» »

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014

««
2 / 18
»»

Rupa ::

Sodnik pozitivno presenetil z risanjem črt za živi zid pri prostih strelih. Fascinantno.
Isti sodnik razočaral pri podarjeni enajstmetrovki.

kixs ::

Morda je bila enajstmetrovka malo hitro klicana, vendar se na vseh posnetkih lepo vidi, da ga je drzal. Drzat v kazenskem prostoru tistega z zogo je zelo riskantno, tu se ni izslo (za hrvate). Po moje ima lahko sodnik cisto vest.

Pri sojenju je vedno tako, da se mora sodnik odlocit v parih desetinkah sekunde in to z njegovega zornega kota.

trnvpeti ::

morda si zelo pogumen, da reces, da se to piska za penal

se pa zdaj vidi, da brazilija ne bo favorit, in da nimajo igre

kixs ::

Kako lahko reces, da Brazilija _ne bo_ favorit, ce je pa ze 8-)

trnvpeti ::

bila je
razen ce se bo res tako piskalo penale

Rupa ::

kixs je izjavil:

Morda je bila enajstmetrovka malo hitro klicana, vendar se na vseh posnetkih lepo vidi, da ga je drzal. Drzat v kazenskem prostoru tistega z zogo je zelo riskantno, tu se ni izslo (za hrvate). Po moje ima lahko sodnik cisto vest.

Malo hitro klicana? Takih situacij se pač ne piska. Ker če je to za penal, potem bi morali ob vsakem izvajanju kota piskati vsaj 5 penalov, ker se veliko bolj vlečejo in rinejo in držijo. In to pri vsakem kotu, na vsaki tekmi.

Tetraz ::

hrčki so bli grdo oškodovani. 20min do konca pri rezultatu 1:1 greš piskat tak penal.. se je pa včeraj videlo da ni šans da se brazilija privleče do finala. proti top reprezentancam jim en šenkan penal nebo pomagal.

FlyingBee ::

Oscar pa Neymar sta sposobna igralca, ki znata spremenit tok igre v trenutku, ne bi jaz Brazilce še tako kmalu odpisal

kixs ::

Rupa je izjavil:

kixs je izjavil:

Morda je bila enajstmetrovka malo hitro klicana, vendar se na vseh posnetkih lepo vidi, da ga je drzal. Drzat v kazenskem prostoru tistega z zogo je zelo riskantno, tu se ni izslo (za hrvate). Po moje ima lahko sodnik cisto vest.

Malo hitro klicana? Takih situacij se pač ne piska. Ker če je to za penal, potem bi morali ob vsakem izvajanju kota piskati vsaj 5 penalov, ker se veliko bolj vlečejo in rinejo in držijo. In to pri vsakem kotu, na vsaki tekmi.


Verjetno malo namerno pozabljas... tistega, ki ima zogo, se pac ne sme ocitno drzat/faulirat. Ce to delas v kazenskem prostoru, si v vsakem primeru na tanki liniji. To je bila sodniska odlocitev in kar se mene tice, je bila v redu. Vedno pa bo kdo imel kaj za povedat... vedno je tako bilo in tudi bo. Fuzbal je pac custvena igra - mislim za gledalce.

trnvpeti ::

zato pa rekel, da si pogumen
a si zamislis, da se bo takole piskalo tudi na drugih tekmah?

kixs ::

Tetraz je izjavil:

hrčki so bli grdo oškodovani. 20min do konca pri rezultatu 1:1 greš piskat tak penal.. se je pa včeraj videlo da ni šans da se brazilija privleče do finala. proti top reprezentancam jim en šenkan penal nebo pomagal.


Pa se 1:1 ne bi bilo, ce si brazilci sami ne bi dali gola :))

Brazilija je na tretjem mestu po FIFIni lestvici... to za tebe ni Top?

FlyingBee ::

itak, da so med favoriti, to sploh ni vprašanje, uvodna tekma pa ni prva, ki snas je presenetila, se še kdo spomne Francija : Senegal na Japonskem, matr je blo porazno za gledat, glede na to, da so takrat bili Francozi svetovni in Evropski prvaki zapored

kixs ::

trnvpeti je izjavil:

zato pa rekel, da si pogumen
a si zamislis, da se bo takole piskalo tudi na drugih tekmah?


Kot sem ze prej rekel, sodnikova odlocitev v delcku sekunde iz njegovega zornega kota. Ce bi stal kje drugje, ce bi vstal zjutraj na drugo nogo, ce bi sodil drugi sodnik, ce, ce... bi lahko bila tudi drugacna odlocitev.

Js se ne sekiram ne za Brazilce, ne za Hrvate, se manj pa za sodnika. Mi je pa, kot gledalcu, lepo gledat zanimivo, dinamicno in dramaticno igro.

