» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
57 / 90
»»

Badwolff ::

Pod rob omar se ti zna vsak robot zataknit, če so prave višine, nastimaj si virtual wall.
Lasje so pri vseh enako, ko jih je preveč, jih odstrani.

Tomson ::

@mat xxl:
Omenjeni Alfawise V8S stane 120€, jasno da ni primerljiv z res dobimi modeli okoli 300€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

mat xxl je izjavil:

tomzzi je izjavil:

Viomi V2 ali Pro? Ali kaj drugega za okrog 300€?
Ne bomo redno uporabljali mokro pucanje za vsakič. Občasno.
Počasi izgubljam živce z Alfawise v8s. Nonstop odpadajo metlice, zaštopa se (tudi pri motorju), tolče ob noge mize, stolov.
Enkrat sem ga že razdrl in je bilo polno prahu na "vetrnici" kjer vleče zrak noter.
Plus zatakne se pod rob omar na hodniku. Neuporabno.

Kako se kaj Viomi V2 obnese če imaš recimo nekaj dolgih las po tleh?



Čaki čaki, pa kitajci so ja DE BEST, vsi tukaj trdijo na tem forumu, to so TESLE, morda le ti ne vidiš njihove uporabne vrednosti......


Ja, ja......in ti mu takoj uturi najdražjo rombo.....
Saj znamo tebe....romba, bmw, ifon.....

Tomson je izjavil:

@mat xxl:
Omenjeni Alfawise V8S stane 120€, jasno da ni primerljiv z res dobimi modeli okoli 300€ ...


Ni fora v tem, ampak, da on vidi samo rombo pa magari najcenejšo in 10let staro

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Tomson ::

ma ne, saj je v hecu mislil, ampak za 120€ pač ne gre pričakovati preveč, saj čisti in sčisti, ampak uporabniška izkušnja je pač glede na cenovni razred ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kotanyi ::

Zna držati, 120EUR je le 120EUR.

Morda opišem še svojo izkušnjo do sedaj. Par mesecev nazaj vzel Roborock S50 z Gearbesta - in sem zaenkrat zelo zadovoljen. Po moji izkušnji je kvaliteta izdelave in preprostost uporabe na nepričakovano visokem nivoju. Zadeva sploh ne deluje kitajsko, ampak je narejena presneto solidno. Vsi elementi so videti trpežni in servisabilni, ko zadevo razdiraš (zaradi npr. čiščenja las) je vse narejeno zelo na nivoju - vsi zatiči se lepo zaskočijo, senzorji so dobro dsotopni, znakov obrabe (še) ni nikjer. Do sedaj je počistil 1800m2, opravil 44 čiščenj, nekih resnih pripomb pravzaprav nimam. Zataknil se mi je do sedaj enkrat, ko je zlezel v omaro ki sem jo pozabil zapreti. Pa enkrat iz neznanega razloga ni počistil celega stanovanja ampak je šel predčasno nazaj na dock. Max. pragove med sobami imam visoke cca. 1.5cm, s tem nima težav. Očisti zadovoljivo dobro, zanimivo mi je to da je košarica praktično polna vsakič, pa tudi če ga pošljem čistit dva/tri dni zapored. Všeč mi je, da ga imam parkiranega pod kavčem in zanj praktično sploh ne vem - razen ko mu parkrat na teden rečem da naj gre delat. 60m2 kvadratov stanovanja čisti cca. 1 uro, pri tem porabi cca. 30% baterije. Mokrega čiščenja ravno hvalil ne bom, sicer se pozna ko pobriše, ampak to pač ni enako krpi in ročnemu drgnjenju. Posodica je majhna (125ml če se prav spomnim) in ne pobriše celega stanovanja, ampak le cca. 35m2, me pa to ne moti kaj dosti, ker v mojem primeru to pomeni, da briše samo tam, kjer imam po tleh ploščice. Mokro ga dam tako čistit cca. 1x na dva tedna, če že.

Pod črto, kar se mene tiče, ga lahko mirne vesti priporočam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Sparkxl ::

mat xxl je izjavil:

tomzzi je izjavil:

Viomi V2 ali Pro? Ali kaj drugega za okrog 300€?
Ne bomo redno uporabljali mokro pucanje za vsakič. Občasno.
Počasi izgubljam živce z Alfawise v8s. Nonstop odpadajo metlice, zaštopa se (tudi pri motorju), tolče ob noge mize, stolov.
Enkrat sem ga že razdrl in je bilo polno prahu na "vetrnici" kjer vleče zrak noter.
Plus zatakne se pod rob omar na hodniku. Neuporabno.

