» »

Glavna vožnja

Glavna vožnja

1
2
3

Super Sonic ::

Skratka, kar je, je. Zdaj pa bi vas prosil, če mi poveste, na kaj vse moram še posebej pazit (manjše in usodne napake), preden grem na drug poskus.


Redko odloča samo ena napaka, razen če ni bistvena. Tvoja je bila.

Lahko je to posledica nepoznavanja terena, mogoče živčnosti oz. neke otopelosti za volanom, dejstvo je, da iz takšnih napak lahko pride do hudega naleta in hvala bogu, da nisi naredil.

Pomembno zate je, da se tisto uro sfokusiraš 100% na stvar. Jaz sem imel narejeno tako, da sem 1 uro pred glavno vožnjo vozil, glavno sem nato odpeljal brez ene same napake - mi je zelo pomagala vtečenost in koncentracija iz prejšnje ure.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

maxipin ::

einstein :P je izjavil:

No, danes sem videl znak 70 in nato 10m za njim še znak Ljubljana, ki je bil prečrtan. A to pomeni, da je od znaka do znaka 70, potem pa 90?

Enako mi ni jasno, ko prideš ven iz Domžal in voziš proti Trzinu, kako da je 90, če je polno hiš ob cesti (saj vem, da znaki nakazujejo, da si izven naselja ampak, zakaj vraga so potem hiše ob cesti)? Lahko tudi na zemljevidu označim, če kdo ne ve, o čem govorim.

PS: hvala za odgovor ;)



Znak za omejitev velja do prvega križišča oz. do table s prenehanjem veljavnosti omejitve.
Pa nevem kaj te tako zanimajo hiše. Gleda se na cesto in spremlja znake.

tony1 ::

first_line je izjavil:

Če 4x padeš moraš poleg cppja tudi na psihiatrični pregled.


Gotovo izkušnje iz prve roke. 8-)

einstein :P ::

maxipin je izjavil:

einstein :P je izjavil:

No, danes sem videl znak 70 in nato 10m za njim še znak Ljubljana, ki je bil prečrtan. A to pomeni, da je od znaka do znaka 70, potem pa 90?

Enako mi ni jasno, ko prideš ven iz Domžal in voziš proti Trzinu, kako da je 90, če je polno hiš ob cesti (saj vem, da znaki nakazujejo, da si izven naselja ampak, zakaj vraga so potem hiše ob cesti)? Lahko tudi na zemljevidu označim, če kdo ne ve, o čem govorim.

PS: hvala za odgovor ;)



Znak za omejitev velja do prvega križišča oz. do table s prenehanjem veljavnosti omejitve.
Pa nevem kaj te tako zanimajo hiše. Gleda se na cesto in spremlja znake.


Ja, a zdaj tabla za naselje prekliče znak za omejitev ali ne?

Super Sonic je izjavil:

Skratka, kar je, je. Zdaj pa bi vas prosil, če mi poveste, na kaj vse moram še posebej pazit (manjše in usodne napake), preden grem na drug poskus.


Redko odloča samo ena napaka, razen če ni bistvena. Tvoja je bila.

Lahko je to posledica nepoznavanja terena, mogoče živčnosti oz. neke otopelosti za volanom, dejstvo je, da iz takšnih napak lahko pride do hudega naleta in hvala bogu, da nisi naredil.

Pomembno zate je, da se tisto uro sfokusiraš 100% na stvar. Jaz sem imel narejeno tako, da sem 1 uro pred glavno vožnjo vozil, glavno sem nato odpeljal brez ene same napake - mi je zelo pomagala vtečenost in koncentracija iz prejšnje ure.



To sem naredil prvič, še sanja se mi ne, zakaj. Sem pa prej pogledal ogledala, tako da ni moralo priti do naleta ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Ja, a zdaj tabla za naselje prekliče znak za omejitev ali ne?


Seveda ga prekliče. Znak bi veljal le v primeru, če bi bil postavljen znotraj naselja, ali pa če tabla za naselje ni obrobljena s črno črto (takrat je treba bit le previden zarad bližine naselja).
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

black ice ::

Si prepričan, da dovolj obvladaš CPP?

einstein :P ::

ja.

