» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
35 / 90
»»

raners ::

Kako pa je z garancijo, če ga kupiš v SLO trgovini (npr.: tukaj: https://www.mishop.si/xiaomi-mi-robot-2... ) ali na npr.: na mimovrste?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: raners ()

Tomson ::

Nakup v Sloveniji = garancija v Sloveniji
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

VaeVictis ::

darkolord je izjavil:

Wifi povezavo resnično rabi samo, ko ga želiš nadzirati prek aplikacije. Sicer skozi pošilja podatke (o stanju, lokaciji, tlorisu), dela pa tudi brez.

Če ročno pritisneš gumb za začetek na sesalniku, bo začel sesati, vse posesal, in se vrnil nazaj - tudi če Wifija sploh nimaš.


Hvala za odgovor.

AnjaNja ::

m0LN4r je izjavil:

Imam en velik problem, in sicer to:


Danes sem mu posodil roombo 960 in sva probala z rizem na teh kamnih in ni pobrala cisto nic. Ca 50% povrsine je take.


O preljuba groza...To je za kako fajn krtačo + na kolena in z mokro krtačo prekrtačit, če hoče da je čisto, druge ni. Saj, za hodit je verjetno fajn, ne drsi in trpežno je (mačke, psi)...Ampak za čiščenje, imam že glavobol. Škoda denarja za robota, če mene vprašaš-pri takih tleh.

FireSnake ::

In zdaj je robot kriv, ker tega ne spuca?
Tista brihta, ki si je to umislila, se naj vrže na kolena in začne ribati.

Glede rezervih delov: naši roombi se je nehala vrteti stranska krtačka.
Od tukaj:
https://www.irobot.si/trgovina.html
sem naročil nov modul za stransko krtačko, ga zamenja (pogledal video na youtube) in je, kot nov.
Nekdo je že omenil: kar se tiče rezervnih delov je roomba zakon - vsak lahko to šraufa.
Sem bil skora malo razočaran, ker sem pričakoval malo bolj težak izziv :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Gregor P ::

Vprašanje za tiste, ki imate Roborocka; ali je pri pomivanju tal treba posebej vključiti to funkcijo prek aplikacije, ali ne? Ker sicer je videti, da dela normalno tudi brez tega.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Tomson ::

Ne, to ni posebna funkcija ki bi se vključila, sesalniku je vseeno ali samo sesa ali pa ima pritrjeno še krpo, z vidika delovanja je popolnoma enako ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Kiwix ::

Danes sprobal Alfawise V8S :). Sesalec za 133€ vsekakor bolje očisti kakor Roomba (serija 600). Edino kar je se na preprogi (je kar "kosmata") malo zatikata obe vrteči krtači ko se sesalec obrača. Sicer je malo bolj počasen, drugače pa počisti dobro :). Opazil sem še, da se vsake toliko za nekaj sekund ustavi potem pa nadaljuje s sesanjem, verjetno kaj preračunava :). Malo nerodna za čiščenje je tudi posodica kjer se nabirajo smeti, ampak za 133€ ne moreš pričakovati, da bo vse popolno :). Sesalec je super, ker sem ga kupil za starše mi je všeč da je priložen tudi daljinec :).

@Tomsnon: si mogoče opazil, da enkrat lučka auto na sesalcu gori, enkrat utripa, enkrat pa je izklopljena? Je to mogoče ker je nastavljen sistem sesanja na auto in potem z lučkami pokaže v kateri fazi sesanja je (edge, notranjost, krožno sesanje...)?

Matevz96 ::

Gregor P je izjavil:

Vprašanje za tiste, ki imate Roborocka; ali je pri pomivanju tal treba posebej vključiti to funkcijo prek aplikacije, ali ne? Ker sicer je videti, da dela normalno tudi brez tega.


dela povsem normalno, občutek imam sicer, da v primeru vključene funkcije pomivanja malenkost bolj prekriva svojo pot.
#hooldthedoor

Tomson ::

Če se pod Cleanup Mode izbere opcija "Mop" je sesalna moč občutno slabša, kar se potem seveda pozna na učinkovitosti čiščenja, je pa tudi delovanje občutno tišje. Sam večinoma uporabljam "Balanced Mode", če je gor krpica ali ne. Mop Mode sem le enkrat preizkusil ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

krefi ::

zanima me kaksno visino lahko premagata sesalca roborock ter 360 ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

darkolord ::

Roborock cca. 20 mm, 360 cca. 15 mm.

moochie ::

Sem nameraval kupiti Roborocka pa se bom glede na vse napisano odločil kar za 360 S6, ki je cenejši...

