» »

Nforce2 plate in gretje SB

Nforce2 plate in gretje SB

gamer ::

torej naslov pove več al mn use, a mate kej napopan na SB k sm upazu da se resno greje ko enkrat prtletiš tam do 200fsb, pa tega glih ne omenjate... mogoče sam ni bil noben pozorn..., zanima me če bi si anpopu tistga zalmana za nb na SB? mnenja prosm:\

frenk ::

Jest grem pomoje u pondelk do malija po rebra in bom tud ke gor enga napopou vključno z ventom. Škodt ne more.

rap3r ::

Hm da noben ni biu pozorn? Ti nisi biu preber si temo may the nferco2 be with you in boš use vidu tud termalne slike te plate kje se greje pa ne pozab mosfete hladit ti čipi dosegajo temperature čez 80 stopin!!!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

gamer ::

mosfete?

Dr_M ::

SB nima veze pr fsb-ju...hladit mors NB pa ksn 4x4 fan na mosfete pa je ql..
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

OwcA ::

Vdd napaja tudi MCP(-T), v primeru Vddmoda je torej priporočljivo hladiti tudi tega.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

gamer ::

mam nf7s rev 1.2 in mam na 1.7v in me je mal skrbel a ne:8) mosfete? kje sploh so na nf7s, kaj sploh so, kok pa pol to kej pomaga? k vdd moda ne bom delu 200fsb je zame dost, zračno hlajenje procesorja ma svoje omejitve:\

morphling1 ::

Mosfet tranzistorji, imaš jih levo od procesorja 6 kom . med kondenzatorji.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

rap3r ::

Hm mosfeti so čipi ki kontrolirajo napajanje na 8rda so levo od podnožja za CPU sej sm ti reku da si preber tole temo pa boš use lepo zvedu!
če pa pol še nauš kej šteku pa upraš
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

gamer ::

tile mosfeti se sploh ne grejejo na abitki... na SB sm napopu zalmanova hladilna rebra za NB in je ql bi blo treba še kej hladit? drgač se pa pomojem zdej loh lotm enga simpl vdd moda >:D, bo mal bl stabiln>:D ... drgač sm tisto temo že prej brau sam mal sm preskakvou umes pol sm pa kej zgrešu:8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hlajenje mosfetov?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
573445 (2689) Tic
»

ABIT NF7-S rev 2.0 in FSB nad 200

Oddelek: Navijanje
381596 (1094) WhiteWolf
»

max. FSB na 8RDA+ ?

Oddelek: Navijanje
351351 (825) DjTonic
»

May the nforce2 be with you :) (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Navijanje
73232798 (19625) OwcA
»

Ugasanje graficne oz. GF4Ti4200+8RDA+ Problemi

Oddelek: Strojna oprema
101025 (959) frenk

Več podobnih tem