» »

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014

««
3 / 18
»»

oo7 ::

Nummy je izjavil:

oo7 je izjavil:

RvP, Robben in Sneider so ubijalski trio. Edino danes je imel Sneider malo nesreče.

So bili že 4 leta nazaj ubijalski, pa še ene par igralcev pri nizozemcih je blo res dobrih, vključno z vratarjem. Sam takrat so pač Španci igral pepčke celo tekno v finalu in imel po domač povedan srečo, da so vodil.
Dons je pa Blind total presenetu, 2 dobro nori podaji direkt v kazenski prostor, super je igral tud on.

Španska obramba je bla pa dons na počitnicah... sam gledal so, un Casillias pa kot da ne zna do 5 štet.


Danes so bili odlični vsi upam, da bodo celo prvenstvo igrali tako dober nogomet.
Kdor bo v tej skupini drugi po vsej verjetnosti igral z Brazilci če bodo prvi v skupini. Tako, da je čisto možno, da bomo gledali v četrtfinalu Brazilija : Španija.
Špancev ne maram Brazilcem pa ne privoščim zaradi domačega terena>:D

FlyingBee je izjavil:

dober marketing tile Hrvatje http://www.siol.net/sportal/nogomet/sp2...


Modrič je ja zelo pomemben za Hrvaško rezempretanco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mikena ::

A se kje na netu nahaja seznam prihajajočih tekem?

oo7 ::

mikena je izjavil:

A se kje na netu nahaja seznam prihajajočih tekem?


Tukaj imaš vse.
http://www.fifa.com/worldcup/matches/

Lahko si pa spremniš še čas : Change to your time:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

mikena ::

Hvala! :)

kixs ::

oo7 je izjavil:


Kdor bo v tej skupini drugi po vsej verjetnosti igral z Brazilci če bodo prvi v skupini. Tako, da je čisto možno, da bomo gledali v četrtfinalu Brazilija : Španija.
Špancev ne maram Brazilcem pa ne privoščim zaradi domačega terena>:D



1/8 finala.

Dr_M ::

Uf, danes/jutri spet ena huda tekma.
Upam, da anglezi zlahka pojedo une makarone. Je ze cas, da se nehajo svercat vsepovsot, kot to delajo ze zadnjih nekaj let.
Ce jih pa anglezi niso sposobni premagat, naj pa grejo cim prej domov.

negot ::

kixs je izjavil:

oo7 je izjavil:


Kdor bo v tej skupini drugi po vsej verjetnosti igral z Brazilci če bodo prvi v skupini. Tako, da je čisto možno, da bomo gledali v četrtfinalu Brazilija : Španija.
Špancev ne maram Brazilcem pa ne privoščim zaradi domačega terena>:D



1/8 finala.


Brazilija- Čile, :)

oo7 ::

kixs je izjavil:

oo7 je izjavil:


Kdor bo v tej skupini drugi po vsej verjetnosti igral z Brazilci če bodo prvi v skupini. Tako, da je čisto možno, da bomo gledali v četrtfinalu Brazilija : Španija.
Špancev ne maram Brazilcem pa ne privoščim zaradi domačega terena>:D



1/8 finala.


Res je malo prehitevam.

Dr_M je izjavil:

Uf, danes/jutri spet ena huda tekma.
Upam, da anglezi zlahka pojedo une makarone. Je ze cas, da se nehajo svercat vsepovsot, kot to delajo ze zadnjih nekaj let.
Ce jih pa anglezi niso sposobni premagat, naj pa grejo cim prej domov.


Italajani so na zadnjem Evropskem prvenstvu igrali odprt atraktiven lep nogomet in ni bilo nobenega bunkerja;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dr_M ::

Eh, edina omembe vredna zmaga je bila proti nemciji.
Sicer znajo odspilat res dobro tekmo, ampak to je ponavadi tekma predno izpadejo. Vse ostalo je svercanje.

ABX ::

FIFA
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

s6c-gEL ::


>:D

Njihove Farcelona načina igre ima večina poln kufer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

oo7 ::

The flying Dutchman

Syrex ::

Ena super grafika za vse informacije o rezultatih, času tekem, stadionov itd..

http://goo.gl/iEiAjH ultimativni pripomoček za en mesec :)

Nummy ::

s6c-gEL je izjavil:


>:D

Njihove Farcelona načina igre ima večina poln kufer.