Trenutna cena na Gearbestu je 311 €, se da kje drugje dobiti še ceneje? Tista koda, ki je bila napisana še velja?

Pa še glede potrošnega materiala...v kolikem času je priporočljivo menjati ob uporabi 3x na teden, recimo?

Hvala!

Lp,

gdjv ::

moochie je izjavil:

Sem nameraval kupiti Roborocka pa se bom glede na vse napisano odločil kar za 360 S6, ki je cenejši...

Trenutna cena na Gearbestu je 311 €, se da kje drugje dobiti še ceneje? Tista koda, ki je bila napisana še velja?

Pa še glede potrošnega materiala...v kolikem času je priporočljivo menjati ob uporabi 3x na teden, recimo?

Hvala!

Lp,


Je pogosto koda za popust, jaz sem ga dobil iz EU skladišča (v 5 dneh) za 285,00 EUR

Trenutno ga uporabljal 5 mesecev in lahko dam samo pohvale.

Tomson ::

@moochie:
Koda je še delujoča, je pa ShipOut v začeku marca, se pravi dostava 3-4 tedne, ceneje nisem kje zasledil trenutno, EU skladišče pa tudi ni več zaloge ...
- 360 S6 robotski sesalnik s kodo: QY2S6329 iz 311€ na 293€ (HK skladišče)

Potrošni material računaj nekje na pol leta da se počasi kaj zamenja, dobiš na AE, na GB trenutno ni na voljo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

rodney1337 ::

Kaj pa to? Roborock s50 z deli za 278 Eur na aliexpressu -> link.

Naabo ::

rodney1337 je izjavil:

Kaj pa to? Roborock s50 z deli za 278 Eur na aliexpressu -> link.

Prva generacija je tolk, če izbereš drugo je cena seveda višja.

rodney1337 ::

Aha ja, pardon. Nisem prebral opisa. :)

Universe ::

Universe je izjavil:

lahko kdo pomaga.
Imam Roborock S50 in mi ga je danes vrglo v offline, zakaj ne vem. Sedaj ga nikakor ne morem več povezati s telefonom - MI aplikacijo. Nastavil sem tudi wifi - da je odprto, brez gesla, a ne pomaga. Dejansko ne razumem kje je fora...nstavljeno imam EU, jezik English in app ima dostop omogočen do lokacije. je napolnjen večkrat sem resetiral wifi povezavo...nič...ne gre in ne gre...brez idej trenutno...

Universe ::

sem dal region na other in potem izbral singapore local server in vse dela normalno, povezan takoj.
ne štekam kaj imajo narobe..a ne dela če izberem Eu (kar tudi je recommended..)
še en vprašanje - a kdo ve kje se nastavi geslo za MI app? sem se logiral kar z FB account-om, sedaj pa v bistvu nimam pass-a za app. v nastavitvah pa ni nikjer možnosti nastavitve gesla (ali pa jo jaz ne najdem...)
hvala za kakršnokoli pomoč.

nori ::

Novi lastnik :D xiaomi roborock s50 gen2. Na začetku sem imel probleme se povezat preko telefona s sesalcem, to je edini ;(-. Potrebno je vključiti ala neko lokacijo... Naprej je pa samo poezija... Preprost program za uporabo.

Doma mala otroka in si lahko predstavljate naprej....Res sem bil v dvomih (glede na ceno, kaj šele irobot i7+, da te na rit vrže glede cene..) Večni pomisleki ali bo sploh lahko delal pri meni in kako se bo zatikal in zabijal (videl pred 10 leti en irobot-za tiste čase verjetno ok) ampak v primerjavi s tem sesalcem adijo pamet, to je mašina....Če imate kakšen prag iz sobe v sobo, lahko povem iz prve roke, da ga prevozi (1,8cm). Vsekakor bo potreben še navaden sesalec(stopnice, koti, letvice), ampak vsekakor manjša poraba časa. Moja je vsak dan sesala...

