» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
51 / 90
»»

sbor ::

https://s.click.aliexpress.com/e/dmJtjr...
Tole potem ni čisto enakovredno viomi v2pro, glede na to da je zraven samo kombinirana posodica za vodo in prah, medtem ko so ponavadi v kompletu 3 posodice (1x prah, 1x voda in kombinirana)?

Tomson ::

Omenjeni model je od drugega proizvajalca, ne od podjetja Viomi ampak Mijia, Xiaomi pač sodeluje z različnimi proizvajalci na različnih področjih ... Specifikacije so podobne, posodica je 1x kombinirana, aplikacija je drugačna, model deluje podobno, kako pa se odreže v praksi, kakšna je učinkovitost, kako stabilno deluje, kako izdelana je aplikacija, sama kvaliteta itd. težko rečem, ga še nisem preizkusil ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Pekda ::

Še moje mnenje glede Viomi V2 - kupil sem ga v Avstriji za 299e.
Zaenkrat še nisem nabavil kombinirane posodice - ni potrebe, ker je velika posoda z vodo zelo uporabna.
Kar se tiče sesanja - super, vlažno brisanje - super (med delovanjem ga 2x ali 3x ustavim in umijem krpico (2min dela). Zelo zadovoljen.
Kar nekaj je bilo napisanega glede aplikacije - sam imam Xiaomi Home - 3.5.3_0030 (perfektno, naj tako ostane hehe).

Da bo komu lažje pri odločitvi glede nakupa :) @Tomson - tebi pa hvala za nasvete ;)

YesPeace ::

Tomson je izjavil:

Omenjeni model je od drugega proizvajalca, ne od podjetja Viomi ampak Mijia, Xiaomi pač sodeluje z različnimi proizvajalci na različnih področjih ... Specifikacije so podobne, posodica je 1x kombinirana, aplikacija je drugačna, model deluje podobno, kako pa se odreže v praksi, kakšna je učinkovitost, kako stabilno deluje, kako izdelana je aplikacija, sama kvaliteta itd. težko rečem, ga še nisem preizkusil ...



Hvala za tole informacijo... Potem bolje kupiti original, vseeno ni toliko razlike v ceni, da bi bilo vredno reskirati! :) Bom pa počakal na črni petek, če bo kakšna pametna akcija in si po vsej verjetnosti privoščil omenjeni model od proizvajalca Viomi. Kakorkoli sem obračal, mi je ta model najboljši za svoj denar...

Badwolff ::

Sam cincam med viomi, Mijia in 360 S7. Najbrž je itak vseen, al je kaka omembe vredna razlika?

sbor ::

Za novo mijia velja: kitajska navodila, adapter, jezik, posodica za prah in kombinirana posodica. Aplikacija in firmware po nekterih informacijah več posodobitev kot pri viomi-ju.
Viomi pa angleška navodila, adapter, jezik, pri pro modelu ločena posodica za prah, vodo in kombinirana, aplikacija manj posodobitev. Naj bi pa v osnovi šlo za mehansko isti zadevi.
So pa še razne fore: po posobitvi fw-ja novi mijia s kombinirano posodico več ne omogoča samo brisanja tal npr.

A110 ::

Kateri robotski sesalnim priporocate do nekje 200e. Povrsina so samo ploscice in ali se splaca pocakati na black friday? Nakup iz tujine ni problem

Badwolff ::

sbor je izjavil:

Za novo mijia velja: kitajska navodila, adapter, jezik, posodica za prah in kombinirana posodica. Aplikacija in firmware po nekterih informacijah več posodobitev kot pri viomi-ju.
Viomi pa angleška navodila, adapter, jezik, pri pro modelu ločena posodica za prah, vodo in kombinirana, aplikacija manj posodobitev. Naj bi pa v osnovi šlo za mehansko isti zadevi.
So pa še razne fore: po posobitvi fw-ja novi mijia s kombinirano posodico več ne omogoča samo brisanja tal npr.


Pomagal si mi pri odločitvi :D. Sem kar naročil.