Kako se kaj Viomi V2 obnese če imaš recimo nekaj dolgih las po tleh?



Čaki čaki, pa kitajci so ja DE BEST, vsi tukaj trdijo na tem forumu, to so TESLE, morda le ti ne vidiš njihove uporabne vrednosti......


Obesiš se na kitajca za dobrega stotaka? Kaj bi počasi nehal delat norca iz samega sebe? Ker koristi od tebe v tej temi ni nobene. Edino kar znaš je smetenje in zavajanje z predpotopnimi rombami

tomzzi ::

@mat xxl
Takšna mnenja me ponavadi ne zanimajo! Nisi mi s tem nič pomagal.
Aja pa Rombe od 350€ dalje me ne zanimajo preveč!

Ostalim pa hvala!
Se zavedam, da od robota za 120€ niti ne moreš preveč pričakovat.
Ne rečem. Posesa dokaj ok. Pa vseeno to ni to.
Ni zanesljivo in kvaliteta izdelave tudi ni na nivoju.

Se prav, da ne zgrešim če kupim:
- 360 S7
- Viomi V2/Pro
- Roborock S50

Tomson ::

@tomzzi:
okoli 300€ so to najboljši modeli in z nobenim od omenjenih ne zgrešiš, lahko dodaš tudi 360 S6 model za 270€ na seznam, je praktično enak kot Roborock S50 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomzzi ::

@Tomson

Najlepša hvala za še en predlog!

Nekako izbiram med Viomi V2/S50 čeprav verjetno tudi 360 S6 ni slab.
Si bom pregledal teste.
Hvala še enkrat!

Vm1999 ::

Kot je napisal kotanyi zgoraj in tudi Tomson v starejših zapisih - roborock je res dobro zasnovan, dovolj funkcij in istočasno zelo enostaven za čiščenje, potencialno servisiranje (veliko rezervnih delov na AliExpress).
Pred letom dni še ni bilo take poplave različnih modelov v istem cenovnem razredu kot letos, zato si upam stavit, da bodo za Roborocke rezervni deli na voljo še dolgo

meho7 ::

Krenforum ::

Zdravo,

dejte mi z eno zadevo pomagati. Ne vem kako ampak od včeraj meni v aplikaciji mi home pri zemljevidu, ne kaze na pravem mestu polnilne postaje. Če pogledate spodnjo sliko, mi kaže sesalec v leve kotu stanovanja in piše da se polni (kar je OK), polnilno postajo mi kaže pa na desnem kotu stanovanja (to pa ni res). Kako naj zadevo popravim?

lp
 Viomi

Viomi

Krenforum ::

hm.. sedaj mi aplikaciji, kaže da je robot na polnilni postaji (kar sicer je res), vendar ni na pravi lokaciji. Kaže ga na desni strani, v bistvu je pa v čisto levem kotu.
 Viomi

Viomi

Vm1999 ::

Če zaženeš sesanje ne popravi oz. prilagodi mape dejanskemu stanju?
Če ne, izbriši mapo, in pusti sesalcu, da znova opravi celotno čiščenje.

vezo ::

Torej če za stanovanje, 90m2, brez pragov vzamem Viomi V2 pro, nisem z ničemer zgrešil. Ima aplikacijo, možnost pomikanja med sobami, možno je nastaviti aktivne ure, sprožiti čiščenje preko moilne aplikacije, rezervni deli so na voljo itd.

Je mogoče kdo, v zadnjem času, kupil Viomi v2 pro in ga je dobil po boljši ceni, kot je tukaj: https://www.gearbest.com/vacuum-cleaner... ?

Glede na to, da ga pošljejo iz Nemčije, ne bo carine, kar mi je zelo všeč :)

Hvala, lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vezo ()

Fairplay ::

Kakšno površino pa je zmožen Viomi V2 pro posesati (brez pomivanja) brez polnjenja?

recmajkemi ::

@vezo; večkrat omenjeni STYJ02YM, ki je evkivalent PROju iz Alija za ~ 270 €, pošljejo iz Češke v štirih dneh je bil na naslovu.
@Fairplay: cca 90 m2
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

stara mama ::

Zdravo!

Čez kako visoke robove zmore Viomi V2 (pro)?

yonny ::

stara mama je izjavil:

Zdravo!

