» »

Windows 8.1 je prispel

luky ::

Ne pokaže mi nič v trgovini, da lahko naredim update na 8.1, pa ne vem zakaj, Win8 imam posodobljen in aktiviran.
luky!

Rotty ::

Prva stvar, ki sem jo naložil na 8.1 - Iobit Start Menu 8 ;(

luky ::

Tisti, ki ste updejtali 8.1 imate SLO Win 8.0 ali eng?, jaz na SLO ne dobim update??
luky!

s1m0n ::

Slo in ang, na obeh je v Trgovini/Storu kot prva ponudba na veliko Windows 8.1 Update

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

krneki0001 ::

BoLhCa je izjavil:

Je kdo namestil 8.1 na Enterprise različico? Kajti sam imam, pa mi ne ponudi updejta, v službi na treh PC-jih, takoj ponudilo, vendar tam je povsod win 8 PRO..


Enterprise pride kasneje. Tudi pri navadni osmici je prišla kak mesec ali dva kasneje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

luky ::

s1m0n je izjavil:

Slo in ang, na obeh je v Trgovini/Storu kot prva ponudba na veliko Windows 8.1 Update

Je nimam, imam pa Win8 Pro x64 legalna verzija.

luky!

PrimozR ::

Nummy je izjavil:

Oraktično nič opazno novega + SNR na zvočni ne dela več in mi moteče šumi, ko je tišina v slušalkah...

Tisti start screen pa še vedno tak kot prej in še vedno neuporaben za desktop. Če mora kdo plačat za upgrade: se ne splača, prišparajte denar za kaj drugega.

Jah saj tut Win8 moraš plačati, tako da je vseeno.

Start screen je pa bolj uporaben za desktop rabo, naj bi se kar poznala možnost uporabe wallpaperja pa še zdaj lahko nastaviš, katere appe ti prikazuje.

Ni pa to Windows 7, to je res.

Mipe je izjavil:

(Windows 8.1 omogoča le glavno aplikacijo z ozkim pasom za drugo aplikacijo)

Je mišljen Windows 8?

Sicer pa... je res Windows 8.1 prišel? Ker mi Windows Update ne kaže ničesar.

8 ja, se opravičujem. Hvala za popravek.

krneki0001 je izjavil:

Na MSDNAA so bili že nekaj časa nazaj gor dani. Pa zadeva deluje odlično na moji mašini. Tudi s slušalkami nimam nobenega problema.
Delajo pa hitreje kot win 8, pa že ti so bili hitri.

Je kar nekaj sprememb, nekaj tudi takih, ki sem si jih v navadni osmici želel, pa sem moral potem dodatne programe laufat, sedaj pa je to že v sistemu.

Uporabno.

Jah saj sta bla tut Win7 pa Win8 na MSDNAA že sredi poletja, pač ko je zadeva RTM. Win8.1 prav tako.

cojss je izjavil:

Assass1n je izjavil:

Tok zasede ta hudič, to malo dvomim ker sem imel update dol v eni uri pa mam 8mbit download.


Z 8 Mbit v eni uri preneses točno 3.5 GB ;)

Pravzaprav točno 3,515625 GB ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

tommy boy ::

Imam prenosnika z pred vgrajenimi windows 8, kaj to spremeni kaj potek same inštalacije ali gre normalno naprej?

opeter ::

Mi lahko kdo pove prednosti teh ploščkov? Prejšnjič sem gledal, kako se je en mučil s preklopi med programi. Odprl je pdf pregledovalnik (ki se odpre v tem "novem" načinu, metro ali kaj je že), potem pa preklapljal na namizje in kopiral vsebino iz tega pdf-ja v nek drugi program ...

Vse skupaj mi je izgledalo dokaj nerodno. Mogoče je to bilo zaradi uporabnika, ne vem. Ampak dvomim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SynTax64 ::

opeter je izjavil:

Mi lahko kdo pove prednosti teh ploščkov? Prejšnjič sem gledal, kako se je en mučil s preklopi med programi. Odprl je pdf pregledovalnik (ki se odpre v tem "novem" načinu, metro ali kaj je že), potem pa preklapljal na namizje in kopiral vsebino iz tega pdf-ja v nek drugi program ...

