» »

Obloge za utišanje -> Ma kdo izkušnje?

Obloge za utišanje -> Ma kdo izkušnje?

||_^_|| ::

A ma kdo kakšne izkušnje s temi oblogami? se jih splača kupt?
Npr. tiste od AKASE pr mlacomu, k so prou za chiefteca 601 (se pravi pašejo tut v xaserja II).

ali3n ::

Jaz sem na vse večje ravne površine nalimal tkanino, ki se uporablja za prekrivanje zvočnikov (al pa npr. police v avtu); cena je bila takrat 15.000 lir.
Pri utišanju računala (npr. nadležen zvok od diska ...) je po mojem bistveno, da zvok razpršiš - da se ne odbija od ravnih sten (npr. leva stranica, sprednja, zadnja,....); men se ta tkanina kar pozna. Kje se to dobi pri nas pa žal ne vem. Povprašaj v kakem Big Bangu, morda Conrad.... tistih 6k sit za Akasa se mi zdi mal velik... (nisem jih pa še vidu...)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Blup ::

Jst mam tiste zadeve od Akase... sm kupu zato k sm meu notr Vulcano 6+ Cu (7000 obr) ... pa ni kej dost pomagal... tišji k maš ventilator, bolj pomaga... zdej mam zalmana pa je razlika za kkšnih 30% - 50%... če maš prostorsko stisko pol si lohka omislš to... drgač pa obstajajo tut boljše zvočne izolacije... sam zahtevajo veliko več prostora...

Blup
:\

||_^_|| ::

Placa je dost. Kaj bi bla najboljša stvar pol?

Blup ::

Pejt u Astro v jamo (Bežigrad) in si izber kkšno peno... najmn 2 cm debelo... boš plaču dobre 3 jurje za 2 m2...

Blup
:\

ali3n ::

črticamož: probaj dobit tisto peno s piramidami, ki jih uporabljajo v studijih... načeloma so sicer te piramide precej visoke (cca 5 cm), sam morda majo tud kaj tanjšega...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Blup ::

Tiste piramide so visoke 5cm + 2 cm podlage... tak, da je to vse skp 7 cm... ampak tiste piramide so kr velke... ne pridejo do izraza pr takem brnenju kakršen je pri računalniku (po mojih podatkih, lohka pa da imam napačne!)

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Skrivnostna gradnja piramid

Oddelek: Znanost in tehnologija
185359 (4955) antonija
»

Kateri TT?

Oddelek: Kaj kupiti
111179 (1098) Blup
»

Ohisje! need help (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
653651 (3188) ToMi`
»

Zvočna izolacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
103190 (3017) Blup
»

Zvočna izolacija sobe

Oddelek: Loža
1610989 (10681) Brane2

Več podobnih tem