» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
1
...
57 58
59
»

butch3r ::

skrbet te pomoje nima kej, se pa zna narest da se boš načakl, saj so precej omejili pošto iz kitajske.

d0rK ::

Kar nezadovoljen z mokrim čiščenjem na s5 max... Pusti tla kar lisasta. A je kakšna rešitev za to? Pa škoda da ne more shraniti karte za več nadstropij.

recmajkemi ::

Ne vem koliko so bila tla prej čista. V navodilih/priporočilih za svojega sem prebral, da naj bi pred prvim mokrim čiščenjem temeljito (trikrat?) posesal. Sam sem dodal čistilo na krpico in imam doma čudovite rezultate.

V službi, kjer je siv granit so bile lise hitreje opazne vendar po tretjem mokrem se lis ni več videlo.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na. e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Vm1999 ::

d0rK je izjavil:

Kar nezadovoljen z mokrim čiščenjem na s5 max... Pusti tla kar lisasta. A je kakšna rešitev za to? Pa škoda da ne more shraniti karte za več nadstropij.

Zdaj bom malo na pamet ugibal... mogoče nastavljena prevelika količina vode ali pa veliko vodnega kamna? Jaz dam v Roborocka S50 vsakič malo alkoholnega kisa (0,1 dL), ker imamo res veliko vodnega kamna.
Meni pogosto ostanejo vidne "tračnice" oz. profil pogonskih koles. Drugače pa prej pomijem tla ročno, nato pa vzdržujem z robotom recimo vsak tretji dan (zaradi psa). Če mine več dni, ker se mi ne da ubadati z robotom (ožemanjem krpe vsakih 20 min), moram potem spet ročno pomiti, saj so tla tako umazana.

dejanslo ::

Meni tudi ostajajo tračnice na enem tipu ploščic, medtem ko na drugem (in laminatu ter parketu) ne, sicer je učinek dober. Morda moraš pogosteje zamenjati krpo?
Tista finta z brisanjem map pa mi je nehala delovati, zato sem želel namestit flole, ki lahko shrani cca 10 map, sam mi ne gre.. upam na update.
There`s More Than One Way To Do It

dejanslo je izjavil:

Meni tudi ostajajo tračnice na enem tipu ploščic, medtem ko na drugem (in laminatu ter parketu) ne, sicer je učinek dober. Morda moraš pogosteje zamenjati krpo?

Namočim jo na 20min, kar je nekako zgornja meja, da še lepo briše, čeprav ostane še polovico vode v posodi. Ta se ne izteka tako lepo, ko je tank napol prazen.
Mogoče je to bolje pri S5 max... zasušenih madežev pa verjetno tudi ta ne pobriše.

Sledi puščajo kolesa, ker so prašna. Da bi jih pa redno brisal, se mi pa ne zdi več praktično za uporabo :)

vezo ::

recmajkemi je izjavil:

vezo je izjavil:

recmajkemi je izjavil:

@vezo; večkrat omenjeni STYJ02YM, ki je evkivalent PROju iz Alija za ~ 270 EUR, pošljejo iz Češke v štirih dneh je bil na naslovu.
@Fairplay: cca 90 m2

Hvala.

Torej govoriva o tem modelu https://www.aliexpress.com/item/4000114... ?

O temu ja, sam sem kupil v Hurray Storu.

Moram rečt, da si imel res srečo s tole ceno. STYJ02YM spremljam kakšen mesec in je cena med 307-335 (odvisno če vzameš dodatne krtačke/krpe ali ne).

recmajkemi ::

Sem še malo spremljal cene po nabavi svojega, ker ga hočejo še ostali poznani.
Pa niti ni bilo tako grozno do sredine januarja je bil ~280 €. Ampak opažam, da so zaloge pošle v eu skladiščih in so res še malo dvignili cene, sedaj nekateri dodajajo stroške za transport. Recimo tvoj link niti ne deluje več. Je tudi res, da sem ga sam vzel na black friday. Počakaj na naslednji "shop fest".

Tomson ga je tudi oglaševal na svoji strani za 280 € s kodo, pa ga tudi ni več.

Jst morem rečt, da sem res zelo zadovoljen. Enkrat mi je sicer "pojedel" usb, kabel ampak sem bil sam kriv ker sem ga pustil na tleh.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na. e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

mijav7 ::

Kaj bi izbrali med Xiaomi Viomi V2 Pro ter Alfawise V10 Max?

pedalo ::

Imam robota Alfawise V8 pro. Zadnje case je ratal problematicen. Pri sesanju se obcasno ustavi na mestu in se ne premakne. Deluje na mestu. Premakne se sele, ko ga fizicno prestavim. Morda kdo ve kje bi bila tezava?

Katere accessories kaj predlagate za s5 max? Že takoj vidim da je samo ena krpa premalo. Banggood ima res poceni velik paket dodatkov, se to izplača?

https://www.banggood.com/25PCS-Main-Sid...

Sledi se vidijo na gladkih granitnih ploščicah. Bom jutri probal zmanjšati količino vode, gre pa vsakič po 3x čez ploščice. Vidijo se sledi vode in koles. Bom poizkusil tudi trik s kisom, tukaj imamo zelo trdo vodo. Drugače pa če bi imel dost keša bi ziher vzel kak iRoomba kombo, Braava jet m6 + s9 sesalec. Ne da bi bil mahnjen na rumbe, samo gre za ločeno kombinacijo obeh vrst čiščenja, pa še med sabo se lahko pogovarjata. Sicer pa verjetno lahko kadarkoli samo še Braavo dodam, če bi res hotel namensko čiščenje tal.

mat xxl ::

Ali še bolje Scoobo .......