Upam da tak način igre prepovejo z zakonom.... ker mi skor televizor oz. računalnik umre od dolgčasa zraven. Še žoga se mi smili, ko jo tolk mučjo tam na igrišču... In upam da španci s tako igro nikol več ne bodo zmagal nikjer več. Ker to ni fuzbal, ampak igranje "pepčkov".

FlyingBee ::

Nehajte že s temi pepčki, vrhunska ekipa, ki je imela nekaj nesreče, tako kot Hrvaška

oo7 ::

Kostarika vodi proti absolutnim favoritom bravo8-)

Nummy ::

oo7 je izjavil:

Kostarika vodi proti absolutnim favoritom bravo8-)

In zmagali 3:1!!! Nor nogomet so pokazal, skor tko kot nizozemci in sodnik je sodu zelo pošteno. Bravo, mi ni žal ogleda tekme,

oo7 ::

Dobra tekma je bila.
Zdaj pa derbi Italija Anglija>:D

PacificBlue ::

Po mojem bo tole prva tekma na SP, ki se bo končala z neodločenim izidom.

Nummy ::

oo7 je izjavil:

Dobra tekma je bila.
Zdaj pa derbi Italija Anglija>:D

Uuuu jaaa... upam sam da ne bojo špancev posnemal... >:D

oo7 ::

Super Mario:)
Pirlo je pa itak mojster.
Bravo Italija za prve tri točke:P

Čez 1 uro pa še ena tekma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

gusto ::

Odlična tekma, čestitke Italiji, kot simpatizer Anglije sem malo razočaran, mislim da bi bil remi najbolj pravičen in da si nobena ekipa ni zaslužila poraza. Angleži imajo potencial in kvaliteto za 1/8 finala, so pa pod pritiskom in jim ne bo lahko.

Malo sem googlal pa mi nikakor ni uspelo najti seznama komentatorjev na slo2. Tako po spominu sem do sedaj zasledil komentirati Andreja Stareta, Urbana Lavrenčiča, Tomaža Hudomalja in Ivo Milovanoviča. Sem kakšnega spustil, je še kdo v planu na novo?

Nebi se rad pritoževal nad komentatorji, se mi pa zdi, da bi lahko rtv dobil kakšne mlajše komentatorje, ki so bolj specializirani za nogomet, komentirajo bolj s srcem, doživeto (tip Obrez). Milovanovič deluje zelo zaspano, se zadere gol sekundo po tem, ko je bil, Stare malo bolje, toda nogomet ni njegov šport. Oba premalo komentirata samo igro, preveč nekih standardnih fraz. Hudomalj se mi zdi da ima potencial, mu gre čedalje bolje, komentira z nekim žarom, enako Laurenčič, ki mi je trenutno najbolj všeč, nekako najbolj kompleten.

Torej moja lestvica Laurenčič > Hudomalj > Stare > Milovanovič. Kaj menite?

PS: Ne vem kako, ampak mi je uspelo najdit članek na rtvslo (-klik-), kjer so našteti komentatorji, poleg teh, ki sem jih sam naštel sta omenjena še Aleš Potočnik in David Jakopič. O njima ne vem nič, zato ne morem komentirati. Je kje kakšen seznam, kdo on naštetih komentira določeno tekmo?

FlyingBee ::

Ivan lotrič, ko prebere kakšen "nogometaški" pripročnik, bi bil idealen komentator

negot ::

dr., eden in edini, :)

Tetraz ::

stareja bi mogli z zakonom prepovedat. on že ko 1. snl komentira izklopim zvok.

oo7 ::

gusto je izjavil:

Odlična tekma, čestitke Italiji, kot simpatizer Anglije sem malo razočaran, mislim da bi bil remi najbolj pravičen in da si nobena ekipa ni zaslužila poraza. Angleži imajo potencial in kvaliteto za 1/8 finala, so pa pod pritiskom in jim ne bo lahko.