Čez kako visoke robove zmore Viomi V2 (pro)?


več kot 2 cm, uglavnem je kot tank, se dvigne nad oviro in kar skoplje čez, mi gre tudi noter v kuhinjski stol ven pa ne pride...stol je kromiran okoli in ma visoko ogrodje več kot 2 cm

samo sesanje mi posesa celo hišo z baterijo (dva nadstropja cca 120 kvadratov bruto), neto je nekje okoli 70 in še ostane nekaj malega baterije


pri pomivanju in sesanju (2v1) pa negre oba nadstropja z enim polnjenjem in tudi še nikoli nisem, izmenjujem enkrat spodaj drugič zgoraj (zaradi prenašanja) se mi ne da skozi prestavljat, sesam dosti, brišem po potrebi

St753 ::

Mogoce kdo ve, ce sta hepa filtra za Roborock S5 in Viomi V2 kompatibilna?

Tomson ::

@justdoit:
preveril, nista kompatibilna, je pri Roborocku občutno večji ...

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Ganon ::

Če kupiš Roborock, moraš filtre, krtače in kar je še tega, naročati iz tujine?

Sparkxl ::

Dobiš pri nas, samo cene so zlatarske. Npt. filter za s50 za 20€. Toliko stane na nemškem amazonu komplet celi potrošni material. Drugače pa dobiš iz kitajske za drobiž

Tilen ::

matejm1994 je izjavil:

Meh, prijatelj ima Xiaomija, pa enako posesa kot moj Anker RoboVac 11S za 190€... In ta RoboVac še lepo gre pod omare, ker je precej nizek.


RoboVac 11S za 160 EUR na amazon.de. Trenutno je na voljo promotion za 40 EUR.

https://www.amazon.de/gp/product/B07D7S...

Sem naročil. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

freesty ::

Mah ti poceni robotski sesalci ti sam zivce pozrejo. Mama je kupla v lidlu za 150eur enega. Potem pa sem ji narocil VIomija, ki je prisel na moj naslov, da sem ga lahko sprobal. Kasneje sva menjala in je ta lidlov enostavno ugasnjen, ker je nekoristen. Zivim v malem stanovanju in je ogromno ovir. Viomija sem lahko zalaufal in je pac posesal kar je dosegel. Ta pa gre v en kot in potem rabi 1 uro, da pride ven.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Vm1999 ::

Sparkxl je izjavil:

Dobiš pri nas, samo cene so zlatarske. Npt. filter za s50 za 20€. Toliko stane na nemškem amazonu komplet celi potrošni material. Drugače pa dobiš iz kitajske za drobiž


A naj bi bil ta komplet na amazonu original? Originalni deli so namreč tudi iz azije dvakrat dražji, kot ponaredki.
Pri teh ponaredkih iz azije me najbolj skrbi to, da je slabo zapakirano in pride lahko vse deformirano...

Sparkxl ::

Nevem, poglej. Imajo na amazonu oboje. Sicer pa bmk če je original ali ne. Če so vsi vorwerki pred kitajcom bili srečni s filtri iz ebaya, bo tudi on

Vm1999 ::

Verjamem - nisem mislil na kvaliteto materialov, ampak na kvaliteto dostave. Na aliexpressu je mnogo slik zmečkanih krtač, filtrov itd. ...

tomzzi ::

Ok preden naročim...
Nekako sem zoožal izbor na dva.

Viomi V2 ali 360 S7?

Mislil sem 360 S6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomzzi ()

freesty ::

A ma kdo kako ugodno povezavo za Xiaomi alternativo Viomi Proju? Naj bi bil identicen samo 80eur cenejsi.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Tomson ::

@tomzzi:
med 360 S6 in Viomi V2/Pro je Viomi boljša opcija overall, ima višjo sesalno moč, je neprimerno boljši na področju mokrega čiščenja (3-stopenjski elektronski nadzor, občutno večja posodica, Y patern čiščenja), ima naprednejšo aplikacijo ... Je pa model 360 S6 cenejši in še vedno odličen model za ceno pri 270€ ...

@freesty:
vse redno ažurirane cene so v namenskem članku: Najboljši robotski sesalniki ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Sanches000 ::

Ali ve kdo mogoče kaj bi bilo narobr na Viomi v2(ne Pro) da ne suče metlice(javi neko senzor napako)?

tomzzi ::

Tomson je izjavil:

@tomzzi:
med 360 S6 in Viomi V2/Pro je Viomi boljša opcija overall, ima višjo sesalno moč, je neprimerno boljši na področju mokrega čiščenja (3-stopenjski elektronski nadzor, občutno večja posodica, Y patern čiščenja), ima naprednejšo aplikacijo ... Je pa model 360 S6 cenejši in še vedno odličen model za ceno pri 270€ ...