Vse skupaj mi je izgledalo dokaj nerodno. Mogoče je to bilo zaradi uporabnika, ne vem. Ampak dvomim.


Verjetno je bil neroden uporabnik, saj imaš možnost zagnati program v win8 stilu ter namizno različico, kjer ni nepotrebnih poti .

Jaka83 ::

opeter je izjavil:

Mi lahko kdo pove prednosti teh ploščkov? Prejšnjič sem gledal, kako se je en mučil s preklopi med programi. Odprl je pdf pregledovalnik (ki se odpre v tem "novem" načinu, metro ali kaj je že), potem pa preklapljal na namizje in kopiral vsebino iz tega pdf-ja v nek drugi program ...

Vse skupaj mi je izgledalo dokaj nerodno. Mogoče je to bilo zaradi uporabnika, ne vem. Ampak dvomim.


Se strinjam, Metro je neroden. Zahteva drugačen workflow oziroma dosti prilagajanja uporabnika. Jaz sem se na začetku še trudil in silil, potem sem pa enostavno vse skupaj poslal nekam in šel nazaj na klasičen desktop. Tablet UI does NOT work for desktop!


Drugače pa glede tistega prepucavanja o Users mapi in diskih. Jaz povsem dobro shajam z dvema 256 GB SSD-jema za dva sistema in eno Linux media server mašino, kjer imam vso navlako od muzike, filmov, RAW fotografij in backupov za 4 sisteme - vse skupaj na RAID5 polju 4x2 TB diski.
Na enem SSD imam naložene Windows 8.1 in jih večinoma uporabljam samo za igranje iger (seveda, ko mi čas to dopušča), na drugem disku pa imam OS X in vse za urejanje fotografij, brskanje po spletu, urejanje dokumentov itd. Za oba sistema je na RAID5 dodeljen backup prostor.
Taka ureditev mi deluje super. Pred tem sem imel en 2 TB disk v primarni mašini in sem tja delal vse backupe iz SSD-ja.

crystal ::

tistim ki imajo MSDNAA 8.0 verzijo morajo znova zlowdat in nimajo možnosti prek marketa.

A kdo ve kako naštimaš tale novi search da se lepo ozadje pobarva? če tole vpišem mam navadno belo ozadje (kot na desni) ne pa kot tle tud na levi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: crystal ()

MrStein ::

SynTax64 je izjavil:


Verjetno je bil neroden uporabnik, saj imaš možnost zagnati program v win8 stilu ter namizno različico, kjer ni nepotrebnih poti .

Kako? Je to možno tudi v 8 ali le v 8.1?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

simnov ::

BoLhCa je izjavil:

Je kdo namestil 8.1 na Enterprise različico? Kajti sam imam, pa mi ne ponudi updejta, v službi na treh PC-jih, takoj ponudilo, vendar tam je povsod win 8 PRO..


Nikoli ne bo Enterprise preko Store.

crystal ::

MrStein je izjavil:

SynTax64 je izjavil:


Verjetno je bil neroden uporabnik, saj imaš možnost zagnati program v win8 stilu ter namizno različico, kjer ni nepotrebnih poti .

Kako? Je to možno tudi v 8 ali le v 8.1?

desni klik -> za odpiranje uporabi možno že od windows xp naprej se mi zdi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: crystal ()

Master_Yoda ::

Pri upgradu iz 8.0 na 8.1 sem naletel na to, da je zahtevalo microsoftov account da sem se logiral po upgradu. Ce se kdo rabi se to zaobide tako da vpises fake stuff noter in ko javi da se ne more logirati je ob strani gumb da se lahko z existing local accountom prijavis.

