» »

Alien Isolation

Alien Isolation

1 2
3
4 5

particle ::

Zdaj nisem siguren ali sem kje pozabil narediti ali pobrati ion torch ker je povsod polno tistih omar pa jih ne morem odpret.


Igra ni standard FPS, tako da se boš do teh vrat še vračal kasneje v igri. Takrat boš že imel torch in upgrade.

shranjevanje igre bi lahko bilo ročno


Sej je "ročno" :D

oo7 ::

particle je izjavil:

Zdaj nisem siguren ali sem kje pozabil narediti ali pobrati ion torch ker je povsod polno tistih omar pa jih ne morem odpret.


Igra ni standard FPS, tako da se boš do teh vrat še vračal kasneje v igri. Takrat boš že imel torch in upgrade.

shranjevanje igre bi lahko bilo ročno


Sej je "ročno" :D



No ja to je res mislil sem F5 ali F6 shranjevanje>:D


Koliko ur imaš ti že preigranih?

medenko ::

oo7 je izjavil:

Danes sem igral malo več in prišel do aliena in sintetikov:)

Zdaj nisem siguren ali sem kje pozabil narediti ali pobrati ion torch ker je povsod polno tistih omar pa jih ne morem odpret.
Se eno vprašanje za naprej ali se sintetika, da ubiti z revolverjem?:P

Druagče pa je igra odlična edino shranjevanje igre bi lahko bilo ročno>:D


torch dobiš šele v 8 misiiji, malo poglej walk na ign.

particle ::

Koliko ur imaš ti že preigranih?


Ne vem točno, zdi se mi pa okoli 6-7.

RejZoR ::

Jezst imam zdele skor 9 ur igranja, sem pa ravnokar zapustil Medical sektor.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mancini ::

oo7 je izjavil:


Se eno vprašanje za naprej ali se sintetika, da ubiti z revolverjem?:P


ja se ga da, pač ene parkrat ga moraš ustrelit
jaz sem ga 4-5 krat v glavo, če se odločiš za to, ga ne pozabi preiskat, ker ima kar nekaj dobrin

vprašanje pa je ali se splača porabljat strelivo na njih, tega ne vem ker nekaj dalje nisem več igral

--MiRaLdInJo ::

Začel igrat :)

Sedaj glede grafičnih nastavitev katere hočem imeti na MAX me zanima ali je SMAA T1X več kot SMAA T2X? Če grem do konca v desno naj bi bilo SMAA1X MAX.

Za kaj več se oglasim tu, vidim, da vam je igra bomba ;)

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Zelo slab PC port, drugače pa kar v redu igra z dobrim vzdušjem.

Igra si pravzaprav zasluži dve različni oceni.
Če jo igraš v fotelju z igralnim ploščkom pred velikim televizorjem, čemur je igra tudi namenjena, potem si zasluži oceno 8/10
Če pa jo igraš na mizi z miško v roki in pol metra od monitorja potem pa si zasluži oceno največ 5/10, pa še to samo zaradi dobrega vzdušja.
Kaj so naredili s PC vmesnikom je naravnost sramota. Miška ima komajda kaj funkcije. Kurzor imamo ampak ko z njim kliknemo kamorkoli se ne zgodi nič. Vse je treba opraviti s tipkovnico. Na desetine tipk je treba pritiskati, da kamorkoli prideš v menijih in karkoli uporabnega narediš v igri. Kar bi lahko v sekundi poklikal z miško, rabiš 10 sekund iskanja pravih tipk in klikanja po tipkovnici.
Na koncu pa imamo seveda še konzolastičen način shranjevanja pozicije, na vnaprej določenih redkih pozicijah, ki popolnoma pokvari dobro vzdušje, ki ga naredi sama igra. Kdaj se bodo izdelovalci naučili, da na PC sodi quicksave in quickload ne pa to konzolastično omejeno shranjevanje na določenih pozicijah.
Pa ne mi z neumnostmi, da omejeno shranjevanje pozicije poveča realizem. Ravno obratno. Umetno podaljševanje igralnega časa. Na PC vsak sam odloča kolikokrat si bo shranil pozicijo, če to ne zmorejo narediti, naj igre niti ne izdajajo za PC.

