez leto ali dve posežejo po tapravem pivu - mogoče preko radlerja ali preko kakšne vmesne pijače...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

shotalick ::

Zate ne vem kaj si pil, ampak po Maltu nisi bil pijan. Malt ne vsebuje alkohola. Nihče jih nič ne navaja. Pil bo čez nekaj let to, kar mu bo pasalo. Nima veze tu ali je prej pil MALT ali ORO.

Furbo ::

LOL, verjetno si se malce fizično pretegnil, ko si tekal za pokemoni in si misli, da si pijan.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Matev ::

malt - brezalkoholno pivo - radler - pivo

pa je na pivu

izjava ¨pil bo kar mu paše - je bluz
ker pil bo to na kar ga bo industrija privadila - podzavestno vplivanje trgovcev na reklam na potrošnika

od kjer je pa tolikšen porast alkoholizma

marketing naredi svoje

fora z maltom je svinjska poteza laškega - kavelj ki ga nastavljajo mladini

SuperVeloce ::

sure. Po tej logiki sem jaz in vsi moji kolegi ze na dializi, ker smo v osnovni soli spili kaksnega nealkoholnega, pa tudi kdaj alkoholnega, se v srednji kaksen petek tudi ob alkotu imeli prevec fajn (beri, je teklo v potokih), sedaj pri skoraj 30 pa vsi skurjeni. Nope. Alkoholizma ne povzroca spito pivo v 8 razredu, kot tudi ga ne preprecuje omejitev do 18. leta. Tistim, ki pa nimajo nikakrsne samokontrole, pa pomaga le vsesplosna prepoved alkohola ali pa psiholog 24/7.

aja, btw, rad pa spijem kako temno pivo ob pici, to je pa res. Ziher sem alkoholik, ker s prvim pirom nisem cakal do 18 leta in ker vem kako je biti opit do onemoglosti.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Pithlit ::

Matev je izjavil:

malt - brezalkoholno pivo - radler - pivo

pa je na pivu

Zaradi takih bedastoč smo pa kjer smo.

Aja, točno, ti si bil opit od malta... A od jabolčnika si tud pijan? Grozdni sok? Ej, da si ne drzneš kake melone pojest... al pa pire krompirja...
Life is as complicated as we make it...

Matev ::

industrija alkoholnih pijač že ve kako se infiltrirati v šole
napis laško in union ter videz pivske embalaže po mopjem mišljenju v OŠ nimata kaj početi

Roadkill ::

Si ti zihr samo dva spil? Ker pišeš take gluposti, da zgleda da imaš vsaj 2 promila.
Ü

Matev ::

ko zmanjka argumentov roadkill se gre pa osebno raven - ane?

sick...

Roadkill ::

Obujat si šel tri leta star topic, s teorijo, da laško po nesreči alkohol v sok tlači.

Od enega litra sladkane vode, ti je bilo verjetno slabo zaradi sladkorja.

lol
Ü

hurikhan ::

Epiloga, kolker sem na hitr preletel temo, potem ni bilo?

Matev ::

ahh
falil si poanto

embalaža piva nima kja iskati v OŠ in v rokah mulcev

tudi če je sok notri je embalaža tista ki spodbuja kasnejši prehod na trše oblike alkoholnih pijač

kot so recimo brezalkoholno pivo (z 0,5%alk) in nato radler in nato pivo

to z maltom je finta ki se jo poslužuje laško - in to gnila ter bolna finta

tu je srž problema

Roadkill ::

Ja, država je v kurcu, ker je Laško kriv za alkoholizem v sloveniji.
Ü

Unknown_001 ::

Matev je izjavil:

ahh
falil si poanto

embalaža piva nima kja iskati v OŠ in v rokah mulcev

tudi če je sok notri je embalaža tista ki spodbuja kasnejši prehod na trše oblike alkoholnih pijač

kot so recimo brezalkoholno pivo (z 0,5%alk) in nato radler in nato pivo

to z maltom je finta ki se jo poslužuje laško - in to gnila ter bolna finta

tu je srž problema


Dejmo še pixne prepovedat...

Kaj ima embalaža skupnega z vsebino. Men so že postregli sok v krigli za pivo pa naj jih zdaj tožarim ker hočejo baje da postanem alkoholik?