Ce vas motijo mape (Downloads, Videos,...) ko odpres This PC pa sledite temu guidu:

http://www.howtogeek.com/168081/how-to-...

luky ::

crystal je izjavil:

tistim ki imajo MSDNAA 8.0 verzijo morajo znova zlowdat in nimajo možnosti prek marketa.

A kdo ve kako naštimaš tale novi search da se lepo ozadje pobarva? če tole vpišem mam navadno belo ozadje (kot na desni) ne pa kot tle tud na levi


Kaj je potrebno znova zlovdat. A si našel kje kakšno navodilo prosim link, da vidim kaj in kako.
luky!

crystal ::

ja šeenkrat moraš kupit in zlowdat 8.1 iso file. potem ti ponudi upgrade se mi zdi. tko je pisal na strani od microsofta
Jaz sem naredu kar clean install

darkolord ::

krneki0001 je izjavil:

BoLhCa je izjavil:

Je kdo namestil 8.1 na Enterprise različico? Kajti sam imam, pa mi ne ponudi updejta, v službi na treh PC-jih, takoj ponudilo, vendar tam je povsod win 8 PRO..


Enterprise pride kasneje. Tudi pri navadni osmici je prišla kak mesec ali dva kasneje.

Enterprise ne bo možno naložiti iz Store.

DuleKrtola ::

V spondjem desnem kotu imam warning "SecureBoot isn't configured correctly". SB imam namreč izklopljen, ker ga ubuntu ne mara in rabim dualboot. Googlam pa edini nasvet, ki sem ga našel je "Turn on secureboot" ;(( Je kdo od vas to rešil?

BoLhCa ::

Kako pa boš naložil Enterprise 8.1?

Tilen ::

A se je kdo zavzel, kako hitro se odpre IE 11?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Luwigana ::

nadgradilo je brez napak. edino kar mi ne dela so slušalke :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Luwigana ()

Luwigana ::

Luwigana je izjavil:

nadgradilo je brez napak. edino kar mi ne dela so slušalke :|


Ko bi saj vedel kako se odstrani windows 8.1 dol, da dam v prvotno stanje. ;(

MrStein ::

crystal je izjavil:

MrStein je izjavil:

SynTax64 je izjavil:


Verjetno je bil neroden uporabnik, saj imaš možnost zagnati program v win8 stilu ter namizno različico, kjer ni nepotrebnih poti .

Kako? Je to možno tudi v 8 ali le v 8.1?

desni klik -> za odpiranje uporabi možno že od windows xp naprej se mi zdi

Hmm, jaz sem ga razumel, da "imaš možnost zagnati program v win8 stilu ter namizno različico", kot en in isti program. Zgleda da sem narobe bral. Verjetno misli dva ločena programa.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

BoLhCa je izjavil:

Kako pa boš naložil Enterprise 8.1?
Iz image-a.

Izi ::

Vedno bolj sem odločen, da bo Windows 7 moj zadnji Microsoftov Operacijski sistem.
Windows 8 pravzaprav ni več OS ampak bolj kot ne samo še Klient Microsoftovih Serverjev. Za povrhu grd ko hudič, grafično močno poenostavljen glede na sedmico in pravzaprav telefonski oziroma tablični OS, ki na "resnih" računalnikih nima kaj početi.
Sicer pa bodo Windows 7 uporabni vsaj še 10 let. Na enem PC-ju imam še XP-je pa jih Microsoft še vedno lepo in redno posodablja tako da ni panike.

tomaz- ::

Mi lahko nekdo pomaga:

naložil sem win 8.1, zdaj pa imam pozdravni zaslon in jezik v nemščini. V nastavitvah imam nastavljen SLO jezik, vendar mi nikakor noče skopirat nastavitev tudi za pozdravni zaslon.. Ponudi mi opcijo, klikneš OK, vendar ko ponovno odpreš okno, je zopet Deutch.. Sicer je prenosnik iz Nemčije, zato so bili original win8 najprej nemški. V osmici je šlo to BP, tukaj pa zajeb**va..

