» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
60 / 90
»»

floyd1 ::

Meni je v soboto na xiaomiju mi robot (1. Generacija) nehal delat LDS. Robotek se je 3x probal zagnat, pol pa javil error in predlagal ročni zagon senzorja. Probal sem kakih 10x, vedno isto. Ročni zagon LDS seveda ni pomagal. Potem sem ga vzel narazen in dal pogonski motorček LDS senzorja nekaj minut na razgibavanje (5V iz usb - po youtube navodilu). Sestavil sem nazaj in od takrat dela b.p. Očitno je bil problem le v motorčku. Upam.

Napaka se je pojavila po kratkem izpadu elektrike (sesalec je bil na polnilcu), verjetno pa to nima nobene veze. Bom pa ta teden dal prenapetostno še na to vtičnico. Ziher je ziher.

Sem kar malo razočaran, sesalec je star ca 2 leti. Je pa vsaj servisiranje bilo enostavno - nekaj vijakov, senzor je priklopljen na motherboard kot računalniška kartica, vse skupaj razmontiraš in nazaj sestaviš v nekaj minutah. Čisto drugače, kot bi pričakoval od "kitajca". Glede tega - kapo dol.

Berg ::

Tomson je izjavil:

@Berg:
hvala za pohvale, z veseljem! ;)

glede omenjenih bi rekel takole, če je res kriza s financami Alfawise V8/V8S Pro, so res poceni in precej učinkoviti, a imajo tile poceni modeli kar občutno nižji QualityControl kot modeli v rangu 200-300€ in vidim da se pogosteje pojavljajo kakšne težave, model V10 Max je že občutno boljši kar se omenjenega tiče, tako da če so finance vsekakor osebno moj izbor najboljšega res poceni modela. Sicer pa stopničko višje, res overall zelo dobra in zanesljiva modela 360 S5 (suho čiščenje) za 259€ iz EU in 360 S6 za 269€ iz EU (suho in mokro čiščenje), za dobrih 300€ pa potem Xiaomi Viomi Pro ali overall še nekoliko bolj izpopolnjen Roborock S5 Max za 420€ iz EU, ampak to je potem že višji cenovni razred ...


Pa niti ne gre za to, da bi bila kriza, enostavno mi je škoda denarja za boljše modele s funkcijami, ki jih definitivno ne rabim - tu mislim predvsem na mokro čiščenje in povezljivost z aplikacijo. Tega dvojega, predvsem slednjega, definitivno ne pipam. Resno rabim zgolj pometača, ki zna iti na postajo, ima daljinc tudi za ročno vodenje (če je treba) in ni preveč neumen pri manevriranju (tisti pred leti se spomnim da so se še kar zaletavali v vse).
In potem se ti zastavi vprašanje razlike med Alfawise V8S in V8S Pro. Pri slednjem gre za novejši model, kjer so sicer par stvari dodali - vodno čiščenje, povezava z aplikacijo... Razlika v ceni je pa res minimalna. Zdej je višja zgolj zaradi dodanih funkcij, vse osnovne (tiste, ki so iste kot pri V8S) so nespremenjene, ali je celo kakšno nazadovanje v osnovnih funkcijah - pri V8S Pro menda celo ni tega SLAM argoritma, kar je celo slabše kot pri V8S. Torej, dobim za svoje potrebe pri Pro verziji vseeno več, ali le preplačam za stvari, ki jih ne rabim?
Hvala :)

Tomson ::

@Berg:
ne gre izključno za nabor funkcij pri robotskih sesalnikih. Iz prakse lahko rečem da SLAM na Alfawise V8S modelu ni nikakor na nivoju dražjih modelov od 250€ dalje, kar pomeni da je učinkovitost premikanja po prostoru (posledično čas čiščenja in učinkovitost) slabša. In kot omenjeno še nižji QualityControl, kar pomeni da prihaja bolj pogosto do kakšnih okvar. Amapk, jasno, je cena tudi bistveno nižja. Zato pravim kako omejen je budget, ker sicer z modelom 360 S5 za 250€ bo uporabniška izkušnja bistveno boljša, tudi učinkovitost čiščenja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tigrr ::

thomson, na electronic4you imajo viomi v2 za 295 vevrc, in me zanima, ali je kombinirano čiščenje res edina razlika med pro in navadnim modelom.. ker mokrega čiščenja niti ne rabim (bolj zaradi dlake in prahu na parketu) se mi zdi malo škoda teh 50 eur ? zanima me tudi, ali se da ta sesalnik zvezat na ifttt ? hvala&lp