Tomson ::

@mijav7:
kar se tiče specifikacij si nista tako različna, razen področja mokrega čiščenja, kjer je Viomi občutno boljši, sicer pa razlika v uporabniški izkušnji, je Xiaomi na malo višjem nivoju (quality control, zanesljivost delovanja, aplikacija) ... Je pa tudi občutna razlika v ceni, za 200€ vsekakor daleč najboljša opcija Alfawise V10 Max model, če pa so finance, za 100€ več le stopničko višje Viomi model, kot omenjeno, vsaj s stališča uporabniške izkušnje, je pa tale Viomi trenutno med najboljšimi robotskimi sesalniki na trgu gledano overall...

@d0rk:
za model S5 Max je malo drugačen potršni material, vsaj nekateri deli, preveri: klik in klik npr ...
CoolerMaster WaveMAster,Seasonic S12+ 650W, 4xNoctua Silent Fans,
Asus P5K-E, Intel Q9550, 4Gb Patriot Extreme 800Mhz, Intel SSD 180GB,
Gigabyte GF7600GT, Focusrite Saffire, Pioneer DVD 112, LCD Samsung 193P

butch3r ::

@pedalo
Ista pesem pri meni...
Naj bi bila kolesa fuč. Sem pisal na support in jim posnel video, so rekli da naj bi bilo treba zamenjat kolesa. Naj bi mi jih kmalu poslali. Zna pa še trajat zarad vuhanske kuge par mesecev.

Tomson je izjavil:

@d0rk:
za model S5 Max je malo drugačen potršni material, vsaj nekateri deli, preveri: klik in klik npr ...

Connection refused.

Meni normalno odpre, hoče pa da se prijavim preden vidim artikle. So malo dražji ampak je še vedno kar zajeten paket za cca 20eur.

freesty ::

mijav7 je izjavil:

Kaj bi izbrali med Xiaomi Viomi V2 Pro ter Alfawise V10 Max?

Za mamo sem vzel Viomija v2 Pro. Zase pa V10 Max, ki ga se cakam. Ko dobim bom lahko s prve roke povedal kako je na stvari. Sem ga pa narocil za 180eur, kar pomeni, da me je prisel skoraj 50% ceneje kot Viomi zato sem se tudi odlocil.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

darkolord ::

Kje/kako si ga pa naročil za tako ceno?
spamtrap@hokej.si
spamtrap@gettymobile.si

pedalo ::

@Butch3r
Hvala za info. Bom se obrnil na Gearbest, da uredimo zadevo.

freesty ::

darkolord je izjavil:

Kje/kako si ga pa naročil za tako ceno?

Na gearbestu je bla akcija.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Še kdo ki je naložil tisti zadnji firmware za Roborock preko FloleVaca? Izkušnje? Z veseljem bi updatal mojega S5 Maxa, če bo dobil opcijo več nadstropij.

Popolnoma sem impresioniran nad kvaliteto sesanja... Pustil sem ga da je posesal celotno zgornje nadstropje kjer je samo tapison in 2x sem moral sprazniti posodico, toliko robe je posesal.

d0rK je izjavil:

Še kdo ki je naložil tisti zadnji firmware za Roborock preko FloleVaca? Izkušnje? Z veseljem bi updatal mojega S5 Maxa, če bo dobil opcijo več nadstropij.

Popolnoma sem impresioniran nad kvaliteto sesanja... Pustil sem ga da je posesal celotno zgornje nadstropje kjer je samo tapison in 2x sem moral sprazniti posodico, toliko robe je posesal.

Hehe, ja tako je to... dva kolega sta bila tudi tako navdušena nad robotskim sesalcem (sicer S5), da sta še za družinske člane kupila kot darilo. Ko enkrat vidiš kaj dobiš za približno 300 eur in koliko ti olajša hišna opravila...

Roborock ::

Pravkar naročil Roborock EU skladišče 330 eur.

bauci ::

Zanima me ali so senzorji pri sesalcih, ki zaznajo stopnice (prazen prostor) dovolj zanesljivi, da sesalec ne zapelje v prazno?

Your call. Na mestu, kjer bi padel 3 m, sem se jaz odločil za oviro, medtem ko pri stopnicah nisem ukrepal nič.

Tomson ::

Pri meni se še ni zgodilo da bi kakšen model, tudi tisti cenejši, zapeljal po stopnicah ali padel iz galerije kjer ni nobene zaščite, tako da bi rekel, da razen v kakšnem ekstremnem primeru (da bi bil senzor umazan in sesalnik tega ne bi sporočil, kar se tudi verjetno ne zgodi) praktično nemogoče, se pa sigurno kje najde kakšen primer ko pač nekaj odpove, načeloma to res ni težava, temu so namreč vsi ti senzorji namenjeni ...
CoolerMaster WaveMAster,Seasonic S12+ 650W, 4xNoctua Silent Fans,
Asus P5K-E, Intel Q9550, 4Gb Patriot Extreme 800Mhz, Intel SSD 180GB,
Gigabyte GF7600GT, Focusrite Saffire, Pioneer DVD 112, LCD Samsung 193P

Sparkxl ::

V 5 mesecih še mi ni padel dol iz stopnice, sesa pa 4x tedensko. Skrbim pa, da so senzorji čisti

bauci ::

Hvala za informacije iz prve roke :).
1
...
57 58
59
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11611098 (1583) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

48330652 (4578) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

30990484 (10166) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16745981 (5629) mat xxl

Več podobnih tem