» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
50 / 90
»»

Konlov ::

Ma dokler ne bo takih ki gredo po štengah se bom težko odločil za nakup...

ziga1990 ::

^^ za začetek naj dajo take da nebo potrebno popravljat za njimi
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

yonny ::

Evo naročil Roborock S5 Max iz HK po ceni $470.98 dostava 4-8 dni

Kar bo pa bo. Hvala vsem, še posebej thomson, se javim ko ga dobim in zalaufam.

yonny ::

kaj je glede davka in carine iz HK?se to plača še extra po prejemu?

Tomson ::

Odvisno kje naročiš in preko kakšne poštne opcije. Preko Priority Line pri določenih trgovinah ni dodatnih stroškov, je cena končna.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

yonny ::

evo sem storniral, zaloga S5 max je samo v HK, je pa preko Priority line isto tvegan nakup, v slučaju da te dobijo na carini se plača 22 % + taksa carine, tako da si hitro na 100€, ne hvala bom iskal v EU skladiščih.

Joj joj....

Tomson ::

preko Prioirty Line 100% ni nobenih dodatnih stroškov, si lahko brez skrbi, lahko potrdim sam in še marsikdo! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jure3000 ::

preko Prioirty Line še nisem nikoli plačal davka/carine

Kodrnusa ::

Preko priority lane, dobiš paket, kot da je poslan iz eu skladišča (Nemčija, Španija, Poljska). Še nikoli ni bilo carine ali davka za plačat pa sem naročil že 10 roborockov s50...

yonny ::

fantje super, hvala da ste povedali ampak sem vseeno storniral, ker je zaloga s5 max pošla in bo na voljo šele čez en teden + dostava in bi ga dobil čez cca mesec dni

sedaj sem naročil čez gearbest V2 pro za 331 €, kar se mi zdi da sem dobil dovolj za ta denar, edino 3 ja posodica vprašanje če je zraven ane Thomson?

Drugače jo pa dokupim.

hafo123 ::

yonny ali si uporabil kodo C3B79CC1C6DEB000, ker meni ne prime več?

Tomson ::

@hafo123:
omenjena koda potekla (preverjam če jo lahko obnovijo), trenutno je opcija na Geeku z vsemi tremi posodicami:
- Xiaomi Viomi V2 Pro robotski sesalnik (3x posodica) s kodo: 3VVVNFJ6 za 335€ (EU skladišče)

@yonny:
preverjam kaj točno je poleg na GearB, ko izvem, sporočim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Besna Glista ::

Zakaj bi kupoval pro, če dobiš navadnega 30-40e ceneje? Posodica zraven te pride pa še 20e, če jo hočeš uporabljat.

buttcrack ::

da ma PRO, sicer je običen lolek :)

yonny ::

hafo123 je izjavil:

yonny ali si uporabil kodo C3B79CC1C6DEB000, ker meni ne prime več?


Ja mislim da sem ujel še med zadnjimi, nato je potekla

Thomson hvala

hafo123 ::

Na geekbuying piše, da V2 PRO podpira tudi multimap saving kar osnovna verzija V2 ne - ali je to res?

Tomson ::

s posodobljeno aplikacijo oba podpirata. Če sem iskren, sem obupal nad primerjavo med V2 in V2 Pro, sam nekih razlik nisem našel, Viomi pravi da sta dva različna modela, v trgovinah navajajo omenjeno tabelo z razlikami, ali bo v prihodnosti kakšna razlika pa ne vem, mogoče bodo z novimi firmwari prišle kakšne razlike, bomo videli ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hafo123 ::

Ali kdo uporablja Alexo za upravljanje V2 PRO sesalca?

Matevz96 ::

Konlov je izjavil:

Ma dokler ne bo takih ki gredo po štengah se bom težko odločil za nakup...


Ko naredijo takšnega sploh ne gledam na ceno ampak samo kupim! Sedaj imamo prav problem ker sta oba nadstropja lepo počiščena (v vsakem je en robot) stopnice so pa žalost :))
#hooldthedoor

Okapi ::

Našemu je ime Ferida. Stane 7 evrov na uro.

Kowkele ::

Tomson je izjavil:

s posodobljeno aplikacijo oba podpirata. Če sem iskren, sem obupal nad primerjavo med V2 in V2 Pro, sam nekih razlik nisem našel, Viomi pravi da sta dva različna modela, v trgovinah navajajo omenjeno tabelo z razlikami, ali bo v prihodnosti kakšna razlika pa ne vem, mogoče bodo z novimi firmwari prišle kakšne razlike, bomo videli ...



Živijo,

katera pa je zadnja verzija? Sedaj imam 3.5.3_0030 in mi home 5.6.13.
Tako pač je to!!!

