» »

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt

Bratu zatežli v OŠ ker si je naroču Laško-Malt

««
3 / 10
»»

dzinks63 ::

Kaj bi bilo, če bi si dejanjsko naročil pravo brezalkoholno pivo z 0% alkohola, zgleda kot pivo, še okus in vonj ima blizu pravemu pivu, nima pa alkohola, je le hmeljni napitek, npr.: SCHLOSSGOLD

FlyingBee ::

učitelji, ki so zaradi otrok v šoli, niso pravi učitelji, ker jih ne smeš klofutat, si že v začetku naje****, zato se morajo za tak poklic odločit zaradi sebe, te pa Malt ne briga

particle ::

Ah, mene so isto buzeriral na informativnem dnevu v oblikovni šoli, leta 1995. ;(( Le da sem si jaz v tistem kafiču spodaj naročil kavo z mlekom, pa je nisem smel popiti, pa še fotra so klicali. On jim je pa lepo razložil naj se brigajo zase :)

Pithlit ::

dzinks63 je izjavil:

Kaj bi bilo, če bi si dejanjsko naročil pravo brezalkoholno pivo z 0% alkohola, zgleda kot pivo, še okus in vonj ima blizu pravemu pivu, nima pa alkohola, je le hmeljni napitek, npr.: SCHLOSSGOLD

'Problem' je da ima lahko brezalkoholno pivo po zakonu do 0.5% alkohola.

Bi blo treba pač deklaracijo brat.

Moja tamala pa vsake toliko rada rukne kak deci radlerja citrus-bezek. Pa se vsak ki jo pri tem vidi drži za glavo :/
Life is as complicated as we make it...

FlyingBee ::

ko bo 18+ bodo veseli, če rukne še kaj močnejšega :-)

ne vemo kako sta se tamala dva obnašala, ko jima je učiteljica zatežila, ker znajo tako mali vragci pošteno razjezit odraslega ... razvajenčki in podobni

lukaz ::

FlyingBee je izjavil:

ko bo 18+ bodo veseli, če rukne še kaj močnejšega :-)

ne vemo kako sta se tamala dva obnašala, ko jima je učiteljica zatežila, ker znajo tako mali vragci pošteno razjezit odraslega ... razvajenčki in podobni

Reakcija tamalih dveh je nepomembna. Nima kaj za težit.

FlyingBee ::

odvisno, mogoče ni takoj videla, da je Malt ... ne vemo kako točno je bilo, a ne

Looooooka ::

Verjetno bi z normalnim prisopom prisla dlje.
Jaz bi zacel s spiskom firm, ki majo alkoholne in nealkoholne pijace in jih vprasal ce bi mi tud njihove izdelke prepovedal.
Potem bi se spravil na coca colo in podobne pizdarije s kofeinom in cukrom.
Potem pa mogoce se vprasanje ce zelijo prepovedat pijaco zato, ker celo podpiras slovensko "prehrambeno" industrijo.
Pol naj majo pa 20 sestankov ce hocejo.
Ce si slucajno se razvajen bogat mulc zrihtas, da jim lasko sponzorira nekaj...da lahko potem napises spis o dvolicnosti sole :)

D3m ::

FlyingBee je izjavil:

odvisno, mogoče ni takoj videla, da je Malt ... ne vemo kako točno je bilo, a ne


Potlej se lahko prijavi na pregled vida.
|HP EliteBook|R5 6650U|

lukaz ::

FlyingBee je izjavil:

odvisno, mogoče ni takoj videla, da je Malt ... ne vemo kako točno je bilo, a ne

Potem naj se pa najprej prepriča in potem teži.

Mipe ::

francek1 je izjavil:

Eni(računalniško nepismeni) očitno rabijo prilepljen tekst iz strani http://www.pivo-lasko.si/nc/blagovne-zn...