Robotsi sesalec, ki so v tem rangu (da: skenira prostor, navigacija, dostop in upravljanje s telefonom,..) mislim, da z ostalimi modeli je bol tako tako. Čas sesanja je krajši, prepozna tepih in poveča moč...

Če se imate radi in ste v dvomih DA ali NE ga kupit, potem zagotovo DAAAA.
:)

Konlov ::

A ja, če je vsak dan sesala, potem pa ni kaj.
Ima Xiaomi že kak model z hd kamero?

Gregor P ::

A da Kitajci še doma spremljajo vsak tvoj gib v živo >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mat xxl ::

Kaj ste eni smešni .... čudno, da ni vprašal za vsaj 4K kamero , ali laser........

Pa kaj je to važno, kaj ima, meni je važno kako počisti .....

mavro ::

nori je izjavil:

Novi lastnik :D xiaomi roborock s50 gen2. Na začetku sem imel probleme se povezat preko telefona s sesalcem, to je edini ;(-. Potrebno je vključiti ala neko lokacijo... Naprej je pa samo poezija... Preprost program za uporabo.

Doma mala otroka in si lahko predstavljate naprej....Res sem bil v dvomih (glede na ceno, kaj šele irobot i7+, da te na rit vrže glede cene..) Večni pomisleki ali bo sploh lahko delal pri meni in kako se bo zatikal in zabijal (videl pred 10 leti en irobot-za tiste čase verjetno ok) ampak v primerjavi s tem sesalcem adijo pamet, to je mašina....Če imate kakšen prag iz sobe v sobo, lahko povem iz prve roke, da ga prevozi (1,8cm). Vsekakor bo potreben še navaden sesalec(stopnice, koti, letvice), ampak vsekakor manjša poraba časa. Moja je vsak dan sesala...

Robotsi sesalec, ki so v tem rangu (da: skenira prostor, navigacija, dostop in upravljanje s telefonom,..) mislim, da z ostalimi modeli je bol tako tako. Čas sesanja je krajši, prepozna tepih in poveča moč...

Če se imate radi in ste v dvomih DA ali NE ga kupit, potem zagotovo DAAAA.
:)

Hi! ali se da zvedeti kje si nabavil in za koliko sam čakam na ugoden nakup?

Tomson ::

Najugodneje trenutno najdeš na AE:
- Roborock S50 iz EU Spain/Czech skladišča za 355€ (brez dodatnih stroškov, 2-5 dni dostava)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nori ::

Pozdravljen mavro.
Sam sem ga kupil za 370€ in nisem veliko razmišljal o ugodni ceni...sem bolj na horuk vseskupaj kupil...in nisem želel izgubljat časa z akcijam in spremljanjem cen...
edino hotel sem, da je iz nemčije in zastojn poštnina-kar pa na tem linku ni več??? zakaj in kako to pa ne vem... Na začetku ni, pa ni bilo sprocesirano iz njihove strani (mislim da 7 dni) vsi ostali preko aliexpresa(china) so že poslal, tukaj pa kr čakal... Potem pa po sprocesiranju in ko so dal na dhl je bil paket vse skupaj hitro pri meni. Od plačila pa do mojega doma natančno 14 dni...
Sem pa prebral, da če je cena sumljivo nizka ala 280€--> to pomeni, da si kupil verjetno stari model, se je marsikdo uštel...to sem komaj potem videl :)
2,5l stara hčerka se mu ful smeji in je sesalnik prava atrakcija hahahaha

evo še link:

https://www.aliexpress.com/item/2018-Or...

gjural ::

FireSnake je izjavil:

In zdaj je robot kriv, ker tega ne spuca?
Tista brihta, ki si je to umislila, se naj vrže na kolena in začne ribati.