YesPeace ::

Badwolff je izjavil:

sbor je izjavil:

Za novo mijia velja: kitajska navodila, adapter, jezik, posodica za prah in kombinirana posodica. Aplikacija in firmware po nekterih informacijah več posodobitev kot pri viomi-ju.
Viomi pa angleška navodila, adapter, jezik, pri pro modelu ločena posodica za prah, vodo in kombinirana, aplikacija manj posodobitev. Naj bi pa v osnovi šlo za mehansko isti zadevi.
So pa še razne fore: po posobitvi fw-ja novi mijia s kombinirano posodico več ne omogoča samo brisanja tal npr.


Pomagal si mi pri odločitvi :D. Sem kar naročil.

Kje si naročil? :)

Badwolff ::

Gearbest, 354

Tomson ::

@A110:
okoli 200€ vsekakor Xiaomi Mi Robot, če mokro čiščenje ni nuja, alternativa 360 S5 model, če pa želiš suho/mokro čiščenje pa predlagam da malo povišaš budget na 270€ za model 360 S6, v tem cenovnem rangu je to to, oz. če greš na 300€ za Roborocka S50, so pa omenjeni vsi res top robotski sesalniki za ceno ... Glede črnega petka pa odvisno kje kupuješ, v EU trgovinah bo sigurno kakšen popust, izven EU (CN) pa kakšnih prav hudih akcij verjetno ne bo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Konlov ::

Solarna zunanja wifi kamera? Je uporabno, lahko gledaš kjerkoli in koliko časa, se vrti, kdo ima?

mat xxl ::

Kaj to misliš montirana na robotu ali kako ? Glede na temo ?

Konlov ::

A ja, ker OP da dostikrat link na popuste vseh vrst... Tako to mislim...

Tomson ::

@A110:
če še iščeš dober model za 200EUR, pravkar prišel na trg novi Alfawise V10 Max model, zelo dobra cena in zelo dobre specifikacije, od 2200Pa sesalne moči, LSD + SLAM algoritma, 32 senzorjev, precej zmogljiva aplikacija, zelo velika 450ml posodica za vodo z elektronskim nadzorom nad vodo, 400ml posodica za prah, velika 4300mAh baterija, tudi kvaliteta materialov in izdelave deluje bolje kot pri prvih cenejših modelih, po izgledu kopija Xiaomi Mi Robot modela, skratka za 200EUR je to kar hud robotski sesalnik, le mokro in suho čiščenje bo glede na 2 različni posodici ločeno. Verjetno overall glede na uporabniško izkušnjo ni prav na nivoju Roborock/Xiaomi modelov, a za 200EUR in navedene lastnosti, vsekakor dobra opcija poceni robotskega sesalnika ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

ivans_k1 ::

@Tomson:

Kak kupon/huda ponudba za viomi v2 pro?

Besna Glista ::

Sicer ni Pro, ampak tu https://www.electronic4you.si/xiaomi-vi... imaš navadnega za 295EUR brez poštnine iz Avstrije. Jaz sem dva dni nazaj naročil in pomoje bistveno bolj ugodne ponudbe ne boš dobil. Pa pol ure nazaj sem dobil mail, da pride pošiljka danes do mene.

Zgodovina sprememb…

APM1 ::

Pozdravljeni,

Vidim da je Xiaomi S6 na Gearbestu na voljo samo v skladišču v HK. Če se naroči od tam pomeni da moram plačati carino in DDV ? Namreč nazadnje ko sem kupoval na GEarbestu sem naročil iz EU skladišča.

Ima kdo kakšne kode za dodaten popust?

Hvala, lp

Tomson ::

@ivans_k1:
za Pro model trenutno najboljša opcija za 255EUR iz EU skladišča ...

