» »

Medal of honnor - spearhead internet game cheat kode

Medal of honnor - spearhead internet game cheat kode

mato22 ::

Kako se uporabljajo cheat kode za igranje medal of honnor preko interneta in katere so te cheat kode????????????

McHregec ::

Ponavadi je cheatanje pri igranju preko interneta onemogočeno.
Destroyer Of The Worlds.

mile ::

baraba :(

mato22 ::

Na enih strežnikih se da goljufati nekje pa ne.
To bi pa rabu predvsem zaradi tega, ker mi gre že full na žeivce, ker skor vsi goljufajo.
Jest strelam v tipa pol ure pa še kar leta sem pa tja, on pa mene šicne enkrat in glej, sem že mrtev.
Torej kako se goljufa?????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mato22 ()

shock ::

Sigurno da ti nisi preveč slab v tej igri:D.

mato22 ::

Ne ni fora v tem da sem slab. Sem bil na enem serverju, ki je vsake 30 sekund preverjal, če ma kdo vklopljene cheat kode in na tem serverju sem jih totalno razsul.
Sem bil prvi in šele pol sem vidu kolk so nekateri zares totalno zanič brez goljufanja.
Sam nisem pa še pogruntal kako se goljufa, ker mi gre res full na živce.
Če se že neki igrajo pol naj igrajo noramalno, ne pa da človeka zadaneš s sniperjem direkt v glavo on pa se ti lepo smeji in te šicne nazaj.

shock ::

Pol ne it na take serverje. Simpl a ne.

swar ::

Mislm da pri mohi zaenkrat nisem videl drugega goljufanja kot da gres undergorund...Tko da 100% u suck >:D

Slaine ::

V nobenih (vsaj v sodobnih) igrah ne delujejo 'kode' za igranje prek neta... saj to bi bilo neumno do skrajnosti. Zato pa lahko downloadaš 'aimbot' , 'wallhack' , 'no-fog' itd itd cheat programčke. To folk uporablja, vendarje tudi njih uporaba omejena: večina novih iger ima zraven inštalirano 'punk-buster' (PB) in ta avtomatično preverja ljudi na serverjih in izloča tiste s temi programčki. Zdej morš samo ugotovit, kateri serverji niso pod nadzorom punk-busterja in lahko boš uporabljal te 'cheate' . Sam morš vedt da te bojo prec dobil in te bojo benal z vseh mogočih serverjev in ne boš mogel nikjer več igrat (ne tut če spremeniš nick ne). Aja, pa še to: najobičajneje je, da se folk ves čas obtožuje goljufanja, in pol ko gre 1x na 1 server kjer so slabši igralci gor in si prvi in si rečeš 'no tko bi blo povsod če ostali ne bi cheatal' - to je sranje! MNOGO slabši si od veliko ljudekov in tako bo tudi ostalo...
Pa še za na konc: raje si odrežem roko kot da cheatam...
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

mato22 ::

Sej sem sam tud proti goljufanju, ampak se mi zdi, da nekateri uporabljajo te zadeve.
Sej ne vsi ampak se najde kakšen, ki uporablja kode, tko da to ni fer pol.
Za igranje naj imajo vsi enake pogoje.

mISOk ::

Slain eno vprasanje.

Veckrat postavim server za lan omrezje pol pa veliko ljudi pridejo gor (z celega sveta, ni mi najbolj jasno kk nas vidijo, ampak cool) i cheatanje na nasih serverih je VSE POVPREK! Ali obstaja kaksen programcek da bi vse te chetarje dol metal, in kako vidim kdo cheata, razen ce ga pri tem sam ne ujamem.

A kdo ve tudi kako da na nekih serverjih neka orozja ne mores uporabljati (veckrat sem opazil da bazuke,... izberes pa nimas metkov)!

mISOk ::

Aja folk, kake spile se igrate preko neta, katere so trenutno najboljse streljacine (podobne kot so mohaa,wolf), ki se igrajo preko mutliplayerja!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mISOk ()

swar ::

Mohaa,wolf,nekateri BF sam men suxa,drugac pa za moho glede tistih bazuk mors nalozit server mod,malo pobrskaj na goglu bi moralo kaj najti...

