» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
77 / 90
»»

buneech ::

No-go cone ma, da v nobenem primeru ne gre tja, pa no-mop cone, da samo ne pomiva tam, še vedno sesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buneech ()

Anney ::

Ima gdo tega Xiaomi Robot Vacuum Cleaner 2Pro+. Recimo da se ga dobi za 280€ je ok za ta denar?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Ganon ::

bedarija je izjavil:

ne moreš mu rečt da ne sesa določene podlage, lahko pa mu na mapi narišeš da ne sme v določen prostor


buneech je izjavil:

No-go cone ma, da v nobenem primeru ne gre tja, pa no-mop cone, da samo ne pomiva tam, še vedno sesa.


Zanima me, če zazna preproge, jih izriše na mapi, ti pa jih preprosto označiš, da naj jih ne sesa. Ali moraš sam na pamet na mapi označiti prostor, kjer je preproga. To se mi zdi precej nerodno, nenatančno.

Vm1999 ::

Nastaviš kak predmet za eno sesanje, kjer potem zarišeš no go/mop cone.

Zaznavanje preproge ima roborock S7

rok1846 ::

Ima kdo izkušnje z Roborock s5 max?

Anney ::

Lih danes sem prejel Mop 2 pro +. 6dni iz Poljske. Poročam kako se obnese, ko bo v uporabi.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

dejanslo ::

rok1846 je izjavil:

Ima kdo izkušnje z Roborock s5 max?


S5 max nas ima več tukaj. Ali te zanima kaj konkretno? Mi ga imamo že leto in pol+ in dela super. Tudi s prenašanjem med nadstropji ni težav, se dobro znajde.
There`s More Than One Way To Do It

shadeX ::

Anney je izjavil:

Ima gdo tega Xiaomi Robot Vacuum Cleaner 2Pro+. Recimo da se ga dobi za 280€ je ok za ta denar?


Jaz imam malo cenejšega za okol 200e in tudi pomiva. Je skoraj neverjetno kako dobro posesa in navigira med ovirami. Površinsko tudi pomije ok.

Skoraj neverjetno za ta denar. Je pa jasno da se na ta račun zbirajo podatki. Sploh xiaomi je znan po cheap dobrih napravah ampak na ta racun kompenzirajo s podatki.

Ganon ::

Zakaj piše, da mora biti na vsaki strani polnilne postaje pol metra prostora. Kako je s tem v praksi? Je lahko postaja v ozkem prostoru ali ne? Ga to zmede?

floyd1 ::

Postajo imam pod stolom. Ravno dovolj prosora za sesalec in še kake 3 cm na vsaki strani med nogami. Brez problemov. Xiaomi mi robot.

Ganon ::

Hvala za informacijo. 8-)

GupeM ::

Pri pol metra na vsaki strani sesalec zagotovo ne bo imel težav. Deluje pa tudi pri manj, vendar proizvajalec ne garantira, da bo delalo.

Meni se S50 sicer takole pospravi, pa tudi piše levo in desno pol metra, pa 1 m spredaj.

https://vimeo.com/299299037

Ganon ::

Huh, bolj na tesno skoraj ne gre. :D Super video.

rok1846 ::

dejanslo je izjavil:

rok1846 je izjavil:

Ima kdo izkušnje z Roborock s5 max?


S5 max nas ima več tukaj. Ali te zanima kaj konkretno? Mi ga imamo že leto in pol+ in dela super. Tudi s prenašanjem med nadstropji ni težav, se dobro znajde.


Sem ga kupil 3 dni nazaj in moram rečt, da je zadeva super😀. Me pa zanima še par stvari glede na to, da imaš več izkušenj. Moram še povedat, da je mapiral že celotno hišo. Tako da ja gremo do mojih vprašanj...
1. A moram zdaj vedno prenašat dock od zgoraj dol in obratno, glede na to da je že vse mapiral?
2. Ko je baterija polna, robota pustiš na docku ali ga odstraniš (nevem kako to vpliva na baterijo)
3. Kaj narediš zvečer? (Robota ugasneš ali ne)
4. Sicer me zanima tudi na splošno, če robota ne uporabljaš več tisti dan, ga ugasneš ali ga pustiš prižganega

Ziher bi se še kako vprašanje našlo, ampak se trenutno ne spomnim.. Mogoče so malo čudna vprašanja, ampak me zanima res vse, ker to je le moj prvi robotski sesalnik.

amacar ::