Tomson ::

kolikor sem sam primerjal ni nekih razlik, Viomi sicer pravi, da bo v prihodnosti firmware nadgradnja za Pro model z dodatnimi funkcionalnostmi, a bomo videli če, kdaj in kaj. Ima pa Pro model iz EU skladišča za 330€ npr. priložene vse tri posodice. Koliko ti vse omenjeno pomeni za 35€ razlike pa moraš presoditi sam.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

grex ::

kaj je potem najboljši nakup, če cena ni pomembna? Je to še vedno Roborock s6? Dobil sem namreč tak občutek in bi samo potrdil.

mat xxl ::

Roomba S9+ brez konkurence !

https://www.irobot.si/robotski-sesalnik...

JanezH ::

Gone je izjavil:

Za moping lahko potrdim, da se večkrat sam ustavi in reče i must rest. Za posodo za psa jo premakne, jaz imam tam no go zone pa je. Drugače nimam pripomb ker moping redko uporabljam.


So moping pri Alfawise V10 Max popravili?

bedarija ::

mat xxl je izjavil:

Roomba S9+ brez konkurence !

https://www.irobot.si/robotski-sesalnik...


as ziher?
3x dražja in nič kaj boljša

mat xxl ::

Ziher tu primirja z Bravo , ki je pomivalec, ne pa z S9+, res pa, da se strinjam, da med ostalimi je S6 Ok, za denar, kolikor za njega odšteješ.

Tomson ::

grex je izjavil:

kaj je potem najboljši nakup, če cena ni pomembna? Je to še vedno Roborock s6? Dobil sem namreč tak občutek in bi samo potrdil.


Sam bi ta hip vzel Roborock S5 Max, je malo cenejši od S6 modela, dobrih 400€ ter je bistveno učinkovitejši pri mokrem čiščenju, ima 3-stopenjski elektronski nadzor nad vodo, 2x večjo posodico za vodo, "No Mop Areas" ter "Mop Specific Room" funckijo, tudi nova Intelligent Charging funckija je super, če mu zmanjka baterije se bo dopolnil le do potrebnega procenta in zaključil v čim krajšem času. Sicer pa enaka učinkovitost pri navadnem sesanju, tudi aplikacija enako funkcionalna pri obeh modelih. Da ne bo pomote, tudi S6 je top, samo S5 Max nudi malo več za malo manj ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

grex ::

Roomba S9+ sem tudi gledal. Že zato, ker je res lep sesalec.
Odvrnilo me je pa, da nima lidarja in ima VSLAM za katerega so me prepričali, da je slabši, kar se tiče navigacije - primerjal so pa prav roborocka s6 in roombo s9+.
Drugo, kar so rekli je, da roomba s9 nerada gre čez stopničke, če je le-ta prevelika kar za roborocka kao ne velja.
Tretje ti aplikacija pri roombi ne prikazuje v real-time-u, kje sesalec je.
In cetrto, da baje se vedno uporablja zunanje naprave za keep-out zones.

A preprosto lazejo s temi trditvami?

d0rK ::

Pismu, jaz lahko kar pootrdim da teli sesalci niso od muh. Imam cca en mesec S5max in v temu času še nisem zagnal starega sesalca... Resda včasih pusti kakšno stvar na tepihu ampak ob malem otroku in zlatem prinašalcu je iskanje perfekcije pri sesanje brezveze ker bo tudi brezhibno posesan tepih po 10 minutah imel gor spet kakšno stvar. Je pa res da bolj malo uporabljam mop funcijo. Hitreje in boljše sam počistim če dam močno mokro krpo na palico in grem čez vse. 5 minut dela. Seveda pa pomaga da so prej tla fino posesana z robotom. Tako da, če kdo koleba naj kar sproba robota. 400eur stane, prihranim verjetno kakšno uro na teden, za sesanje spodnjega nadstropja. Torej recimo da ovrednostimo uro časa na 10eur, 40 tednov pa bo noter. Pa verjetno sem pri oceni časa še konzervativen ker mi je pomoje frej ura po šihtu več vredna.

