» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
71 / 90
»»

buttcrack ::

V10max? Kaj pa naj bi bil bug? Sm nabvil dva za kolega pa da bom vedu, če mi slučajno zateži :)

Motion ::

Bug naj bi bil med mokrim čiščenjem. Sesalec naj bi se random ustavil med čiščenjem. Sej je kar fajn dokumentiran. Lahko pa tudi na so izdali kako posodobitev in je stvar odpravljena. Nevem. Nimam jst sesalca.

buttcrack ::

Aja sm mislu k si reku da si ga vzel. Zgleda da isto kot jaz, za druge :) Tnx za info

Motion ::

Mama ga ma sam dvomim da ga je kdaj uporabla za mokro čiščenje.

zee1 ::

Pozdravljeni,

Tudi sam kupujem prvi robotski sesalnik in izbiram med Roborock s5 max in Roombo 960, ki bo ta teden v Sparu za 380€.

Katerega bolj priporočate za stanovanje, v katerem ni preprog in pragov. Torej večinoma samo parket in nekaj malega keramike.

Kodrnusa ::

Ni debate... roborock s5 max all the way...

zlabra ::

danes sprobal 360 S7 ki je sedaj 250 euričev, po 2 sesanjih super, neverjetno tih, pameten, tudi mopping odlično deluje, posodica pobriše cel štuk prah cca 90m2.

mat xxl ::

zee1 je izjavil:

Pozdravljeni,

Tudi sam kupujem prvi robotski sesalnik in izbiram med Roborock s5 max in Roombo 960, ki bo ta teden v Sparu za 380€.

Katerega bolj priporočate za stanovanje, v katerem ni preprog in pragov. Torej večinoma samo parket in nekaj malega keramike.



Nobenega dvoma, Roomba z 2 letno garancijo evo tole : https://www.harveynorman.si/robotski-se...

Kripto mesi ::

Brez preprog ni nobenega dvoma, Roborock s5 max.

Kodrnusa ::

Fak ta matxxl sam to garancijo ufurava. Pocej v čem je je ful roomba boljša od roborocka?
Baterija? Ne
Navigacija? Ne
Moč sesanja? Ne
Cena? Ne
Ne zavajaj ljudi s tem precenjenim sranjem kle gor. Mam roborocka s50 ze 2 leti. Skoz posesano in obrisano po tleh. Dela ko šus. Narocil jih za druzino in frende ene 10 komadov vsi noro navdušeni... Nekateri so imeli prej roombeso rekli nikoli več.. LOL
Sam povem

bajsibajsi ::

zlabra je izjavil:

danes sprobal 360 S7 ki je sedaj 250 euričev, po 2 sesanjih super, neverjetno tih, pameten, tudi mopping odlično deluje, posodica pobriše cel štuk prah cca 90m2.


Hvala za odziv. Tudi sam ga imam nagledanega; zlasti sedaj, ko ima nizjo ceno in posljejo s Polske.

Kiwix ::

@Kodrnusa, se strinjam. Starši kupili roombo (v akciji, ne vem zakaj), je hmalu letela iz hiše. Imam s50 ze 2 leti nisem imel nobenega problema. Enako pri kolegih, starših.

mat xxl ::

Kodrnusa je izjavil:

Fak ta matxxl sam to garancijo ufurava. Pocej v čem je je ful roomba boljša od roborocka?
Baterija? Ne
Navigacija? Ne
Moč sesanja? Ne
Cena? Ne
Ne zavajaj ljudi s tem precenjenim sranjem kle gor. Mam roborocka s50 ze 2 leti. Skoz posesano in obrisano po tleh. Dela ko šus. Narocil jih za druzino in frende ene 10 komadov vsi noro navdušeni... Nekateri so imeli prej roombeso rekli nikoli več.. LOL
Sam povem


Baterija ? DA do 6400 Mah
Navigacija? DA tudi se umika ljudem
Moč sesanja? DA S9 ima svetovno najmočnejši podtlak med pometalniki.
Cena? Je blizu pa žal res NE, ko po 1.7.2021 ne bo več tako preprosta utaja DDV ja in carine, pa bodo po mojem Roborocki dražji.
Servis tudi za one, ki niso kupljeni pri nas? DA pri tebi je žal NE razen za kupljene pri nas.
Prodaja rezervnih delov, tudi za one ne kupjene pri nas? DA pri tebi je žal NE razen za kupljene pri nas.
Garancija pri nas 2 leti DA pri tebi je žal NE, razen za one kupljene pri nas.

