» »

AGT računalniki sucks!!!

AGT računalniki sucks!!!

Klaus ::

O mojih problemih sem že nekaj pisal pod temo "Nova mašina se mi sesuva...?!", zdaj pa sploh ne morem verjet, da je to možno kar se dogaja...Skoz me prepričujejo, da je z mašino vse v redu, pol se pa mašina pr njih sesuje. Včeri sm pršou k njim in je bla mašina prklučena na njihov monitor in not je bil njihov disk, pa so pognal en benč mark in seveda se mašina sesuje, pol je bil pa kriv monitor pa vse skup...
Fora je pa v tem, da še zmerej niso priznal, da je z mašino kaj narobe?! Ne morem verjet!!!
Vglavnem zdaj naj bi oni naložil tud sistem (in to seveda zaračunal) pol naj bi pa vse skup delal...ne morem verjet, kaj se dogaja, sam sm se pa odloču da se jim obesm za vrat če ne bojo prou hitr vse spedenal tko ka treba...

Vglavnem nasvet za vse: čim dalj stran od AGT računalniki, ker so bedniki in nimajo pojma, njihov odnos je pa tud poglavje zase...

Lp

dr.J ::

Najprej stestiraj spomin z npr. memtestom. (www.memtest86.com)
Ali je napajalnik dovolj zmogljiv?

Iz izkušenj ti povem, da dobro firmo spoznaš po dobri podpori. (kar pa se mora poznati pri cenah)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

Turtle ::

Glede na ostale izjave o njihovem servisu in pripravljenosti sodelovanja dvomim, da je vse kar si napisal res.....

Mogoce samo malo zlobe al pa konkurenca nagaja

Klaus ::

Spomin sem testiral in je bil O.K.

Verjamem, da imate ostali dobre izkušnje, jaz imam pač slabe, pa me v bistvu sploh ne zanima kaj je bilo prej, dejstvo je, da sem razočaran...

Lp

TribesMan ::

Klaus, pri AGTju sem kupil že 3 računalnike, še nikoli se ni zgodilo da bi mi kej srali glede nedelovanja. Recimo v enem sistemu sta se tepla radeon 9000 in plata, pač ni delalo, modeli so mi za đabe zamenal za 9000PRO, ki pa veš da je precej dražja. Prav tako je blo z diskom, ker smo se zmenil da mi računalnik pripravijo do nekega določenega dne in diska niso imeli 40GB so mi za ceno 40 gigaša dali notr 80 gigaša. So bli zmeraj ful pripravljeni sodelovat, ali pomagat če je šlo kej narobe. Ne pa tko k mlacom, ko prideš tja da bi ti naredili en predračun, pol te pa gleda k da si mu mati ubil če mu rečeš da hočeš Abit in ne ECS....

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Matek ::

Klaus, glede naslova teme: klik!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so me poskusili ogoljufati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
565554 (3570) nokia6310
»

Crknjen RAM ali kaj drugega?

Oddelek: Strojna oprema
161757 (1539) Jeebs
»

NUJNO. Je disk zanič ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241509 (1191) perci
»

Power Mac G5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
815917 (4655) MitjaP
»

Nova mašina se mi sesuva...?!

Oddelek: Strojna oprema
111392 (1082) Klaus

Več podobnih tem