Tomson ::

drži, to je trenutno zadnja verzija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hamurabi ::

Lahko še jaz vprašam glede tegale Viomija. Na Electronic4you sem ga našel za 299€. Ni PRO. Je res takšna velika razlika med navadno ali PRO verzijo? Kaj bistvenega pridobim pri PRO verziji?
Hvala za odgovor!

Konlov ::

 primerjava

primerjava

šernk ::

A ima kdo kake praktične izkušnje z irobot braava 380/390t?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mat xxl ::

Imam jaz, kaj te zanima ?

Konlov ::

Če lahko:
- kakšen rob med prostori premaga
- ali se da no/go cone nastavit (da nebi vode v podaljške na tleh brizgal)
- ali tisti oddajnik prestavljaš iz sobe v sobo
- ali je uporabno tudi za parket
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

šernk ::

@mat xxl: če si odpisal za braavo:

kolk je zadeva dejansko uporabna napram ročnemu čiščenju na internetu dobiš vse od A do Ž. Ne pričakujem da mi pobriše ketchup iz tal, ne pričakujem da mi pobriše pol litra coca-cole izključno za recimo 2x tedensko obrisat kuhinjo in 1x tedensko ostalo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Konlov ::

@mat xxl:

Konlov je izjavil:

Če lahko:
- kakšen rob med prostori premaga
- ali se da no/go cone nastavit (da nebi vode v podaljške na tleh brizgal)
- ali tisti oddajnik prestavljaš iz sobe v sobo
- ali je uporabno tudi za parket
Hvala

Konlov ::

A ja, pa še tole: je med prostori, če ne premaga 1 ali 2 cm, potrebno oddajnik premikati?
A če samo sesaš, daš krpo stran?
Hvala...

darkolord ::

A če samo sesaš, daš krpo stran?
Braava ne sesa.

Konlov ::

Aii, škoda. So mi je všeč dimenzije...

mat xxl ::

Brava, je pač, po domače povedano, stvar, ki je prišla na Irobot, ko je ta odkupil podjetje Mint (pogooglajte Mint robots), torej zasnova ni prava od Irobota temu primerno pač tudi deluje. Irobot je to firmo odkupil, ker je imela patente za liijsko sesanje z kamero in senzorji, katere je sicer zaščitil Samsung in izsiljeval Irobota. Tako je Irobot prišel , do teh patentov in dal tele Brave ven, prve povsem nespremenjene od Minta, le drugo ime, kasneje je to malo nadgradil. Zadeva NE gre čez noben prag, zadeva je omejeno uporabna, pač ena mokra krpa , s katero drsa......

Pravi pomivalci so Scoobe 300 in 400 serija, tudi ti ne gredo čez noben niti 7 mm prag, ker ne smejo niti na tepih.
Sistem je pravega pomivanja , našprica vodo , skrtači z vrtečo krtačo in posesa vodo. Zadeva je uporabna tudi za parket, če tega lahko pomivate z vodo, potem ni problema, če pa ima parket milion in eno režo fugo in bi šla voda v parket in, ga tudi ne pomivate, pač pa le obrišete z vlažno krpo, potem tudi za Scoobo NE BO, sicer pa gre. Nekih dobro zasušenih zadev načeloma ne odstrani, ostalo pa lepo počisti.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

šernk ::

scoobe se še rabljene ne dobi nikjer (no en jo prodaja na ebayu za 1200eur se mi zdi :))) :'(
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mat xxl ::

Nikoli niso bile niti pod razno niti na približno take cene !!!

PS . Lahko mene na ZS vprašaš, tudi za kak test se bi dalo zmeniti ......

Je pa to pomivalec, predhodno, mora pometač, oddelati svoje.

YesPeace ::

https://www.aliexpress.com/item/4000120...

gledam tegale v tej trgovini, 2019 Xiaomi Pro V2... je to isto kot Xiaomi VIOMI V2 pro?!?

je kar nekaj prodanih in dejansko najceneje sem ga našel tukaj (da je poslan iz EU). Sam pri aliexpres sem rajši malo bolj previden... ima kdo kakšno mnenje glede te trgovine!?

Krenforum ::

Nikakor ne morem povezati Viomi V2 v Mi Home app. Sledim navodilom, grem v app, kliknem +, izberem Viomi, držim obe tipki, da spregovori connecting ali kaj reče. Grem pod Wifi ga izberem, v aplikaciji začne nalagati, se pravi ga najde, prva kljukica uspešna, druga tudi, tretja connecting to internet neupešna. Ves čas spodaj piše bring closer to router, a stojim zraven routerja.

ima kdo kako idejo? V imenu omrežja ni čudnih znakov. Serverje v mihome sem spreminjal med china, germany, slovenia. nič ne pomaga.V geslu wifi omrežja je ?!, vendar to Xiaomi žarnice ne moti. Router je star, Belkin N150. Ampak vse ostale stvari delajo Xiaomi žarnice, Sonos One...