Ampak tega, kar sprašujem mi ni noben povedal. Nam so samo rekli, da znak za omejitev prekliče križišče ali enak znak, ki je prečrtan, da ga pa znak za naselje prekliče, pa ni noben rekel.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Emm, za naselje naj bi bilo po njihovem samoumevno, da je omejitev 50.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

einstein :P ::

Ja, saj se meni tudi zdi, da je tako ampak nočem tvegati, zato sprašujem.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Unknown_001 ::

Tvegal si že.

Drži se striktnih pravil in ne razmišljaj o ničemer drugem, ker boš sam bedarije delal ko boš hotel po svoje nekaj izpeljat. Znak omejitev->xx naselje->50 konec naselja->90 tabla omejitev-xx križišče->90

Če razumeš kaj hočem povedat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jazbec ::

ne beli si glave, js sm izpit za motor naredu (125ccm)iz prve, za avto delam zdej pa niti ni tak problem
vrjetno je to da že leto in pol vozim in še to na motorju ko moraš bit dosti bolj pozoren
dosti jih 1x pade zaradi banalne napake, ki nastane zaradi treme
boš pa u drugo naredu ;)

fosil ::

Hiša ni prometni znak.
Znak za naselje je prometni znak.
Tako je!

St235 ::

einstein :P je izjavil:

ja.

Ampak tega, kar sprašujem mi ni noben povedal. Nam so samo rekli, da znak za omejitev prekliče križišče ali enak znak, ki je prečrtan, da ga pa znak za naselje prekliče, pa ni noben rekel.


S tem kar si napisal si samo dokazal, da ne poznaš prometnih predpisov. Križišče NE prekliče ničesar, popolnoma nobeneg znaka. Če bi namreč poznal CPP potem bi vedel, da Pravilnik o promentni signalizaciji pravi:

Znake za izrecne odredbe je treba ponovno postaviti za vsakim križiščem ceste, na kateri je takšen znak, z drugo cesto, če naj velja izrecna odredba tudi še za takšnim križiščem.


Torej, če voziš po cesti in vidiš tablo 30 km/h to pomeni, da je na tistem odseku omejitev 30 km/h. Če čez 100 m pelješ mimo table 70 km/h potem pač veš da voziš po cesti kjer je omejitev 70 km/h in ne rabi nihče nikogar preklicat, da se omejitev sprmeni. Nič drugače ni z naseljem. Znak 30km/h ti pove,da si na cesti kjer je omejitev hitrosti 30 km/h, medtem ko ti obrobljena tabla za naselje pove, da si takrat stopil v območje kjer velja drugačna ureditev in sicer 50 km/h.

CMpunk ::

jaz sem naredil u prvo. kljub večim hudim napakam. zahvala gre mojemu inštruktorju in meni, da sem izpitnika prepričal da to ni bila napaka hehee :D

maxipin ::

St235 je izjavil:

einstein :P je izjavil:

ja.

Ampak tega, kar sprašujem mi ni noben povedal. Nam so samo rekli, da znak za omejitev prekliče križišče ali enak znak, ki je prečrtan, da ga pa znak za naselje prekliče, pa ni noben rekel.


S tem kar si napisal si samo dokazal, da ne poznaš prometnih predpisov. Križišče NE prekliče ničesar, popolnoma nobeneg znaka. Če bi namreč poznal CPP potem bi vedel, da Pravilnik o promentni signalizaciji pravi:

Znake za izrecne odredbe je treba ponovno postaviti za vsakim križiščem ceste, na kateri je takšen znak, z drugo cesto, če naj velja izrecna odredba tudi še za takšnim križiščem.


Torej, če voziš po cesti in vidiš tablo 30 km/h to pomeni, da je na tistem odseku omejitev 30 km/h. Če čez 100 m pelješ mimo table 70 km/h potem pač veš da voziš po cesti kjer je omejitev 70 km/h in ne rabi nihče nikogar preklicat, da se omejitev sprmeni. Nič drugače ni z naseljem. Znak 30km/h ti pove,da si na cesti kjer je omejitev hitrosti 30 km/h, medtem ko ti obrobljena tabla za naselje pove, da si takrat stopil v območje kjer velja drugačna ureditev in sicer 50 km/h.


Pa ti veš sploh kaj pišeš? Še enkrat preberi odebeljeno.