Malo sem googlal pa mi nikakor ni uspelo najti seznama komentatorjev na slo2. Tako po spominu sem do sedaj zasledil komentirati Andreja Stareta, Urbana Lavrenčiča, Tomaža Hudomalja in Ivo Milovanoviča. Sem kakšnega spustil, je še kdo v planu na novo?

Nebi se rad pritoževal nad komentatorji, se mi pa zdi, da bi lahko rtv dobil kakšne mlajše komentatorje, ki so bolj specializirani za nogomet, komentirajo bolj s srcem, doživeto (tip Obrez). Milovanovič deluje zelo zaspano, se zadere gol sekundo po tem, ko je bil, Stare malo bolje, toda nogomet ni njegov šport. Oba premalo komentirata samo igro, preveč nekih standardnih fraz. Hudomalj se mi zdi da ima potencial, mu gre čedalje bolje, komentira z nekim žarom, enako Laurenčič, ki mi je trenutno najbolj všeč, nekako najbolj kompleten.

Torej moja lestvica Laurenčič > Hudomalj > Stare > Milovanovič. Kaj menite?

PS: Ne vem kako, ampak mi je uspelo najdit članek na rtvslo (-klik-), kjer so našteti komentatorji, poleg teh, ki sem jih sam naštel sta omenjena še Aleš Potočnik in David Jakopič. O njima ne vem nič, zato ne morem komentirati. Je kje kakšen seznam, kdo on naštetih komentira določeno tekmo?



Obrez??? Ne hvala>:D, ker on ni komentator on je navijač.
Mi je pa dober tisti komentator, ki ima mlajši glas in tudi večkrat komentira lčigo prvakov tudi včeraj je komentiral eno tekmo si bom zapomnil naslednjič ime.
Stare ,mi je pa zanimiv, ker včasih reče kako močno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

gusto ::

oo7 je izjavil:

Obrez??? Ne hvala>:D, ker on ni komentator on je navijač.
Mi je pa dober tisti komentator, ki ima mlajši glas in tudi večkrat komentira lčigo prvakov tudi včeraj je komentiral eno tekmo si bom zapomnil naslednjič ime.
Stare ,mi je pa zanimiv, ker včasih reče kako močno.

..."komentirajo bolj s srcem, doživeto (tip Obrez)"

To sem predvsem mislil, ne pa Milovanovič, ki sam sebe uspava s komentiranjem. Pa za Obreza pretiravajo s tem, kako je pristranski. Ma kakšen slab dan, načeloma je pa dober komentator.

oo7 ::

gusto je izjavil:

oo7 je izjavil:

Obrez??? Ne hvala>:D, ker on ni komentator on je navijač.
Mi je pa dober tisti komentator, ki ima mlajši glas in tudi večkrat komentira lčigo prvakov tudi včeraj je komentiral eno tekmo si bom zapomnil naslednjič ime.
Stare ,mi je pa zanimiv, ker včasih reče kako močno.

..."komentirajo bolj s srcem, doživeto (tip Obrez)"

To sem predvsem mislil, ne pa Milovanovič, ki sam sebe uspava s komentiranjem. Pa za Obreza pretiravajo s tem, kako je pristranski. Ma kakšen slab dan, načeloma je pa dober komentator.


Eden od bratov Obrez je čisti navijač Barcelone in ko igra Barcelona ga je težko poslušat.

Je pa zadnjič en komentator, ko so igrali Čile in Australci že pri 10 minutah napovedal zmago čeprav je bilo skoraj, do konca napeto.

sheeshkar ::

Obreza sta slaba komentatorja, predvsem Goran. Ne znata povedati nič pametnega o igri, ki se odvija na igrišču, raje nabijata o tem, kako je Guissepe di Bondone zabil 2 gola leta 1955 na prijateljski tekmi med Las Palmasom in Olimpio iz Hondurasa. Svoje neznanje o nogometu skrivata za nepomembnimi statističnimi podatki (še takšnih, ki bi bili zanimivi ne najdeta). Najhuje je pa, ko skupaj komentirata finale lige prvakov in se menjavata na vsako minuto, namesto, da bi se pogovarjala (kot vsi normalni komentatorji na svetu).