Iskanje problema tam kjer ga NI. In to je bilo tudi bistvo te zgodbe novodobnih dobesedno zabitih "pedagogov" samo da se imajo s čim za ukvarjat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Matev ::

a zato je na zavojčku od cigaret lepa slikica

za brezveze ?

mihec87 ::

Matev je izjavil:

ahh
falil si poanto

embalaža piva nima kja iskati v OŠ in v rokah mulcev

tudi če je sok notri je embalaža tista ki spodbuja kasnejši prehod na trše oblike alkoholnih pijač

kot so recimo brezalkoholno pivo (z 0,5%alk) in nato radler in nato pivo

to z maltom je finta ki se jo poslužuje laško - in to gnila ter bolna finta

tu je srž problema


Ojoj pazi vinarsko bando ko vino v tetrapak filajo-mind blown..Pa da ne omenjam piksen katere vse pijače jo uporabljajo..
Steklenica kot steklenica(ena boljših embalaž saj se jo da ponovno uporabit)...

Srž problema je da ljudje ne prevzamejo krivde nase..Vedno so krivi drugi samo sineki pa hčerkice ne(slaba družba itd....)...

Matev je izjavil:

a zato je na zavojčku od cigaret lepa slikica

za brezveze ?


Seveda da je..a zato gdo kaj manj kadi, gdor hoče kadit cigarete ne pomaga nič...

Človeku lahko izobraziš, mu razložiš itd..potem pa je na njem da se odloči kaj bo storil...
Po tvoje je bolje prepovedat kondome in predavat vzdržnost, ker kondomi spominjajo na seks..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Pithlit ::

Matev je izjavil:

embalaža piva nima kja iskati v OŠ in v rokah mulcev

Še dobro da se sam pivo v flaše toči.

To, da ti v tem vidiš "embalažo piva" pove o tebi sam to da si en nerazgledan bumbar... ki verjetno Doom krivi za Colombine. Ne vem, a piva v plastični flaši še nisi videl? Soka v stekleni (pa madona no, malinovc!)? Mislim se enim kisajo možgani od dveh popitih maltov. Pijanci eni!

Aja. Vino v tetrapaku... prepovedat mleko! Pa praktično vse sokove! Dej se zresni...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Matev ()

Matev ::

ja pa opozorila o škodljivosti alkohola bi bilo treba tudi odstraniti ane
naj si vsak sam izbere kaj bo počel

sicer pa žaljitve ki si jih izrekel kažejo da imaš naziv povsem upravičeno

mihec87 ::

Matev je izjavil:

ja pa opozorila o škodljivosti alkohola bi bilo treba tudi odstraniti ane
naj si vsak sam izbere kaj bo počel

sicer pa žaljitve ki si jih izrekel kažejo da imaš naziv povsem upravičeno


Napisi,slikice itd.. je bolj ali manj vseeno če jih ni(menda nisi tako naiven da misliš da zaradi napisa in slikice na embalaži tisti ki želi tega ne bo zaužil)...Koliko ljudi ne kadi,pije zaradi teh opozoril-nič manj(vsi ljudje ki to počnejo vedo možne posledice)..
Kot že napisano več kot podučit ne gre in na koncu si tako vsak sam izbere...
.
P.s. steklenice, plastenke, tetrapaki, pločevinke so standardne embalaže za cel kup tekočih živil in kot taka ne pripada nobenemu..Če pa ti ob pogledu na steklenico vidiš pivo....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Matev ::

Napisi,slikice itd.. je bolj ali manj vseeno če jih ni


ni res

imajo učinek

kajenje je mnogo manj družbeno sprejemljiva navada kot je bila nekoč

ljudje pa še naprej kadijo ker je industrija pač tako močna in najdejo druge metode za oglaševanje in za pospeševanje prodaje

... glede alkohola
kar poglej koliko je alkoholnih pijač ki ciljajo na mlade

mihec87 ::

Matev je izjavil:

Napisi,slikice itd.. je bolj ali manj vseeno če jih ni


ni res

imajo učinek

kajenje je mnogo manj družbeno sprejemljiva navada kot je bila nekoč

ljudje pa še naprej kadijo ker je industrija pač tako močna in najdejo druge metode za oglaševanje in za pospeševanje prodaje

... glede alkohola
kar poglej koliko je alkoholnih pijač ki ciljajo na mlade


Je manj družbeno sprejemljiva samo ne zaradi tistga teksta na škatlci...

"kar poglej koliko je alkoholnih pijač ki ciljajo na mlade"
Pa da slišim katere so to in kako ciljajo?

Pithlit ::

Matev je izjavil:

sicer pa žaljitve ki si jih izrekel kažejo da imaš naziv povsem upravičeno

Kakšne žalitve? A da si bumbar? Hja... dokler boš s takimi argumenti okoli otresal boš pač bumbar. Pa poleg tega še nepismen.

