» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
46 / 90
»»

||_^_|| ::

fraising je izjavil:

Je tole ok? Nizka cena se mi zdi...

https://www.electronic4you.si/xiaomi-vi...


poglej 3 poste višje

kotanyi ::

Kako se pa kaj obnesejo tile sesalci pri debelih preprogah? Npr. volnena koža je gotovo cca. 5cm debeline? A najde pot okoli ali se zaplete?

Tomson ::

@kotayi:
kar se tiče učinkovitosti čiščenja, robotski sesalniki niso posebej učinkoviti, imajo bistveno prenizko sesalno moč, tudi ne ustvarijo vakuuma da bi lahko dejansko sčistili debele preproge ali tiste z doglimi tkaninami. Kar se tiče izogibanja je pa popolnoma odvisno od preproge do preproge, če je višina 5cm se bo vsekakor izognil, pri nižjih do npr. 2cm pa se bo seveda povzpel, ali vsaj poiskušal, v večini primerov se tistim visokim/problmatičnim izogne, se pa lahko zgodi da neka določena preproga predstavlja neko oviro, kjer se lahke zaplete in ustavi, a v tem primeru se preko aplikacije določi "no go" prepovedana cona in tam pač ne čisti. Sam pa doma npr. včasih preprogo enostavno prepognem na pol, pa potem gre lepo naokoli ...

@dejanslo:
imam V2 Pro model še zapakiran, ga v naslednjih dneh malo potestiram in sporočim če je kakšna razlika pri aplikaciji v primerjavi z V2 modelom, za V2 kakšne posodobitve zaenkrat še ni bilo, trenutno ni opcije urnika čiščenja ali razdelitve po prostorih, pri meni Firmware 3.4.5_0021 in piše up to date ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

cut4ever ::

||_^_|| je izjavil:

Naročil sem viomi v2 pri electronic4you.si, 299EUR, brezolačna poštnina, dobil pa V2 pro. Vsaj sklepam, glede na to da ima eno posodico za prah, drugo pa kombinirano. Deluje pa s Xiaomi Home aplikacijo.

https://www.electronic4you.si/xiaomi-vi...

p.s. morda kdo ve, kje kupiti velik rezervoarček za vodo, če ga bom slučajno potreboval?


Torej ima dve posodici in ne treh? TUKAJ sem našel zapis, da naj bi PRO različica vsebovala tri posodice: poleg standardnih dveh (posebej za prah in posebej za vodo) še eno dodatno 2 v 1 posodico. Torej je PRO ali so samo priložili napačno posodico v tvoj paket? Ne vem, kaj naj si mislim, najraje bi ga kar vzel ...

Tomson ::

Uradno ima Viomi V2 Pro dve posodici, na Geekbuying pa v dogovoru z Viomijem dodajo še tretjo posodico. Tudi sam sem iz Geekbuyinga namreč prejel dve posodici, pa smo se potem dogovorili da naknadno pošljejo še tretjo 550ml za vodo, v bodoče pa pravijo da bodo dodali vsem Pro modelom tudi omenjeno tretjo, kar je kar velika dodana vrednost ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mat xxl ::

Samo tile kitajčki, ratujejo vedno dražji napram Roombam, kako to komentirate , me prav zanima. Osnova roomba je 199 eur pri nas z 2 letno garancijo, top modeli so pa tudi v akciji po 399 eur, nekdaj opevana 980 samo 599 eur.

Bo pa dobro, če kdo odpre kakšen servis za te Kitajčke, ker mene, kar nekaj ljudi kontaktira, pa jim ne morem pomagati, ker je dele za modele starejše od 2 let zelo težko dobiti ......

darkolord ::

Roombe se ceníjo, ampak je razlika še vedno precejšnja.

Osnovna roomba je 199 eur, 360 S6 pa v akciji npr. 275 eur (pa konkurira 980).

Zgodovina sprememb…

Kiwix ::

Imel roombo za 199€ pri starših v hiši nekaj mesecev, ne hvala. Ko sem jo prodal naprej mi tip piše da jo je imel dva dni in jo prodal naprej...

mat xxl ::

Konkurira lahko 980 ki, konkurenca ji pa ni.....

darkolord ::

Eh? V čem se ti pa zdi, da je 980 res tako boljši? 360 S6 ima z izjemo dirt sensorja vse kar ima 980, ima pa višjo sesalno moč, prehodi večje ovire, pa še mokro brisanje. Za manj kot pol cene.