Glede rezervih delov: naši roombi se je nehala vrteti stranska krtačka.
Od tukaj:
https://www.irobot.si/trgovina.html
sem naročil nov modul za stransko krtačko, ga zamenja (pogledal video na youtube) in je, kot nov.
Nekdo je že omenil: kar se tiče rezervnih delov je roomba zakon - vsak lahko to šraufa.
Sem bil skora malo razočaran, ker sem pričakoval malo bolj težak izziv :D

meni je se enako zgodilo na rombi.. po 1 mesecu... tako da so mi uredili še v garanciji

Konlov ::

Gregor P je izjavil:

A da Kitajci še doma spremljajo vsak tvoj gib v živo >:D

Ne. Da ti gledaš, če kdo tvojo brusi ali pa kaj takega...

Tammih ::

Tomson je izjavil:

@moochie:
Koda je še delujoča, je pa ShipOut v začeku marca, se pravi dostava 3-4 tedne, ceneje nisem kje zasledil trenutno, EU skladišče pa tudi ni več zaloge ...
- 360 S6 robotski sesalnik s kodo: QY2S6329 iz 311€ na 293€ (HK skladišče)

Potrošni material računaj nekje na pol leta da se počasi kaj zamenja, dobiš na AE, na GB trenutno ni na voljo ...


A ni to malce prepogosto? Komplet delov je $41.17. Ob menjavi na pol leta, torej +50€ na leto za rezervne dele?? Toliko obrabe po mojem mnenju nebi smelo biti. Kolega ima roombo, po 5 letih je prvič menjal dele, dvomim, da je pri teh kitajcih obraba 10x večja...

Gregor P ::

Dejansko v navodilih vsaj pri Roborocku (in predvidevam tudi pri vseh ostalih) točno piše, kdaj predlagajo, da je treba zamenjati določene dele. Logično potrošniki še malo podaljšamo te roke :D

Mimogrede ta novi iRobotov sesalec, model Roomba i7+, ki ima postajo, v katero lahko prazne svoj košek za smeti stane kar 1.200,- evrov8-O (sama postaja stane 300,- evrov, sesalec 900,- evrov; je ocena v zadnji št. Monitorja).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Tomson ::

@Tammih:
iz osebnih izkušenj bi predlagal (tako sam počnem) menjavo HEPA filtra na pol leta (če je pralni in v dobrem stanju tudi kasneje), stranski metlici na eno leto, glavno krtačko, ko je potreba (na 1-2 leti), krpico za mokro čiščenje pa tudi po potrebi, odvisno kako je dotrajana, sam jo po enem letu zamenjam. Skratka, suma sumarum je letni strošek v povprečju relativno nizek ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tammih ::

@Tomson, hvala za dodatne info.

Kolikor gledam je trenutno Roborock (355EUR) le za 35 EUR dražji od 360 S6 (320EUR) (Roborock, 360 S6) - popusta za 360 S6 ni bilo že dobra dva tedna. Oboje je dostava iz Evrope.
Pri Roborock-u je garancija 3 leta, pri 360 S6 pa 1 leto, obe garanciji se uveljavlja preko posnetkov, maila,.. (če jim uspeš dokazat napako, zastonj pošljejo dele in navodila za menjavo). Roborock poleg garancije "zmaga" še pri bateriji, mokrem čiščenju, bateriji in "uveljavljena" zanamka.
Glede na to, da je torej razlika v ceni minimalna se nagibam k Roborock-u.

Skrbi me le to, da menda Roborock nima možnosti omejevanja sesanja ter da ob fizičnem premiku sesalnika briše shranjeno karto in vse na novo skenira. Prosim za info kako je s tem v praksi (npr. ali torej roborock mokro čiščenje izvaja tudi na preprogah - pri 360 S6 lahko omejiš preprogo ob mokrem čiščenju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tammih ()

Tammih ::

Še eno vprašanje :) Ali pri roborocku lahko označiš, da posesa celotno stanovanje, mokro čiščenje pa le v enem prostoru - glede na to, da ima roborock le eno karto verjetno ne, ali pač?

Najlepša hvala za vso pomoč!

