» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
48 / 90
»»

Pekda ::

Tomson, imam eno vprasanje zate.
Nekako sem se odlocil za nakup Viomi V2 Pro, sedaj pa me zanima kako do njega, na vecini spletnih strani pise da je razprodan. Imas kaksen kontakt kje kupiti kar se da najceneje, ter z vsemi posodicami kar spada zraven? Se ga kje da kupiti v trgovini in ne preko spleta? Rabim ga pa cimprej. Hvala ti in lp.

Tomson ::

Glede na to, da sta Viomi V2 in V2 Pro enaka, razen tretje kombinirane posodice, lahko gledaš tudi slednjega ter dodatno kupiš tretjo posodico, pa si na istem. V Slo imaš na zalogi npr. za 379€ ali pa skočiš do Avstrije ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Pekda ::

Hvala Tomson, skocim v A.
Kako je z aplikacijami, js sedaj dodelano? Katero naj namestim?
Svetilnike in podobne rezervne komponente se splaca kje kupiti?
Hvala in lp

darkolord ::

Svetilnike? Kerga leta smo? :))

Tomson ::

@Pekda:
Zadnja verzija aplikacije (ki je še v beta verziji trenutno) je odlična, sedaj ponuja res vse kar bi si želeli, tudi stabilnost je zelo dorba, naj bi bila končna verzija pripravljena v mesecu novembru, tudi če se malo zavleče vsaj do konca leta. Namestiš Xiaomi Mi Home kjer dodaš sesalnik, ko pa bo na voljo omenjena zadnja verzija boš dobil obvestilo o nadgradnji firmwera, posodobila se bo tudi aplikacija. V paketu imaš vse kar potrebuješ vsaj za eno leto, tako da ni potrebe po dodatnem materialu že v štartu, virtualne zidove pa upravljaš v aplikaciji ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Konlov ::

Ali je kateri 25cm širok pa da premaga 2cm med prostoroma?

Opkow ::

Glede širine mi je znan samo Dyson 360 Heurist. Ne vem pa za višino roba.

seemon ::

Bi mogoče vedel zakaj se mi robot viaomi v2 pro ne poveže z telefonom. Poskusil sem z aplikacijo Viaomi home in Viomi robot.

gas2018 ::

Jest mam Xiaomi home,.pa dela ok..

dejanslo ::

Jaz sem malo skeptičen, da je (bo v prihodnosti) dejansko edina razlika viomi v2 in v2pro v posodici. Ali bo nonpro deležen enakega appa, ki je sedaj v beta verziji? Ta "skrivnostnost" me kar moti sedaj pred nakupom.

Nabavil sem xiaomijevo xiaofang kamero, ki jo lahko dodam v app le, če uporabljam china mainland server. Pol bom moral ves njihov hardware uporabljati preko china serverja, ker je ta nastavitev vezana na profil, kajne? Če kupim kak z global označen produkt, bo verjetno deloval tudi preko .cn serverja?
Se spomnim, da so bile včasih neke razlike v funkcionalnosti sesalcev glede na izbrani server - ti časi so mimo?
There`s More Than One Way To Do It

Tomson ::

@dejanslo:
če si skeptičen pač vzameš Pro verzijo, bo kmalu zopet na voljo iz EU skladišča za okoli 320€ ... Viomi V2/Pro pa sicer obstaja v China in International verziji. China verzijo lahko nastaviš izključno pod China serverjem, International verzijo pa izključno pod EU serverjem. Sam tudi imam Xiaomi naprave in nekatere so le pod China serverjem, medtem ko imam nekatere možnost le pod EU serverjem. Rešitev na Xiaomi telefonu je sicer sila enostavna, ker lahko imam duplicirane aplikacije z različnimi nastavitvami, tako lahko zaženem Xiaomi Mi Home pod China ali EU serverjem (imam dve ikoni). Na drugih telefonih pa mislim da je tudi možno z namesnkimi aplikacijami (Parallel Space, Clone App, Dr.Clone) ... Sicer pa drži, kolikor mi je znano trenutno ni nekih razlik v novejših napravah, ki bi bile funkcijsko vezane na server ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Krenforum ::

To s temi serverji je kurac po domače. Naj omogočijo vse na vseh in konec. Kot da se trudijo komplicirat. Za uporabnika more biti cim lazje. Ne da rabis dve aplikaciji..