Pač konkurenca dobrodošla, ko boš, pa predstavil kakega 10 let starega v dnevni uporabi ( vsaj 250 ciklov / letno), se pa naprej pogovarjamo, sam ti lahko pokažem takega.

Seveda, pa ve vsak za sebe, samo neumno zavajati, Kodrnusa, če bi bili res tako, dobro, ne bi bili tako zelo slabo ocenjeni na testu potrošniških organizacij Europe, ki jo povzema naš ZPS, sploh pa ne še toliko slabše kot Roombe.

darkolord ::

Tisti test ZPS ni vreden počenega groša.

Pa v primerjavi z Roborockom si predlagal 971, tukaj pa govoriš o S9 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

mat xxl ::

Ko mački stopiš na rep, pač zamjavka ! ;) Sicer se vseeno delno strinjam s tabo, pred vsem glede zmagovalca testa, ki je za moje pojme, bolj igračka, kot pa pometalni robot.

Gregor P ::

mat xxl je izjavil:

ko boš, pa predstavil kakega 10 let starega v dnevni uporabi ( vsaj 250 ciklov / letno), se pa naprej pogovarjamo
... torej od kakšne drage rombe vsekakor pričakujem, da dela 10 let kot tudi sicer od dražjih naprav; od cenejših kitajskih različic pa je zame zmaga, če bo delovalo 5 let:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Vm1999 ::

Brezveze se prepirat z njim ker ne prideš nikamor.
Imam dva Roborocka S5 (1 leto garancije), ki sta skupaj stala 50 EUR več, kot takrat ena Roomba 980. Delujeta 2,5 in 1,5 leta. Zdaj si pa naredite izračun stroška/garancijsko dobo.
Tudi Roomba ima (le) 2 leti garancije, ne 10. Napiši servisne postavke uradnega servisa Roombe v Sloveniji, da vidimo, kako ugoden je.

Drugače pa mat xxl, poslovna ideja zate - odpri servis za kitajske sesalce. Ker se bodo, kot praviš, vsi kmalu pokvarili, ti pa se spoznaš na sesalce, je to odlična priložnost. Roborock je tako enostaven za razstavit, da boš samo menjal glavne komponentne sklope in računal mastne denarce.

buttcrack ::

model pametuje o 10 let stari roombi, da dela ko šus, zanima ga pa kater kitajc dela 10 let, pa je šele dve leti nazaj bil izdan.

dragi matxxl alias Vedi, katera roomba dela 10 let brez problema, ki je bila lani izdana in katera od teh ima že 10 let podpore??? Dej en seri no, res...

Vm1999 ::

Najbolj me jezi to, da zgoraj nekdo sprašuje glede izbire med Roborock S5 Max in Roomba 960, on mu ponudi Roombo 971, potem pa piše o specifikacijah Roombe S9.

Plus tista 10 let stara Roomba, ki ima 20k delovnih urnik (ali koliko že), je nekdo že nekaj strani nazaj izračunal, da deluje glede na njegovo izjavo po 5-6 ur na dan, ves ta čas. Verjetno sesa Roomba prodajni salon in še vse sosednje trgovine v trgovskem centru, ali kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Kodrnusa ::

Vm1999 je izjavil:

Najbolj me jezi to, da zgoraj nekdo sprašuje glede izbire med Roborock S5 Max in Roomba 960, on mu ponudi Roombo 971, potem pa piše o specifikacijah Roombe S9.

Plus tista 10 let stara Roomba, ki ima 20k delovnih urnik (ali koliko že), je nekdo že nekaj strani nazaj izračunal, da deluje glede na njegovo izjavo po 5-6 ur na dan, ves ta čas. Verjetno sesa Roomba prodajni salon in še vse sosednje trgovine v trgovskem centru, ali kaj?


Vse to z 1500 mA baterijo 😉

_marc_ ::

Kaj pa pa razlika Roborock S5 Max in Viomi V3. Katerega bi vzeli?