bedarija ::

mat xxl je izjavil:

Ziher tu primirja z Bravo , ki je pomivalec, ne pa z S9+, res pa, da se strinjam, da med ostalimi je S6 Ok, za denar, kolikor za njega odšteješ.

drugič vsaj video poglej preden komentiraš.

grex je izjavil:


A preprosto lazejo s temi trditvami?

točno vse to in še več je v video pimerjavi. men se zdi da se je z roombo isto zgodilo kot z GoPro. bili so prvi in uspešni, potem so pa pozabili inovirat.

Go-ahead ::

floyd1 je izjavil:

Meni je v soboto na xiaomiju mi robot (1. Generacija) nehal delat LDS. Robotek se je 3x probal zagnat, pol pa javil error in predlagal ročni zagon senzorja. Probal sem kakih 10x, vedno isto. Ročni zagon LDS seveda ni pomagal. Potem sem ga vzel narazen in dal pogonski motorček LDS senzorja nekaj minut na razgibavanje (5V iz usb - po youtube navodilu). Sestavil sem nazaj in od takrat dela b.p. Očitno je bil problem le v motorčku. Upam.

Napaka se je pojavila po kratkem izpadu elektrike (sesalec je bil na polnilcu), verjetno pa to nima nobene veze. Bom pa ta teden dal prenapetostno še na to vtičnico. Ziher je ziher.

Sem kar malo razočaran, sesalec je star ca 2 leti. Je pa vsaj servisiranje bilo enostavno - nekaj vijakov, senzor je priklopljen na motherboard kot računalniška kartica, vse skupaj razmontiraš in nazaj sestaviš v nekaj minutah. Čisto drugače, kot bi pričakoval od "kitajca". Glede tega - kapo dol.



Pozdravljen,

tudi meni se je po cca 2 letih zgodilo isto. Si imel po tvojem popravilu " razgibavanju motorčka " še kakšne težave ?

floyd1 ::

Ne. Težava se zaenkrat še ni ponovila (10 dni).
Če bo pa slučajno spet zafrkaval, bom naročil nov motorček in zamenjal. Ni tak strošek, ker sesalec je (z izjemo te težave) zelo dober.

grex ::

Tomson je izjavil:

grex je izjavil:

kaj je potem najboljši nakup, če cena ni pomembna? Je to še vedno Roborock s6? Dobil sem namreč tak občutek in bi samo potrdil.


Sam bi ta hip vzel Roborock S5 Max, je malo cenejši od S6 modela, dobrih 400EUR ter je bistveno učinkovitejši pri mokrem čiščenju, ima 3-stopenjski elektronski nadzor nad vodo, 2x večjo posodico za vodo, "No Mop Areas" ter "Mop Specific Room" funckijo, tudi nova Intelligent Charging funckija je super, če mu zmanjka baterije se bo dopolnil le do potrebnega procenta in zaključil v čim krajšem času. Sicer pa enaka učinkovitost pri navadnem sesanju, tudi aplikacija enako funkcionalna pri obeh modelih. Da ne bo pomote, tudi S6 je top, samo S5 Max nudi malo več za malo manj ...


Hvala za ta odgovor :) si me preprical. S5 Max je ze moj ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grex ()

theanswer3 ::

Pozdravljeni,

Zanimam se za nakup robotskega sesalnika in imam oglądanego Xiaomi Roborock S6 za 509 eurov
https://www.electronic4you.si/roborock-...

Vidim pa, da image tudi starejso verzijo S5 za 379 eurov
https://www.electronic4you.si/xiaomi-ro...

Je katana bistvena razlika med tema dvema sesalcema, ki bi bila pomembna za nekoga, ki prej ni imel v lasti robotskega sesalca?

Mogoce kao drugo priporocilo za prvi tak sesalec? Drug cenejsi izdelek?