Kaj delam narobe?

filip007 ::

Dol posnameš Slo. lang v nadzorni plošči in ga nastaviš kot primarnega.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

BigWhale ::

Engineer_ je izjavil:

Ne, le tvoj način uporabe ssdja je napačen. Kupi zadosti velik ssd, vsaj 120 gb in tvojega nesmiselnega čaranja z lokacijo mape users ne bo več. Zato smo ostali uporabniki počakali na pametne cene 120 ali še bolje 250 gb ssdjev namesto da bi brezglavo kupili 60 gb ssdje pred nekaj leti in delali takšne traparije kot je premikanje mape users.


To, da ne mores poljubnega folderja na disku premakniti na neko poljubno mesto na nekem drugem disku je debilno.

tomaz- ::

filip007 je izjavil:

Dol posnameš Slo. lang v nadzorni plošči in ga nastaviš kot primarnega.


to je problem. napiše mi, da GA NI.. 8-O

filip007 ::

Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

tomaz- ::

za slovenščino ga potem očitno ni.. Ker mi napiše, da ni na voljo .. In mi avtomatsko preklopi nazaj na Nem

gunter ::

Posodobil sem dva računalnika, sem zelo zadovoljen, problem se mi je pojavil, ker mi ne morem posodobiti na 8.1 windows 8 64 bit češ da ne podpira mojega procesorja Koda napake Sistema Windows 8.1 ni mogoče namestiti, ker procesor ne podpira funkcije CompareExchange128. Kdo ve za rešitev, ker kot sem gledal pod zahteve je moj proc v redu???

tomaz
Rešitve:
Kako rešiti problem, če vam ne najde slovenščine v prenosu oz. vam jezik ni prikazan v pozdravnem zaslonu ali pa v menijih....
Najprej vpišete v search language, add language dodate še English (USA), prenesete, postavite na vrh, napredno vse nastavite potem na English USA, spremeni območne nastavitve (istop angleško USD)na spodnjem delu kliknite povezavo Mesto, nastavitve kopiranje. Označite Pozdravni zaslon in sistemske račune ter nove račune in kliknite OK. Nato jezik Slovenski odstranite z gumbom Odstrani.
Po ponovnem zagonu ponovite vse razen da sedaj dodajate slovenski jezik in vam jih bo tudi inštaliralo. Nastavite vse v slovenščino

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gunter ()

Hayabusa ::

Kateri procesor imaš (PAE , NX, SSE2 mora podpirati) ?

http://forums.mydigitallife.info/thread...

tomaz- ::

RES JE.. Nastavitve so bile vse na SLO, zato ni hotelo ponovno dolpotegniti SLO pack.. Ko si vse spremenil in ponovno dal SLO, je začelo download.. Hecno..

HVALA !!!!!!!!

gunter ::

Hayabusa
AMD 64 X2 3800+
Imam dual boot na obe osmice. Ena je 32 bit druga 64 bit. Win 8 32 bit se je posodobila na win 8.1 brez problema, win 8 64 pa teži,da processor ne podpire vašega CPE

Mipe ::

AMD Athlon II X2 2.9GHz, nobenih problemov z Win 64.

AvtoR ::

win64 je izjavil:

AvtoR je izjavil:

Imam Windows8 in dodatek Media Center. Če nadgradim na 8.1 mi Media Center ostene?

Ostane, ti pobere različico z media centrom.
Ti pa že pred prenosom napiše katero verzijo ti bo pobralo. Meni je recimo napisalo: "Windows 8.1 Pro With Media Center"

Hvala za info!

Hayabusa ::

gunter je izjavil:

Hayabusa
AMD 64 X2 3800+
Imam dual boot na obe osmice. Ena je 32 bit druga 64 bit. Win 8 32 bit se je posodobila na win 8.1 brez problema, win 8 64 pa teži,da processor ne podpire vašega CPE

Imaš osmici vsako na svoji particiji ? Imaš občutek da x64 dela probleme na w8 x32 particiji.

gunter ::

Vsaka je na svoji particiji, poskušal sem vse živo, boot nastavitve (kateri OS je osnovni).....
Zadnja varijanta bo clean install win 8 64 preden bom delal kakšen bypass check. Opazil sem,da je podoben error bil na virtualcih že v osmici. Kot je tip že prej napisal verjetno ni problem v processorju saj je ima vse zahteve. Kaj za vraga je CompareExchange128 http://forums.mydigitallife.info/thread...