Skratka, za PC igralce z miško in tipkovnico odsvetujem nakup igre.

oo7 ::

Igram na PC-ju in igra mi je bomba:)
Imam tudi PS4 ampak FPS igre mi je najbolje igrati z mišjo in tipkovnico.

oo7 ::

Bil sem skrit v omari in imel sem prižgan tisti sledilec, ki piska in kaže pike kjer je kakšem sovražnik. Ali alien lahko sliši tisto piskanje?
Ker videl me sigurno ni je pa odprl omaro in me fental:P

McClane ::

Piskanje se sliši in če si predolgo v omari...no, tudi pride pote.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

particle ::

Jaz se nebi strinjal z Izijem. Meni se zdi čisto spodoben port. Pač potrebuješ nekaj časa da se navadiš. Quicksave bi igro naredil precej lažjo, kar ravno tukaj ni bistvo. Drugače so pa ingame sejvi dokaj gosto posejani, in še nisem mel nekih težav glede tega.
Klikanje z miško je pač rezervirano za orožja/orodja, in ne razumem da je problem pritisnit tipko na tipkovnici. Sej dejansko tudi ingame tolčeš po tipkovnicah, in ni mišk zraven.

Špil je odličen poklon Alien seriji. Osebno bi mogoče samo še raje odigral original Alien zgodbo v iz Ripleyinga POV.

RejZoR ::

Izi je izjavil:

Zelo slab PC port, drugače pa kar v redu igra z dobrim vzdušjem.

Igra si pravzaprav zasluži dve različni oceni.
Če jo igraš v fotelju z igralnim ploščkom pred velikim televizorjem, čemur je igra tudi namenjena, potem si zasluži oceno 8/10
Če pa jo igraš na mizi z miško v roki in pol metra od monitorja potem pa si zasluži oceno največ 5/10, pa še to samo zaradi dobrega vzdušja.
Kaj so naredili s PC vmesnikom je naravnost sramota. Miška ima komajda kaj funkcije. Kurzor imamo ampak ko z njim kliknemo kamorkoli se ne zgodi nič. Vse je treba opraviti s tipkovnico. Na desetine tipk je treba pritiskati, da kamorkoli prideš v menijih in karkoli uporabnega narediš v igri. Kar bi lahko v sekundi poklikal z miško, rabiš 10 sekund iskanja pravih tipk in klikanja po tipkovnici.
Na koncu pa imamo seveda še konzolastičen način shranjevanja pozicije, na vnaprej določenih redkih pozicijah, ki popolnoma pokvari dobro vzdušje, ki ga naredi sama igra. Kdaj se bodo izdelovalci naučili, da na PC sodi quicksave in quickload ne pa to konzolastično omejeno shranjevanje na določenih pozicijah.
Pa ne mi z neumnostmi, da omejeno shranjevanje pozicije poveča realizem. Ravno obratno. Umetno podaljševanje igralnega časa. Na PC vsak sam odloča kolikokrat si bo shranil pozicijo, če to ne zmorejo narediti, naj igre niti ne izdajajo za PC.

Skratka, za PC igralce z miško in tipkovnico odsvetujem nakup igre.


Port? Lahko da so ga portali ampak se to nikjer ne kaže. Ampak res popolnoma nikjer. Prvi razlog so polni bindi in grafične nastavitve kot se spodobi. Igranje s ploščkom v fotelju 5 metrov stran od TV-ja. There goes immersion out the window. Ko sediš tolk daleč stran od dogajanja si povsem dislociran in kot že skoz govorim, noben 3rd person horror ni tolk grozen kot first person. Ker eno je da ti gledaš nekoga, ki ga naskakuje pošast al pa da gledaš kako ti pošast skoči v obraz. In isto velja za oddaljenost od ekrana. Špil je prvoosebni ampak ko sediš tolk stran nimaš enakega feelinga kot jezst, ko sedim pol metra stran od ekrana in štejem zobe aliena skozi rešetko omarice v kateri se skrivam...