Zgodovina sprememb…

||_^_|| ::

cut4ever je izjavil:

||_^_|| je izjavil:

Naročil sem viomi v2 pri electronic4you.si, 299EUR, brezolačna poštnina, dobil pa V2 pro. Vsaj sklepam, glede na to da ima eno posodico za prah, drugo pa kombinirano. Deluje pa s Xiaomi Home aplikacijo.

https://www.electronic4you.si/xiaomi-vi...

p.s. morda kdo ve, kje kupiti velik rezervoarček za vodo, če ga bom slučajno potreboval?


Torej ima dve posodici in ne treh? TUKAJ sem našel zapis, da naj bi PRO različica vsebovala tri posodice: poleg standardnih dveh (posebej za prah in posebej za vodo) še eno dodatno 2 v 1 posodico. Torej je PRO ali so samo priložili napačno posodico v tvoj paket? Ne vem, kaj naj si mislim, najraje bi ga kar vzel ...


Je že tomson odgovoril. Tukaj sem potem naročil še dodatno veliko posodico za vodo: https://www.geekmall.eu/de/wassertank-f...
(čeprav sem sedaj ugotovil, da najbrž niti ne bom rabil:))

Po nekaj dnevih uporabe, lahko stvar le priporočam, sploh za 299€ pri electronic4you.si, je sigurno top buy.

sloxl8 ::

A V2 PRO ima urnike in plan prostorov (za V2 je Tomson zgoraj napisal, da jih nima)?

Tomaz3 ::

Tomson je izjavil:


imam V2 Pro model še zapakiran, ga v naslednjih dneh malo potestiram in sporočim če je kakšna razlika pri aplikaciji v primerjavi z V2 modelom, za V2 kakšne posodobitve zaenkrat še ni bilo, trenutno ni opcije urnika čiščenja ali razdelitve po prostorih, pri meni Firmware 3.4.5_0021 in piše up to date ...


No bom pocakal, da vidim ali se mi splaca vzeti V2 Pro ali 360 S7 :)

||_^_|| ::

sloxl8 je izjavil:

A V2 PRO ima urnike in plan prostorov (za V2 je Tomson zgoraj napisal, da jih nima)?


Nima. Vsaj zaenkrat ne, se pa nekaj na široko govori o posodobitvi, ki naj bi prinesla urnike. Za prostore pa ne vem.

Bellzmet ::

Kaj so bistvene razlike med Roborock S50 in Viomi V2? Kaj priporočate? Cena preko Alija in EU skladišče za S50 je ista kot V2 preko electronic4you.

Tomson ::

@Bellzmet:
Viomi ima novejši, močnejši motor, višjo sesalno moč, elektronski tristopenjski nadzor nad porabo vode, posledično bistveno učinkovitejše mokro brisanje, tudi posodica za vodo je nekajkrat večja (560ml vs 140ml), ima večjo posodico za prah, Roborock ima bolj dodelano in zaenkrat bolj funckionalno aplikacijo, zelo priročno podlogo ki preprečuje kapljanje vode ko preneha s čiščenjem (sam sem si na ta račun z Viomijem, sicer po moji malomarnosti uničil del parketa, pozabil 2 dni posodico gor, pri Roborocku bi podlaga preprečila stik s parketom), Roborock ima še zmogljivejšo baterijo. Skratka dva odlična modela, vsak s svojimi prednostmi, Roborock mogoče overall bolj dodelan (zaradi aplikacije in podstavka), a učinkovitost čiščenja je tam tam pri obeh, enako kar se kvalitete materialov, izdelave tiče, je pa Viomi V2 Pro s tremi posodicami kar zanimiva opcija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Bellzmet ::

Hm ce kaplja potem takoj odpade. Pa kakor gledam je navadna verzija 300 eur, verjetno pro je drazja.

Tla so predvsem parket en majhen tepih vmes.

benx ::

Še moje izkušnje: imel sem viomija v2 kak teden, sesal in deloval je ok, samo aplikacija je katastrofa (meni osebno ga ni uspelo upariti s xiaomi appom, poskušal na dveh omrežjih in telefonih), dostikrat sploh ni kazalo sesalca itd. kljub laserju se mu je uspelo zagozditi pod kavčem, ki je na nekem delu nižji od 15 cm. sicer sem mu potem kavč dal v noclean zone, ampak je aplikacija to iz neznanih razlogov čez 2 dni pobrisala ven.
sedaj imam S50, app je super, dela brez težav. pod kavčem se še ni zataknil. imam nastavljeno avtomatsko čiščenje vsak dan ob 9:30, lepo dobiš obvestilo ko začne in konča, ko sem imel viomi te funkcije še ni bilo delujoče.

kar se tiče sesanja se mi zdi da sta oba dobro opravljala svoje delo, zbašeta se skoraj povsod, nisem pričakoval da bosta sesala pod stoli v jedilnici kjer je komaj dovolj prostora da se zapeljeta med nogami, tu sta ob presenetila.
s preprogo v kopalnici, ki je malo bolj kosmata noben ni imel težav.
posoda za prah je pri dobrih 50m2 pri obeh velika dovolj da je ni treba prazniti vsake 2 dni.