Goran Obrez je pa najhujši, ko komentira Barcelono. Za igralce Barcelone ima nerealna pričakovanja. Takoj ko nek igralec ne štopa žoge (ne glede na to, ali bi tisto žogo lahko štopal samo Bergkamp ali Zidane), se Goran takoj začne pizditi. Pa če se nič konkretnega ne zgodi v 5 minutah igre (kar je pri pimplanju Barce velikokrat), pogosto kar utihne. Včasih mislim, da imajo tonske težave in da je bil odklopljen, potem se pa kar naenkrat zbudi in ves zdolgočasen nekaj pokomentira. Če se pa kaj zgodi v povezavi z Mesijem, se pa dere kot da mu prihaja. Katastrofa!

Na SLO2 tudi niso ravno idealni, ampak se vsaj trudijo komentirati tekmo. Tam mi gre bolj na živce naveza Jerkovič-Zupan v studiu. Jerkovič tudi nima pojma o nogometu, pa še tečen je. Zupan pa ne zna spraviti skupaj 2 koherentna stavka. Bolje je, ko je gost recimo Kosič ali Protega.

Še najraje gledam studio in tekme na Planet TV. Dani Bavec je kar v redu in zna tudi kaj pametnega vprašati, pa ponavadi imajo solidne goste (vse kar ni Zupan je že napredek). Komentatorji so tudi solidni (kadar nista brata Obrez). Nevem kako je ime tistemu, ki je komentiral finale Lige prvakov, tisti komentator je za naše razmere dober.

gusto ::

oo7 je izjavil:

Je pa zadnjič en komentator, ko so igrali Čile in Australci že pri 10 minutah napovedal zmago čeprav je bilo skoraj, do konca napeto.

Ja, to je bil Milovanovič, sem gledal in se čudil tej izjavi, ko je v 14. minuti ob drugem zadetku vpil, da je tekma odločena.;(( Avstralci so imeli veliko priložnosti za izenačenje, Čilenci pa so potem potrdili zmago s 3:1 šele v 93. minuti.

Nummy ::

Fantje jutr se pripravte na Nemčija:Portugalska!!! :D Bojo spet padali kartoni? :)

PacificBlue ::

Eh glede rtv komentatorjev je čista beda. Od Laurenčiča do Hudomalja aka Frodo in Milovanoviča. Obreza sploh no comment. Včeraj je bil Laurenčič obupen. Ker govori nesmisle, če ga pozorno poslušaš. Oziroma že jasne stvari, on pa kot da bi bilo to od danes.
Stare je še mogoče najboljši, ima pa slabo stvar, da se preveč negativno vživi, ko gre kateri ekipi slabo. In je včash preveč piker, zlovoljen..res pa da se mu morš nasmejati tu pa tam. Katerih drugih pa zaenkrat ne vidim.

FlyingBee ::

Se še spomnite polom komentatorjev in v studiu, ko je pro plus imel licenco? Tisti, ki vodi tudi Šport na pop tv, ki je vedno nasmejan, ena njegova pametna, ko je nogometaša po kolenih en brcnil in se je ta po tleh od bolečone uačel zvijati:ja, bil je grob prekšek, neprijetna bolečina ...

oo7 ::

V Švicarski enajsterici so samo štirje Švicarji pa še to vprašanje če so vsi štirje Švicarji.

Ekvadorci vodijo upam, da zmagajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nummy ::

Jaoooo švicarji majo podobn zegn kot italjani... igrajo pa skor hujš kot španci... živi dolgčas. Škoda, ker niso zgubil, ker si niso zaslužil zmage.
V bistvu mi je bla najboljši na tekmi sodnik, ki je res fajn sodu.

oo7 ::

Za poraz Ekvadorcev je kriv tisti napdalec, ki je na koncu tako kompliciral v kazenskem prostoru namesto, da bi udaril na prvo in bi zadel ali falil je šel preigravat so mu ukradli žogo in gol na kontro;((

FlyingBee ::

Modrič kao poškodovan, zdaj pa s kolegi že gol okol bazena skače
"Po tleh padajo in stokajo ter se zvijajo, po tekmi pa po riti trepljajo in se objemajo, v slačilnici pa akcija"
http://www.siol.net/sportal/nogomet/sp2...