Tud performance in izgled špila je res na vrhunskem nivoju. Take grafike že dolgo nisem ugledal pri špilih (igra senc, svetlobe, shadanja in textur je res wow), pa mi na grafčni izpred 3 generacij (če štejemo še nove GTX900) deluje svileno gladko na max detajlih. Nekaj kar ponavad ne vidiš pri zanič konzolastičnih portih kjer ponavad vse neki trokira, lagira in istočasno izgleda grdo. tega Alien:Isolation nikakor ne moreš očitat.

Če tvoja miška ne ponuja ekstra knofov to nekako ni naš problem. Jezst imam USE key bindan na stranski knof miške, kar pomeni, da 3/4 stvari aktiviram z miško... Pa tud sicer, če nisi opazil, igra tripa na realizem v smislu, da ni dovolj samo stisk USE knofa in se stvar izvede do konca sama od sebe ampak moraš večkrat kombinirat tipke, da se nekaj izvede, običajno nekako na način, da ti da po svoje občutek, da res sam nekaj vijačiš. Od snemanja hidravličnih zapor, zaganjanja generatorjev, odpiranja loput, plezanja itd. To ni designerski fail ampak je narejeno zanalašč in men ni niti mal moteče ampak celo pridoda k vzdušju ker veš, da postopek traja, tko kot bi v resnici.

Shranjevanje, folk sicer ful joka ampak jezst čist razumem zakaj so naredil tko. Kaj delamo v špilih kjer imaš neomejeno sejvov? Neki narediš, quick save. Narediš neki druzga, quick save. Ubiješ nasprotnika, quick save. Nakoncu te boli kurqac, ker imaš itaq shranjeno 5 korakov nazaj. Tle pa veš da je shranjevalna postaja na drugem koncu hodnika in si dost bolj presran in previden. Sej sem parkrat crknil, ampak sem se takoj prilagodil shranjevalnemu sistemu. Včasih celo razkiram shranjevanje čeprav piše opozorilo, da je nevarnost v bližini. Raje nato nekako rešujem situacijo takoj po loadu ko da moram pol nivoja ponovno predelat.

Mene nič od zgoraj naštetega ne moti. Bolj me motijo druge stvari, ki pa so po svoje designerski faili. Recimo to da sem se mogu pri iskanju trauma packa dvakrat skrivat z držanjem sape medtem ko 20m stran trije ljudeki hodijo v krogih, se pogovarjajo in kašljajo pa jih alien hladno ignorira čeprav je letel po zračniku nad njihovimi glavami.

Al pa kako sem čepel v talnem jašku, poslušam kako alien koraka mimo nakar me kar naenkrat naskoči. Srsly? Ni me videl, nisem se premikal, pa me je nekako videl samo zato ker designerji niso določili jaška kot veljavno skrivalno mesto. Al pa razne lokacije kjer bis e lahko skril za vogal, pa ti igra tega ne dopušča ker ne moreš skočit na predmete oz splezat nanje. Recimo tiste sobe ob hodnikih, ki imajo sedežno okoli in okoli ob steni. Tam se nimaš kam skrit čeprav je na vsaki strani vhoda meter in pol vogala. Ampak ker ni določen za skrivanje ne moreš tam naredit nič, da bi se skril. Take stvari so bolj nadležne od vsega drugega. Ampak tud pri tem jim delno oprostim, ker je to le prvi špil takega kalibra, ki celotni gameplay suka okoli enega samega mega nasprotnika in večji del tega bazira na skrivanju in strateškemu izmikanju. Ampak če pa tega ne bojo izboljšali v potencialni dvojki, pa bojo definitivno dobili negativne pike glede tega...

oo7 je izjavil:

Bil sem skrit v omari in imel sem prižgan tisti sledilec, ki piska in kaže pike kjer je kakšem sovražnik. Ali alien lahko sliši tisto piskanje?
Ker videl me sigurno ni je pa odprl omaro in me fental:P


http://rejzor.wordpress.com/2014/10/08/...