1) ne vem
2) pustiš ga na docku
3) pustiš ga na docku
4) pustiš ga na docku

GupeM ::

1. mislim da ni treba, boš pa moral vedno robota nesti v nadstropje z dockom, če hočeš da se ti nafila.
2, 3 in 4. pustiš pri miru. Kaj je poanta robota, če imaš z njim več dela kot s sesanjem na roke? :D

dejanslo ::

1. Ne, dock je vedno na istem mestu. Ko ga nesem v drugo nadstropje, ročno restoram tisto mapo, baje pa naj niti tega ne bi rabil - nisem pa nikoli poizkusil. Ko tam konča, se vrne približno tja, kjer sem ga odložil. Nato ga odnesem na dock, da se charga in restoram spet prvo mapo.

Ostalo - enako kot GupeM.
There`s More Than One Way To Do It

Vm1999 ::

Ne rabiš ročno izbirat mape pri S5 Max - sam ugotovi, na katerem nadstropju je.
Pod "Manage maps" ki izbereš opcijo "multi level".

clancy ::

Po dobre pol leta, mi je na S5 max nehalo delovati mopanje. Obstaja kakšna rešitev, da bi črpalko spravil v pogon? Vprašanje, ali je črpalka le zamašena in bi se jo dalo le izpihati, ali je totalno odpovedala in pride v poštev le zamenjava?

mat xxl ::

Uveljavljaj garancijo, menda pravijo, je enostavno, pa tako ali tako vsi lastniki trdijo, da na kitajčkih ni okvar !

Kodrnusa ::

mat xxl je izjavil:

Uveljavljaj garancijo, menda pravijo, je enostavno, pa tako ali tako vsi lastniki trdijo, da na kitajčkih ni okvar !

Ti si res bolan!

Pisi na support kjer si kupil bojo uredili..

Kripto mesi ::

mat xxl je izjavil:

Uveljavljaj garancijo, menda pravijo, je enostavno, pa tako ali tako vsi lastniki trdijo, da na kitajčkih ni okvar !

Vsepovsod so okvare, npr. pri ljudeh si ti dober primer okvare...

mat xxl ::

Ko macki stopiš na rep pač zacvili, a ne vi dva ? ;)

OChack ::

sem za 466€ (s poštnino, geekbuying + koda)naročil robocock S7
me zanima kako bo zadeva delala, zanimiva mi je funkcija sonic moping, vendar sumim da bo tisti motor prvi crknil :)
Int€l inside, IDIOT Outside

GupeM ::

So ti že računalni DDV in carino? Če ne, se za vsak slulčaj pripravi na plačilo.

malossi2 ::

Zdravo,

lastim si Viomi V2 pro sesalec in bi potreboval nadomestne dele; kje jih kupujete? Rabim pa glavno in stransko krtačo, filter in pa dokupil bi še namenski rezervar za samo mokro čiščenje. Bojda s tem rezervarjem ni problemov kot npr s kombiniranim, kjer črpalka zariba?

Kiwix ::

Je kdo že menjal baterijo na Alfawise V8S, kje ste jo kupili?

Kiwix ::

Se komu ne dela MiHome app? Vse naprave so izginile iz appa, ne morem jih dodati...?

Gogo ::

@malossi2
aliexpress je tvoj prijatelj.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Ganon ::

Kje bi lahko kupil daljši napajalni kabel za S5 Max? Na kaj moram biti pozoren? So to univerzalni C7 kabli, kot na primer tale: https://www.oehlbach.com/en/audio-equip... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

damirj79 ::

@malossi2
Mishop.si ni veliko drazji kot aliexpress, sem kupoval in primerjal prejsni teden.

GupeM ::

Ganon je izjavil:

Kje bi lahko kupil daljši napajalni kabel za S5 Max? Na kaj moram biti pozoren? So to univerzalni C7 kabli, kot na primer tale: https://www.oehlbach.com/en/audio-equip... ?

Ja, to so univerzalni kabli. Bolj poznan kot kabel za kasetarje :)

mat xxl ::

To ima vsak Merkur, da ne boš preveč plačeval, tudi Roombe imajo enake.

Ganon ::

Merkurjev iskalnik ne najde ničesar, osebno še nisem bil tam. Bom preveril, hvala. Drugače naročim pri TechTrade.