Laško Malt


Laško Malt je gaziran osvežilni napitek narejen na osnovi sladnega ekstrakta, v dveh svežih okusih: jabolko in breskev, ki se jima je pridružil še tretji -ananas. Primeren je za vse, ki jim je okus po pivu in ječmenovem sladu blizu, a ne uživajo alkoholnih pijač. Laško Malt je idealna osvežitev za vse tiste, ki jih zaznamuje razgiban življenjski slog ter se aktivno ukvarjajo s športom.
Z 0,0 odstotno alkoholno stopnjo Laško Malt zapolnjuje vrzel med izdelki krovne blagovne znamke Laško in s tem sledi globalnim trendom, ki napovedujejo sladnim pijačam svetlo prihodnost.
Laško Malt je zaveznik "0,0" šoferjev.

"Za ogled omenjenih vsebin je po zakonodaji obvezna polnoletnost."

St235 ::

Funkcionalno pismeni vemo, da je opozorilo zato, ker so nas strani predstavljeni pretežno alkoholni izdelki. Nič od tega pa ne vpliva na dejstvo, da je malt brezalkoholna pijača.

Tudi če obiščeš spletno stran vode ODA te pričaka isto obvestilo:
http://www.pivo-lasko.si/nc/blagovne-zn...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Mipe ::

Nič manj ironično. ;)

FlyingBee ::

pa še verjetno je neverjetno veliko jih kar 1.1. rojenega, če zbirajo podatke

Mipe ::

A ne veš, kako nadebudni starši kar tekmujejo, da bi rodili zadnjega/prvega otroka v letu?

Dober dan ::

Je pa bolje biti rojen 1.1, kot pa 31.12. Nekaj urc razlike te lahko hitro postara za 1 leto :)

Venomus ::

Kako se je torej iztekla zgodba in obisk staršev v šoli? :)

echo ::

M-XXXX je izjavil:

Za to situacijo je kriva predvsem nerazgledanost učiteljic, ki ne vedo, da sta malt in pivo enako kot mošt in vino.
Je pa treba priznat, da marsikdo tega ne ve.

Hehe kot kaže tudi ti ne :P

Namig: mošt je lahko tudi alkoholen. Brezalkoholno pivo pa ne more bit :P


Seveda tudi malt (pivina) lahko postane alkoholen, če pustiš, da naravne kvasovke fermentirajo (kot se to zgodi pri moštu). Tak primer so Lambic piva iz Bruseljske regije Lambic @ Wikipedia

Če pa pivino steriliziraš/pasteriziraš, dodaš umetno aromo in CO2, pa dobiš Laško Malt.

Kaj ste se potem zmenili?

RejZoR ::

Pithlit je izjavil:

dzinks63 je izjavil:

Kaj bi bilo, če bi si dejanjsko naročil pravo brezalkoholno pivo z 0% alkohola, zgleda kot pivo, še okus in vonj ima blizu pravemu pivu, nima pa alkohola, je le hmeljni napitek, npr.: SCHLOSSGOLD

'Problem' je da ima lahko brezalkoholno pivo po zakonu do 0.5% alkohola.

Bi blo treba pač deklaracijo brat.

Moja tamala pa vsake toliko rada rukne kak deci radlerja citrus-bezek. Pa se vsak ki jo pri tem vidi drži za glavo :/


0,5% Vol je manj kot pa če se naješ onih bonbonov z češnjevim likerjem al pa rum kokosov. Pa ne pomnim, da bi v trgovinah buzeriral otroke, da ne smejo tega kupovat...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Šimpanz ::

Ha ha to me spominja na mojo osnovno šolo in izlet v Kočevski rog. 5 modelov naj je kupilo 1 3,3 dcl Uni(kao brezalkoholno pivo od Uniona-sploh ne vem če ga še prodajajo), pa eno kavo. Tršice so skočile v zrak, vsem so nam do konca leta vzele pionirčkove rutke, pa straši so morali iti v šolo. Je pa res da je bila zadeva hujša, ker smo kao umazali lik pionirčka. Ko se danes spomnim na to se mi kar reži kolk smo bili neumni.