I died few times, so you don't have to :) Pa ugotovitve redno dodajam in updejtam obstoječa "pravila".
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Izi ::

Ne bom rekel, da je moj čas dragocen, ampak če moram trikrat ponavljati eno in isto stvar me zadeva mine in vse vzdušje, ki se ga igra trudi zgraditi, zelo hitro uide. Zaradi tega nisem nič bolj presran ali previden kot se dogaja RejZoRju, ampak samo vse bolj jezen in želja po nadaljevanju me mine.
Povrh vsega AI na višjih težavnostih goljufa. Preveril sem kaj težavnost v tej igri sploh dela in ugotovil, da višja težavnost prinese samo večje goljufanje AI-ja in prav nič drugega. Samo na najlažji stopnji se AI drži fizikalnih pravil in upošteva vidno in slišno polje. Na srednji stopnji že malo goljufa in te včasih vidi tudi skozi prepreke in sliši brez da bi povzročil kakšen zvok. Na najvišji težavnosti pa te poleg vidnega in slišnega goljufanja včasih še povsem naključno naskoči iz stropa ali kakšnega jaška pa če se še tako skrbno skrivaš in paziš. Kar pojavi se ob tebi brez da bi prej sploh bil kje v bližini. Na najtežji težavnosti te igra občasno ubije za zabavo ;)

Opazil sem še eno stvar, ki je prej nisem omenil in sicer zgodba malo peša. Začne se v redu, predstavljenih je nekaj likov, ki obetajo, da bo kaj z njimi, ampak vse ostane neizkoriščeno. Noben lik ni zapomljiv. Omenjali so kako bomo lahko z NPC-ji komunicirali in se z nekaterimi lahko celo spoprijateljili, pa je kot kaže na koncu vse to padlo v vodo. Bolj ali manj ves čas smo sami, višek zgodbe pa je prebiranje mailov, poslušanje posnetkov in občasno prižiganje kakšnega motorja ali kaj podobnega.
In prav vse nam gre narobe, pravzaprav gre narobe mnogo preveč stvari, da bi bila zgodba količkaj verjetna. Tako nesrečen kot ta deklica Riplay verjetno ni nihče :P
Čim nekako rešiš en problem se takoj pojavijo trije novi še večji problemi in po mojem občutku so malo pretiravali.

Grozljivo vzdušje je v redu ampak zgodba me pa ni pritegnila, čeprav sem velik fan Alien franšize. Raje bi videl, da bi za zgodbo vzeli kar 1. del Aliena, čeprav vsi poznamo zgodbo, bi jo bilo zanimivo preigrati v takem grozljivem vzdušju.

Nisem igral do konca, sem obupal, tako da ne vem kako se zaključi, ampak po videnem si predstavljam, da tamala Ripley umre, Alien pa se zmagoslavno reši iz postaje in svoj pokol nadaljuje nekje drugje >:D

RejZoR ::

Hja pol najbolje da igraš igre tipa Myst al pa Broken Sword, kjer je crkavanje in ponavljanje delov nekaj kar enostavno ne počneš več kot 1x v celi igri... Začel sem na Hard in zdej igram na Medium, da se alien obnaša bolj realno in sem do zdej samo 1x ponavljal en mal daljši del. Sem se že tud vmes vračal shranjevat, ampak je bilo vredno, ker me je naprej to reševalo. Pač planiraj v naprej in bodi previden pa bo. Folk, ki tega ne zastopi naj gre raje igrat Counter Strike al pa kakšno drugo akcijsko igro kjer skočiš v špil narediš raztur in zaključiš v pol ure, to je tle isti point kot je v FRP-jkah, da nos vtakneš v vsako skrinjo, v vsako jamo, prebrskaš vse hiše. To je nekako point teh špilov. Vem da vsem ne more odgovarjat vse ampak tko pač je. Tko kot sam ne maram top down FRP-jk ala Diablo in slično imam pa hudimano rad FPS FRP ala System Shock, Deus Ex, The Elder Scrolls, Bioshock. In Alien:Isolation je nekako bolj v tej kategoriji kot pa med akcijske.