@APM1:
če izbereš poštno opcijo Priority Line ni nobenih dodatnih stroškov ne glede na znesek ali velikost pošiljke, preverjeno, je cena končna, dostava pa 14 dni. Trenutno je koda za Roborock S6 za 456EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Besna Glista ::

kje imaš to za 255€ ? Ali misliš 355? Ali, tretja opcija, sem jaz slep? :D

Tomson ::

oprosti, sem se zatipkal, 355€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Bellzmet ::

Sem že kreditno kartico vlekel iz denarnice:)

Vm1999 ::

Besna Glista je izjavil:

Sicer ni Pro, ampak tu https://www.electronic4you.si/xiaomi-vi... imaš navadnega za 295EUR brez poštnine iz Avstrije. Jaz sem dva dni nazaj naročil in pomoje bistveno bolj ugodne ponudbe ne boš dobil. Pa pol ure nazaj sem dobil mail, da pride pošiljka danes do mene.


Ce pogledas isto trgovino na .at domeni, ga dobis za 289 ;)

Pred dnevi je bil roborock s50 za 335eur... mi je žal, da nisem vzel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

kajt ::

Zivjo,
prosil bi katerega od znalcev, ki je bolj na tekocem z sceno za malo razlage okoli letosnjega xiaomi robota.

https://bit.ly/2XFxvuX

Po specifikacijah mi deluje rang viomi v2 pro/roborock s50.

drvo ::

Jaz se ne bi rad kaj pretirano izprsil zaradi sesalca, kaj predlagate tam med 100-150EUR.

Sem gledal tega, nimam pojma o sesalcih. Na kaj paziti?

https://www.electronic4you.si/catalogse...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

drvo ::

Levičar bi rad zasmetil še eno temo?

Besna Glista ::

Ena hitra pomoc prosim. V navodilih pise, da levo in desno od polnica mora bit vsaj pol metra. Je lahko manj ali ne bo znal priti domov, ce bo prostora levo desno cca. 10 cm?

Vm1999 ::

Roborock S50 npr. naj bi mel enako po specifikaciji.. jaz ga imam v takem kotu, da ima le slaba 2cm na vsaki strani sesalca.
Koliko je to od polnilne postaje točno ne vem, je pa definitivno manj od pol metra. Prej bi rekel, da vse skupaj rabi 50 cm, ne na vsako stran...

Širina sesalca + nekaj cm na vsako stran računaj

šernk ::

@drvo: podobnega boš imel v hoferju čez teden dni. 110eur + 3 leta garancije, oz. še mal boljši od tiste vilede ker ima vsaj majhno krtačo spodaj. Uporaben za ploščice in parket posesat prah pa kakšne manjše stvari. To je pa to, če nimaš tepihov več niti ne rabiš.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

drvo ::

šernk je izjavil:

@drvo: podobnega boš imel v hoferju čez teden dni. 110eur + 3 leta garancije, oz. še mal boljši od tiste vilede ker ima vsaj majhno krtačo spodaj. Uporaben za ploščice in parket posesat prah pa kakšne manjše stvari. To je pa to, če nimaš tepihov več niti ne rabiš.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Ravno ob tem se mi je utrnila ideja po robotskem sesalcu. Torej je nekaj takega za osnovno sesanje ok?

gorazdkop ::

Jaz imam polnilno postajo na takem mestu, da ima sesalnik par cm na vsako stran, ko se naguzi polnit. Je pa res, da jo moram enkrat na mesec popravit nazaj, ker jo zamakne. Imam S6

floyd1 ::

Mi robot (1. gen.) pri nas podobno - gre med nogami stola na polnilno. Nekaj cm na vsako stran, brez problema.

raners ::

Kaj pa toti "banner" iz hoferovega kataloga, kjer je vidno, da bo Hofer imel v ponudbi Roborock S50?
 hofer roborock

hofer roborock


[img]http://shrani.si/f/26/X/2aITgqUH/hofer....
URL do slike:


Predvsem me zanima, po kaki ceni ga bodo prodajali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: raners ()

YesPeace ::

Besna Glista je izjavil:

Ena hitra pomoc prosim. V navodilih pise, da levo in desno od polnica mora bit vsaj pol metra. Je lahko manj ali ne bo znal priti domov, ce bo prostora levo desno cca. 10 cm?