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Krenforum ()

dejanslo ::

Da nisi slučajno na 5ghz?
YesPeace tega tudi jaz gledam. Praktično enak kot viomi v2pro, sam da je še bolj kitajski :)
Menda ni certificiran za EU, whatever that means. A pol, če ti zaradi njega zgori hiša, ne dobiš nič od zavarovalnice? Ali npr naredi škodo zaradi vode, imaš pa to zavarovano?
There`s More Than One Way To Do It

Krenforum ::



Router ki ga imam ima samo 2.4 G

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Krenforum ()

YesPeace ::

dejanslo je izjavil:

Da nisi slučajno na 5ghz?
YesPeace tega tudi jaz gledam. Praktično enak kot viomi v2pro, sam da je še bolj kitajski :)
Menda ni certificiran za EU, whatever that means. A pol, če ti zaradi njega zgori hiša, ne dobiš nič od zavarovalnice? Ali npr naredi škodo zaradi vode, imaš pa to zavarovano?

US $286.36 30%OFF | 2019 New Xiaomi Mijia STYJ02YM V2 pro mi robot Vacuum Cleaner 2 mop-p sweeping mopping 2 in 1 wifi Mijia Mi home app EU in stock
https://s.click.aliexpress.com/e/dmJtjr...
Tale je pomoje se boljša varia ta, več prodanih in par eur cenejše... Piše povsod tax free EU. Kupujejo veci a Evropejci gledam spodaj.

Badwolff ::

šernk ::

nateg, slike so od narwalrobotic, ki je zaenkrat na voljo na indegogo za 600eur samo v USA.

https://www.narwalrobotics.com/
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Konlov ::

Special Offer Today Only & Free shipping

Badwolff ::

I was fooled by an advertisement video
The advertisement of the cleaning robot looks really great and advance. I placed the order and received it after few weeks. The received product is really a toy, it works but it is totally different with the one I wanted to buy and paid for. I thought they are based on HongKong so they might have better reputation. But nothing is different. People should stay away from this. Don't be fool by video advertisement seen on IG or FB. Waste of my money.

šernk ::

še uradno od narwalrobotics:

As we've warned many times, there are many fraud sales out there that offer Narwal at only $9.9, please don't fall for them! #Narwal is only / has only been available on Indiegogo InDemand (http://bit.ly/2wZchvy) and Kickstarter (http://bit.ly/2x2kTli), any other places claim to offer Narwal at any price on the global market are scams! ?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Badwolff ::

Roomba se mi skoz zatika pod kavčem.
Se spomnim, da sem imel neke stolpe, ki bi jo lahko omejili, da ne bi hodila tja, ampak se mi zdi to nerodna rešitev, sploh ker je bilo treba nonstop baterije menjat.
So kake novejše rešitve? Se da kaj nabavit za obstoječi robot Roomba 564?
Sicer tako ali tako razmišljam o novem, v kombinaciji s pomivanjem, ker je tale roomba že kar pri koncu življenskega obdobja, sploh baterija.
Kaj pa bi bil best buy, če upoštevamo, da imamo precej neugodno postavitev pohištva in kavč, pod katerega robot gre, potem pa nasede na 'nogicah'.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Vm1999 ::

Tak sesalec, pri katerem lahko nastaviš aplikaciji "no-go" območja

Konlov ::

šernk je izjavil:

še uradno od narwalrobotics:

As we've warned many times, there are many fraud sales out there that offer Narwal at only $9.9, please don't fall for them! #Narwal is only / has only been available on Indiegogo InDemand (http://bit.ly/2wZchvy) and Kickstarter (http://bit.ly/2x2kTli), any other places claim to offer Narwal at any price on the global market are scams! ?

Ja, potem je pa tista 36€ ponudba res nateg. Čeprav v bistvu ta skupek plastike še toliko ni vredn.

Badwolff ::

Najbrž se splača počakat na black Friday? Padejo kej cene, recimo Xiaomi Mi Home Robot al so to prenovi modeli?

Tomson ::

Že skozi cel november so neke akcije, tudi omenjeni črni petek se je že precej razvlekel, najbolje je spremljati in ko je kakšna dobra akcija vzameš, lahko tudi v članku slediš ažuriranim cenam ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
50 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356421 (3855) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363976 (37902) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143641 (63323) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764299 (23947) mat xxl

Več podobnih tem