» »

Ali so me poskusili ogoljufati?

Ali so me poskusili ogoljufati?

1
2
»

Stajerc ::

Pa ohišje bi ti vrjetno kako prav prišlo ko ima večje gumbe in nima prednje stranice, se pravi vratc ki pokrijejo čelno ploščo, ker to samo oteži delo pomoje.

Pri ramih bi jaz vzel recimo 2x 1gb če bi rad 2 gb mel ampak najcenejših ramov če neboš navijal. Kaki dual chanel varianta jaz mislim da se zelo dobro v praksi obnese...

No naj kak ko je bolj ažuriran pove kaj konkretnega ker jaz sem malo ven iz scene trenutno...
Have a nice day.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stajerc ()

Brilko ::

Prav v ponos mi je prebrati temo do konca, ko ugotoviš, da sej je vse uredilo. Upam, da sedaj dobiš najboljše za svoj pošten denar.

Zelo sem vesel za tebe resno, sploh pa osebno si niti ne znam predstavljati, kako ti uspe vse to s tvojo boleznijo (funkcionirati z računalnikom tako dobro). Za drugič ti priporočam, da se mogoče s starši oglasiš v trgovini ko kupuješ večje stvari, sploh ker mislim da si še dost mlad, in takih se najraje lotijo, starejših si načeloma ne upajo tako, pa tudi če nimajo pojma o računalništvo recimo konkretno.

RESPEKT!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

Stajerc ::

Aja pa še to, pri napajalniku jaz nebi pretiraval če neboš navijal. Bi kar napajalnik z kakim solidnim ohišjem vzel ko skupaj dobiš, ker zna bit ceneje.

Pa še to se bi mi zdelo pametno da bi si za prenos podatkov umislil USB ključ z večjo kapaciteto in potem bi rabil tudi ohišje ki ima spredaj usb priključek.

Pomoje bi ti bilo prenašanje informacij med tabo pa kakim prijateljem dosti bolj elegantno in preprosto kot pa preko dvd medijev kjer moraš pazit da ni površina umazana da so prav obrnjeni in moraš vedeti kaj se na njih nahaja... Usb ključ pa preprosto vtakneš v računalnik ali pa daš v žep in to je to.
Have a nice day.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stajerc ()

nokia6310 ::

Brilko:
Slepota ni bolezen, temeč invalidnost ali hendikep.

nokia6310 ::

Stajerc:
Tako je kot si rekel.
Diske rabim za shranjevanje podatkov, glase arhiviranja pa tako naprej.
Seveda sem vesel vsakršnega predloga tako glede konfiguracije kot glede drugih stvari itak pa se z tateckom24 nekaj pogovarjava tako da bom videl kako bo vglavnem jutri zvem kako in kaj bo.

Brilko ::

No ja, če tak praviš ti, potem vredu, čeprav sam mislim, da je invalidnost tudi neke vrste bolezen, ampak never mind.

Bi ti pa bol priporočal, da potem če se že odločaš za prenos večjih kapacitet, kupiš zunanji disk recimo 2,5" (še štroma ne rabiš), glede na ključ enormna velikost ter tudi postopek popolnoma enak. Vštekaš in deluje!

nokia6310 ::

Stajerc:
Za prenašanje podatkov imam zunanji USB disk wd 320 gb.
Ni majhen, pretirano velik pa tudi ne.
Vglavnem ključa za enkrat ne bom kupoval.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povejte kak mate kaj rezultate v EVEREST Home Edition

Oddelek: Programska oprema
151591 (1381) Myth
»

Svetujte strokovnjaki!

Oddelek: Kaj kupiti
381441 (1055) nodes
»

Pomoč pri nakupu računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
251438 (1046) cash1970
»

kakšen je vaš sanjski comp?

Oddelek: Kaj kupiti
412412 (1750) pilatus9
»

Sestavite do 300.000 SIT računalnik??!!?

Oddelek: Kaj kupiti
271940 (1386) Airskull

Več podobnih tem