SI ga že dobil?

a sta dve posodici poleg in kateri dve? bi danes naročil, sem čakal do danes, pa ni nikjer bolj ugodne akcije kot tukaj za 295€! :)

šernk ::

drvo je izjavil:


Ravno ob tem se mi je utrnila ideja po robotskem sesalcu. Torej je nekaj takega za osnovno sesanje ok?


sestra ima podobnega iz hoferja od easyhome in ji dela že cca 6 let. Takrat smo dali 150eur zanj, nima pa spodnje krtače samo manjšo šobo za sesanje in smo z njim za parket in ploščice bili zadovoljni. Če mene vprašaš je to solidno zapravljenih 100eur za test, da se z robotskimi sesalniki sploh spoznaš. Potem boš pa hitro začel iskati nekaj boljšega >:D

glede 50cm levo desno od polnilne postaje so takšni zakoni. Vse naprave morajo imeti ob delovanju/polnjenju praviloma okoli xy prostora, varnost pred požarom, hlajenje itd...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

GupeM ::

Besna Glista je izjavil:

Ena hitra pomoc prosim. V navodilih pise, da levo in desno od polnica mora bit vsaj pol metra. Je lahko manj ali ne bo znal priti domov, ce bo prostora levo desno cca. 10 cm?

Ne vem za kater sesalec te zanima, ampak Roborock zna to narediti v precej tesnih prostorih. Ima pa ravno tako v specifikacijah 50 cm na vsako stran in en meter spredaj.

Na tem videu gre pod omaro, nato pa se odpelje še pod celo omaro do docka.
https://vimeo.com/299299037

Besna Glista ::

YesPeace je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

Ena hitra pomoc prosim. V navodilih pise, da levo in desno od polnica mora bit vsaj pol metra. Je lahko manj ali ne bo znal priti domov, ce bo prostora levo desno cca. 10 cm?



SI ga že dobil?

a sta dve posodici poleg in kateri dve? bi danes naročil, sem čakal do danes, pa ni nikjer bolj ugodne akcije kot tukaj za 295EUR! :)


Dobil vceraj ja. 2x je ze sesal, zaenkrat super zadovoljen. Danes popoldan ga posljem se pomivat, da vidimo kako se bo tam odrezal. :)

Dve posodici, za prah in za vodo. In dve stranski metlici in dve krpici za pomivanje.

Poglej malo zgoraj, ce uborabis domeni .at ga imas za 289EUR baje. Jaz tega nisem vedel pred nakupom :)

Zgodovina sprememb…

YesPeace ::

Besna Glista je izjavil:

YesPeace je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

Ena hitra pomoc prosim. V navodilih pise, da levo in desno od polnica mora bit vsaj pol metra. Je lahko manj ali ne bo znal priti domov, ce bo prostora levo desno cca. 10 cm?



SI ga že dobil?

a sta dve posodici poleg in kateri dve? bi danes naročil, sem čakal do danes, pa ni nikjer bolj ugodne akcije kot tukaj za 295EUR! :)


Dobil vceraj ja. 2x je ze sesal, zaenkrat super zadovoljen. Danes popoldan ga posljem se pomivat, da vidimo kako se bo tam odrezal. :)

Dve posodici, za prah in za vodo. In dve stranski metlici in dve krpici za pomivanje.

Poglej malo zgoraj, ce uborabis domeni .at ga imas za 289EUR baje. Jaz tega nisem vedel pred nakupom :)



na domeni .at ga ne moreš naročiti v Slovenijo! :) sem probal in ko oddaš naročilo, je fiksirana država avstrija.. :) tko da bo kar za 295€! je še vedno zelo ugodno!

pa hvala za info!