TL;DR: VIOMI V2 in S50 sta super, viomi trpi zaradi slabega appa.

Besna Glista ::

Ima še kdo podobno izkušnjo z viomi aplikacijo? Se odločam za nakup med viomi v2 pro in S50. Sicer so mi specifikacije Viomi-ja bolj všeč ampak če je res tako useless aplikacija, kot piše zgoraj, potem odpade.

Tomson ::

Ne, sploh ni tako usless, meni čisto solidno deluje, ni pa še tako stabilna, to pa drži, a Roborck S50 je na tržišču že leto in pol, tale Viomi pa 2 meseca, posledično je pri Roborocku aplikacija vsekakor bolj dodelana, izpiljena, deluje res "rock solid". Če želiš ta hip najbolj optimizirano bug free rešitev je to sigurno Roborock, Viomi pa bo na dolgi, ko še izpilijo aplikacijo tudi super, naložiš pa Xiaomi Mi aplikacijo, ne od Viomija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Besna Glista ::

Ok, hvala. Kje se pa najbolj splača nabavit Viomi, so kakšne aktualne kode? Lahko počakam kak mesec tudi na dostavo, se ne mudi.

Tomson ::

Na electronics4you je trenutno dobra cena, če potrebuješ še večjo ločeno posodico za vodo pa na geekmall. Sicer pa sam prav ta trenutek preverjam razlike med V2 in V2 Pro modeloma, izgledata res identično v vseh pogledih, le da pri V2 modelu sam nisem prejel kombinirane 300/200ml posodice, ki naj bi pri electronics4you menda bila, pod Xiaomi Mi aplikacijo ni nobene razlike, Viomi aplikacije mi pa zaenkrat še ni uspelo povezat s sesalnikoma ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomaz3 ::

Tomson je izjavil:

Na electronics4you je trenutno dobra cena, če potrebuješ še večjo ločeno posodico za vodo pa na geekmall. Sicer pa sam prav ta trenutek preverjam razlike med V2 in V2 Pro modeloma, izgledata res identično v vseh pogledih, le da pri V2 modelu sam nisem prejel kombinirane 300/200ml posodice, ki naj bi pri electronics4you menda bila, pod Xiaomi Mi aplikacijo ni nobene razlike, Viomi aplikacije mi pa zaenkrat še ni uspelo povezat s sesalnikoma ...


A dobis sedaj electronic4you VIOMI V2 ali V2 PRO? Bolj me zanima a lahko hkrati sesa in pomiva ta electronic4you ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomaz3 ()

||_^_|| ::

Tomaz3 je izjavil:

Tomson je izjavil:

Na electronics4you je trenutno dobra cena, če potrebuješ še večjo ločeno posodico za vodo pa na geekmall. Sicer pa sam prav ta trenutek preverjam razlike med V2 in V2 Pro modeloma, izgledata res identično v vseh pogledih, le da pri V2 modelu sam nisem prejel kombinirane 300/200ml posodice, ki naj bi pri electronics4you menda bila, pod Xiaomi Mi aplikacijo ni nobene razlike, Viomi aplikacije mi pa zaenkrat še ni uspelo povezat s sesalnikoma ...


A dobis sedaj electronic4you VIOMI V2 ali V2 PRO? Bolj me zanima a lahko hkrati sesa in pomiva ta electronic4you ?


Lastna izkušnja: Pri electronic4you dobiš eno posodico za smeti in eno kombinirano. Sesalec lahko hkrati sesa in pomiva. Kolikor sem uspel ugotoviti, je razlika med V2 in V2 pro samo v tej kombinirani posodici. Bo najbrž Tompson povedal več, če kaj ugotovi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

kotanyi ::

Evo, odločil za S50 ker je malce nižji - skrbelo me je, da ne bi šel pod kavč, in tale ravno paše. Prišel v slabem tednu iz Nemčije za 316EUR, poštnina included. Zaenkrat zelo zadovoljen z njim, zadeva je na prvi občutek narejena precej kvalitetno, uporaba je logična in preprosta. Celo stanovanje na BALANCED settingu posesa v dobri uri, na MAX pa v uri 20 minut. Aplikacija je precej logična in OK narejena, počiščeno pa je tudi zelo zadovoljivo. Se mi zdi da bo navaden sesalec sedaj v uporabi samo še enkrat na mesec ali še manj.