Tomson ::

@Krenforum:
težava iz stališča Xiaomija je v različnih zakonodajah, saj imajo azijci precej bolj ohlapne zakone/predpise kot npr. EU, posledično imajo naprave pod China ali EU serverjem pač različne pogoje uporabe in očitno iz določenih razlogov Xiaomi ni pripravljen prenesti precej bolj omejenih pogojev iz EU na na azijski trg, obratno pa tako ali tako ne sme.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

yonny ::

Tomson je izjavil:

@dejanslo:
če si skeptičen pač vzameš Pro verzijo, bo kmalu zopet na voljo iz EU skladišča za okoli 320€ ... Viomi V2/Pro pa sicer obstaja v China in International verziji. China verzijo lahko nastaviš izključno pod China serverjem, International verzijo pa izključno pod EU serverjem. Sam tudi imam Xiaomi naprave in nekatere so le pod China serverjem, medtem ko imam nekatere možnost le pod EU serverjem. Rešitev na Xiaomi telefonu je sicer sila enostavna, ker lahko imam duplicirane aplikacije z različnimi nastavitvami, tako lahko zaženem Xiaomi Mi Home pod China ali EU serverjem (imam dve ikoni). Na drugih telefonih pa mislim da je tudi možno z namesnkimi aplikacijami (Parallel Space, Clone App, Dr.Clone) ... Sicer pa drži, kolikor mi je znano trenutno ni nekih razlik v novejših napravah, ki bi bile funkcijsko vezane na server ...


Kdaj cca lahko pričakujemo zalogo, verjetno na geekb?

Tomson ::

drži, pravijo nekje 7-9 dni, okoli 10.11 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Konlov ::

Konlov je izjavil:

Ali je kateri 25cm širok pa da premaga 2cm med prostoroma?

Ker imamo marsikje prehode pod 30 cm... Višina naj bo pod 10cm, vgrajena kamera bi bila pa že fiuff...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

cut4ever ::

seemon je izjavil:

Bi mogoče vedel zakaj se mi robot viaomi v2 pro ne poveže z telefonom. Poskusil sem z aplikacijo Viaomi home in Viomi robot.


Vklopi Viomi in ko je prižgan stisni hkrati obe tipki tako, da začne lučka utripati modro.
Na telefonu se poveži na WI-FI in izklopi prenos podatkov (samo za konfiguracijo).
Odpri MI Home aplikacijo in sledi navodilom.

Meni je tako uspelo.

Kodrnusa ::

cut4ever je izjavil:

seemon je izjavil:

Bi mogoče vedel zakaj se mi robot viaomi v2 pro ne poveže z telefonom. Poskusil sem z aplikacijo Viaomi home in Viomi robot.


Vklopi Viomi in ko je prižgan stisni hkrati obe tipki tako, da začne lučka utripati modro.
Na telefonu se poveži na WI-FI in izklopi prenos podatkov (samo za konfiguracijo).
Odpri MI Home aplikacijo in sledi navodilom.

Meni je tako uspelo.


Pa gps prižgi za prvo povezavo...

Konlov ::

Imajo tile kitajčki že morda wgrajeno kamero za video nadzor doma?

Sparkxl ::

Pred 3 tedni sem čisto spontano nabavil robota, ker smo res že bili siti sesanja. O igralcih na trgu nisem imel pojma, tudi o cenah ne. Ko sem videl da so glavne zvezde na tem področju kitajci z zelo sprejemljivimi cenami, je odločitev hitro padla in naročil sem roborocka s50. Prišel je v 3 dneh iz Nemčije.
Moram rečt da je sesalec presegel vsa pričakovanja. Kvaliteta izdelave, software, končni rezultat čiščenja, vse nad pričakovanji.
Edini minus bi mu dal pri nepodpori za 2 nadstropja, kar bi mi prav prišlo, saj imam en prostor 1 stopnico nižje. Prostor sicer zazna, ampak ko ga dam dol, se izgubi. Sicer posesa, zemljevida ne izgubi, ampak je izgubljen in misli da je drugje.
Se da s tem živet, glede na to, da je s60, ki to podpira, kar nekaj dražji.

Starša imata vorwerka za 3x ceno, ki pa ni v niti eni točki boljši.
Prvo sta kitajca gledala postrani, kasneje sta skozi stisnjene zobe priznala da mu nič ne manjka. Dno sodu pa je izbila ugotovitev,da kitajc tudi briše, kar švaba za jurja ne :)
Tako mati pravi da bo naslednji definitivno iz daljnega vzhoda

Konlov ::

To, bravo...

mat xxl ::

No coment ;) res, pa je Roborock vseeno boljši med kitajčki....