Konlov ::

Je kdo po nakupu dobil občutek 1. da je z robotom več dela kot če sam pometeš ali prebrišeš
2. nekdo je omenil požarno varnost. Je za zaupati tem polnilcem...

floyd1 ::

1. Absolutno ne.
2. Uporabljamo kakih 20 različnih polnicev, adapterjev. Zakaj bi bil ta kaj nevarnejši? Kvečjemu zgleda bolj robustno narejen, kot one male jajce za telefone polnit.

buttcrack ::

Konlov je izjavil:

Je kdo po nakupu dobil občutek 1. da je z robotom več dela kot če sam pometeš ali prebrišeš

čist odvisno koliko imaš reči po tleh. pri nas je cel kup robe zarad mladičev in potem je to vse treba odstranit in potem zaradi pomivanja še vse stole na mizo itd... neki dela je, ampak med tem lahko mirno gledaš TV oz. kuhaš, če si označiš nogo zone :)

šernk ::

1. odvisno kako si organiziran. Meni roomba pobere cca 5min (kar pospravim vse itak je za ročni sesalec treba isto pospravit, hiša je pa hitro bila prilagojena da pride roomba skoraj povsod - malce omare drugače premakneš, ko kupuješ kaj novega gledaš da je prilagojeno za robotski sesalec - bodisi omarica do tal ali pa dvignjena za 15cm).

2. glede požarne varnosti sem napisal kaj je po zakonih treba napisat v navodila in ne kolk je zadeva požarno nevarna, to sta dve popolnoma različni stvari ampak če slučajno zagori (tudi mobiteli so eksplodiral pa mislim da jih še vedno vsi uporabljamo) in je to vzrok požara, teoretično lahko zavarovalnica za izplačilo škode tebi se obesi na proizvajalca, proizvajalec poda pa izjavo da zaveda ni bila uporabljena v skladu z navodili in ti si lahko z zavarovalno polico obrišeš rit :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

A110 ::

kako je pa kaj z mokrim čiščenjem pri teh robotskih sesalcih glede na to da je posoda za vodo velika okoli 500ml kar se mi osebno zdi dokaj malo ce primerjam koliko vod porabis da pobrises po tleh s krpo

buttcrack ::

tole je bolj mokro brisanje kot pomivanje, pol litra vode je za 60 kvadratov vrh glave.

Besna Glista ::

YesPeace je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

YesPeace je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

Ena hitra pomoc prosim. V navodilih pise, da levo in desno od polnica mora bit vsaj pol metra. Je lahko manj ali ne bo znal priti domov, ce bo prostora levo desno cca. 10 cm?



SI ga že dobil?

a sta dve posodici poleg in kateri dve? bi danes naročil, sem čakal do danes, pa ni nikjer bolj ugodne akcije kot tukaj za 295EUR! :)


Dobil vceraj ja. 2x je ze sesal, zaenkrat super zadovoljen. Danes popoldan ga posljem se pomivat, da vidimo kako se bo tam odrezal. :)

Dve posodici, za prah in za vodo. In dve stranski metlici in dve krpici za pomivanje.

Poglej malo zgoraj, ce uborabis domeni .at ga imas za 289EUR baje. Jaz tega nisem vedel pred nakupom :)



na domeni .at ga ne moreš naročiti v Slovenijo! :) sem probal in ko oddaš naročilo, je fiksirana država avstrija.. :) tko da bo kar za 295€! je še vedno zelo ugodno!

pa hvala za info!


En popravek od prej. Ena posodica je za prah, druga je pa 2in1 water tank, se pravi kombinirana posodica. To sem ugotovil komaj po prvem mokrem brisanju :)

pe3c ::

Pekda je izjavil:

Še moje mnenje glede Viomi V2 - kupil sem ga v Avstriji za 299e.
Zaenkrat še nisem nabavil kombinirane posodice - ni potrebe, ker je velika posoda z vodo zelo uporabna.
Kar se tiče sesanja - super, vlažno brisanje - super (med delovanjem ga 2x ali 3x ustavim in umijem krpico (2min dela). Zelo zadovoljen.
Kar nekaj je bilo napisanega glede aplikacije - sam imam Xiaomi Home - 3.5.3_0030 (perfektno, naj tako ostane hehe).