Nummy ::

Wow, presenečen nad francozi, igrajo zelo dobr in dinamično in zasluženo vodijo. Sodnik tudi dobro sodi in honduras zasluženo zgublja.

FlyingBee ::

Nummy je izjavil:

Wow, presenečen nad francozi, igrajo zelo dobr in dinamično in zasluženo vodijo. Sodnik tudi dobro sodi in honduras zasluženo zgublja.

če si nad tem presenečen potem raje tebe vprašam na čem si?

Nummy ::

FlyingBee je izjavil:

Nummy je izjavil:

Wow, presenečen nad francozi, igrajo zelo dobr in dinamično in zasluženo vodijo. Sodnik tudi dobro sodi in honduras zasluženo zgublja.

če si nad tem presenečen potem raje tebe vprašam na čem si?

Francozi do sedaj niso pokazal nikol nič kaj preveč hudega, danes pa so igrali zelo zelo disciplinirano in ubrano. Če bodo takole igrali, jih želim videti v polfinalu.

oo7 ::

Zdaj pa Bosna : Argentina:)
Sem prepričan, da lahko Bosna preseneti.

klkkkkkkkkkk ::

FlyingBee je izjavil:

Nummy je izjavil:

Wow, presenečen nad francozi, igrajo zelo dobr in dinamično in zasluženo vodijo. Sodnik tudi dobro sodi in honduras zasluženo zgublja.

če si nad tem presenečen potem raje tebe vprašam na čem si?



Ubistvu mene je tud presenetl. Vračal so se v obrambo... uglavm zelo disciplinirani, čeprav so igrali proti veliko slabši ekipi.
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

FlyingBee ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Nummy je izjavil:

Wow, presenečen nad francozi, igrajo zelo dobr in dinamično in zasluženo vodijo. Sodnik tudi dobro sodi in honduras zasluženo zgublja.

če si nad tem presenečen potem raje tebe vprašam na čem si?



Ubistvu mene je tud presenetl. Vračal so se v obrambo... uglavm zelo disciplinirani, čeprav so igrali proti veliko slabši ekipi.

tukaj ni nobenega presenečenja, presenetilo bi, če bi zgubili proti Hondurasu ali remizirali, tako kot so na uvodni tekmi s Senegalom leta 2002.

BIH pa bi rabil kakšnega Zlatana, sicer pa so igrali boljše od Hrvatov proti nogometni velesili, če ne bi bilo nesreče na začetku, jim ne bilo treba zdaj se s črnim humorjem ven vlečt

jest10 ::

FlyingBee je izjavil:

Nummy je izjavil:

Wow, presenečen nad francozi, igrajo zelo dobr in dinamično in zasluženo vodijo. Sodnik tudi dobro sodi in honduras zasluženo zgublja.

če si nad tem presenečen potem raje tebe vprašam na čem si?

Glede na zadnje prvenstvo je lahko upravičeno presenečen>:D

FlyingBee ::

jest10 je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Nummy je izjavil:

Wow, presenečen nad francozi, igrajo zelo dobr in dinamično in zasluženo vodijo. Sodnik tudi dobro sodi in honduras zasluženo zgublja.

če si nad tem presenečen potem raje tebe vprašam na čem si?

Glede na zadnje prvenstvo je lahko upravičeno presenečen>:D

napaka, glede na 1998 ali 2000 je lahko presenečen ... ne, tudi to napaka, šteje samo kako zdaj igrajo oziroma so pokazali na kvalifikacijah (ista ekipa z mogoče malo spremembami, ne pa ekipa izpred 4 let)

Dr_M ::

Haha, portugalci bodo pokopali sami sebe, ce bodo tko neumno igral.

jest10 ::

Kakšen zajeb...

Nummy ::

Pepe si zasluž prepoved igranja za vsaj 4 tekme!
Drugač pa Nemci zasluženo vodijo in upam na finale: Nizozemska:Nemčija :D

A se sam men zdi, al portugalci špilajo ko neandertalci, ko špilajo proti -emcem? >:D

Dr_M ::

A bo to spet posilstvo ene juzne drzave? :>
Bravo svabi!
««
3 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274471 (53518) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222815 (18766) jericho
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901210557 (171366) DarwiN

Več podobnih tem