Pretiravali s problemi? Nekaj moraš počet poleg skrivanja, al bi rad samo taval po hodnikih in se skrival? Pol bi pa folk spet jokal, da ne počneš nič, samo hodiš naprej. Bodi mal realen no, vsi špili so zastavljeni na tak način, ne vem zakaj bi pa zarad tega zdej pljuval samo čez tega...

Btw, ravno kakšno uro nazaj sem videl kako je alien lovil prvega ljudeka o katerih sem govoril, da jih ne zavoha. Očitno sem ga zvabil za sabo, da je ravno prekrižal pot enmu človeku. Tko da delno vzamem nazaj tisto o ignoriranju ljudekov iz strani aliena...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

ahac ::

Meni je tudi všeč tak sistem shranjevanja (zaradi že omenjenih razlogov). Pri večini FPSjev je quicksave kul, tukaj je pa dost bolj napeto, če ga ni.

Glede miške pa... jo vidiš kje v igri? Nikjer ni miške ali touchscreenov. Ripley mora pritiskat na gumbe in zato moraš tudi ti.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

RejZoR ::

Jup, ta špil je predstavljen kot so si ljudje v 70 in 80 predstavljali daljno prihodnost.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

medenko ::

Evo zdaj sem v 13 misiiji...vsako misijo pomoje igram uro pa pol :)
Mesa love it.

oo7 ::

Kako pa veš katero misijo igraš?

Jaz imam trenutno preigranih 7 ur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mancini ::

Pa si poglej kak walkthrough, da boš videl v kateri misiji si če te zanima številka

prva misija se konča tam ko greš s še dvema na vesoljski sprehod iz ladje na vesoljsko postajo, tam nekje ti naredi avtomtic save
druga misija se konča ko greš v nekak "vlakec" in se odpelješ, malo pred tem pa ti alien pred očmi ubije Alexa ali kako mu je pač bilo ime

toliko da vidiš kaj so misije


Jaz sem komaj v 4,vprašanje če bom kdaj dokončal, mi je pa prijetno prebirat mnenja in na ta način dobit še širšo sliko o špilu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mancini ()

oo7 ::

Sem pogledal tukaj : http://www.primagames.com/games/alien-i...

Ravnokar sem naredil 9 misijo:)

medenko ::

oo7 je izjavil:

Kako pa veš katero misijo igraš?

Jaz imam trenutno preigranih 7 ur.


ign walkthrough :) al pa kle http://www.playstationtrophies.org/foru...

oo7 ::

Flametrower je pa zlata vreden v tej igri.

RejZoR ::

Vse kar je povezano z ognjem je fajn, da odženeš aliena...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Aja RejZor pa hvala za tole : http://rejzor.wordpress.com/2014/10/08/... je zelo pomagalo:)

RejZoR ::

Danes sem vse skupaj še mal preuredil in dodal par novosti.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Najs, kar dober občutek, ko narediš celotni nivo brez da bi te alien al pa sintetik kadarkoli napadel. Sicer je trajalo kar nekaj časa in nos sem vtaknil res v vsak kotiček, ampak je feeling res fajn. Sem pa kar ene parkrat orenk švical. Ne vem zakaj je folk tolk obseden s tem, da špile čimprej obrne. A špile kupite za speedrun al zato, da ga izkusiš kar se da pristno? Ko sem jezst na vesoljski postaji z ubijalskim alienom igram zadevo kot da sem res tam. In če igraš tko se vživiš v zadevo in si vzameš čas, da ne delaš napak. In kar se potem odraža z zadovolsjtvom, ko v celem levelu polnem encounterjev nikoli ne crkneš. In to je bil moj namen/cilj odkar sem slišal, da delajo to igro in odkar sem jo kupil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nuclear ::

