» »

Kateri TT?

Kateri TT?

Blup ::

V čem je razlika med Vulcano 7+ in pa Vulcano 9 silent+smart?

Greu naj bi ga XP 2400+ (brez posledic navijanja)

Blup
:\

prehlajeni ::

...kupi V9, bos prišparal 2jurja in ušesa

Jaz sem imel najprej V9 pol pa ga prodal in kupu V7+. V7+ je zelooo glasna mrcina na MEDIUM, na HIGH ga boš slišal v drugo sobo(brez pretiravanja) ampak hladi pa tud k noben drug za ta dnar.
Ko sm ga prnesu dam je bila po namestitvi venta prva stvar to da sem dal tower z mize pod mizo in zdaj že iščem kje bi prodajal peno za zvocno izolacijo da ga mal obložim da bi bil lahk skoz na HIGH.

drgac pa V7+na LOW=3000rpm kjer je normalno glasen greje tolk dobr k V9.

LP:)

kuglvinkl ::

Just stay away from Volc 8 SE. PReglasen, za to kar nudi (malce bolje kot Volc 6Cu)

Sem pa po naključju opazil tole:

Vsi reviewi ga kuje v nebo (glede na razred), grajajo slabo obdelano dno. No, zbrusiš pa je.

Cena? 3300 SITnih.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Blup ::

Ok.. najprej hvala za te nasvete....

... a pa je treba met še kkšne dodatne vente. na XP 2400+ in Vulcano 9 al mislte da bo brez ok delala?

Prehlajeni: če si iz Lj, potem pojdi v Astro v jamo... tam imajo ceu kup pene za izolacijo...

kuglvinkl: kje se pa tega vraga stakne?

Blup
:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blup ()

kuglvinkl ::

a pa je treba met še kkšne dodatne vente. na XP 2400+ in Vulcano 9 al mislte da bo brez ok delala?

Odvisno kakšno kištio imaš. Tko čez palec, bi moralo biti dovolj. Ti povem iz lastnih izkušenj naslednji teden :).
Your focus determines your reallity

Blup ::

kuglvinkl: zakaj pa nauš HAC-V81 kupu?

.. pa kje se ga sploh da kupt?

Blup
:\

kuglvinkl ::

Pravno gledano sem ga že, volji sta se pokrili :) Zajagal sem ga v Comtronu, netštacuna, glupo ime, mislim, da je pod CoolerMaster, z bakrenim jedrom. O Bog....
Your focus determines your reallity

prehlajeni ::

@BLUP: a astra v bezigradu? a pa majo zvocno-izolacijsko ...tisto s piramidicami na en stran? Morda ves kolk stane m2 ?

Ce ne bos navijov kakih posebnih dodatnih ventov ne rabs, mogoce endin glej da ma ohisje poleg venta na sprednji strani k not piha in venta v napajalniku se enga na zadnji strani k vn piha alpa vsaj plac zanga ...jurja stane.

lp:)

Blup ::

Ja, Astra za Bežigradom... sam ne una stolpnca, ampak Jama...

Majo tut zvočno izolacijsko peno s piramidami, sam ta ni lih praktična...

... višina piramide je 7 cm + cca 1 cm osnove na keri so piramide... skratka, če maš to pol na obeh straneh, ti to zasede 15 cm... kar pa je veliko... tok je skor celo moje ohišje veliko :D ... stane pa mislm da 5k za 1m2 gorljive in dobrih 7k za negorljivo peno... je pa še ena stvar... take velke piramide niso namenjene za dušenje tečnih zvokov diska in ostalih ventilatorje... tko, da ti nakup tega zelo odsvetujem...

... imajo pa eno drugačno peno tm... stane 3.5k za 2m2 in 2 cm debeline in se mi zdi zelo primerna za to (to bom tut sam kupu) ... če pa mal moje stare teme pogledaš, boš pa zasledu nekje, da jih nekdo ponuje za 2.5 k SIT...


Toliko o tem (ponovno :D )

kuglvinkl... ok, sm mislu da si reku da si V9 kupu... (hvala za info)

Blup
:\

prehlajeni ::

...jest sm razmišlu da bi tko 1mx1m pene kr naslonu na uno stran pc-a k gleda proti men, na drug stran je stena, pretok zraka front->back bi bil pa nemoten, kot en ščit in ker je to pod mizo me niti ne moti kolk debela je zadeva sam da je tih!!!

bomo vidl kako bo ratal ;)

morphling1 ::

Jaz ti lahko povem svoje izkušnje na tbredu 1700+ navitim na 2250 MHz (kar je več kot 2800+) pri 1.85V z zračnim coolerjem Thermalright SK6 ter Enermax 80mm ventom z možnostjo spreminjanja vrtljajev. V Antec ohišju imam samo dva 80mm venta (že zraven ki pihata ven) in to je vse in je zdaj najglasnješi napajalnik (nek levi 300W z dvema ventoma ki jih moram dat fan mate gor da bodo še tišji). Hočem reči da je glasnost hladilnika močno povezana z samim ventilatorjem TT niso ravno visoke kalitete, V9 sem imel možnost slišat pri kolegu in je hudo glasen na max ter znosen na min samo potem hlajenje že malo trpi. Samo tolk za moje mnenje o zračnih coolerjih :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Blup ::

Ah Morphling1, kaj pa ti veš o zračnem hlajenju :D ... malo šale... očitno bo za enkrat dost tale V9, če bo pa premal bomo pa še kej not ruknl... glede hrupa pa zdej še ne razmišlam... sam da bo dost hladil... če bojo pa prtožbe :8) .. pol bomo pa naprej razmišlal...

prehlajeni: sam morš mal na estetiko pazt... da nau vse skupi en zmazk ratu... :D ... še mal šale :D

Blup
:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Blup ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim zvočno izolirat ohišje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
827997 (5492) Kato
»

Obloge za utišanje -> Ma kdo izkušnje?

Oddelek: Strojna oprema
61105 (1025) Blup
»

Ohisje! need help (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
653652 (3189) ToMi`
»

Zvočna izolacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
103191 (3018) Blup
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402151 (1424) Coinbird

Več podobnih tem