Da bo komu lažje pri odločitvi glede nakupa :) @Tomson - tebi pa hvala za nasvete ;)


Od kar sem kupil Viomi V2 junija, nekaj casa nisem vec vec sledil temi. Ali se lahko za Viomi V2 kupi kombinirana posodica za prah in vodo?

Hvala!

YesPeace ::

Besna Glista je izjavil:

YesPeace je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

YesPeace je izjavil:

Besna Glista je izjavil:

Ena hitra pomoc prosim. V navodilih pise, da levo in desno od polnica mora bit vsaj pol metra. Je lahko manj ali ne bo znal priti domov, ce bo prostora levo desno cca. 10 cm?



SI ga že dobil?

a sta dve posodici poleg in kateri dve? bi danes naročil, sem čakal do danes, pa ni nikjer bolj ugodne akcije kot tukaj za 295EUR! :)


Dobil vceraj ja. 2x je ze sesal, zaenkrat super zadovoljen. Danes popoldan ga posljem se pomivat, da vidimo kako se bo tam odrezal. :)

Dve posodici, za prah in za vodo. In dve stranski metlici in dve krpici za pomivanje.

Poglej malo zgoraj, ce uborabis domeni .at ga imas za 289EUR baje. Jaz tega nisem vedel pred nakupom :)





na domeni .at ga ne moreš naročiti v Slovenijo! :) sem probal in ko oddaš naročilo, je fiksirana država avstrija.. :) tko da bo kar za 295€! je še vedno zelo ugodno!

pa hvala za info!


En popravek od prej. Ena posodica je za prah, druga je pa 2in1 water tank, se pravi kombinirana posodica. To sem ugotovil komaj po prvem mokrem brisanju :)


Zanimivo! Ker naj bi samo PRO verzija imela kombinirano posodico! no ubistvu to potem je PRO verzija... sej posodico se da kadarkoli dokupiti, če bi bila kombinirana za mokro čiščenje premajhna. Sem ga tudi ravnokar naročil! :)

mat xxl ::

gorazdkop je izjavil:

Jaz imam polnilno postajo na takem mestu, da ima sesalnik par cm na vsako stran, ko se naguzi polnit. Je pa res, da jo moram enkrat na mesec popravit nazaj, ker jo zamakne. Imam S6



Sam imam pri rombi levo 8 mm , desno 8 mm, pa ko se vrača v povprečju vsakič tretjič mora dvakrat probati, da gre , nekje v 2/3 primerov ji pa z prve uspe. Sam sem docking utrdil z dvemi vijaki, da se ne premika levo desno in je OK.

Pekda ::

pe3c je izjavil:

Pekda je izjavil:

Še moje mnenje glede Viomi V2 - kupil sem ga v Avstriji za 299e.
Zaenkrat še nisem nabavil kombinirane posodice - ni potrebe, ker je velika posoda z vodo zelo uporabna.
Kar se tiče sesanja - super, vlažno brisanje - super (med delovanjem ga 2x ali 3x ustavim in umijem krpico (2min dela). Zelo zadovoljen.
Kar nekaj je bilo napisanega glede aplikacije - sam imam Xiaomi Home - 3.5.3_0030 (perfektno, naj tako ostane hehe).

Da bo komu lažje pri odločitvi glede nakupa :) @Tomson - tebi pa hvala za nasvete ;)


Od kar sem kupil Viomi V2 junija, nekaj casa nisem vec vec sledil temi. Ali se lahko za Viomi V2 kupi kombinirana posodica za prah in vodo?

Hvala!

Ja se da, evo link:
https://www.geekbuying.com/item/VIOMI-V...

Kako si zadovoljen z njim? malo napiši mnenje ;)

dejanslo ::

Je wi-fi signal potreben po celem stanovanju za delovanje?
There`s More Than One Way To Do It
««
51 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356420 (3854) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363964 (37890) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143622 (63304) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764294 (23942) mat xxl

Več podobnih tem