Sparkxl ::

Sem preletel zadnje 3 strani te teme in kaj predvsem ven štrli si ti, s svojim nevmesnim bevskanjem z rombo, čeprav te živi bog ni nič vprašal. Enak profil bolnika kot oni z philipsi v tv temi.
Lahko pa mi komot predlagaš rombo za 315€ z vsemi lastnostmi, ki jih ima s50. Youtube pravi da taka romba stane duplo.

BladE_ ::

Je kdo zasledil kakšno extra ponudbo S50/60 za 11.11.?
Akcija - Reakcija

Tomson ::

za 11.11 vnaprej še ni kaj znanega, so pa že sedaj precej dobre akcije:
- Roborock S50 s kodo: BGS50BR za 296EUR (EU UK skladišče)
- Roborock S50 s kodo: GBFASTS501 za 306EUR (EU skladišče)
- Roborock S6 s kodo: GBSTSDJS6 za 468EUR
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Konlov ::

https://mclimate.eu/en/maya A, tole ima kamero. Še funkcionalnost?

Vm1999 ::

Sparkxl je izjavil:

Sem preletel zadnje 3 strani te teme in kaj predvsem ven štrli si ti, s svojim nevmesnim bevskanjem z rombo, čeprav te živi bog ni nič vprašal. Enak profil bolnika kot oni z philipsi v tv temi.
Lahko pa mi komot predlagaš rombo za 315€ z vsemi lastnostmi, ki jih ima s50. Youtube pravi da taka romba stane duplo.


Ne sekiraj se, pusti človeku veselje... če mu tako paše.
Moja je pred letom prišla domov v roombo 980, kupljeno za 650 ali 700 v sloveniji, razočarana, ker je na poti domov ugotovila, da bi jo lahko dobila za 50 eur manj.

Sem se malo pozanimal, ker mi je bilo to bolano drago za sesalec (četudi je robotski) in sva vrnila zapakirano, ter naročila S50. Zdaj že eno leto bp deluje, nisem še zamenjal krtačk, filter pa spiham s kompresorjem, na vsake toliko ga operem z vodo.

Zdaj je naročen še drugi, ker smo dobili novega člana družine in je tečno premikat med nadstropji.

Dva za ceno ene roombe. To pove vse.

yonny ::

Sparkxl je izjavil:

Pred 3 tedni sem čisto spontano nabavil robota, ker smo res že bili siti sesanja. O igralcih na trgu nisem imel pojma, tudi o cenah ne. Ko sem videl da so glavne zvezde na tem področju kitajci z zelo sprejemljivimi cenami, je odločitev hitro padla in naročil sem roborocka s50. Prišel je v 3 dneh iz Nemčije.
Moram rečt da je sesalec presegel vsa pričakovanja. Kvaliteta izdelave, software, končni rezultat čiščenja, vse nad pričakovanji.
Edini minus bi mu dal pri nepodpori za 2 nadstropja, kar bi mi prav prišlo, saj imam en prostor 1 stopnico nižje. Prostor sicer zazna, ampak ko ga dam dol, se izgubi. Sicer posesa, zemljevida ne izgubi, ampak je izgubljen in misli da je drugje.
Se da s tem živet, glede na to, da je s60, ki to podpira, kar nekaj dražji.

Starša imata vorwerka za 3x ceno, ki pa ni v niti eni točki boljši.
Prvo sta kitajca gledala postrani, kasneje sta skozi stisnjene zobe priznala da mu nič ne manjka. Dno sodu pa je izbila ugotovitev,da kitajc tudi briše, kar švaba za jurja ne :)
Tako mati pravi da bo naslednji definitivno iz daljnega vzhoda


Kako se obnese VIOMI V2 PRO pri dveh nadstropjih, kdo ve?

LP, Damir

mat xxl ::

Sparkxl je izjavil:

Sem preletel zadnje 3 strani te teme in kaj predvsem ven štrli si ti, s svojim nevmesnim bevskanjem z rombo, čeprav te živi bog ni nič vprašal. Enak profil bolnika kot oni z philipsi v tv temi.
Lahko pa mi komot predlagaš rombo za 315€ z vsemi lastnostmi, ki jih ima s50. Youtube pravi da taka romba stane duplo.



Ko bo povprečen kitajček zdržal toliko obremenitev in časa delovanja, kot povprečna Roomba , boš pa lahko slavil.....