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+
AMD64 Family 15 Model 43 Stepping 1, AuthenticAMD
HTT * Multicore
HYPERVISOR - Hypervisor is present
VMX - Supports Intel hardware-assisted virtualization
SVM - Supports AMD hardware-assisted virtualization
EM64T * Supports 64-bit mode
SMX - Supports Intel trusted execution
SKINIT - Supports AMD SKINIT
NX * Supports no-execute page protection
SMEP - Supports Supervisor Mode Execution Prevention
SMAP - Supports Supervisor Mode Access Prevention
PAGE1GB - Supports 1 GB large pages
PAE * Supports > 32-bit physical addresses
PAT * Supports Page Attribute Table
PSE * Supports 4 MB pages
PSE36 * Supports > 32-bit address 4 MB pages
PGE * Supports global bit in page tables
SS - Supports bus snooping for cache operations
VME * Supports Virtual-8086 mode
RDWRFSGSBASE - Supports direct GS/FS base access
FPU * Implements i387 floating point instructions
MMX * Supports MMX instruction set
MMXEXT * Implements AMD MMX extensions
3DNOW * Supports 3DNow! instructions
3DNOWEXT * Supports 3DNow! extension instructions
SSE * Supports Streaming SIMD Extensions
SSE2 * Supports Streaming SIMD Extensions 2
SSE3 * Supports Streaming SIMD Extensions 3
SSSE3 - Supports Supplemental SIMD Extensions 3
SSE4.1 - Supports Streaming SIMD Extensions 4.1
SSE4.2 - Supports Streaming SIMD Extensions 4.2
AES - Supports AES extensions
AVX - Supports AVX intruction extensions
FMA - Supports FMA extensions using YMM state
MSR * Implements RDMSR/WRMSR instructions
MTRR * Supports Memory Type Range Registers
XSAVE - Supports XSAVE/XRSTOR instructions
OSXSAVE - Supports XSETBV/XGETBV instructions
RDRAND - Supports RDRAND instruction
RDSEED - Supports RDSEED instruction
CMOV * Supports CMOVcc instruction
CLFSH * Supports CLFLUSH instruction
CX8 * Supports compare and exchange 8-byte instructions
CX16 - Supports CMPXCHG16B instruction
BMI1 - Supports bit manipulation extensions 1
BMI2 - Supports bit maniuplation extensions 2
ADX - Supports ADCX/ADOX instructions
DCA - Supports prefetch from memory-mapped device
F16C - Supports half-precision instruction
FXSR * Supports FXSAVE/FXSTOR instructions
FFXSR * Supports optimized FXSAVE/FSRSTOR instruction
MONITOR - Supports MONITOR and MWAIT instructions
MOVBE - Supports MOVBE instruction
ERMSB - Supports Enhanced REP MOVSB/STOSB
PCLULDQ - Supports PCLMULDQ instruction
POPCNT - Supports POPCNT instruction
SEP * Supports fast system call instructions
LAHF-SAHF * Supports LAHF/SAHF instructions in 64-bit mode
HLE - Supports Hardware Lock Elision instructions
RTM - Supports Restricted Transactional Memory instructions
DE * Supports I/O breakpoints including CR4.DE
DTES64 - Can write history of 64-bit branch addresses
DS - Implements memory-resident debug buffer
DS-CPL - Supports Debug Store feature with CPL
PCID - Supports PCIDs and settable CR4.PCIDE
INVPCID - Supports INVPCID instruction
PDCM - Supports Performance Capabilities MSR
RDTSCP - Supports RDTSCP instruction
TSC * Supports RDTSC instruction
TSC-DEADLINE - Local APIC supports one-shot deadline timer
TSC-INVARIANT - TSC runs at constant rate
xTPR - Supports disabling task priority messages
EIST - Supports Enhanced Intel Speedstep
ACPI - Implements MSR for power management
TM - Implements thermal monitor circuitry
TM2 - Implements Thermal Monitor 2 control
APIC * Implements software-accessible local APIC
x2APIC - Supports x2APIC
CNXT-ID - L1 data cache mode adaptive or BIOS
MCE * Supports Machine Check, INT18 and CR4.MCE
MCA * Implements Machine Check Architecture
PBE - Supports use of FERR#/PBE# pin
PSN - Implements 96-bit processor serial number
PREFETCHW * Supports PREFETCHW instruction