@freesty:
vse redno ažurirane cene so v namenskem članku: Najboljši robotski sesalniki ...


Ok hvala ti.
Bom kar Viomi vzel.
Saj glasnost je tam, tam med modeli a ne?
Ker alfawise v8s je kar ok kar se glasnosti tiče.
Predvidevam, da Viomi in 360 niso velik glasnejši?

Tomson ::

@Sanches000:
je nekdo pred časom imel podobno težavo, mislim da je bil potreben servis, so potem hitro uredili ...

@tomzzi:
Alfawise V8S na max deluje pri glasnosti 65dB, Viomi za primerjavo pa pri 69dB, Roborock je npr. tišji pri 64dB, 360 S6 pri 65dB, se pravi nekje podoben nivo glasnosti ob bistveno višji sesalni moči, Viomi je najglasnejši ker ima tudi najvišjo sesalno moč na max ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Alien123 ::

Meni so podarili Bralko galaxy suzuka aqua.. ni slabi

avtek ::

Na kakšni moči sesate oz sesajo vaši roboti?

Jaz Roborocka vedno na MAX - ponavadi nisem doma. Naj posesa "orng", če ga že imam ... je s tem kaj narobe? Vaše izkušnje?

myron ::

Grepow- Custom Batteries & Battery Packs Manufacturer, founded in 1998.

As the world’s leading designer and manufacturer of the custom batteries, Grepow Battery continually devotes our resources and efforts to developing higher performing & critically reliable rechargeable batteries for wearable electronics(Bluetooth headset, smartwatch, smart glasses, smart clothes, etc), medical, portable electronics and industrial application.
Based on the advanced technology, stringent quality control, and cost competitiveness, it is able to offer a wide range( -50 ℃~50 ℃ or 20 ℃~80 ℃) of quality batteries to meet customers’ ever-growing demands for higher performance, higher energy density, safer, lighter weight and 1000 cycles life. All products are meet ROHS, SGS, CE, UL and other testing requirements.
Wearable battery solutions: Custom shaped batteries to fit into any and all available space in your product for maximum efficiency.


Batteries of all shapes are possible:
Ultra Thin Battery
Curved Battery
Round Battery
Triangle Battery
Hexagon Battery
Ultra Narrow Battery
C Shape Battery
D Shape Battery
Polygonal Battery
Rectangle Battery

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

Vm1999 ::

avtek je izjavil:

Na kakšni moči sesate oz sesajo vaši roboti?

Jaz Roborocka vedno na MAX - ponavadi nisem doma. Naj posesa "orng", če ga že imam ... je s tem kaj narobe? Vaše izkušnje?


Jaz ga imam večinoma na turbo (po novem medium), se pravi stopnjo niže od MAX. Na začetku sem uporabljal balanced (normal).
Jaz sem isto razmišljal na začetku, zdaj pač uporabljam drugo najvišjo moč, ker mi zadostuje za parket, MAX pa mi je preglasna.

tomzzi ::

@Tomson

Hvala ti! Si mi velik pomagal. Saj 360 S6 je verjetno kar dober sesalec vendar, ker dobim Viomi V2 za približno isti denar bom raje kar Viomija.
Vzel bom pa "navadno" verzijo in ne PRO saj mi skupna posoda za vodo/prah ne pomeni velik.
Itak se ne bo za vsakič tudi z mokrim pucalo.
Čeprav po drugi strani pa... Je verjetno bolj fajn imeti skupno posodico...

V tem primeru pa je 360 S6 velik bolj ugoden nakup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomzzi ()

mat xxl ::

Alien123 je izjavil:

Meni so podarili Bralko galaxy suzuka aqua.. ni slabi



Ni slabi ...., za igračo vsekakor ne !

tomzzi ::

Morda sem že tečen...
A Viomi V2 ima možnost navideznega zidu brez uporabe telefona? Magnetni trakovi? Ali ne?
Je zakomplicirano uporabljat app? Kupuje se za osebo (60+ let) katera ni domača v uporabi aplikacij (telefon uporablja za klice, sms, gmail). To je pa to.