Tomson ::

Za 360 model je še koda, se dobi pod 300€ a iz HK skladišča:
- 360 S6 robotski sesalnik s kodo: QY2S6329 iz 311€ na 293€ (HK)

V praksi sta res precej podobna, ima pa, kot omenjaš Roborock zmogljivejšo baterijo, kar se pozna če imaš res veliko stanovanje, pri obeh pa lahko nastaviš kje ne sesati (Pri Roborocku je to No-go Zone ali Barrier Tape) ampak, da odgovorim na drugo vprašanje, noben od modelov ne loči med mokrim čiščenjem in sesanjem, če ima nameščeno posodico in krpco bo pač istočasno tudi mokro brisal, če pa označiš mesta, ki se jih izogiba pa tam ne bo ne sesal, ne mokro čistil, skratka ne da se razdeliti prostorov na mokro/suho čiščenje, če fizično ne odstraniš posodice z vodo, lahko pa omejiš, da na tepih ne gre ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

brzina ::

Roborock S50 naročen v ponedeljek 4.3. (zjutraj) na AE iz EU Spain za 355€ brez dodatnih stroškov.
Predviden čas dostave 1-5 dni (5.-9. marec).

Doma komaj čakamo, upamo da prispe v predvidenem času.

tomy5 ::

nori ::

En hitri pregled roborock gen.2 :)
Vsi sesalci, ki imajo sprotno skeniranje ter navigacijo so super(edino takšen naj pride vpoštev). Npr. vrata, stoli, ki jih premakneš, sesalec zazna...

- mislim da je roborock na trgu med močnejšimi in imajo po kapaciteti največje baterije. Prav tako so za 4 mm nižji od 360 S6 (nisem pa vedel, da je to še ena firma) S6 in S50 sta različna in niti ni to ista firma...na pohištvu imam spodnji rob(cokl) visok 10 cm in odlično dodela roborock, za firmo 360 ne morem trdit, ker je višina 10 cm...
- 360 S6 ima pa dve stranski krtači, kar pa ni slabo...

Familije z majhnimi otroci, navalite in si olajšajte življenje z robotskim sesalcem ter se v tem času posvetite otrokom... :)):)
P.S. Pri meni vsak dan sesa i se muči ob 8:00h zjutraj, ko smo po službah in v vrtcih. Fantastično >:D
Res pa je, da je v sloveniji pravillo: Naj se zunaj vidi razkošje (avto, hiša

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nori ()

m0LN4r ::

Stara Roomba 660 vs. nova 960:

Prednosti 960 ima dve gumijasti krtaci:
- Pametno sesa, lepo spuca nizke tepihe.
Slabosti:
- V primerjavi s staro 660, ki je imela eno gumijasto krtaco in eno scetinasto, sej obe sta lepo posesali tepih, AMPAK
zdaj po dveh mescih mi je ze kr tecno.
Kdor ima hisne ljubljencke ala macke si naj nabavi starejso izvedbo sesalnega sistema, namrec nova se veliko hitreje zastopa, ker je odprtina med kosem in krtacami preozko in ce se ne spuca dlak po vsakem sesanju se to zelo zelo zastopa. Pri stari tega nikoli nisem videl.
Druga stvar, pri novi 960 je filter bolj gost, rebrast in ko se zafila z finim prahom macjega peska, se ga vec ne da spucat konkretno. Pa sem sesal in pihal z kompresorjem. Ta je dobesedno po dveh mescih za v smeti.
Pr stari 660 sem filter spucal vsaj 10x preden sem ga vrgel.

Ob priliki nalimam se slike obeh. Nova 960 je pametna, ampak je bolj za "fino" pucanje. Tam kjer je pa vec dlak in macjega peska po bajti pa je stara bila veliko bolja, saj je odprtina med kosem in krtacami veliko veliko vecja.

Kaj naj recem, lepo sem se nasral z 960. Ce bi to vedel bi rajsi nabavil dve stari 660.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::


Zgoraj levo, po dveh sesanjih se ta spranja zastopa tako, da moram z palcko in velikim sesalcev ven spucat. Prej tega nisem rabil nikoli delat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tomson ::

tomy5 je izjavil:

Kitajci so predragi

https://www.electronic4you.si/xiaomi-mi...