Kaj ima alkohol (in posledično tista tvoja 'opozorila') z maltom veš pa samo ti.

Lahko pa se opravičiš... ker žaljivk nisem izrekel, še manj pa zapisal (to da ga s svojimi izjavami biksaš je pač dejstvo, ni flaša kriva za alkoholizem, kot niso igrice krive za Colombine, tko kot se folk ne špika zaradi trave...)... ampak kvečjemu zapisala. Kdo torej žali?

mihec87 je izjavil:

Pa da slišim katere so to in kako ciljajo?

Malt!
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

Matev ::

mihec87:

malt je že ena takih
pa še kar dosti jih je pojdi kdaj v trgovino jih boš videl
ali pa vprašaj mlade kaj pijejo

Pithlit ::

A piše na 'alkoholnih' flašah da se ne smejo prodajat mlajšim od 18 let? Piše. Kako torej ciljajo na mlade?

Malt je _brezalkoholna_ pijača. Dej si to vbij v glavo pa pol pametuj naprej.
Life is as complicated as we make it...

Matev ::

Kako torej ciljajo na mlade?


pri maltu se lahko navajaš na videz in okus piva

...
tako tudi piše v opisu na strani od laškega

Pithlit ::

Če ima malt (katerikoli) okus podoben piru sem jaz mati tereza. Saj baje si 2 celo spil...
Life is as complicated as we make it...

SuperVeloce ::

Ja in ce se navajas na okus piva? Kako zabit narod mislis da smo? Zelo podcenjujes mladostnike in njihovo "naivnost". Tisti, ki ima kaj pameti v glavi, bo v zivljenju delal vse zmerno, pa ce prvo alkoholno pivo spije pri 12 ali pri 19ih letih. Tisti, ki pa ne, pa ti nobena prepoved ne pomaga, ker bo pijanec pri 30ih. Naslednja v vrsti prepovedi po tvoje je grozdni sok, ker te navaja na vino, mogoce prepoved prodaje hrusk, sliv, borovnic, ker s tem se navajas na borovnicke. lol, ti pa tvoj hmeljev sokec.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

Matev ::

http://www.businessnewsdaily.com/2989-a...

in pa na wikipedii
One area in which the alcohol industry has faced criticism and tightened legislation is in their alleged targeting of young people. Central to this is the development of alcopops - sweet-tasting, brightly coloured drinks with names that may appeal to a younger audience. However, numerous government and other reports have failed to support that allegation.[1]

Alcohol advertising @ Wikipedia

Cooler (alcoholic beverage) @ Wikipedia
The term alcopop (a portmanteau of the words alcohol and sodapop) is used commonly in the United Kingdom to describe these drinks and in some countries by advocates of tighter restrictions on alcoholic beverage sales, who argue that the beverages are especially appealing to underage drinkers.

Pithlit ::

SuperVeloce je izjavil:

lol, ti pa tvoj hmeljev sokec.

A misliš da mu je jasno da malt hmelja niti od daleč ne vidi?
Life is as complicated as we make it...

Matev ::

evo kak ose države borijo proti:

Attempts to discourage "alcopops"
Australia

The Australian government increased the tax on these drinks under the 2008 budget to the same rate as spirits, volumetrically, in an effort to stop binge drinking. The tax was criticized by the opposition as a tax grab, and voted down in the Senate on March 18, 2009.[9] Before its rejection, the tax had already raised at least A$290 million after April 2008.[10] In April 2009, some Labor party MPs planned to resubmit the tax to the Senate,[10] and it was finally approved in August 2009, increasing the cost of the drinks from $39 to $66 a litre.[11] A 2013 study concluded that the tax had no impact on binge drinking of the drinks by teenagers.[12]
Germany

On 1 July 2004 the German government increased the tax on mixed drinks based on spirits (e.g. vodka, rum) by roughly one Euro per 275-ml-bottle in order to stop teenagers drinking excessively, although those drinks were already prohibited to minors under the age of 18.