BTW lahko pri meni vidiš Roombo 780 na 3 bateriji z 14850 oddelanimi urami, pa ja priznam, je že vidno povsem na koncu vsaj krtačni modul, kolesa, bočna krtačka in sesalnik je glasen, vendar še vseeno kompletno vse deluje. Ko bo kak kitajček zdržal vsaj 8000 ur delovanja brez večjih nadgradenj, bom o njih spremenil mnenje, sicer pa Roborock S6 je nekaj ostalo pa .......

Tomson ::

@yonny:
kaj pa te zanima konkretno? načeloma ga lahko uporabiš tudi v petih nadstropjih in deluje bp, ga neseš drugam ter zaženeš čiščenje, ko zaključi ga odneseš nazaj v nadstropje s polnilno postajo. Nima pa možnosti shranjevanja več različnih aktivnih map za editiranje (kjer bi za vsako nadstropje posebej določil npr. virtualne zidove, no go cone itd. in le te imel shranjene (v takšnem primeru se lahko uporabi magnetni trak kot virtualni zid, če je več nadstropij), če te to zanima ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Sparkxl ::

mat xxl je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Sem preletel zadnje 3 strani te teme in kaj predvsem ven štrli si ti, s svojim nevmesnim bevskanjem z rombo, čeprav te živi bog ni nič vprašal. Enak profil bolnika kot oni z philipsi v tv temi.
Lahko pa mi komot predlagaš rombo za 315€ z vsemi lastnostmi, ki jih ima s50. Youtube pravi da taka romba stane duplo.



Ko bo povprečen kitajček zdržal toliko obremenitev in časa delovanja, kot povprečna Roomba , boš pa lahko slavil.....

BTW lahko pri meni vidiš Roombo 780 na 3 bateriji z 14850 oddelanimi urami, pa ja priznam, je že vidno povsem na koncu vsaj krtačni modul, kolesa, bočna krtačka in sesalnik je glasen, vendar še vseeno kompletno vse deluje. Ko bo kak kitajček zdržal vsaj 8000 ur delovanja brez večjih nadgradenj, bom o njih spremenil mnenje, sicer pa Roborock S6 je nekaj ostalo pa .......


Daj zaupaj nam, koliko kitajcev si že testiral, da tako točno veš kako dolgo zdržijo?

yonny ::

Tomson je izjavil:

@yonny:
kaj pa te zanima konkretno? načeloma ga lahko uporabiš tudi v petih nadstropjih in deluje bp, ga neseš drugam ter zaženeš čiščenje, ko zaključi ga odneseš nazaj v nadstropje s polnilno postajo. Nima pa možnosti shranjevanja več različnih aktivnih map za editiranje (kjer bi za vsako nadstropje posebej določil npr. virtualne zidove, no go cone itd. in le te imel shranjene (v takšnem primeru se lahko uporabi magnetni trak kot virtualni zid, če je več nadstropij), če te to zanima ...



Ne samo to me je zanima, da ga pač prestavljaš iz nadstropja v nadstropje, nato ga odneseš polnit enkrat ko se spomneš.

Oziroma kaj če ga ne neseš takoj ko zaključi na polnilno postajo? Kje bo počakal, da pridem domov in ga dam polnit? Vedno na drugem mesto ali nevem kje?

Hvala.

Tomson ::

Je vseeno kdaj ga odneseš, le pri vodnem čiščenju je potrebno odstranit posodico z vodo, da ne uničuje tal, pri suhem sesanju pa čisto vseeno kdaj ga odneseš, ko zaključi s čiščenjem bo po nekje pol minute javil, da ne najde polnilne postaje in se bo ustavil in čakal da ga odneseš bližje (mislim da se ustavi nekje kjer je štartal) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ivans_k1 ::

A te robotski sesalci rabijo internet da delajo al sesa tudi brez interneta?

Tomson ::

Če želiš naprednejše funkcije (ki jih je kar precej), lahko preveriš tale članek npr., kjer je navedeno kaj vse ti omogoča aplikacija pri robotskem sesalniku, potrebuješ WiFi, da povežeš sesalnik s telefonom, sicer pa ga lahko uporabljaš tudi povsem brez omenjenih dodatnih funkcij, pritisneš na tipko na sesalniku in bo čistil ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkolord ::

Eno je aplikacija, drugo je internet. Žal je tako, da vsi od teh sesalcev potrebujejo tudi internetno povezavo in ne delajo lokalno preko WiFija.

Vm1999 ::

Najbrž zato, da zbirajo podatke

ziga1990 ::

Malo gledam Roombe pa me zanima ali imajo kaj težav oz jo moraš ročno nesti v naslednjo sobo ali same grejo če so vrata odprta?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Sp3m ::

darkolord je izjavil:

Eno je aplikacija, drugo je internet. Žal je tako, da vsi od teh sesalcev potrebujejo tudi internetno povezavo in ne delajo lokalno preko WiFija.