Še citiral si in očitno nisi prebral. Križišče prekliče prepoved oz. odredbo, zato pa je potrebno tudi takoj za križiščem postaviti nov znak. Če tega ni, je bil prejšnji preklican.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maxipin ()

St235 ::

nepismenost par excelence. Križišče ničesar ne prekliče. A mogoče vidš kje besedo da kdorkoli karkoli prekliče? Zakon določa, da če hočeš, da se neka izrecna prepoved nadaljuje za križiščem potem mora biti tabla ponovno posatavljena. Če se tabla ne ponovi (oziroma tam ne stoji drugačna tabla) potem velja splošna omejitev za tisto območje.

Ker ljudje z pomanjkanjem funkcionalne pismenosti tega niso sposobni razumet in ločit, potem pridemo do nebuloz kot je: koliko je omejitev v križišču? a tabla za naselje prekliče omejitev? itd.

dr.Akula ::

@Lakotnik29 Seveda križišče prekliče.
Primer:
Recimo da se voziš po cesti izven naselja, torej je omejitev 90km/h. Prideš do znaka za omejitev na 60km/h, zmanjšaš na 60km/h. 500 metrov za tem znakom je križišče. Prideš do križišča, ga prevoziš in ker po križišču ni nobene table za ponovno omejitev, se lahko spet pelješ 90km/h.
ni podatka

einstein :P ::

@dr.Akula

No, tako.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

St235 ::

dr.Akula je izjavil:

@Lakotnik29 Seveda križišče prekliče.
Primer:
Recimo da se voziš po cesti izven naselja, torej je omejitev 90km/h. Prideš do znaka za omejitev na 60km/h, zmanjšaš na 60km/h. 500 metrov za tem znakom je križišče. Prideš do križišča, ga prevoziš in ker po križišču ni nobene table za ponovno omejitev, se lahko spet pelješ 90km/h.


In kje je tukaj karkoli preklicano? Pogovono vsi uporabljajo izraz, da križišče prekliče znake za izrecno prepoved (ali še celo bolj butast, da prekiliče omejitve) potem si pa ne znajo odgovorit na vprašanje koliko je omejitev v križišču in kaj naredit če tabli za omejitev hitrosti sledi tabla za naselje.

Dajmo razumet, da znak za izrecno prepoved ustvari neko območje, ki odstopa od splošnih pravil in to območje le potrebno vzdrževati za vsakim križiščem, če želiš da obstane. Napačna pa je logika da, gre za neko absolutno območje, ki ga treba eksplicitno preklicat da ne velja več.

Razlika je na prvi pogled banalna, samo ko vidiš vprašanja, ki si jih ljuje potem postavljajo ti je jasno kje je problem.

Pithlit ::

Lakotnik: kompliciraš (ne napačno ampak vseeno).
Ostali: poenostavljate (kar vas zna v kakšnem izrednem primeru spravit v težave).
Life is as complicated as we make it...

einstein :P ::

"Ostali: poenostavljate (kar vas zna v kakšnem izrednem primeru spravit v težave)."

Zakaj že? Prej bi nas tista komplicirana izjava spravila v težave.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Pithlit ::

Zato ker ima Lakotnik prav.
Life is as complicated as we make it...

first_line ::

Pithlit je izjavil:

einstein :P je izjavil:

Pa še, če si kdo upa izdati, v katerem poskusu je naredil

Zakaj si pa tega ne bi upali?

16ur, v prvo.


Kar ni zakonito. Minimalno je bilo 20 ur vožnje.

einstein :P ::

Pithlit je izjavil:

Zato ker ima Lakotnik prav.


On ima svoj prav. A hočeš reči, da drugi nimajo?

Pa citiraj tistega, katerega imaš v mislih.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

maxipin ::

St235 je izjavil:

nepismenost par excelence. Križišče ničesar ne prekliče. A mogoče vidš kje besedo da kdorkoli karkoli prekliče? Zakon določa, da če hočeš, da se neka izrecna prepoved nadaljuje za križiščem potem mora biti tabla ponovno posatavljena. Če se tabla ne ponovi (oziroma tam ne stoji drugačna tabla) potem velja splošna omejitev za tisto območje.

Ker ljudje z pomanjkanjem funkcionalne pismenosti tega niso sposobni razumet in ločit, potem pridemo do nebuloz kot je: koliko je omejitev v križišču? a tabla za naselje prekliče omejitev? itd.


Lahkotnik, malo preveč se poveličuješ.
Nekateri smo tukaj povedali po-splošeno in tako tudi v praksi velja. Ti pa tukaj žališ ostale glede funkcionalne pismenosti, a sam pa še nisi slišal za velike začetnice in s/z-je.

