» »

Hard freeze računalnika

Hard freeze računalnika

1
2
»

Hayabusa ::

In se vmes oglasi en bedast AV/update, bsod, random freeze zabava zagotovljena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

PNG ::

AV ne uporabljam, flashal sem offline, noben proces ni laufal razen Windows default...

r3dkv1c4 ::

Sergio4 je izjavil:

PNG je izjavil:



Kar se tiče CPU temperatur pa jih merim z everestom - hlajen je z Noctua C14 hladilnikom.


še vedno ne verjamem da imaš 45C pod full loadom. koliko imaš potem v idle? 20C?

mogoče je pa proc problem ker mu tok hladi(-15),
da mu grafa freezne:))

PNG ::

No, daj si malo preberi na spletu kake temperature tudi drugi dosegajo s tem coolerjem preden pises neuporabne enovrsticne neumnosti.

r3dkv1c4 ::

PNG je izjavil:

No, daj si malo preberi na spletu kake temperature tudi drugi dosegajo s tem coolerjem preden pises neuporabne enovrsticne neumnosti.

komu si to napisal, če si meni si rajši ti kaj preberi potem pa blodi....pa če že govoriš kake temp. dosega pokaži kakšen test in navedi tudi ostale podatke, temp. v sobi itd...
enovrstične neumnosti......ne vem kdo tukaj blodi sedaj... do 40 stopinj je idle ne pa full load lepo te prosim no...na full load in stress test dosegajo max 65-70....

a ti je to dovolj....
mogoče boš moral še kako izkušnjo več dobit, da boš potem nas učil o temperaturah...sploh pa o noctuah, katere obožujem in jih redno uporabljam in vem veliko o njih.

PNG ::

Sem že podal link v tej temi, pravzaprav.

BorutK-73 ::

PNG, uporabljaš thermal radar za ogled temperatur?

PNG ::

Nope...samo ima kolega i5 2500k in prav tako C14 in sva v nedeljo merila na njegovi plati (ki nima thermal radarja) temperature in dosega iste temperature. Pravtako so testi na spletu pokazali iste temperature. Tudi link sem priložil.

Itak se mi brezveze zdi sploh o tem razpravljati, ker tema sploh ni temu namenjena, samo da mi nabijate da nekaj ni res kar gledam na ekranu pa je res mimo no.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD Radeon R9-2xx (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Strojna oprema
1779285805 (145489) next3steps
»

GTX770 vs GTX970 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
573936 (2499) abazuu
»

Nadgradnja računalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535709 (5000) iDare
»

Nvidia Geforce GTX 7xx (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Strojna oprema
675119905 (94917) Pro_moted
»

GTX 660 Ti OC vs GTX 760

Oddelek: Kaj kupiti
414665 (3649) Leprechaun

Več podobnih tem