Cupakabra123 ::

Kateri robotski sesalec predlagate do cca 300 eur. Sesalec bi uporabljal 80 letnik, zato ne rabi biti neka fancy zadeva. Vazno, da ima senzorje, ki zaznavajo stopnice (da se ne bi prevalil cez njih) in da po moznosti lahko preskakuje malce visje pragove pod vrati ali preproge. Sesal bi vecinoma tepih/tapison in pa parket.

Gogo ::

https://www.kajkupiti.si/najboljsi-robo...
Jaz imam 360 S7. Zadovoljen.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Cupakabra123 ::

Kaksno pa je mnenje o tem? https://www.mishop.si/xiaomi-mi-robot-v...

Pri toliko modelih, kot jih ima Xiaomi res ne vem kateri je nek 2021 starter model sesalca.

Cupakabra123 ::

Vm1999 ::

Kak S5 Max ali pa S6 Pure, če si že pri cenah do 350 eur

Ganon ::

Kupi S5 Max.

Anney ::

Ve kdo od katerega modela pašejo nadomestni deli za tega?
https://www.mishop.si/xiaomi-mi-robot-v...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

skrba ::

Nameravamo kupiti: Xiaomi Viomi S9 robotski sesalnik

https://www.mishop.si/viomi-s9-robotski...

Vsi pišejo samo dobre stvari. Morda kakšna slaba?

Garancija,rezerervni deli, servis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: skrba ()

Prospekt ::

Anney je izjavil:

Ve kdo od katerega modela pašejo nadomestni deli za tega?
https://www.mishop.si/xiaomi-mi-robot-v...

metlice in krtače so pri vseh enake že par let, po moje

za mop pa gledaš obliko po sliki

HitraSperma ::

Kje se najbolj splaca kupiti Roborock S5 (pa da je še garancija in da te ne poguzi carina)?
fgdsfjk

Bellzmet ::

Recimo, da bi imel sesalnik tipa Roborock S5 (dimenzije 35 cm x 9.6 cm višine). Iz omare bi "izrezal" spodaj predal, da bi imel polnilno postajo pod omaro - da bi se sesalnik zapeljal pod omaro za polnjenje.

Kakšne dimenzije bi morala biti ta odprtina v omari?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

GupeM ::

V navodilih piše levo in desno 50 cm. Dela pa na precej manj. Na vsako stran pusti centimeter ali dva. Večja težava je zgornji rob, ker ga zazna kot oviro in potem včasih noče ven. Če pa nočeš da ga zazna kot oviro, mora biti pa dokaj visok. Sicer pa izreži minimum, da gre še skozi, pa potem povečaj če bo premalo.

BladE_ ::

Meni Viomi SE Upraged bp "parkira" pod posteljo. Ima pa spodaj tudi nekaj ovir/nogic.

Kakšen nasvet katerega med vzeti(~400€)... S5 Max, Viomi V3? Viomi je precej povabljiv!
Akcija - Reakcija

Ganon ::

Bellzmet je izjavil:

Recimo, da bi imel sesalnik tipa Roborock S5 (dimenzije 35 cm x 9.6 cm višine). Iz omare bi "izrezal" spodaj predal, da bi imel polnilno postajo pod omaro - da bi se sesalnik zapeljal pod omaro za polnjenje.

Kakšne dimenzije bi morala biti ta odprtina v omari?


Sem zgoraj vprašal nekaj podobnega in je GupeM prilepil video, priporočam ogled. Moj S5 Max se brez težav parkira v precej ozek prostor. Proizvajalec se zavaruje in predpiše veliko večji prostor, da se ne bi kdo pritoževal, če bi se mu slučajno zataknilo.

Sparkxl ::

BladE_ je izjavil:

Meni Viomi SE Upraged bp "parkira" pod posteljo. Ima pa spodaj tudi nekaj ovir/nogic.

Kakšen nasvet katerega med vzeti(~400€)... S5 Max, Viomi V3? Viomi je precej povabljiv!


Iz izkušenj iz familije, imamo s50 in viomi v3. Glede samega sesanja ni neke razlike, v navigaciji pa s50 suvereno povozi viomija, ki deluje precej bolj butast

belo mleko ::

Pri Viomi V2 mi že celo večnost ne dela pomivanje. Danes sem odprl rezervoar in zadeva na izgleda preveč zdravo. Kaj narediti? Je še v garanciji, ampak kaj narediti da se zadeva ne ponovi?

https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg
««
77 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356420 (3854) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363964 (37890) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143622 (63304) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764295 (23943) mat xxl

Več podobnih tem