» »

Prenašanje torrent datotek legalno?

Prenašanje torrent datotek legalno?

1
2
»

tekkkno ::

g. Lakotnik29

- no, mislim, da mi je sedaj, na podlagi vaših zadnjih komentarjev seveda, zadeva končno dovolj jasna
- sicer sem si tudi jaz zadevo pravzaprav približno tako predstavljal, a vseeno sem želel dobiti neko potrditev, mnenje še koga drugega, saj so posamezne zakonske pa tudi ostale "interne" določbe včasih res zelo nejasne
- in še enkrat zares hvala za vaše konstruktivno in koristno sodelovanje ob mojih vprašanjih in "razpravah". lpa

g. Jože67

- glede primera naključno predvajanega avtorja v nekem javnem lokalu, ki predvaja glasbo npr. radijske postaje Val 202, ali pa TV postaje NET TV, pri čemer v obeh primerih lastnik pošteno plačuje denarno nadomestilo SAZAS-u, pa nisem imel v mislih nekih neznanih izvajalcev, ampak povsem znanih, za katere pa seveda ni nujno, da so tudi zelo popularni
- npr. da se na radiu pojavi skladba izvajalca CLEAN BANDIT (Rather Be) ali pa HOUSE ROCKERZ (Elektrisiert), z njima SAZAS prav gotovo nima sklenjene pogodbe
- mislim pa, da je tako kot pravi Lakotnik29, to je stvar SAZAS-a, seveda če uporabnik predvajanja prijavi in plačuje nadomestilo. lpa

pa obema še enkrat lep pozdrav
aleks


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo dobi več, Sazas ali nastopajoči? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19236665 (29187) Meizu
»

Slovenija: tržni inšpektorat ne bo preganjal gostinskih lokalov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
7324917 (20404) Jeronimo
»

Ponudniki interneta naj bi zaračunavali nadomestilo za spletno piratstvo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
18856666 (51464) Gregor P

Več podobnih tem