Rias Gremory ::

Nerazgledan konzervativen učitelj. Takih je preveč.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

[D]emon ::

Šimpanz je izjavil:

kao brezalkoholno pivo od Uniona-sploh ne vem če ga še prodajajo


Ja.

http://union.si/#/brezalkoholno-pivo


Drugace je pa tole z malt-om bedarija. Ampak jasno, prfoksi si pumpajo ego.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

MIHAc27 ::

Moje mnenje... od daleč Malt zgleda kot pivo. (Pač laški logo).
Učitelji seveda le-tega ne morejo dovolit, da javnost vidi. Ker si lahko še kdo misli, da v tej šoli dovolijo pit pivo mladoletnikom.
Lahko bi to lepše povedala.

Osebno bi vseeno dovolil vse, kar ima 0.0% alkohola.

FlyingBee ::

končno en, ki vidi celotno sliko

Eureka ::

MIHAc27 je izjavil:

Moje mnenje... od daleč Malt zgleda kot pivo. (Pač laški logo).
Učitelji seveda le-tega ne morejo dovolit, da javnost vidi. Ker si lahko še kdo misli, da v tej šoli dovolijo pit pivo mladoletnikom.


Še dobro da ni imel kdo mavričnega flaga, ker bi si javnost mislila da že v osnovkah vzgajajo pedre :|

Ni njen problem kaj si javnost misli, če je pritožba se lepo preverijo zadeve, ne pa da se krati pravice učencem zgolj zato, ker so mlajši in proti starejšim nimajo pravic in morajo zato ubogati vsako njihovo neumnost, pa čeprav jim niso starši ...
For some, it's drugs. For some, it's gambling. For many of us, it's food.

Barbarian ::

MIHAc27 je izjavil:

Moje mnenje... od daleč Malt zgleda kot pivo. (Pač laški logo).
Učitelji seveda le-tega ne morejo dovolit, da javnost vidi. Ker si lahko še kdo misli, da v tej šoli dovolijo pit pivo mladoletnikom.
Lahko bi to lepše povedala.

Osebno bi vseeno dovolil vse, kar ima 0.0% alkohola.



nikakor ne. Če bi samo to želela nekako dvomim da bi klicala starše na razgovor v šolo in vso silo zatežila ampak bi samo okarala učenca.

Seveda je vse odvisno tudi od odnosa učenca do učiteljice, če ji je karkoli jezikal si kazen zasluži že zaradi jezika. Če pa je bil tiho pa si kazen zasluži učiteljica.

St235 ::

MIHAc27 je izjavil:

Moje mnenje... od daleč Malt zgleda kot pivo. (Pač laški logo).
Učitelji seveda le-tega ne morejo dovolit, da javnost vidi. Ker si lahko še kdo misli, da v tej šoli dovolijo pit pivo mladoletnikom.
Lahko bi to lepše povedala.

Osebno bi vseeno dovolil vse, kar ima 0.0% alkohola.


se načeloma strinjam, ampak bistven pri tem je pristop, ki pa je bil glede na napisano popolnoma zgrešen. Še posebej, če se vzame v zakup, da naj bi se kalvarija nadaljevala tudi potem ko so bili v zgodbo vključeni že starši. Četudi je učiteljica naredila napako, to ne opravičuje tega da slepo vztraja pri temu.

Glede na to, da je ženska po vsej verjetnosti pismena, in bi se lahko sama prepričala kaj otroci pijejo, preden je naredila štalo.

Je pa res da imamo tukaj samo eno plat zgodbe. Iz lastnih izkušenj vem, da smo pravocirali učitelje v OŠ z Unijem, samo bi človek od učiteljev pričakoval, da so vsaj kako razvojno stopnjo nad otroci, ki jih učijo.

