» »

izbris zgodovine

izbris zgodovine

zvezdica82 ::

Pozdravljeni, mene pa zanima, kako lahko vidim kaj moj partner gleda na kompu :D ugotovila sm, da ima nekatere spletne naslove celo tako skrite, da jih kljub obisku določene spletne strani, ni na zgodovini, čeprav ima prikazano zgodovino brskanja...aja, najbolj me moti to, da ko ga vprašam, pravi da on ni nič zaklepal in da se mu še sanja ne, zakaj se mu določene spletne strani ne vidijo v zgodovini???hvala za odgovore!
  • zaklenil: bluefish ()

hojnikb ::

Včasih je bolše kake stvari ne vedet :))
#brezpodpisa

zvezdica82 ::

hmm, jest hočm use vedt :)

Blinder ::

On uporabla tisti private browsing. Incognito mode. Ali nekaj podobnega. Pa dej človeku mal svobode vsaj takrat ko je na računalniku.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

zvezdica82 je izjavil:

hmm, jest hočm use vedt :)

Potem je edino fer, da tudi on vidi vso svojo zgodovino. Pa vse smsje. Pa vse telefonske klice.
#brezpodpisa

zvezdica82 ::

ma me ne moti, če bi mi vsaj priznal, da je zaklenu, tako se mi pa zdi, da se dela res norca, nazadnje se mi bolj gre za to , da mu dokažem, da pač tud ena "gospodinja" nekaj ve

Magic1 ::

Pravtako vse kaj sanjaš, razmišljaš in da nebi slučajno pozabila povedat, kaj ti šine v glavi, ko vidiš enega fajn deca...
Magic

zvezdica82 ::

blinder, to sem brala o tej incognito mode, sam ne najdem v nobeni orodni vrstici, mogoče je nimam prikazane in je ne znam najdt...kje pa je?

problem je da sem cele dneve doma, na vrata pa noben ne potrka :) on pa dela cele dneve s folkom in mi tud nič ne poroča, tako da ne vem no kaj bi jest lahko skrivala

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

incognito je incognito... ne moreš pogledat kaj je tam gledal. Drugače je to del crome.
Če bi rada zvedela njegove fantazije, želje,..., bodi odprta, ne pa zategnjena kontrol freak...
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

zvezdica82 ::

ja vem da ne morem, ubistvu me ne zanima, rada bi samo prišla do mesta, kjer se vidi, da je zakleniv določeno spletno mesto, sej jest točno vem kaj je zaklenil, samo dokazala bi rada, da laže ;) sploh se ne gre za to, da bi jest rada zdej gledala, kar on gleda, me ne zanima...ker tud dobr vem, kaj gleda

ne ne magic, sploh nisem zategnena ženska, je moj dec veliko bolj ;)

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Če ni radodajen, pa poskrbi da bo. >:D>:D
Ne pa da iščeš težave, tam kjer jih ni...

tist o zaklepanju spletnih mest si pa ti narobe predstavljaš... brskalniki majo način, ki ga vklopiš in znotraj tega potem ne vidiš kaj si brskal, potem ko greš ven iz tega..
#brezpodpisa

Blum ::

Na spletu se da dobit razne keyloggerje v obliki usb ključka, pa jih vstaviš med tipkovnico in compom, ali pa najdeš kakšno free software verzijo tega, in ti bo beležilo vse kar "ti" počneš na računalniku, lahko ti tudi printscreene dela na določen interwal in ti jih poleg vseh zajetih klikov na tipkovnici pošilja na določen mejl ali uploada na neko stran.

Malo poišči po spletu.
Bogi tvoj partner.

sensei ::

Smehi :) Drgač ne gre za zaklepanje spletnih strani, ampak odpreš incognito / private browsing mode tab v browserju in dokler si v tem tabu, se nič ne zapiše v zgodovino.

zvezdica82 ::

sensei, sam zakaj pa recimo k odprem mozillo, pa recimo brskam po določenih straneh, mi vse izpiše, ko pa grem na določeno spletno stran, mi pa v zgodovini ne izpiše...skratka ne odpiram nobene incognito

blum hvala ti za pomoč!

Zgodovina sprememb…

Magic1 ::

Saj se trudi "gospodinja" :)), a kaj ko na napačen način.
Magic

Assass1n ::

Da ne boš nakoncu pred vrati ostala ;) pomoje mu niti malo ni všeč kar hočeš narest.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

hojnikb ::

za katere strani pa gre, da se ne vidijo ?
#brezpodpisa

Hayabusa ::

Ženska, bolana si.
Tvoj osebni zdravnik ti bo napisal napitnico k psihiatru.

hojnikb ::

Hayabusa je izjavil:

Ženska, bolana si.
Tvoj osebni zdravnik ti bo napisal napitnico k psihiatru.