Hvala v naprej

raners ::

Poglej še za S5 MAX (v SLO za 479 eur): https://www.mishop.si/xiaomi-mi-roboroc...

Zelo podoben S6 (celo novejši in v nekaterih specifikacijah malenkost boljši)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: raners ()

bedarija ::

theanswer3 je izjavil:

Pozdravljeni,

Zanimam se za nakup robotskega sesalnika in imam oglądanego Xiaomi Roborock S6 za 509 eurov
Vidim pa, da image tudi starejso verzijo S5 za 379 eurov


Tako kot komentar nad mano. obstaja tudi Roborock S5 MAX, ki je zasnovan za nekoliko bolj zahtevno pomivanje tal, tako da če boš sesalec tudi za to uporabljal se splača tega pogledat. Prav tako imata S5 max in starejši S5 boljšo sesalno moč od S6, ker so tam to programsko zmanjšali zato da so dobili boljšo življensko dobo, posledično zaradi tega oba sesalca tudi bolje čistita preproge. S5 in S5 max imata 150 min medtem ko S6 180 minut (to so seveda oglaševane minutaže, realne so nižje). Osebno sem mnenja da je 2 uri več kot dovolj in imam raje boljši sesalec kot pa da mi pol ure dlje zdrži. Prav tako imajo vsi moderni sesalci recharge and resume, kar pomeni da če mu vmes baterije zmanjka se gre nafilat in se vrne tam kjer je ostal in nadaljuje s sesanjem. Prav tako ima S5 max za tretino večji koš za smeti kot S5 in S6 kljub temu da ima vgrajen še velik tank za vodo, ki ga druga dva nimata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bedarija ()

theanswer3 ::

Hvala obema. Bom potem vzel kar S5 MAX

vezo ::

Končno je prišel STYJ02YM :) Je imel mogoče kdo težavo s povezavo? Nikakor ga ne morem povezat z mobilno aplikacijo Mi Home :/

vezo ::

vezo je izjavil:

Končno je prišel STYJ02YM :) Je imel mogoče kdo težavo s povezavo? Nikakor ga ne morem povezat z mobilno aplikacijo Mi Home :/


Potreben je bil le kinez location :)

sbor ::

Namesti predelano verzijo Xiaomi Home aplikacije, da ne boš gledal kitajske črke in poslušal kitajke iz naprave :)

bedarija ::

vezo je izjavil:

Končno je prišel STYJ02YM :)

smem zvedet zakaj si se odločil za ta model sesalca, ker v ta cenovni razred pride že roborock s4

theanswer3 ::

Mi zna kdo pomagati kako Roborock S5 Max povezati na Google Home, da bi delal google assistant? Zahteva, da se prijavim v Mi Account, kar sem tudi naredil vendar potem nic ne naredi. Napise samo "Couldn't load provider information" in se konca.

mat xxl ::

S6 pa tudi Roombo 980 se dobi v Sloveniji za 499 eur, nekateri kupijo za svoje podjetje in je potem neto cena 409 eur, pa slovenska garancija, tako, da premislite ali se splača z kitajci hecati !

S6, ker vem, da boste vprašali iščite na Mimovrste.

bedarija ::

ja ampak s6 je res za en kurac. s5 max v mishop je 480€ velik boljša izbira

Vm1999 ::

theanswer3 je izjavil:

Mi zna kdo pomagati kako Roborock S5 Max povezati na Google Home, da bi delal google assistant? Zahteva, da se prijavim v Mi Account, kar sem tudi naredil vendar potem nic ne naredi. Napise samo "Couldn't load provider information" in se konca.


Na Roborocku S5 (S50) mi je uspelo. Sicer imam tudi Xiaomi-jev telefon. Najprej registracija oz. namestitev Mi Home (Xiaomi Home) aplikacije. Za povezavo z Google Home pa sem moral ustvariti še Mi Account na telefonu - se pravi dodati account v nastavitvah telefona - dovolit moraš sinhronizacijo le-tega. Potem, ko povežeš z Google Home pa lahko izklopiš sync z Mi Account-om in še vedno deluje.

Problem sem imel, ko me je izpisalo iz Mi Home app-a in se nikakor nisem mogel vpisat nazaj. Ni šlo niti z mail-om, niti z ID številko. Na koncu sem se moral registrirat s telefonom.