FlyingBee ::

osnovnošolci niso sposobni interpretirat niti zgodbe Kekca, kaj šele nekaj tako zapletenega kot je pitje Laškega brez alkota

St235 ::

right, in to temelji na čemu? ko sem začel brat temo nisem nikjer zasledil a gre za kakorkoli prizadete otroke. 10 letnik je čisto pa sposoben ločit razliko med pivom in maltom. Kakor tudi vedet, da je malt podoben pivu in čisto nič nemogočega ni, da so to naročili točno iz tega razlog. Mi vem, da smo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Eureka ::

In kaj ima veze iz kakšnega razloga je naročil ? Lahko tudi čevape naroči iz razloga ker se mu zdijo podobni "onetom" pa mu jih profesorica ne puli iz rok, češ da se ne spodobi v ustih imet dildo ...
For some, it's drugs. For some, it's gambling. For many of us, it's food.

k4vz0024 ::

Učiteljica je izvedla preventivi strike.:D

Kajti malt je "seme" za pravo pivo. Ali drugače povedano, mulc bo danes pil malt, jutri pa pivo. Logični sklep, še en nov alkoholik:))

Eureka ::

Moje mnenje je, da se učitelji prav tako kot tudi otroci spozabljajo kje so njihove meje, samo da ponavadi se govori le o otrocih, sicer upravičeno, ampak se spregleda malo morje profesorjev, ki svojega poklica ne bi smeli opravljati na način kot ga. Nima profesor kaj svoja osebna prepričanja vsiljevati otrokom, vsaj dokler ta prepričanja niso v skladu z zakonom oz neupoštevanje le teh tudi pomeni kršenja zakona... Če profesorica meni, da pitje soka iz steklenice, ki spominja na pivo ni primerno je to njena stvar ... Kaj bojo začele še garderobo komentirat, češ da se belih superg ne kupuje, ker se takoj umažejo in da kakšno frizuro to ima, da svojemu sinu tega pa že ne bi dovolila ?
For some, it's drugs. For some, it's gambling. For many of us, it's food.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eureka ()

bluefish ::

Eureka je izjavil:

Kaj bojo začele še garderobo komentirat, češ da se belih superg ne kupuje, ker se takoj umažejo in da kakšno frizuro to ima, da svojemu sinu tega pa že ne bi dovolila ?
Verjemi, že nekaj časa so v šolstvu tudi rožice, ki komentirajo vsako malenkost.

Pithlit ::

Eureka je izjavil:

Če profesorica meni, da pitje soka iz steklenice, ki spominja na pivo ni primerno je to njena stvar

Sicer moje izkušnje bolj malo veljajo ampak vseeno: ko ima mularija na izbiro steklenico ali pločevinko, se ponavadi odločajo za pločevinko (v pločevinkah prodajajo tudi sokove, čaje, razne gazirane stvari...).
Life is as complicated as we make it...

Furbo ::

To itak že od pamtiveka, moji sestri so težile za lakirane nohte itd itd.. jaz sem pa vsak teden prinesel domov vsaj en podpis :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, DELL U3014

Pithlit ::

Furbo je izjavil:

moji sestri so težile za lakirane nohte itd itd..

K so tamali tko zatežili smo jih doma nalašč začeli farbat. Iz principa. So hitro nehal težit (mi pa farbat v tri dni).
Life is as complicated as we make it...

Tarzan ::

Zajebala se je, potem pa ni bilo več poti nazaj, ne da bi sestopila s piedestala in izgubila še tistih nekaj % preostale avtoritete, ki jo v cirkusu s šestošolci še ima. Če bi bila v redu učiteljica, ji ne bi bilo treba popizdit na čisto in bi lepo prisedla k mulcoma in z njima izmenjala kulturno besedo ali tri. Sigurno ji bi z veseljem ponosno pokazala svoji flaški, ki izgledata podobno kot pijača ki jo pije ata.