Mokro čiščenje sem zaenkrat samo preizkusil ker je menda dobro najprej narest ene tri cikle brez njega, pa skrbi me da z krpo ne zna priti čez 1cm pragove vrat. Morda kdo ve ali so s tem težave? Drugače bom pa preizkusil še to v naslednjih dneh. Zaenkrat sem mu poskusil tudi umakniti čimveč pohištva da je lepše posesal, moram pa preizkusiti še kako se obnese brez tega.

Anyway, hvala za nasvete! Tole je res vesoljec v primerjavi s starimi roombami izpred nekaj let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

Bellzmet ::

Iz katere trgovine si pa naročil?

kotanyi ::

Na GearBestu z linka ki ga je stran nazaj dal kolega...tnx

Kodrnusa ::

Pride z nastavkom za mokro ciscenje cez prag visok 1 cm, ne skrbi ?. Jaz sploh nikoli ne sesam brez da bi dal zraven še mokro čiščenje. Imam pa v hiši spodaj vinil, zgoraj pa parket.

sloxl8 ::

kotanyi je izjavil:

Na GearBestu z linka ki ga je stran nazaj dal kolega...tnx


A si si lastil Roombo? Sam jo imam (model 561), pa še vedno oklevam z nakupom S50.

Konlov ::

Kodrnusa je izjavil:

Pride z nastavkom za mokro ciscenje cez prag visok 1 cm, ne skrbi ?. Jaz sploh nikoli ne sesam brez da bi dal zraven še mokro čiščenje. Imam pa v hiši spodaj vinil, zgoraj pa parket.

Ali se ne bojite, da bi šlo kaj narobe, voda po tleh, parket v zrak?

Kodrnusa ::

Pride s plastičnim nastavkom, ki se ga položi na tla in ko konča, se zapleje na ta nastavek, kjer tudi če bi puščala voda vse gor ostane. Top stvarca...

Konlov ::

Ciljam na primere, ko bi se robot zaradi vreč in stvari na tleh zataknil in nebi razumel, da to ni pladenj?

Bellzmet ::

Ja kar glej zgoraj post od Thomas. Se mu je točno to naredilo. Seveda takšnega robota niti pod razno ne kupiš.

Matej_K ::

Sej piše pri mokrem čiščenju da je priporočljivo da si takrat doma/poleg...
... .. .

benx ::

Če te je strah da se bo robot kje zataknil glej da so vrata vedno odprta. meni jih je S50 samo 1x zaprl v kopalnici, ker sem jih jaz pustil na pol odprta, drugače nikjer nikoli. laufaš en teden brez pomivanja in vidiš če so kje problemi.

Tomson ::

@Bellzmet:
da 2 dni ne odstranim posodice z vodo je pa tudi precej krivde na moji strani! ;) ko imam doma več modelov, pa jih preizkušam, potem pa pozabim, pač my bad. Sicer pa mislim da je popolnoma jasno, da si pri mokrem čiščenju doma, in ko robot konča, posodico z vodico odstraniš, pa sploh ni pomembno za kateri model gre ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Konlov ::

benx je izjavil:

Če te je strah da se bo robot kje zataknil glej da so vrata vedno odprta. meni jih je S50 samo 1x zaprl v kopalnici, ker sem jih jaz pustil na pol odprta, drugače nikjer nikoli. laufaš en teden brez pomivanja in vidiš če so kje problemi.

Je bilo vsaj v kopalnici v nulo posesano...8-)

mat xxl ::

Matej_K je izjavil:

Sej piše pri mokrem čiščenju da je priporočljivo da si takrat doma/poleg...


Tako superiorni kitajnezerji pa taka navodila.....

Moje mnenje ja sem Irobot geek, je, da eno je pomivanje drugo pometanje in za to morata biti dve naprave , ker sicer voda pa prah, mora biti zanimivo......

vres.ales ::

Danes je po pošti prispel Roborock S6, katero aplikacijo si naložim? Ker sem videl, da jih je več za isto stvar

Tomson ::

@vres.ales:
Xiaomi Mi Home (server v aplikaciji pa EU regija) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

benx ::

Konlov je izjavil:

benx je izjavil:

Če te je strah da se bo robot kje zataknil glej da so vrata vedno odprta. meni jih je S50 samo 1x zaprl v kopalnici, ker sem jih jaz pustil na pol odprta, drugače nikjer nikoli. laufaš en teden brez pomivanja in vidiš če so kje problemi.