Torej, v praksi povedano:
Imamo eno cesto, kjer je omejitev 70 km/h. Vmes je križišče in za križiščem ni nobenega znaka s katerokoli odredbo. Kakšna bo veljala omejitev po prevoženem križišču?
Na tole si odgovori, potem pa preveri kaj sem jaz zgoraj napisal.

Edit: Pithlit, a nam lahko predstaviš takšen izreden primer, ki bi nas znal spraviti v težave?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: maxipin ()

Lightning123 ::

maxipin je izjavil:


Torej, v praksi povedano:
Imamo eno cesto, kjer je omejitev 70 km/h. Vmes je križišče in za križiščem ni nobenega znaka s katerokoli odredbo. Kakšna bo veljala omejitev po prevoženem križišču?

Omejitev bo 50 če je naselje, 90 če je izven naselja...

Pithlit ::

einstein :P je izjavil:

On ima svoj prav. A hočeš reči, da drugi nimajo?

Rekla sem da on komplicira, vi pa poenostavljate. Ne da nimate prav. Samo on bi cpp opravil, vi pa ne. Tehnikalije pač, če hočeš.

first_line je izjavil:

Kar ni zakonito. Minimalno je bilo 20 ur vožnje.

Smiri konje miško. Si se vprašal mogoče po časovni komponenti?
Life is as complicated as we make it...

Lightning321 ::

Pithlit je izjavil:


Smiri konje miško. Si se vprašal mogoče po časovni komponenti?


Kakšni časovni komponenti??? Spet nekaj filozofiraš... Minimalno je 20 odvoženih ur... Brez tega na izpit ne moreš!!! 20 x 45minut...
V kartončku mora biti napisanih vseh 20 ur...
1 ura vožnje = 45 minut...

Zgodovina sprememb…

Greg91 ::

A na to pa nisi razmišljal, da je čisto možno, da je opravljal izpit ko je bilo minimalno število ur za pristop k komisijski vožnji manjše od 20?

vorantz ::

Lightning321 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Smiri konje miško. Si se vprašal mogoče po časovni komponenti?


Kakšni časovni komponenti??? Spet nekaj filozofiraš... Minimalno je 20 odvoženih ur... Brez tega na izpit ne moreš!!! 20 x 45minut...
V kartončku mora biti napisanih vseh 20 ur...
1 ura vožnje = 45 minut...


Kaj se šopiriš? o_O
Najbrž cilja na dejstvo, da ni blo v celotni zgodovini sveta minimalno število ur 20 ampak se je zvišalo na to cifro nekoč

Pithlit ::

vorantz je izjavil:

Kaj se šopiriš?

Eh... iz ene druge teme hodi sem frustracije sproščat.

Drugače pa ja... izpita nisem delala včeraj. Ali lani. Ali 5 let nazaj.
Life is as complicated as we make it...

einstein :P ::

Pithlit je izjavil:

einstein :P je izjavil:

On ima svoj prav. A hočeš reči, da drugi nimajo?

Rekla sem da on komplicira, vi pa poenostavljate. Ne da nimate prav. Samo on bi cpp opravil, vi pa ne. Tehnikalije pač, če hočeš.

first_line je izjavil:

Kar ni zakonito. Minimalno je bilo 20 ur vožnje.

Smiri konje miško. Si se vprašal mogoče po časovni komponenti?



Zanimivo, le kako mi ga je potem uspelo opraviti v prvem poskusu? ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Pithlit ::

Če bi na primerno vprašanje odgovoril s "križišče izniči omejitev" ne bi imel prav. In to je vse kar ti skuša Lakotnik dopovedat.
Life is as complicated as we make it...

einstein :P ::

Na cppju ni treba odgovarjati, samo obkrožaš (razen hitrosti je treba napisati).
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Pithlit ::

einstein :P je izjavil:

Na cppju ni treba odgovarjati, samo obkrožaš (razen hitrosti je treba napisati).

No vidiš. Točno tako je Lakotnik kompliciral.
Life is as complicated as we make it...

Lightning321 ::

Pithlit je izjavil:

einstein :P je izjavil:

Na cppju ni treba odgovarjati, samo obkrožaš (razen hitrosti je treba napisati).

No vidiš. Točno tako je Lakotnik kompliciral.