Tomson ::

bedarija je izjavil:

ja ampak s6 je res za en kurac. s5 max v mishop je 480€ velik boljša izbira


za 469€! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vezo ::

bedarija je izjavil:

vezo je izjavil:

Končno je prišel STYJ02YM :)

smem zvedet zakaj si se odločil za ta model sesalca, ker v ta cenovni razred pride že roborock s4

Načeloma ima vse funkcije, ki so mi potrebne + bila je akcija in sem ga dobil za dobro ceno. Glede kvalitete pa lahko sporočim čez kakšno leto :)

Edina njegova napaka do zdaj je bila ta, da se je enkrat sredi čiščenja ustavil, zajamral po kitajsko in se ugasnil. V tistem trenutku še ga nisem uspel povezat preko mobilne aplikacije in sem predvideval, da se je izpranil. Kasneje sem ugotovil, da je napaka v programski opremi - napaka naj bi bila pri starejši verziji, jaz pa sem ga takoj posodobil na najnovejšo, ki pa napake očitno ni odpravila.

sbor je izjavil:

Namesti predelano verzijo Xiaomi Home aplikacije, da ne boš gledal kitajske črke in poslušal kitajke iz naprave :)

A mi lahko poveš ime aplikacije? Sem malo gledal že pred tvojim priporočilom in sem našel nekaj aplikacij, ki so bile na google marketu zelo slabo ocenjene in sem obupal z alternativo ;((

sbor, ali si ti tudi lastnik enakega modela?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vezo ()

lanicor ::

Oj,

še moja izkušnja...
ves čas mel na listi s5, na koncu vzel Xiaomi VIOMI V2 Pro... (je bil samo 340EUR :) )
imamo več nadstropij po 60m2, tako da naredi bp celo nadstropje brez vmesnega polnjenja
(glede ene same mape pa še vedno upam, da bo xiaomi dodal support za 2 ali 3 :) )

Vsekakor smo pa zelo zadovoljni s sesalcem, priporocam nakup vsem :)
(kot ze veckrat povedano s5, s5max, viomu v2 pro best buy)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lanicor ()

MIHAc27 ::

Živjo, še jaz bi vprašal za nasvet. Doma bi tudi imeli enga robotka, da malo pometa namesto nas. Ampak budžet je pač zelo omejen. Torej Alfawise V8S se priporoča v tej temi. Hofer ima enga Easy Home za prav tako 120€ ampak ni nobenga revijuja.
Kaj pa kaj rabljenega, dobi se že Rumbo za 100€ in menjano baterijo? Po moje se to ne splača tolk ali pač?

Tomson ::

@Mihac27:
glede rabljenega se moraš sam odločit, sicer pa če iščeš čim boljši model za čim manj denarja je to Alfawise V10 Max, ki je po lastnostih na nivoju občutno dražjih modelov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

JanezH ::

Kako dolgo je lahko SSID geslo za Alfawise v10 max?
Berem, da imajo ljudje težave pri dodajanju sesalca v aplikacijo zaradi predolgega ssid...

Tomson ::

@Smukec:
drži, so res lahko težave iz tega naslova. Glede na odziv Alfawise podpore sicer ni bilo podanega točnega števila znakov, le da se pazi da geslo in tudi ime WiFija ne vsebuje presledka, kakšnih posebnih znakov in da ni predolgo ...

Please check if there is blank in Wifi account or too long password, try to simplify the Wifi account and password.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

JanezH ::

Sem našel tole, edino ni pa podrobnosti kakšna je lahko dolžina in kaj so za njih posebni znaki...
Tomson a imaš mogoče kakšne informacije koliko se kaj kvarijo oziroma če imajo kakšne probleme?
Kakorkoli, ta teden bi ga verjetno moral dobiti...

buttcrack ::

A je bil za v10max ženkakšen update, se mu pri vodnem čiščenju še vedno zatika?