Tu je problem način reagiranja, ki ni niti najmanj pedagoški. S tem pristopom bi mogoče lahko delala v zaporu kot nadzornica celic, nikakor pa se na tak način ne komunicira z adolescenti, ki komaj čakajo, da učitelj pokaže šibko točko. To, da ni hotela dati otrok na telefon je huda napaka in nekako se mi ne zdi logično, zakaj hudiča bi tega ne želela storiti - mogoče se je takrat že izkazalo, da je ravnala narobe in je njen ego že skočil v samoohranitveni nagon.

V glavnem, učiteljica bi lahko razmislila, če je to njen pravi poklic. Lahko da mulca nista nedolžna in sta jo pomagala sprovocirati, kar pa ni izgovor za tovrstno maltretiranje. Kakor-koli že, škoda je narejena in sam mislim da bi, ko bi od učiteljice zahtevali, da se otrokom opravičuje in objasnuje svojo napako, naredili več škode, kot koristi. Dvomim, da bi kdo to lekcijo razumel kot reklamo za opravičilo, zadeva bi postala samo uboj učiteljičine avtoritete in povod v nadalnje provociranje. Šestorazredniki so v tem že lepo podučeni. :)

Na svetu staršev pa le predebatirajte zadevo, stran od ušes otrok. Če je učiteljica mlada, mogoče rabi lekcijo iz pedagoškega dela in bo naslednjič storila to, kar bi morala, pokramljala najprej z otrokoma, pa magari ob vrčku piva.

Phantomeye ::

Hmmm... noben se še ni vprašal ali sta res Malt naročila ali sta dejansko pila pivo, potem sta pa doma rekla, da sta pila Malt? kao igrala na žogo da je prfoksa kao zamešala:D

cen1 ::

Baje so prelili v flašo kot dokaz torej... ni možno. :)

Unknown_001 ::

@Tarzan in ostali ki jamrajo
Ne vem, kje vi živite, da so taki problemi ampak jst se spomnm, da na tisti OŠ dok so bile starejše tovarišice (tako smo jih mi klical, pa če prav je konc juge že zdavnaj blo), je bil u razredu red, (ker je kdaj kake butaste metal ven sam se je pol prec umiril) pa tud niso težile za nič drugega kot da smo red bull pili. Zdj je zgleda pršu en naval novih (frišnih) pedagoginj, ki vse vejo kaj je za otroke dobr. To sklepam zato ker pred 3 leti ko sem zadnji razred delu ni blo te učitlce, ko je zatežila pa štalo u brezveze naredila, pa verjemte, da če je kaka nova pršla, jo je v roku ene 2 mesecev že cela šola poznala.

Lej, če bi bilo še kaj drugega kot Malt bi una povedala, ker sta starša še uprašala če so mulci kake pizdarije delal, pa ni blo nč slišat, razen zgražanje nad tem kar sta naročila.

Pa vam povem, da ko sem še jst hodu na uno šolo, niso cirkusa zganjal u brezveze, tud če smo prnesel une čungalunga čik-čigume, pa smo mal frajerisal po hodnku.

Moje mnenje je pa glede problemov v šoli tako, da si je učitl al pa prfoks sam kriv, ker na začetku neki rožice riše, pol ko pa pizdit začne je pa prepozno. To sem povsod opazil in če kdo trdi drugače, naj gre v šolo pogledat za kak mesec pa bo use jasno. Poznam učitelje in profesorje, ki si nimajo avtoritete, kljub dretju in zakoličevanju drugih in pa take, ki čisto mirno funkcionirajo, kako šalo povejo pa je taka tišina pa disciplina pa red u razred, da verjet ne moreš in taki so tudi najbolj učinkoviti učitelji (ker so že na začetku pokazali kdo je šef, pa se kljub temu niso izživljali nad razredom in taki si res zaslužijo službo na mestu učitelja pa amen).

Tarzan ::

Raptor, sem mogoče ka jamral? Tudi sam pravim, da je trenutno pomanjkanje discipline in avtoritete učiteljev problem. In dejstvo je, da v tem primeru učiteljica ni ravnala v redu. Četudi je reagirala agresivno (s stališča šestošolca), si ni priborila niti trohice avtoritete, jo pa lahko kvečjemu izgubi, ko se bo potrebno opravičit mulariji.