Tetraz ::

kixs je izjavil:

Tetraz je izjavil:

hrčki so bli grdo oškodovani. 20min do konca pri rezultatu 1:1 greš piskat tak penal.. se je pa včeraj videlo da ni šans da se brazilija privleče do finala. proti top reprezentancam jim en šenkan penal nebo pomagal.


Pa se 1:1 ne bi bilo, ce si brazilci sami ne bi dali gola :))

Brazilija je na tretjem mestu po FIFIni lestvici... to za tebe ni Top?


dali so si sami gol ker so jih hrčki prisilili v to. al misliš da jo je marcelo pospravo da bo bolj napeta tekma?
glede fifine lestvice pa raje nebom komentiral :D

oo7 ::



To ni bilo za enajsmetrovko. Ampak tudi če je ne bi bilo bi vseeno Brazilci zmagali.

FlyingBee ::

Olič, Modrič (ni kaj dosti pokazal) pa odličen vratar, sam kaj ko ima brazilija še vse tako na klopi poleg oscarja in Neymerja, ki sta razred višje od Hrvaških zvezd

oo7 ::

Zakaj je pa Manđukič kaznovan?

Tetraz ::

od prej še ima kazen. oz. zdaj je nima več :)

Mufasa ::

Brazilija bo prvak
"Es ist nicht genug, zu wissen, man muss auch anwenden;
es ist nicht genug, zu wollen, man muss auch tun."
- Johann Wolfgang von Goethe

njyngs ::

Mufasa je izjavil:

Brazilija bo prvak

Nice try troll

judoka ::

Olič, Modrič (ni kaj dosti pokazal) pa odličen vratar,



Madona, ravno obratno kot si povedal. Olič za 36 letnika igral super z izjemo tistih parih driblerskih vlozkov. Modrič za moj okus najboljsi pri hrvatih. Golman pa porazen. 2 gola gresta
tudi na njegov racun.

FlyingBee ::

judoka je izjavil:

Olič, Modrič (ni kaj dosti pokazal) pa odličen vratar,



Madona, ravno obratno kot si povedal. Olič za 36 letnika igral super z izjemo tistih parih driblerskih vlozkov. Modrič za moj okus najboljsi pri hrvatih. Golman pa porazen. 2 gola gresta
tudi na njegov racun.

glede na to, da je treba kakšen gol dat za zmago je olič v tej tekmi bil precej bolj porazen od vratarja, ki je sicer dobil gole, vendar jih tudi veliko vrhunsko obranil, predvsem sta bial oba strela iz igre zelo natančna in še vandersar bi težko tole ubranil

DarwiN ::

Jaz sem se navadil, da imam zmeraj med tekmo odprto stran WhoScored, kjer sproti ocenjujejo in vsako minuto updejtajo ocene igralcev... So precej objektivni..

Brazilija - Hrvaška

Olič torej povprečen, Modrič najboljši pri Hrvatih...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Danes pa ponovitev finala z Južne Afrike 2010 Španija : Nizozemska

Upam, da Nizemci zmagajo.

oo7 ::

Sem šel malo pogledat na Jutranji list, da vidim kaj pravijo Hrvati in takoj naletim na te slike:))




Tetraz ::

no, modrič je vsekakor bil med boljšimi. mene je bolj razočaral rakitič od katerega sem veliko pričakoval. olič soliden, golman pa bi moral prvega ubranit. žoga se je praktično kotalila v gol, pri zadnjem pa ga je verjetno presenetil, ker je udaril nekako iz pol-koraka. tut sam nisem pričakoval udarca točno v tistem momentu, še zdaj ga ne če grem gledat počasni posnetek.

judoka ::

DarwiN je izjavil:

Jaz sem se navadil, da imam zmeraj med tekmo odprto stran WhoScored, kjer sproti ocenjujejo in vsako minuto updejtajo ocene igralcev... So precej objektivni..

Brazilija - Hrvaška

Olič torej povprečen, Modrič najboljši pri Hrvatih...


In Pletikosa najslabsi.

FlyingBee ::

hehe, krivit golmana, kateremu naymar strelja, je precej krivično

GregiB ::

Moje osebno mnenje je, da je sodnik komaj čakal tak trenutek. Uravnoteženo sojenje tole res ni bilo. V intervjuju za SN pa je Čorluka celo dejal, da sodnik ne govori nobenega svetovnega jezika (razen japonščine, seveda)... V precej manj popularnih športnih panogah je znanje vsaj enega, če ne dveh svetovnih jezikov pogoj za sojenje mednarodnih obračunov...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kixs ::

Tole jokanje za penalom pocasi ze prerasca meje normalnega. Vsi se jokajo za hrvati... kaksna krivica... najmanj zmagali bi... :|

GregiB: in ti vse verjames ane?