Nič ni kompliciral... Povedal je tako kot zadeve zgledajo v praksi...

vorantz je izjavil:

Lightning321 je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Smiri konje miško. Si se vprašal mogoče po časovni komponenti?


Kakšni časovni komponenti??? Spet nekaj filozofiraš... Minimalno je 20 odvoženih ur... Brez tega na izpit ne moreš!!! 20 x 45minut...
V kartončku mora biti napisanih vseh 20 ur...
1 ura vožnje = 45 minut...


Kaj se šopiriš? o_O
Najbrž cilja na dejstvo, da ni blo v celotni zgodovini sveta minimalno število ur 20 ampak se je zvišalo na to cifro nekoč


Ta cifra se ni spremenila iz včeraj na danes... Je že kar nekaj let v uporabi... Če ne spremljaš sprememb, se pač ne vključuješ v take teme...

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Lightning321 je izjavil:

Nič ni kompliciral... Povedal je tako kot zadeve zgledajo v praksi...

Aha. Obkroži pravilni odgovor.

Sploh ni treba odgovarjat, ja.

Lightning321 je izjavil:

Ta cifra se ni spremenila iz včeraj na danes... Je že kar nekaj let v uporabi...

Pred tem časom seveda nihče ni opravil izpita, ane? Ti šment ti.
Life is as complicated as we make it...

vorantz ::

Lightning321 je izjavil:

Ta cifra se ni spremenila iz včeraj na danes... Je že kar nekaj let v uporabi... Če ne spremljaš sprememb, se pač ne vključuješ v take teme...


Če nisi sposoben logičnega razmišljanja pa še manj

einstein :P ::

Pithlit je izjavil:

einstein :P je izjavil:

Na cppju ni treba odgovarjati, samo obkrožaš (razen hitrosti je treba napisati).

No vidiš. Točno tako je Lakotnik kompliciral.


Jaz sem po svoje opravljal, ne po lakotnikovo.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

St235 ::

maxipin je izjavil:

St235 je izjavil:

nepismenost par excelence. Križišče ničesar ne prekliče. A mogoče vidš kje besedo da kdorkoli karkoli prekliče? Zakon določa, da če hočeš, da se neka izrecna prepoved nadaljuje za križiščem potem mora biti tabla ponovno posatavljena. Če se tabla ne ponovi (oziroma tam ne stoji drugačna tabla) potem velja splošna omejitev za tisto območje.

Ker ljudje z pomanjkanjem funkcionalne pismenosti tega niso sposobni razumet in ločit, potem pridemo do nebuloz kot je: koliko je omejitev v križišču? a tabla za naselje prekliče omejitev? itd.


Lahkotnik, malo preveč se poveličuješ.
Nekateri smo tukaj povedali po-splošeno in tako tudi v praksi velja. Ti pa tukaj žališ ostale glede funkcionalne pismenosti, a sam pa še nisi slišal za velike začetnice in s/z-je.

Torej, v praksi povedano:
Imamo eno cesto, kjer je omejitev 70 km/h. Vmes je križišče in za križiščem ni nobenega znaka s katerokoli odredbo. Kakšna bo veljala omejitev po prevoženem križišču?
Na tole si odgovori, potem pa preveri kaj sem jaz zgoraj napisal.

Edit: Pithlit, a nam lahko predstaviš takšen izreden primer, ki bi nas znal spraviti v težave?


Jap, točno o tej funkcionalni pismenosti govorim. Kaj ima pravopis s tem, da ljudje niste sposobni razumet v čem je razlika med posploševanjem ,ki se laično uporablja in zakonskim faktom? Tudi več kot enkrat sem ti napisal zakaj je posploševanje slabo in do kakšnih slaboumnih vprašanj potem prihaja. Glede križišča pa bi moral vsak, ki naredil CPP točno vedet, da je omejitev od križišča naprej odvisna od splošne omejitve na tistem območju. glede na to da nisem jasnoviden katero križišče imamš v mislih, je praktično nemogoče uganit koliko je omejitev.

St235 ::

einstein :P je izjavil:

Pithlit je izjavil:

einstein :P je izjavil:

Na cppju ni treba odgovarjati, samo obkrožaš (razen hitrosti je treba napisati).

No vidiš. Točno tako je Lakotnik kompliciral.