Tomson ::

Glede na dosedanje izkušnje so dosti dosti boljši kot cenejši Alfawise modeli, kar se pokvarljivosti/težav tiče. Tehnološko, po specifikacijah so sicer tile V10 Max modeli res top za ceno, sama uporabniška izkušnja pa niso povsem na nivoju Roborock/Xiaomi modelov, a je tudi v ceni precejšnja razlika ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

JanezH ::

Tomson kaj točno pa imaš v mislih, ko omeniš uporabniško izkušnjo?
Meni zadostuje, da nastavim urnik tistih 2x do 3x na teden in potem pozabim na sesalnik, naj sam deluje.

pedalo ::

Sam sem razocaran nad Alfawisom, sicer si lastim v8s pro model. Robot ima po treh mesecih tezavo pri premikanju. Ugotovil sem, da je v okvari desno kolo, kar se baje pri omenjenem modelu na veliko kvari. Podpora pri Alfawisu je katastrofa. Gearbest je njihov uradni prodajalec in z njimi sem se zmenil za refund, ker bi sicer trajalo par mesecev, da mi posljejo kolo. Alfawise rezervnih koles za omenjeni model ne dobis nikjer.
Je pa dejstvo, da omenjeni model za Alfawise dela neko kitajsko podjetje in isti (rebrandan) model imajo vsaj se trije sesalci drugih znamk. Po tej ugotovitvi sem uspel najti ustrezen nadomestek na aliexpressu.
Sem pa razstavil zadevo in se vidi, da vec kot 140 eurov, kolikor sem da zanj, ni vreden.
V10 model je sigurno boljsi kar se tice uporabniske izkusnje in funkcij, nisem pa ravno preprican, da je iz boljsih materialov. Po slikah sodec bi rekel, da ima kolesa podobna kot v8s pro.
Sam bom verjetno v bodoce kupil Roborocka S5 max ali Viomi V2.

buttcrack ::

Meni so v začetku tedna poslali nova kolesa. Imaš mogoče link do AX za kolesa, če se še kdaj rabi?

JanezH ::

Zakaj pa se kvarijo kolesa, a se čez kake ovire vozi?

buttcrack ::

Pri nas je bla verjetno kriva barvica, vsaj od takrat je začel štrajkat. Ni pa še potrjeno da so res kolesa kriva. Po videu so GB stručkoti ocenili da gre za to :)

JanezH ::

Hehe, se pravi čimmanj barvic, kock in ostale navlake po tleh :)

stara mama ::

To je tud prednost robotov. Že nekak si prisiljen po tleh sproti pospravljat.

pedalo ::

buttcrack je izjavil:

Meni so v zaÄetku tedna poslali nova kolesa. ImaĹĄ mogoÄe link do AX za kolesa, Äe se ĹĄe kdaj rabi?

Pobrskaj na AX Liectroux c30b wheel in ti bo vrglo nekaj ponudnikov. Podobna kolesa imajo tudi nekateri Ilife modeli, samo da imajo ti 5 pinski prikljucek, Alfawise in Liectroux pa 6 pinski. V tem primeru se lahko sname motor s kablom in se zamenja samo plasticni del.

Sem pa malo googlal po forumih in naletel na nemalo tezav s temi kolesi. Sam osebno nisem imel nobenega primera, da bi se kak predmet zataknil za kolo.

buttcrack ::

V naši širši družini imamo 4 v8s proje in vsi delajo že kar precej časa brez problema, no razen tale jo je z barvico zagodil.
Najprej sem ga vzel zase kot test, če se sploh obnese in bi ga potem poturil tašči, ampak smo bili tako zadovoljni, da smo si potem vsi enake naročili.
Hvala za AX ;)

Sparkxl ::

stara mama je izjavil:

To je tud prednost robotov. Že nekak si prisiljen po tleh sproti pospravljat.



Aja ker z navadnim sesalcem pa greš preko vsega tega?

GupeM ::

Ne, samo z navadnim greš enkrat na teden recimo. Robotskega pa lahko za vsak dan nastaviš in si prisiljen vsak dan pospraviti :D

Pa z navadnim lahko določene stvari samo malo od tal dvigneš, pa jih potem nazaj daš. Pri robotskem je to težje.
««
60 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356420 (3854) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363969 (37895) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143628 (63310) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764297 (23945) mat xxl

Več podobnih tem