» »

Preprost in poceni dlancnik - Kateri?

Preprost in poceni dlancnik - Kateri?

BoGo ::

Iščem preprost dlančnik, najverjetneje rabljen za cim nizjo ceno in cim ucinkovitejsi. Cenovni rang je tam nekje do 30.000 SIT. Barvni ekran ni potreben, bi pa bilo lepo imeti vsaj 16 MB spomina, sinhronizacija z Outlookom je potrebna, zraven tega pa ce je le mozno, tudi e-knjige. V mislih imam nekaj podobnega Sony Clie (tisti preprosti crnobeli). Katerega mi priporocate? Mogoce tudi kdo prodaja?
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.
  • spremenil: BoGo ()

TylerDurden ::

Rabljen visor oz. palm m125. Mogoče dobiš celo kakšno palmovo V-ko, eno sem videl na bolhi.
Let\'s make some soap ...

JN ::

Kupi rabljenega Palma Vx ali IIIxe. Oba imata 8MB RAMa; kar je na palmu čisto dovolj; in 2MB flash ROMa; kar pomeni, da lahko nadgrajuješ OS in kakšne zlo pomembne podatke zapečeš v rom, ki se ne izbriše (razen če ga povoziš s tovornjakom ali vržeš v kislino ;) )
Rabljen IIIxe je tam okoli 20-30k SIT, Vx, ki je ista stvar malce boljše in lepše zapakirana, pa 40-50k SIT.
Ucinkovitost/Cena je po moje najboljša pri rabljenem IIIxe.

Za sinhronizacijo z Outlookom je ogromno programov, za e-knjige pa prav tako. Pa še zastonj jih je malo morje na netu.

Grimlord ::

En moj kolega ma Palm Zire pa je full vredu. Pride pa tam nekje 30k sit v Big Bangu. Pa prov luškan je, ta mali Palm Zire. :D
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

BoGo ::

A ma kdo kaj prakse s cenami teh zadev preko meje? Recimo v Media Marktu ali pa v Metro-ju?
There are 10 kinds of people in this world:
Those who understand binary and those who don't.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri dlančnik bi bil pravi zame

Oddelek: Kaj kupiti
61215 (1056) Calligulla
»

Branje e-knjig

Oddelek: Pomoč in nasveti
51622 (1484) roli
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
121825 (1628) iskra
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905154 (4346) Caligula
»

Nakup dlančnika

Oddelek: Kaj kupiti
111357 (1201) SkIDiver

Več podobnih tem