Če bi prisedla k fantoma in pogledala, kaj pijeta, bi dosegla dosti več.

Jaz sem pa dovolj star za čistokrvnega Uniona, ampak mi danes v tem mrazu niti ne paše kaj preveč.

marvin42 ::

Phantomeye je izjavil:

marvin42 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


2. MALT je BREZ-alkoholno pivo. Torej NE VSEBUJE substance imenovane ALKOHOL.


Še enkrat: Malt NI brezalkoholni pivo. Malt sploh ni pivo.


V post sem napisal, da vem da malt ni brez alkoholno pivo. Zakaj si tisti del spregledal?


Citiral sem del, kjer si napisal, da je Malt brezalkoholno pivo. Zakaj si pa potem to napisal?
Mostly Harmless

iso2000 ::

Sicer mi ni čisto jasno kako lahko učiteljica ne da otroka staršu na telefon, če to le-ta izrecno zahteva. Še bolj pa je hecno da delate iz muhe slona. Koliko je sedaj butast ali ne butast odziv učiteljice, ko sta mulca naročila malt je ena plat medalje, druga plat medalje je pa, da so očitno tudi starši skočili v luft za prazen nič. Mislim, da bi se ob normalnem odnosu zadeva rešila 1,2,3. Pa kot so nekateri že omenili, mulca sta bila v varstvu učiteljice in ona je pač ocenila da malt ni za njiju. Saj ko je doma lahko otrok tudi skače po cesti, po železniški progi ali kaj tretjega. Učitelj pa tega ponavadi pač ne dopusti, ker je odgovoren za otroke...
V glavnem bedarija! Itak se mi zdi, da starši dandanes preveč zavijajo mulce v vatko, učitelji itak nič ne smejo, starši pa za vsak dr€k v šolo pa neko galamo delat. S tem še ddoatno zmanjšujejo avtoriteto učiteljev, potem pa je stanje kakršno pač je.

Eh, nič, si grem eno Nikšičko temno privoščit! :D

Gladi ::

iso2000 je izjavil:

Sicer mi ni čisto jasno kako lahko učiteljica ne da otroka staršu na telefon, če to le-ta izrecno zahteva. Še bolj pa je hecno da delate iz muhe slona. Koliko je sedaj butast ali ne butast odziv učiteljice, ko sta mulca naročila malt je ena plat medalje, druga plat medalje je pa, da so očitno tudi starši skočili v luft za prazen nič. Mislim, da bi se ob normalnem odnosu zadeva rešila 1,2,3. Pa kot so nekateri že omenili, mulca sta bila v varstvu učiteljice in ona je pač ocenila da malt ni za njiju. Saj ko je doma lahko otrok tudi skače po cesti, po železniški progi ali kaj tretjega. Učitelj pa tega ponavadi pač ne dopusti, ker je odgovoren za otroke...
V glavnem bedarija! Itak se mi zdi, da starši dandanes preveč zavijajo mulce v vatko, učitelji itak nič ne smejo, starši pa za vsak dr€k v šolo pa neko galamo delat. S tem še ddoatno zmanjšujejo avtoriteto učiteljev, potem pa je stanje kakršno pač je.

Eh, nič, si grem eno Nikšičko temno privoščit! :D


Naloga učiteljice je tudi v tem, da izbere to da je Cocta boljša od Coca-cole? Ne, ni. Bullshit.

Eureka ::

@iso2000: točno tako kot je napisal gladi in par postov višje tudi jaz.