This had two implications: The most common alcopops, such as Smirnoff Ice or Bacardi Breezer, were nearly taken off the market. Other manufacturers changed the recipes of their drinks, replacing spirit alcohols by wine or beer, but with the same ABV, enabling these mixed drinks (which are not "alcopops" under German law) to be sold legally to minors 16 and 17 years of age.
South Africa

In South Africa, "spirit coolers" cannot be sold to persons under the age of 18. They are only sold at liquor stores.
United Kingdom

In the UK Secretary of State for Health, Patricia Hewitt called for a tax increase on such products, although this had not yet happened as of October 2013.[citation needed]

Pithlit ::

Matev je izjavil:

http://www.businessnewsdaily.com/2989-a...

in pa na wikipedii
One area in which the alcohol industry has faced criticism and tightened legislation is in their alleged targeting of young people. Central to this is the development of alcopops - sweet-tasting, brightly coloured drinks with names that may appeal to a younger audience. However, numerous government and other reports have failed to support that allegation.[1]

Alcohol advertising @ Wikipedia

Cooler (alcoholic beverage) @ Wikipedia
The term alcopop (a portmanteau of the words alcohol and sodapop) is used commonly in the United Kingdom to describe these drinks and in some countries by advocates of tighter restrictions on alcoholic beverage sales, who argue that the beverages are especially appealing to underage drinkers.

Jap, to da si nepismen smo že pogruntali. Zdaj pa pejdi še enkrat, čist počasi, brat. Ker, pazi to, tvoji citati ne potrjujejo tvojih 'teorij'... ravno nasprotno.
Life is as complicated as we make it...

Matev ::

Kako zabit narod mislis da smo? Zelo podcenjujes mladostnike in njihovo "naivnost". Tisti, ki ima kaj pameti v glavi, bo v zivljenju delal vse zmerno, pa ce prvo alkoholno pivo spije pri 12 ali pri 19ih letih.


Research clearly indicates that, in addition to parents and peers, alcohol advertising and marketing significantly affect youth decisions to drink. (The Center on Alcohol Marketing and Youth [CAMY]).

lahko najdeš na koncu adstavka o marketingu alkohola za mlade

SuperVeloce ::

In kako izgleda marketing za malt pri nas? Razen da ko sine vidi fotra da pije brezalkoholno, pa si pogrunta da lahko sam v trgovini to kupi (cemu bi to naredil, ce itak ni alkota notri)...
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Razen da ko sine vidi fotra da pije brezalkoholno, pa si pogrunta da lahko sam v trgovini to kupi (cemu bi to naredil, ce itak ni alkota notri)...


fotr pije alkoholno pivo

kdo pa še pije brezalkoholnega

in ko sine hoče biti đek - pije pač tisto kar je najbližje pravemu pivu in se da dobiti brez omejitev

...
pa smo pri prvem postu in naslovu te teme

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

mihec87 ::

Za razliko da je malt bližje gaziranim pijačam oz sokovom(kar tudi je) kot pa pivu(pivo in malt mata skupno lih mehurčke..

Pithlit ::

Matev je izjavil:

in ko sine hoče biti đek - pije pač tisto kar je najbližje pravemu pivu in se da dobiti brez omejitev

Sam tebi niti o od osnove niso jasne...
Life is as complicated as we make it...

mihec87 ::

Matev je izjavil:

Razen da ko sine vidi fotra da pije brezalkoholno, pa si pogrunta da lahko sam v trgovini to kupi (cemu bi to naredil, ce itak ni alkota notri)...


fotr pije alkoholno pivo

kdo pa še pije brezalkoholnega

in ko sine hoče biti đek - pije pač tisto kar je najbližje pravemu pivu in se da dobiti brez omejitev

...
pa smo pri prvem postu in naslovu te teme


Sorry malt je enak pivu v tem da sta oba gazirani tekočini(tako kot mnogo ostalih pijač) tu se pa konča

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

SuperVeloce ::

kdo pa še pije brezalkoholnega

A se hecas. Tocno taksni kot si ti so krivi, da folk zunaj raje ne spije malta, ampak pac eno navadno pivo. Stric je vedno pil le brezalkoholno pivo, okus mu je bil vsec, po vrocini ali hribih ali za volanom pac niti enega alkoholnega piva ni hotel imeti v riti. Pa so ga vsi kolegi z "Matev" sindromom zezali, da "ka to vodo pijes", "kdo pa to se sploh pije"... pa si sedaj raje naroci sok.

In ja, tudi meni zapase brezalkoholno po vrocini. Ali pa se mi zalusta piva, ko smo na pijaci s kolegi, pa vem da bom moral voziti kasneje dalec in nocem da se mi spi po enmu pivu.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

Zgodovina sprememb…

««
8 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družba "pogojena" z alkoholom?

Oddelek: Loža
413505 (2220) zobnik
»

Katero brezalkoholo pivo vam je najbolj všeč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538267 (5002) branimirII

pijaca za party (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608956 (7695) dzinks63

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18239819 (34047) BigWhale
»

Katera pijača vas najbolj odžeja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9213702 (11563) energetik

Več podobnih tem