Pa pokaži link do te teme, če si že rada tako odkrita o vsem..
#brezpodpisa

zvezdica82 ::

ena najbolj popularnih za facebook, to je ena k jo vem...k on za vsemi ženskami k so mu več, pol pač čekira

hojnikb ::

zvezdica82 je izjavil:

ena najbolj popularnih za facebook, to je ena k jo vem...k on za vsemi ženskami k so mu več, pol pač čekira

So what ?
#brezpodpisa

Blum ::

Teja, ti samo lepo poišči keyloggerje in malo preberi kako se uporabljajo pa bo, pusti dodatne namige in nasvete.

zvezdica82 ::

točno tako Blum, hvala lepa! tukaj si res edini ki ne obsoja!

Magic1 ::

A p0rn je tud problematičen?
Drugače se da tudi na telefon spyware, ki ti sporoča klice, sms, lokacijo...
Kamera v medvetku.
Osebni detektiv...

Ni da ni.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

hojnikb ::

A zato, ker ti ne da vedno, zdaj iščeš krivce v facebook frendicah...

joj kam gre ta svet..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

zvezdica82 ::

sam eni ste res smešni, ni čudno da je toliko razvez, ne gre se za to kaj on počne, gre se za to da ni iskren...jest vse kar delam, mu povem, vse svoje frende sm izgubila, ker jih on ni odobraval, čeprav so bili res samo frendi, fredico imam pa eno samo, tako da nimam nobene družbe več, mene sploh ne bi motilo če bi imel on kakšno k jo poznam, nisem ljubosumna za brezveze, ubistvu nikoli nisem bila, če ni bilo nekih skrivalnic...to glede gospodinje, pa mislim da je skoraj ni take k bi mu otroke pedenala, za bajto skrbela, tudi za stvari k bi jih on mogu, jih pač jest, ker on nima časa!

aja, pa malo manj lažite svojim ženskam, pa bo bolje ;)

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Everyone is entilted to its own privacy..

Sicer pa ja.. Vprašaj ga, kaj se dogaja okol tega ..
Pa ne pozabit poslat linka do te teme..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Engineer_ ::

zvezdica82 je izjavil:

sam eni ste res smešni, ni čudno da je toliko razvez,


razveze so tudi zaradi žensk kot si ti. ne joči ko ti uide

zvezdica82 je izjavil:

jest vse kar delam, mu povem, vse svoje frende sm izgubila, ker jih on ni odobraval, čeprav so bili res samo frendi, fredico imam pa eno samo, tako da nimam nobene družbe več,


to si storila po lastni izbiri. dvomim da ti je on veleval da to stori. če ti je pa bi ga mogla takrat zapustit. temu primerno ne pričakuj da bo on storil to zate samo zato ker si ti to storila zanj.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Vajina zveza je bila obsojena na propad že na začetku. Zdaj se bo samo še stopnjevalo. Je pa tudi problem pri njemu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Engineer_ ::

zvezdica82 je izjavil:

aja, pa malo manj lažite svojim ženskam, pa bo bolje ;)


bodite manj control freak. če on gleda nage babe na račualniku se to tebe ne tiče.

slabo sta zasnovala zvezo. najprej si ti odjebala vse zaradi njega, zdaj pa pričakuješ da bo on odjebal vse zaradi tebe. to ne gre tako.


sicer pa kot so ti rekli, uporablja incognito mode. če neveš kaj to je....just fucking google it. obstajjao tudi video filmčki na youtubu ki pokažejo kako se to vklopi.

Blum je izjavil:

Teja, ti samo lepo poišči keyloggerje in malo preberi kako se uporabljajo pa bo, pusti dodatne namige in nasvete.


niti slučajno. če to storiš ga povabim na pivo ko te pusti. to se ne dela tako.
(bomo itak izvedeli kdo je ker bo kmalu na slo-techu tema da je nekdo našel nek keylogger in kako se ga odstrani in blablabla haha)

Zgodovina sprememb…

Blum ::

Sami profesionalci in glumci hkrati. :)

bluefish ::

Dovolj.

Magic1 ::

Ona je že malo stara in nima izbire. Zafurala si v štartu, zdaj pa samo slabšaš zadevo. Na tvojem mestu bi se fajn zamislil, ker si že 30+ in bo vsako leto veliko težje najdit kaj pametnega. Vendar je zdaj še vedno veliko lažje, kot čez pet let...
Magic


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razširitev v spletnem brskalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
61071 (900) Gejspodar
»

Zakaj Google vsiljuje shranjevanje prijav?

Oddelek: Omrežja in internet
213379 (2586) AnotherMe
»

The Intercept: Britanski nadzor telekomunikacij hujši od ameriškega

Oddelek: Novice / NWO
3013284 (9513) matijadmin
»

Google v personalizirano iskanje vključuje elektronsko pošto

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
124907 (4107) AlienRR
»

Facebook s piškotki sledi tudi po odjavi

Oddelek: Novice / Zasebnost
4312207 (9728) Gregor Spagn

Več podobnih tem