Tomson ::

@tomzzi:
ne, pri Viomiju ni možen virtualni zid z magnetnimi trakovi. Aplikacija ni komplicirana za uporabo, za uporabnika 60+ brez kakšnih izkušenj s pametnimi telefoni pa zda biti kar zalogaj, glede na lastne izkušnje, ker se hitro zgodi da nekaj ne deluje, čeprav oseba dela točno tako kot je bilo prikazano, naučeno (seveda kakšen korak malo drugačen ali pa se kaj izpusti), potem pa je nezadovoljstvo, ampak, čisto odvisno od osebe do osebe, če ima nekdo motivacijo in voljo, ne bo težav ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomzzi ::

Ja ok. Mi je jasno. To bi znal biti problem.
Ni tehnično podkovana oseba in je bil problem že prepričat v uporabo pametnega telefona.
Se je navadila ampak samo te osnovne stvari.

Moram razmisliti kaj se sploh splača.

Mcsin ::

En prvi vtis za pred enim tednom dostavljenega Alfawise V10max... za ta denar odličen, res mi ni zal, glede na to da sem pred tem gledal roborock s6, ki je trikrat drazji. Zaenkrat zelo priporocam... edino cakal sem mesec in pol na njega, verjetno zaradi praznikov.

Killermode ::

Mcsin je izjavil:

En prvi vtis za pred enim tednom dostavljenega Alfawise V10max... za ta denar odličen, res mi ni zal, glede na to da sem pred tem gledal roborock s6, ki je trikrat drazji. Zaenkrat zelo priporocam... edino cakal sem mesec in pol na njega, verjetno zaradi praznikov.


Če še kakšen vtis po prvi uporabi dodaš bi bilo super. Sam sem ga naročil in je še na poti.

Mcsin ::

Sesal sem na z močjo na max (3 stopnje) ker je ocitna razlika koliko pobere pri max stopnji napram ostali... aplikacija deluje odlicno, tudi robotek se zelo dobro znajde v prostoru in se preprica da res pokrije celotno povrsino ki mu je dosegljiva.. cisto v kot ne doseze kar je pac normalno pri vseh teh sesalcih... mokrega brisanja se nisem preizkusil... evo ena fotka ciscenja
 aplikacija

aplikacija



Tam na sredini kjer vidis da je nekaj caral je kavc z ogromno nogami in ena letev pod njim pod katerega ne more it, klubska mizica itd... v glavem veliko ovir... zato je tam ful improvizoral ampak dejansko prevozil celo povrsino kjer je dosegel... kokr sm rekel sesal na max kokr vidis pol ure... baterija je bla nekje na 75% ko jr koncal.. v glavnem zaenkrat zelo zadovoljen.. ce mas pa kako vprasanje pa kr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mcsin ()

darkolord ::

Sem malo pogledal detajle, pa je tale V10 Max baziran na isti elektronski platformi kot 360 S6, tudi navigacijski/motion firmware je zato verjetno identičen. Sesalni motor je isti kot v Roborock S50.

Izgleda čisto na nivoju vseh ostalih tukaj omenjenih.

freesty ::

@Mcsin, ali nastavis ciscenje po posameznih sobah? Lahko nastavis virtualni zid? Lahko oznacis prostor, kjer naj cisti? Imas kaksne negativne pripombe?

Se zanimam za ta sesalec, ker za 200eur se mi zdi dober deal. Sem gledal Viomija pa je razlike skoraj 150eur. Pa dvomim, da je taksna razlika.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Motion ::

Mcsin je izjavil:

Sesal sem na z močjo na max (3 stopnje) ker je ocitna razlika koliko pobere pri max stopnji napram ostali... aplikacija deluje odlicno, tudi robotek se zelo dobro znajde v prostoru in se preprica da res pokrije celotno povrsino ki mu je dosegljiva.. cisto v kot ne doseze kar je pac normalno pri vseh teh sesalcih... mokrega brisanja se nisem preizkusil... evo ena fotka ciscenja
 aplikacija

aplikacija



Tam na sredini kjer vidis da je nekaj caral je kavc z ogromno nogami in ena letev pod njim pod katerega ne more it, klubska mizica itd... v glavem veliko ovir... zato je tam ful improvizoral ampak dejansko prevozil celo povrsino kjer je dosegel... kokr sm rekel sesal na max kokr vidis pol ure... baterija je bla nekje na 75% ko jr koncal.. v glavnem zaenkrat zelo zadovoljen.. ce mas pa kako vprasanje pa kr.


Jst ga mam tudi naročenega.
Kako se obnese aplikacija?

A110 ::

sesanje dela super. danes sem na v10 poskusil prvic mokro ciscenje in se mu je po dobrem zacetku zacelo malo mesati
««
57 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356420 (3854) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363968 (37894) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143628 (63310) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764297 (23945) mat xxl

Več podobnih tem