Je bilo vsaj v kopalnici v nulo posesano...8-)


se ustavi in gre v spanje, ko gre enkrat čez prostor :)

drugače pa mene ni nikoli doma ko sesa ali pomiva, je pa res da imam vinil.

malossi2 ::

Fantje en problem imam. Doma imam dober mesec dni stari Viomi v2, ki sem ga naročil preko Geekbuyinga. Do sedaj je super deloval, danes sem pa zjutraj opazil, da se mu ne vrti stranska ščetka. Ga ugasnem, prižgem nazaj, sčistim vse senzorje, notranjost in poizkusim- stranska ščetka se še kar ne vrti. Celega zdrem (torej filter in krtačke ven) in celega sčistim- a se hudič še kar ne vrti. Sesalec se pelje, sesa, a stranske krtače ne vrti. Ima kdo kako idejo? Tomson?

mat xxl ::

Ideja, kolikor denarja toliko muzike..... uveljavljaj garancijo, bo sigurno zelo enostavno ???

Sedaj pa nasvet Roombaša, preveri ali sam modul deluje na 9v baterijo, če ne super, ti bo Tomson morda uredil menjavo, če pa deluje, potem je pa elektronika bo pa bolj zapleteno .......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Tomson ::

@malossi2:
Misliš verjtno na stransko metlico? Pri meni sicer nobenih težav, tako da iz prakse težko komentiram. Tudi če jo snameš in namestiš drugo priloženo (če bi se kje zatikala plastika) ne pomaga? Sicer pa Ticket na Geekbuying, opiši težavo, bodo hitro dobili reply od Viomija, kaj bi lahko bil problem, če je kakšna hitra rešitev ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ameba ::

malossi2 ::

Tomson je izjavil:

@malossi2:
Misliš verjtno na stransko metlico? Pri meni sicer nobenih težav, tako da iz prakse težko komentiram. Tudi če jo snameš in namestiš drugo priloženo (če bi se kje zatikala plastika) ne pomaga? Sicer pa Ticket na Geekbuying, opiši težavo, bodo hitro dobili reply od Viomija, kaj bi lahko bil problem, če je kakšna hitra rešitev ...

¸
Ja, to metlico sem mislil ja. Danes zjutraj sem spet poizkusil in- metlica se je začela vrteti! Ampak samo za cca 2 minute, potem se iz neznanega razloga kar ustavi, sesalec pa sesa naprej... kr neki, sploh mi ni jasno...

zmaugy ::

Je že na trgu kakšen bolj ozek robotski sesalnik? Ker za motoviljenje med kuhinjskimi stoli in stoli od mize so večinoma preveč nerodni.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

malossi2 ::

sedaj se že 3 dni dopisujem s temi kitajci. Danes so mi napisali, da naj jim pošljem sesalnik v popravilo (brez naslova kam), domnevam da na Kitajsko- Valda na svoje stroške. Tukaj se mi zdaj poraja en kup vprašanj. Domnevam, da s pošto Slovenije? To je takoj ene 40EUR stroška za poštnino. Pa ne vem, kako je s carino? @Tomson, imaš ti kake izkušnje, kako je s tem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: malossi2 ()

Lucio ::

Prejel Viomi V2 in kot gledam ima firmware ver 3.4.5_0022
Po netu preveril in obstaja novejša različica in sicer 3.5.3_0028 (https://c.mi.com/thread-2434777-1-0.htm...
V aplikaciji Xiaomi Home pravi da je moj zadnji.

Je komu uspelo posodobiti in če ja kako?

||_^_|| ::

Lucio je izjavil:

Prejel Viomi V2 in kot gledam ima firmware ver 3.4.5_0022
Po netu preveril in obstaja novejša različica in sicer 3.5.3_0028 (https://c.mi.com/thread-2434777-1-0.htm...
V aplikaciji Xiaomi Home pravi da je moj zadnji.

Je komu uspelo posodobiti in če ja kako?


To je beta verzija, ki še ni na voljo vsem. Naj bi bila "kmalu". Ta kmalu je bil že skoraj dva meseca nazaj:)
««
46 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356421 (3855) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363978 (37904) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143644 (63326) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764300 (23948) mat xxl

Več podobnih tem