Če najdeš dober deal je razlika še vedno občutna, -70€ iz kitajske ali -45€ iz Španije ...
- Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: plabc04 za 327€ iz HK skladišča
- Roborock S50 robotski sesalnik za 355€ iz EU skladišča
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

mat xxl ::

MolN4r nasral se nisi, menjaj če je tako filter na 9 seriji vsaj 1 x mesečno, pa se ti del, zožan ne bo mašil, ker gre za namerno tako narejeno, da se doseže podtlak na tleh. Poskusi, pa boš videl, da se z novim filtrom to nikoli ne zgodi !

darkolord ::

Pri 360 S6 mi je sistem filtriranja najbolj všeč - pred rebrastim HEPA filtrom sta še spužvast filter in zelo fina mrežica, tako da do glavnega filtra pride zelo zelo malo prahu in ga je treba čistiti precej bolj poredko.

m0LN4r ::

mat xxl je izjavil:

MolN4r nasral se nisi, menjaj če je tako filter na 9 seriji vsaj 1 x mesečno, pa se ti del, zožan ne bo mašil, ker gre za namerno tako narejeno, da se doseže podtlak na tleh. Poskusi, pa boš videl, da se z novim filtrom to nikoli ne zgodi !

Masenje se pojavlja ze od samega zacetka, poddimenzionirana luknja je kriva, simple. Za kratkodlakce mogoce se gre za dolge pa ne, preverjeno na 60 kvadratov, dnevno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tammih ::

Tomson je izjavil:

tomy5 je izjavil:

Kitajci so predragi

https://www.electronic4you.si/xiaomi-mi...


Če najdeš dober deal je razlika še vedno občutna, -70€ iz kitajske ali -45€ iz Španije ...
- Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: plabc04 za 327€ iz HK skladišča
- Roborock S50 robotski sesalnik za 355€ iz EU skladišča


Tale akcija za 327€ zgleda super. Kupon je sicer očitno že bil uporabljen več kot 20x ter je trenutno neveljaven.
Kakšne so pa kaj izkušnje s carino ob naročanju iz banggood (enako kot pri Gearbest? izbereš "EU Priority Line" in 100% ni carine?).
Kaj pa garancija? Gearbest garancija v Španiji, kaj pa pri banggood?

Tomson ::

Preko Priority Line EU je enako, brez dodatnih stroškov, za uveljavljanje garancije lahko preverim, sporočim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tammih ::

Sm že dobil odgovor glede garancije ob nakupu iz banggood.
Garancija je kitajska. Če je kaj narobe, se to sporoči na cservice@banggood.com. Opiše se napako in naredi kratek posnetek, ki prikazuje napako. Vsak primer obravnavajo individualno. Hvala za pomoč!

Trenutno sem na dopustu, imam malce preveč časa in sem si precej zakompliciral zadevo :D

Zdaj se odločam med:
- roborock s55 - banggood za 328 EUR (kitajska garancija)
- 360 s6 - gearbest za 292 EUR (popravilo Španija)
- jimmy JV51 - mishop za 179 EUR (SLO garancija) - dobre akcije za gearbest ali banggood trenutno ni
- jimmy JV71 - banggood za 168 EUR (kitajska garancija)

Danes oz. jutri bom nekaj naročil 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tammih ()

tomy5 ::

Xiaomi brez tega vlaženja ki je brez veze in mu itak nihče ne zaupa zaradi vode - cene 339 in garancija kot se spodobi.
https://www.mimovrste.com/sesalniki/xia...

Tomson ::

Vlaženje na robotskih sesalnikih pa je daleč od tega, da bi bilo brez veze. Pri meni 3x tedensko v uporabi in je praktično nadomestilo ročno pomivanje tal, če ni kakšnih izrednih situacij..
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Gregor P ::

Sam vlaženje uporabljam redno, super stvar. Seveda to ne zamenja temeljitega čiščenja tal, ampak temu niti ni namenjeno.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
35 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356528 (3962) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364624 (38550) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144046 (63728) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764596 (24244) mat xxl

Več podobnih tem