Dobra spilcina. Po 14 urah med vikendom se vedno ni konec. Sem poslal signal na torrens, zdej pa spat, siht jutri :P

Z oculusom sem igral 13 minut potem pa sickness:
http://www.twitch.tv/nukec/c/5285040
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

nuclear ::

Pa se to ker ne morem urejat:

- pri 4 ur 18 minut, to sanjam cel lajf ze, poglej to lepoto:
http://www.twitch.tv/nukec/b/577500196
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

oo7 ::

Jaz sem tudi zaključil za danes z igranjem ravnokar naredil 12 misijo in sem trenutno pri 14 urah igranja.

nuclear je izjavil:

Pa se to ker ne morem urejat:

- pri 4 ur 18 minut, to sanjam cel lajf ze, poglej to lepoto:
http://www.twitch.tv/nukec/b/577500196


Sem samo z firbca pogledal pri 4 uri in 18 minut in je res lepo:) več nisem gledal, ker nisem še tako daleč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

nuclear ::

En nasvet, ko pogledas motion tracker, mas vedno na njemu, v katero smer moras iti... Sem zelo len pri teh navodilih, tako da sem to ugotovil komaj po ene 10 urah igranja. Takoj olajsa zadevo pri "kam morem zdej it?" scenarijih.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

RejZoR ::

Jezst nisem tega uporabljal niti enkrat. Tko kot nisem nikol uporabljal iste zadeve v Dead Space. To pol ni fora, če ti igra vse servira na pladnju.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Jaz sem pa mislil, da je tisto čisto nekaj drugega:))

RejZoR ::

Jezst sem prvo mislil, da je samo odsev na steklu, pol pa sem videl, da je vedno usmerjeno k cilju.
Čeprav je vse skupaj precej straight forward. Pogledaš objective in mal poiščeš naokol ter si pomagaš z zemljevidom. Od vsega sem še najbolj iskal tisto stikalo za pogasit požar v oni sobi, ki jo razfuka.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

miraldi ::

Evo tudi sam sem se spravil igrat AlienIsolation. Zaenkrat sem preigral kakšno uro ali dve. Vzdušje mi je kar OK, pravtako igralnost inj sama grafična podoba igre. Edino zvok bi lahko bil bolje narejen.

Mi je pa v tej dobri uri dveh igra kar malo utrujala, ko sem povečrat crkoval že po pol ure. Tista misija ko so povsosd po prostorih Synthetic-ki je ena takih. Z samim šunjanjem se ni dalo dosti narediti tako, da sem nakoncu uporabil Run Like Hell Method in iz prve prišel do transporterja 8-)

Btw, se da te sintetične k**** kako ubit?

Ima igra možnost vpogleda koliko ur oz. % si opravil?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

particle ::

Da se sintetike pokončati. Priplazi se mu za hrbet, pa z melee orožjem udrihaj po njemu. Rabi kar precej udarcev, tako da ga je treba čimvečkrat po betici v čim krajšem času. Ene 5-6 udarcev rabi preden ga brickaš.

Dodal bi še, da je Ripley pacifistka, tako da tak stil igranja verjetno ni bil mišljen iz strani razvijalcev. But it's something.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: particle ()

oo7 ::

Mene kar moti je vhod v jaške, ker včasih se moraš pravilno postavit, da ti pokaže E, da lahko vstopiš in včasih je že prepozno;((
Pa ostali ljudje bi lahko bili narejeni bolje ne, da samo tam sedijo.