Slaine ::

mISOk: ne morem ti pomagat pr postavitvi 'anti-cheat' programčka ko postaviš strežnik, ker sam nisem nikoli postavljal serverja (ok sem, sam sem igral s kolegom 1 na 1 - remember Delta force 1 DrSergioDJ??:D ). Mislim da greš lahko na PunkBuster site (ne vem naslova, sam vem da imajo uradno stran) in tam imaš OBŠIRNA navodila, kako v svoj server vklopiti PunkBuster (torej anti-cheat orodje). Jaz imam izkušnje samo v Soldier of Fortune 2, saj sem v klanu in osrednja stran ki laufa turnirje (www.clanbase.com) je ZELO striktna glede cheatanja. Ja, če hočeš imet bazooke v MoH, moraš downloadad 1 (od MNOGIH) modov za to igro... saj ima danes vsaka streljaška multiplayer igra mode (popularen je npr. mod za Quake 2 imenovan Action Quake - ki orig. Quake spremeni v pravi Counter-strike; potem je npr. mod v Quake 3 kjer igro spremeni v rugby tekmo ITD ITD ITD ITD x 100.000). Kaj naj še povem? Aja, popularne streljaške igre: zdej iz glave bi ti rekel da so najnoveše UT 2003, BF, drugače pa so zelo dejavne še Soldier of Fortune 2, Quake 3, Unreal tournament, itd itd, pa vse do Quake 2... Aja, če nimaš punk busterja lahko cheaterja na svojem serverju ujameš le tako, da ga opazuješ (saj ti bojo ostali igralci povedal kdo je sumljiv) in ko si 120% PREPRIČAN da človek cheata, ga pač benaj. Aja, ko postaviš LAN omrežje bodo tudi ostali po svetu videli da imaš postavljen server, če pa jih nočeš gor, enostavno daj server pod password...
LP
Slaine - The King of Kings ...........''Some of us are born to die''

HyperKiller ::

jz pa moj frndi redno špilamo Mohaa na šolskih kompjuterih. e a se kšnmu sajne ke dons k sm postavu servr na enem kompjutri smo vsi dobil dalnogljede na M1 Garand in Mauser pa dvojne naboje. Je bil to cheat? pa kako tipa kickaš al pa benaš? a veš se zmenmo de pušk ne nucamo pa jih tip šekr. ok sej šm stopu do nega pa prtisnu na knof za ugasnt pa je blo konc. sam kako ga naženeš? pa jz zmeri odklukam "use gamespy" pa ni nobenih nepoznancev. a se kšnmu zdi da če nasprotnike pobijaš z nihovem pokalicam de padajo k domine? pa kako med igro spreminjaš nastavitve servrja(map rotation time...)


a se kdo ukvarja z poslikavam za stričke? sm gruntu de bi si moja ekipa nardila ene take lepe "kože"


aj a kdo postavla slovenski server? enga sm zadnč nbiu u gamespy-u sam če ga kdo postavla dokaj redn. čeprov mam 56k dobr laufa na domačih serverjih! A JE KABL DOST ZA SERVER 5-8 IGRALCEV na 56k??


massive.

mISOk ::

Slain hval ti za izcrpno porocilo, ni me blo neki casa gor pa sem sele sedaj opazu!
Bom probal mal pogledat in probat pa bom povedal, ce mi je kaj uspelo!

Hvala se enkrat

BlackHole ::

En kolega igra Spearhead, pa ne vem kaj je delal. Zdaj ne more več igrati v fullscreen načinu, ampak v malo pomanjšanem oknu, moteče, sploh ne vem če lahko igra. Porbal je že z ponovno inštalacijo igre, pa ni pomagalo. Se je še komu to zgodilo? Očitno je nekaj ostalo v registru.

matter ::

Mogoče te je ping jebal, vsekakor pa glede na post si noob in zato si slab. Izkušnje nardijo svoje. Pa nekje igrajo slabi igralci, imajo po 400 pinga pa jih zato počedš, nekje so profiji z adslji in te oni počedjo. Tak da si dal premal info da bi se kej ocenil. Vsekakor pa se ne da cheatat v smislu da je nesmrten, ali da ima orožje komad veliko moč, tko ko si ti razlagu. Ti si najdi serverji ki so blizu, imajo dober ping, in uživej.

mile ::

BlackHole : najd CFG fajl (točne lokacije zdele ne vem) in not maš eno opcijo FullScreen="0" in prestav na 1 pa bo

Drugač pa zakon gejm glede on-line igranja


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517689 (6884) steev
»

Quake 3 TA

Oddelek: Igre
291737 (1232) no at
»

Intel bo lovil goljufe (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
568332 (6198) KoKi
»

Cs source cheat detect (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1149051 (7267) NoUse4AName
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378876 (5957) frenk

Več podobnih tem