Jaz sem po svoje opravljal, ne po lakotnikovo.


in si a. ruknil izpit, b. sprašuješ neumnosti, ki bi morale bit samoumevne.

einstein :P ::

Čisto nič samoumevne niso. Kot, da bi jaz tebi rekel, zakaj hodiš/si hodil v šolo? Saj je vse znanje, ki obstaja, samoumevno. Samoumevno je tudi umivanje zob, pa ti je moral to nekdo pokazati/te naučiti.

CPP-ja nisem nič ruknil. Govori pa moj stavek, katerega si citiral o CPP-ju.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Ruknil si vožnjo, ki temelji na CPP.

GrimReaper ::

Lightning321 je izjavil:

Nič ni kompliciral... Povedal je tako kot zadeve zgledajo v praksi...

No ja, v praksi se tud ne drži striktno vseh znakov, ampak se potegne takoj ko vidiš da se cesta odpre, in zmanjšaš ko vidiš strnjene hiše.
Zase lahko rečem da popolnoma spregledam 60-80 omejitve, zame je to ponavadi okol 100, seveda mi pa da vedt da moram vseeno malo bolj pazit.
V naseljih grem načeloma 50-60, ampak tukaj so dal zdej brezvezne table za naselje kjer je blo prej vedno 70, ampak ga vseeno poteram kolker avto da, se pravi 100 v klanec gor, proti koncu mogoče da pridem do 120.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

bluefish je izjavil:

Ruknil si vožnjo, ki temelji na CPP.


Nisem pa je ruknil zaradi nepoznavanja CPP-ja ampak zaradi treme.

Pa dajte se prosim držat topica, ne pa se prerekat zdaj, kdo ima daljšega.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Pa dajte se prosim držat topica, ne pa se prerekat zdaj, kdo ima daljšega.

Fokusiraj se raje na vožnjo, poiskusi vaditi doma čim več tehničnih detaljov; parkiranje pred hišo,ipd. Ko si suveren v tehniki, je tudi o cestnih pravilih lažje razmišljat na cesti.

Mogoče še kakšna ura, dve, v AŠ za volanom pri višjih hitrostih(glede na vrsto napake), pa še lažje je potem pri nižjih hitrostih.

Tko se pa tu prerekaš in te je Lakotnik lepo dobil; takšne stvari so lahko dvorezen meč, saj lahko vpliva na podzavest. Ni važno kaj ti tule pišeš ali zagovarjaš, važno je kaj si misliš o svojem znanju, ko se usedeš za volan.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

einstein :P je izjavil:

bluefish je izjavil:

Ruknil si vožnjo, ki temelji na CPP.


Nisem pa je ruknil zaradi nepoznavanja CPP-ja ampak zaradi treme.



Glede na dogodek bi prej rekel zaradi premalo koncentracije, kar je povsem možno, če si vozil v koloni ali dolgo čakal na semaforjih, itd. kar te zmozga.

Glede tistega vprašanja z omejitvijo pa samo naštudiraj hitrosti in se jih drži pa ne si belit glave ter delaj po robotskem sistemu kot sem ti višje razložil.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

Pozdrav spet!

Danes sem se peljal ven pri tistem izvozu, kjer sem zaj****. In veste, kaj me je zmotilo? Ob desnem robu je bila tabla "izvoz sneberje" in še črtkane črte od pospeševalnega pasu. Težava je v tem, ker en blesav znak stoji pred znakom, ki označuje izvoz in točno pod tistim kotom prikriva razdaljo. Zaradi tega pa sem jaz mislil, da je treba tam ven, ker nisem videl razdalje! Mislite, da bi lahko zahteval, da se mi zaradi tega prizna?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

bluefish ::

Močno dvomim, da je po zaključeni izpitni vožnji možen ugovor na odločitev.

Hayabusa ::

Za Gurs in izpitno vožnjo ni možnosti pritožbe :)).
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uspešno "vrivanje" prometnega znaka v avtomobilski asistenčni sistem

Oddelek: Novice / Varnost
439368 (6003) GupeM
»

Vrhunska signalizacija slovenskih cest (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6713502 (8072) jype
»

Omejitve hitrosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
788839 (5323) Miha 333
»

Peljem po avtocesti, zunaj piha nenormalno, dobim kazen ker ne peljem ravno v črti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11527946 (22737) Engineer_
»

Omejitev na hitri cesti

Oddelek: Na cesti
3210371 (6705) Opkow

Več podobnih tem