Okapi ::

Zakaj bi sploh hotel imeti 10 starega robota;)
Jaz imam 2 ali 3 leta starega, 360 S6, pa že gledam za S7. Zaradi napredka tehnologije, ne ker bi s starim bilo kaj narobe.

zlabra ::

bajsibajsi je izjavil:

zlabra je izjavil:

danes sprobal 360 S7 ki je sedaj 250 euričev, po 2 sesanjih super, neverjetno tih, pameten, tudi mopping odlično deluje, posodica pobriše cel štuk prah cca 90m2.


Hvala za odziv. Tudi sam ga imam nagledanega; zlasti sedaj, ko ima nizjo ceno in posljejo s Polske.


Ja res je, pride v 3-4 dneh na naslov. S6 okoli 200 euro , S7 250 euro, imam tudi roomba 691, staro cca 4-5let, sej še vedno deluje, nekih velikih težav ni bilo, samo primeraj roombo za 400 euro in tele kitajčke k dobiš 2 za 400 euro in ima malo pameti, se ne zabija v steno vsakodnevno, kamerco, imaš 4 nastavitve glasnosti, tehnologija gre naprej.

NoFear85 ::

360 S7 combo Robot Vacuum je to kaj vredno? da ne berem cele teme. dobim ga za 210€. Ali raje roborock?

GupeM ::

360 in Roborock sta tam-tam, glede na mnenja uporabnikov, tako da se za 210 to sigurno splača.

darkolord ::

Ja, za to ceno je zadeva fucking amazing.

mahoni ::

Jaz se na koncu nisem odlocil za robotskega. Ne vem, me ne preprica nikakor. Pa nedaje mi se 600-700€ za sesalc.

darkolord ::

Al literally eno sporočilo nazaj se omenja vrhunski za 210 eur (sicer je še edno pod 250).

Motion ::

mahoni je izjavil:

Jaz se na koncu nisem odlocil za robotskega. Ne vem, me ne preprica nikakor. Pa nedaje mi se 600-700EUR za sesalc.

Men se tudi ni zdel vreden dokler ga nisem kupil. Sem lepo z navadnim sesal stanovanje. Sedaj ga mam 2 leti (360 s6 za 240e) in nebi mogel bit bolj zadovoljen. Klasični služi le še za stopnice, pa avto, pa kako palčuno kje za posesat. Se za umivanje potleh je v večini nadomestil krpo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Amadeuss ::

Kje dobiš ta sesalec za tako ceno?8-O Link?

Opkow ::

Evo direkt iz Poljske, dostava par dni ...
250 EUR

220 EUR

NoFear85 ::

Amadeuss ::

Odličen deal:O

Samo ne poznam pa strani eGlobalcentral, je zanesljiva in varna za naročanje?8-O

petron ::

_marc_ je izjavil:

Kaj pa pa razlika Roborock S5 Max in Viomi V3. Katerega bi vzeli?


Jaz osebno s5 max.

Naročil dva za žlahto delata kot šus.

Sam imam s5 (še 5kom sem naročil drugim). Prej sem imel mi robot, ki je zdaj pri tašči in ima za sabo 600ur in 34.000m2.
Vsi bp.
Sodelavki s naročil viomi v2 in so ble manjše težave.
Tako da roborocku zaupam malo bolj.
Oba sta vrhunska na papirju ma bi šel stavit da z roborockom boš imel boljšo izkušnjo.

bajsibajsi ::

NoFear85 je izjavil:

https://www.eglobalcentraleu.com/360-s7...


Amadeuss je izjavil:

Odličen deal:O

Samo ne poznam pa strani eGlobalcentral, je zanesljiva in varna za naročanje?8-O


Na prvi pogled deluje legit, ampak...
https://www.reviews.io/company-reviews/...
https://www.trustpilot.com/review/eglob...

Vm1999 ::

petron je izjavil:


Naročil dva za žlahto delata kot šus.

Sam imam s5 (še 5kom sem naročil drugim). Prej sem imel mi robot, ki je zdaj pri tašči in ima za sabo 600ur in 34.000m2.
Vsi bp.
Sodelavki s naročil viomi v2 in so ble manjše težave.
Tako da roborocku zaupam malo bolj.
Oba sta vrhunska na papirju ma bi šel stavit da z roborockom boš imel boljšo izkušnjo.


Hehe, ista zgodba kot pri kolegu... sem mu svetoval S5, potem je pa kar za celo familijo začel naročat sesalce :)

Jaz bi tudi izbral Roborock napram Viomi.

bajsibajsi ::

360 S7 https://www.gearbest.com/vacuum-cleaner... posljejo s Polske, koncna cena 246,81€ (popust 4.20€ za nakup nad 50.40€ in 3$ za placilo s PP).