Sploh ne delajo, ali pa ne dela aplikacija, sam sesalec pa še vedno dela in sesa glede na prednastavljen čas oz. prednastavljene nastavitve?

Tomson ::

Kot rečeno, deluje povsem normalno tudi brez aplikacije in WiFija, a dodatna funkcionalnost je le preko aplikacije, ko je povezan na WiFi omrežje ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Sp3m ::

Tomson je izjavil:

Kot rečeno, deluje povsem normalno tudi brez aplikacije in WiFija, a dodatna funkcionalnost je le preko aplikacije, ko je povezan na WiFi omrežje ...


Hvala za odgovor in pojasnilo...

Sedaj se bliža črni petek in počasi tudi razmišljamo o robotskem sesalniku

Je dobra izbira Roborock S55 ali je kaj drugega best-buy (eno nadstropje, cca. 150 m2, parket in tepihi, cca. 1-2mm rob med prostori).

Tomson ::

Roborock S50 je še vedno odličen sesalnik za ceno, odlični še 360 S6/S7, Viomi V2 Pro, Xiaomi Mijia, odvisno od zastavljenega budgeta, lahko pa si prebereš članek z najboljšimi modeli po cenovnih razredih ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkolord ::

Sp3m je izjavil:

Sploh ne delajo, ali pa ne dela aplikacija, sam sesalec pa še vedno dela in sesa glede na prednastavljen čas oz. prednastavljene nastavitve?
Ne dela aplikacija, po mojem pa ne dela niti prednastavljen čas (če pa že dela, je to odvisno od posameznega modela), ker sesalec vse ukaze sprejema iz Kitajske.

_marc_ ::

Na preizkušnji sem imel Roborocka S50, ki pa mi zaradi višine pragu ne pride v eno od sob. Mogoče mu zmanjka kakšnih 5mm, zato me zanima, če je kdo preizkušal sesalce tudi iz vidika, kakšno oviro lahko premagajo?

Tomson ::

do max 2cm, kot tudi Roborock S50, zadevo hitro rešiš, če namestiš eno prečko pred prag ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkolord ::

ali pa predpražnik

Konlov ::

Konlov je izjavil:

https://mclimate.eu/en/maya A, tole ima kamero. Še funkcionalnost?

Malo sem bral pa nima virtual wall pa 1,5 cm rob samo premaga...

vres.ales ::

meni roborock s6 ne premaga 2cm ovire. Ga kar lepo dalje šiba

mat xxl ::

Sparkxl je izjavil:

mat xxl je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Sem preletel zadnje 3 strani te teme in kaj predvsem ven štrli si ti, s svojim nevmesnim bevskanjem z rombo, čeprav te živi bog ni nič vprašal. Enak profil bolnika kot oni z philipsi v tv temi.
Lahko pa mi komot predlagaš rombo za 315€ z vsemi lastnostmi, ki jih ima s50. Youtube pravi da taka romba stane duplo.



Ko bo povprečen kitajček zdržal toliko obremenitev in časa delovanja, kot povprečna Roomba , boš pa lahko slavil.....

BTW lahko pri meni vidiš Roombo 780 na 3 bateriji z 14850 oddelanimi urami, pa ja priznam, je že vidno povsem na koncu vsaj krtačni modul, kolesa, bočna krtačka in sesalnik je glasen, vendar še vseeno kompletno vse deluje. Ko bo kak kitajček zdržal vsaj 8000 ur delovanja brez večjih nadgradenj, bom o njih spremenil mnenje, sicer pa Roborock S6 je nekaj ostalo pa .......


Daj zaupaj nam, koliko kitajcev si že testiral, da tako točno veš kako dolgo zdržijo?


Konkretno 5 , če te ravno zanima večina je bilo Xia..... ostalih znamk, pa tudi nekaj ....


BTW, ko sva že ravno na liniji, takoooo drage Roombe : https://www.ebay.de/i/293307399301?ul_n...

dejanslo ::

mat xxl je izjavil:

BTW, ko sva že ravno na liniji, takoooo drage Roombe : https://www.ebay.de/i/293307399301?ul_n...


Resno, no.. :) Škoda, da ni linka za izbris.
There`s More Than One Way To Do It
««
48 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356420 (3854) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363968 (37894) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143628 (63310) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764296 (23944) mat xxl

Več podobnih tem