Nummy ::

A je možno kje na netu gledat zastonj live prenose v HD?
Tale slo2 preko interneta je občasno total kockast :(

oo7 ::

Jao jao še ena šenkana enajstmetrovka;((

Sale_One0 ::

1-1
Najlepsi gol so far, imo.
Si vis pacem, para bellum.

oo7 ::

Prelep gol robin Van Persija in to čisto zasluženo.
Španci so pa itak hujši kot babe pohodi ga drži se za koleno in rumen karton:))

FlyingBee ::

Matr kot Zohan

Nummy ::

oo7 je izjavil:

Prelep gol robin Van Persija in to čisto zasluženo.
Španci so pa itak hujši kot babe pohodi ga drži se za koleno in rumen karton:))

Pa sam "pepčke" znajo špilat. Ko so enkrat v prednosti sam držijo žogo pa drkajo gor pa dol eno in isto, namest da bi igral nogomet... to sem jim zameru že od prejšnjega svetovnga, zdej so pa totalni bedaki že s tako igro... sam dolgčas. Medtem ko nizozemci kažejo taprav nogomet. Dinamika, to rabmo, ne pa igranje pepčkov na sredin igrišča.

oo7 ::

Nummy je izjavil:

oo7 je izjavil:

Prelep gol robin Van Persija in to čisto zasluženo.
Španci so pa itak hujši kot babe pohodi ga drži se za koleno in rumen karton:))

Pa sam "pepčke" znajo špilat. Ko so enkrat v prednosti sam držijo žogo pa drkajo gor pa dol eno in isto, namest da bi igral nogomet... to sem jim zameru že od prejšnjega svetovnga, zdej so pa totalni bedaki že s tako igro... sam dolgčas. Medtem ko nizozemci kažejo taprav nogomet. Dinamika, to rabmo, ne pa igranje pepčkov na sredin igrišča.


Se popolnoma strinjam.
Pa seveda bravo Arjen Robben8-)

Matija82 ::

Jah, ne vem če je tole bil res penal.

Costa vrže branilca na finto, branilec se zapelje mimo.

Costa se nato spusti na njegovo nogo in pade.

oo7 ::

Bravo 4:18-)
Simulerje Španske danes ne reši niti sodnik več.

FlyingBee ::

Pred 4 leti so bili enak dolgočasni, Nizozemci pa so top dog material

fantasycamp ::

to je posilstvo!

Sale_One0 ::

Hahahhaha, kaksen paket ej, mislim da na naslednji tekmi Casillas ne bo vec golman prve postave lol
Si vis pacem, para bellum.

oo7 ::

Tako pa že dolgo nisem užival v nogometu kot danes.
Robben je pa raketa:)

Nummy ::

TOOOOOO 5:1 za nizozemce!!! Juuuhuuu, končno so jim pokazal, kako se fuzbal špila!!! Nizozemce, Nemce, Angleže pa Brazilce je fajn gledat, ne pa te dolgočasne Špance, k se drkajo pol ure in se potem zadrkajo, zgubijo žogo in fašejo 5 golov! :D

oo7 ::

Odlilčna tekma.
Je kdo opazil, da Španci, ko so vodili 1:0 so bili več na tleh kot na nogah in se zvijali, ko je bilo enkrat 2:1 ni bilo več časa za simuliranje:))

Bravo Nizozemci jim privoščim, da osvojijo letos naslov svetovnih prvakov.

FlyingBee ::

Po tleh padajo in stokajo ter se zvijajo, po tekmi pa po riti trepljajo in se objemajo, v slačilnici pa akcija

Dr_M ::

Upam, da bodo severnoevropske reprezentance letos takole razbijale druge.
Tole je blo res hudo za gledat. :))
Bravo nizozemci :D

oo7 ::

RvP, Robben in Sneider so ubijalski trio. Edino danes je imel Sneider malo nesreče.

Nummy ::

oo7 je izjavil:

RvP, Robben in Sneider so ubijalski trio. Edino danes je imel Sneider malo nesreče.

So bili že 4 leta nazaj ubijalski, pa še ene par igralcev pri nizozemcih je blo res dobrih, vključno z vratarjem. Sam takrat so pač Španci igral pepčke celo tekno v finalu in imel po domač povedan srečo, da so vodil.
Dons je pa Blind total presenetu, 2 dobro nori podaji direkt v kazenski prostor, super je igral tud on.

Španska obramba je bla pa dons na počitnicah... sam gledal so, un Casillias pa kot da ne zna do 5 štet.

FlyingBee ::

dober marketing tile Hrvatje http://www.siol.net/sportal/nogomet/sp2...
««
2 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274471 (53518) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222815 (18766) jericho
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901210555 (171364) DarwiN

Več podobnih tem