RejZoR ::

particle je izjavil:

Da se sintetike pokončati. Priplazi se mu za hrbet, pa z melee orožjem udrihaj po njemu. Rabi kar precej udarcev, tako da ga je treba čimvečkrat po betici v čim krajšem času. Ene 5-6 udarcev rabi preden ga brickaš.

Dodal bi še, da je Ripley pacifistka, tako da tak stil igranja verjetno ni bil mišljen iz strani razvijalcev. But it's something.


Jezst se jim izogibam, edin včer sem enga najprej s stun prodom in nato zmlatil po tleh.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

14 misija je čisto divja in polna presenečenj:)

nuclear ::

Jaz do petka nea te morem igrat, ke delam skos. Hah!
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

medenko ::

e nukec manj delat, kaj ti bo tok dnara :P

yayo ::

igrati z miškovnico ali s ploščkom?

oo7 ::

yayo je izjavil:

igrati z miškovnico ali s ploščkom?


Jaz igram z miško in tipkovnico in je super če si to mislil:)

oo7 ::

Evo ravnokar končal igro pri 20 urah. Igra je super ima nekaj pomankljivosti tako, da ji jaz dam oceno 8/10.
Konec mi pa ni ravno najbolj všeč ampak ne bom nič pisal spoilerjev.

Zdaj me pa čakata še 2 Dlc-ja, ki sem jih dobil z igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Preigral še prvi DLC last survivor v dobrih 15 minutah:P

miraldi ::

Se da kje preverit, da vidim koliko ur sem preigral do sedaj?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

miraldi je izjavil:

Se da kje preverit, da vidim koliko ur sem preigral do sedaj?


Jaz sem gledal na Steam.

--MiRaLdInJo ::

oo7 je izjavil:

Evo ravnokar končal igro pri 20 urah. Igra je super ima nekaj pomankljivosti tako, da ji jaz dam oceno 8/10.
Konec mi pa ni ravno najbolj všeč ampak ne bom nič pisal spoilerjev.

Zdaj me pa čakata še 2 Dlc-ja, ki sem jih dobil z igro.


Si pa hitr ;)

BTW, sedaj sem ravno dobil Flametrower.. Kolkio je še do konca? Čez polovico sem menda že al kaj? Mam filin da 10ur je že mimo, pač skrivanje in to :P

oo7 ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Evo ravnokar končal igro pri 20 urah. Igra je super ima nekaj pomankljivosti tako, da ji jaz dam oceno 8/10.
Konec mi pa ni ravno najbolj všeč ampak ne bom nič pisal spoilerjev.

Zdaj me pa čakata še 2 Dlc-ja, ki sem jih dobil z igro.


Si pa hitr ;)

BTW, sedaj sem ravno dobil Flametrower.. Kolkio je še do konca? Čez polovico sem menda že al kaj? Mam filin da 10ur je že mimo, pač skrivanje in to :P



Potem si v 10 misiji jih je pa 18>:D
http://www.primagames.com/games/alien-i...

Skrivati se je treba vedno, ker gorivo za Flamethrower boš hitro porabil potem pa nimaš kaj več dosti obrambe proti alienu.
Pa počasi boš srečal še ene hujše sintetike kot si jih,do zdaj.

mancini ::

Uporablja kdo kaj ta orožja, ki si jih sam sestaviš bombe, mine, molotovke, noise makere,...
ali je to samo toliko da malo popestri igro

jaz sem prišel do 8 misije in še nisem nič od tega uporabil, razen stun batona s katerim za kratek čas omrtvičiš sintetika, medtem pa ga lepo pokončaš z melee atackom

Jaz igram s ploščkom, ker mislim da je igra narejena za plošček
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Evil Within (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9514036 (564) oo7
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30345691 (8530) oo7
»

Alien (nova igra)

Oddelek: Igre
485758 (1032) oo7
»

PC grozljive igre

Oddelek: Igre
202806 (2146) RejZoR

Več podobnih tem