Preprečevanje skakanja po cesti je preprečevanje kršenja zakona in ogrožanja otrok in ostalih udeležencev v prometu. In ti to primerješ s tako banalno zadevo kot je pitje nekega soka v "napačni" embalaži ?!? Problem je v temu da ti kakor tudi učiteljica na ločita med stvarmi, ki ju profesorji morajo početi in stvarmi, v katere se nimajo kaj vtikati ...
For some, it's drugs. For some, it's gambling. For many of us, it's food.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eureka ()

iso2000 ::

Eureka: jaz osebno bi mulcu pustil da pije malt, mi je jasno da je to sok.
Malo si zgrešil bistvo mojega posta, v katerem poskušam poudariti da se učiteljica pač čuti odgovorno za mulce in po njenem mnenju je pitje malta za otroka očitno škodljivo/neprimerno/ vstavi poljubno...
Kot napisano, vidim večji problem v relaciji otrok-starši-učiteljica. In še enkrat, karikirano, doma mulcu pustijo da se igra s strelnim orožjem (zračka npr.), učiteljica mu to prepove in naredi štalo. A bodo starši tudi v tem primeru vztrajali pri svojem?

bolkonsky ::

Zdj vesta za naslednjič, da morata natakarico prosit da jima za šanku nalije malt :D

Smo meli pa mi na maturancu eno profesorco, ki nam je 5 dni skupi težila kk lahk pijemo alkohol, sladke pijače, da ona tega še povohala nebi, ker pije le lastnoročno stisnjen sok.

lukaz ::

Eureka je izjavil:

Moje mnenje je, da se učitelji prav tako kot tudi otroci spozabljajo kje so njihove meje, samo da ponavadi se govori le o otrocih, sicer upravičeno, ampak se spregleda malo morje profesorjev, ki svojega poklica ne bi smeli opravljati na način kot ga. Nima profesor kaj svoja osebna prepričanja vsiljevati otrokom, vsaj dokler ta prepričanja niso v skladu z zakonom oz neupoštevanje le teh tudi pomeni kršenja zakona... Če profesorica meni, da pitje soka iz steklenice, ki spominja na pivo ni primerno je to njena stvar ... Kaj bojo začele še garderobo komentirat, češ da se belih superg ne kupuje, ker se takoj umažejo in da kakšno frizuro to ima, da svojemu sinu tega pa že ne bi dovolila ?

Smo meli tudi tak primer. V OŠ je učiteljica učenki rekla da je "oblečena k ena kur**". Najbrž za njeno dobro, kot nam iso2000 in nekateri drugi probajo dopovedati.

Mipe ::

Premalo so plačane, da bi z otroki ravnale v rokavičkah.

Primorec ::

Ma v vsakem primeru ga je učiteljica najebala, v prvem ker je naredila štalo, v drugem primeru če bi bila lepo tiho in zastopla da je 0% alka. Tako bi informacija o "pivu" do staršev prišla po drugi poti bi kateri od staršev drugih otrok zagnal štalo in bi ostala brez službe..
Nima vsaka učiteljica službenega telefona da bi ga dajala čvekat in mora obenem skrbet še za 25 drugih preživahnih otrok medtem ko rešuje en problem..Problem so starši ki še enega svojega ne obvladajo..Kaj če bi se mulc frajaril z pravim pivom v malt flaši? To smo mi v 7 in 8 razredu oš pred 25 leti že delal..Tko da take a chill pill in se probat vživet v kožo učiteljice ki po novi "permisivni" vzgoji ne more držat nobene avtoritete in otroc to izkoriščajo..
Avtor te teme naj si sposodi še sosedovih 5 ali 6 otrok pa naj jih pelje na en izlet in jih proba del dan krotit, bo kmalu zastopu da je to težek poklic..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primorec ()
««
3 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družba "pogojena" z alkoholom?

Oddelek: Loža
413644 (2359) zobnik
»

Katero brezalkoholo pivo vam je najbolj všeč? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
538549 (5284) branimirII

pijaca za party (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
609177 (7916) dzinks63

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18240559 (34787) BigWhale
»

Katera pijača vas najbolj odžeja... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9214153 (12014) energetik

Več podobnih tem