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gunter ()

SLO_Matej ::

BigWhale je izjavil:

Engineer_ je izjavil:

Ne, le tvoj način uporabe ssdja je napačen. Kupi zadosti velik ssd, vsaj 120 gb in tvojega nesmiselnega čaranja z lokacijo mape users ne bo več. Zato smo ostali uporabniki počakali na pametne cene 120 ali še bolje 250 gb ssdjev namesto da bi brezglavo kupili 60 gb ssdje pred nekaj leti in delali takšne traparije kot je premikanje mape users.


To, da ne mores poljubnega folderja na disku premakniti na neko poljubno mesto na nekem drugem disku je debilno.

Seveda lahko. Pa kaj je res tako težko pogledati, kaj vse se da v Raziskovalcu?


Jaz sem si tako premaknil večje mape s SSD-ja na drug disk in vse dela odlično in ne zaseda prostora na SSD-ju. Ne vem no, saj ni tako zelo zahtevno. :|

Mipe ::

Aha, zakaj se pri tebi da, drugim pa ne? Recimo pri meni je "Premakni v" oziroma "Move to" siv, ne da se ga klikniti, pa imam izbrano npr. Namizje oziroma Desktop. Kaj zdaj?

Pa Windows mi kar naprej resetira mapo za prenose, tako da moram vedno znova ponastavit s SSDja na trdi disk :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

MrStein ::

gunter je izjavil:


Kaj za vraga je CompareExchange128

Tole je:

CX16 - Supports CMPXCHG16B instruction
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tilen ::

Mipe je izjavil:

Aha, zakaj se pri tebi da, drugim pa ne? Recimo pri meni je "Premakni v" oziroma "Move to" siv, ne da se ga klikniti, pa imam izbrano npr. Namizje oziroma Desktop. Kaj zdaj?

Pa Windows mi kar naprej resetira mapo za prenose, tako da moram vedno znova ponastavit s SSDja na trdi disk :|


Zaženi "explorer" kot skrbnik.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Rotty ::

Enkratno...preko Cisco VPN mi Internet explorer ne deluje .oz kot ne bi našel DNS strežnika. Preko FF pa zadeva deluje...

Mipe ::

Zaženi "explorer" kot skrbnik.

Skrbniški račun.

Tilen ::

Mipe je izjavil:

Zaženi "explorer" kot skrbnik.

Skrbniški račun.


Nima veze, ker se privzeto ne zaganja v admin mode.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

simnov ::

Jaz imam en problem po posodobitvi , ko prižgem pc namesto , da bi windowsi šli v metro oziroma namizje mi ostane pri lock screen pa nimam nobenega gesla nastavljenega.

rdecaluc ::

Uporabi geslo od MS računa!
Est modus in rebus. ,typos


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja nov paket popravkov za Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6035167 (32360) Lindir
»

Microsoft je predstavil Windows 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
14339649 (32606) boolsheat
»

Za otvoritev konference Build obilica novosti

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3013363 (11103) boolsheat
»

Windows 8.1 Update 1 prihaja že marca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
10528959 (23355) kamuee
»

Predogled Windows 8.1: gumb Start je nazaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11546535 (39485) Tr0n

Več podobnih tem