Amadeuss ::

Ojej, ocene niso ravno blesteče. Sem imel sedaj čas pa sem še malo pobrskal po tujih forumih...ljudje se kar krepko pritožujejo čez njih..8-O

Okapi ::

Kaj pa jim ni všeč?

amacar ::

Js sem kupil ipada preko eglobalcentral, prislo v cca 3 tednih brez carine, nobenih problemov. Pac placas s paypalom, v najslabsem primeru dobis denar nazaj.

Amadeuss ::

Načeloma jim ni všeč, da ne dobijo artikla ali pa da je zelo dolg dobavni rok8-O In pa to, da je njihova služba za stik s strankami neodzivna.

Če plačaš preko PayPal-a načeloma ni težav z vračilom denarja? Ali je glede reklamacij bolje s kreditno kartico?

GupeM ::

Vedno! je bolje s PP kot s kreditno.

zlabra ::

bajsibajsi je izjavil:

360 S7 https://www.gearbest.com/vacuum-cleaner... posljejo s Polske, koncna cena 246,81€ (popust 4.20€ za nakup nad 50.40€ in 3$ za placilo s PP).



jaz sem dobil že 2 tako, s6 in s7, vse prišlo prej kot v 5 dneh ;)

darkolord ::

Gearbest je zanesljiva trgovina.

stara mama ::

mat xxl je izjavil:

zato pa imajo sedaj dober sesalec, ki po čiščenju sam pošlje na delo še dober moker brisalec, Bravo, čeprav, to , da šprica pa z eno krpo hodi na okoli ... no ja ...... nekaj je .. Pravi pomivalci so bili samo Scoobe 300 serija in ja še odtenek med poznavalci slabša kasnejša 400 serija, ti so res očistili fuge in vse, po sistemu, špricam vodo, krtačim z vrtečo ščetinasto krtačo in na koncu sesam odpadno vodo, čisto na koncu, ko je šla že več krat čez pa še samo sesam in sušim tla.

Sicer ne vem kako hudo svinjarijo imaš doma da noben čistilec ni dovolj dober, ampak meni vlečenje krpe za seboj popolnoma zadostuje. Vsak dan/vsak drugi dan je vzdrževalno čiščenje in če to redno opravljaš, tud ne bo nobene vidne umazanije.
Če pa čistiš samo enkrat na teden/dva tedna, potem pa niti nima smisla imet robota (dve ločeni napravi stanejo več kot ena, pa še več prostora ti vzamejo).

GupeM ::

stara mama je izjavil:

dve ločeni napravi stanejo več kot ena, pa še več prostora ti vzamejo

+ več kot dvakrat dlje traja, ker gre najprej ena, potem še druga, namesto da bi naredil vse hkrati.

Amadeuss ::

Ima pa oceno na Trustpilot-u podobno kot eGlobalcentral:|

https://www.trustpilot.com/review/gearb...

https://www.trustpilot.com/review/eglob...

bedarija ::

darkolord je izjavil:

Gearbest je zanesljiva trgovina.


to ti malo čez rit? sem naročil tv box na gearbest čakam en mesec in vprašam kaj se gredo in mi rečejo da ga ni več na zalogi da lahko doplačam za kaj drugega, da bi oni to meni sami od sebe spročili pač ne. jim rečem naj mi vrnejo denar me vprašajo če mi lahk nakažejo denar na gearbest valet (al karkol) in mi dajo zraven pou milijona pik (ne spomnim se cifre, nabijam) kar je bilo preračunano vredno glih 5 centov. jim rečem nene daj mi nazaj na kartico. šele po dveh tednih nakazali, pogledam v štacuno, izdelek ki sem ga naročil še vedno prodajajo vendar sedaj po 20% zvišani ceni. torej niso mi hoteli prodat po tisti ceni ki so jo imeli označeno in so raje rekli ni izdelka. shit od trgovine

GupeM ::

Jap, z gearbestom tudi jaz nisem več zadovoljen...

DuaL ::

Roomba i7158 ima kdo kakšne izkušnje vreden toliko denarja? Hvala
««
71 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356544 (3978) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620308 (10793) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364729 (38655) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144138 (63820) perci

Več podobnih tem