» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
34 / 90
»»

bzp ::

Gagarin je izjavil:

S50 dva vprašanja:
2) ima kdo psa in izkušnje s S50 in pasjimi dlakami? Pobira? Se maši?

Verjetno precej odvisno od dlak, kratke pobira dobro.

Binji ::

Tudi dolge dobro pobira, samo pucat je treba krtačo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

          ::

bzp je izjavil:

Gagarin je izjavil:

S50 dva vprašanja:
2) ima kdo psa in izkušnje s S50 in pasjimi dlakami? Pobira? Se maši?

Verjetno precej odvisno od dlak, kratke pobira dobro.


Kakšnega psa pa imaš?

raners ::

Kje je torej zadnje čase najboljša cena za nakup Xiaomi Roborock S50?

Ali je za kupit iz Aliexpress (iz skladišč nemčije ali španije)?

https://www.aliexpress.com/item/2019-Cl...

ali

https://www.aliexpress.com/item/2018-Or...

Je kje ceneje?

mitja_i ::

mavro ::

mitja_i je izjavil:

Sem našel tole: https://www.aliexpress.com/item/Origina...

Hmm,tudi sam čakam na ugoden nakup,tole je malo predrago mislim da bi se moglo dobiti pod 330 evro.Mogoče se motim!

Gregor P ::

Torej 330 evrov za Roborock S50 je zelo dobra cena. Seveda če lahko dobiš še po nižji ceni, toliko bolje. Ampak vse kar je trenutno do 350 evrov je ugodno.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mavro ::

Gregor P je izjavil:

Torej 330 evrov za Roborock S50 je zelo dobra cena. Seveda če lahko dobiš še po nižji ceni, toliko bolje. Ampak vse kar je trenutno do 350 evrov je ugodno.

Se strinjam s tabo samo vprašanje pa je Aliexpress da ali ne? Ali ima kdo izkušnje?lp

kody ::

ah...pa saj aliexpress pa res ni nek bav bav...samo da kupujes od preverjenih prodajalcev pa je...

m0LN4r ::

Pozdravljeni,

moj sosed isce predloge za sesalnik okoli 250eurov, raje manj. Ima pretezno parket in pesek od psa po tleh.
Pa zadevo naj bo iz evrope. Za razne dodatne smart finte mu je vseeno.

Jaz sem takrat za svojo roombo 660 dal 360evrov in je bilo kr solidna zadeva, so se zadeve danes ze malo pocenile?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tomson ::

Nima kaj razmišljat, če lahko malo poveča budget vsekakor 360 S6, najboljši robotski sesalnik pod 300€ ...

- 360 S6 robotski sesalnik s kodo: GB-APS36PL iz 309€ na 292€ (EU skladišče)

Alternativa pa Xiaomi Mi Robot za 250€, ki je brez možnosti mokrega čiščenja, kar pa je v primeru umazanih tačk precej dobrodošla in uporabna funkcija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

m0LN4r ::

Imam en velik problem, in sicer to:


Danes sem mu posodil roombo 960 in sva probala z rizem na teh kamnih in ni pobrala cisto nic. Ca 50% povrsine je take.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Gregor P ::

To vsaj po mojem skromnem mnenju ni površina za noben avtomatski sesalnik (namenjen za običajna gospodinjstva) razen lepo ročno cm za cm (s "klasičnimi" gosp. sesalniki). Morda obstaja kaj industrijskega z večjimi krtačami ipd.?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

darkolord ::

Se strinjam. Hišni robotski sesalniki so zelo švoh, nekje ranga 20 W. To je super za hišni za prah po ravnih površinah, trdne koščke, ki jih krtača ne "pobere", pa zelo težko posesajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

mat xxl ::

m0LN4r je izjavil:

Imam en velik problem, in sicer to:


Danes sem mu posodil roombo 960 in sva probala z rizem na teh kamnih in ni pobrala cisto nic. Ca 50% povrsine je take.


Absolutno Roombo zaradi takih tal pa z ščetinastimi krtačami : https://www.electronic4you.si/irobot-ro...

Pa obvezno 2 krtače , kar kitajčki nimajo.....

Roomba 802 ali 900 serija ni za to, ker ima gladke gumi krtače......

karafeka ::

Se pravi je Roomba 605 za 200€ boljša od 360 S6 za 300€ ? Oz. kake so prednosti 360 S6 pred Roombo 605 (razen mokrega čiščenja) ?

dc10 ::

... ne ga poslušat, vse bi naredil, samo da bi rombo prodal... Poglej teste, boš videl, da rombo daleč prehitijo tile kitajčki. Ta površina pa bo verjetno problem za vse robotske sesalnike. Če ti romba 960 ni sesala, probaj še s kitajčkom xiaomi, če bo kaj bolje, je pa sigurno ceneje in v normalnih okoliščinah veliko bolje.:D

lp

Binji ::

Če koga zanima kar se tiče psov, pri nas imamo enega Škota in enega kavalirja, pa se 360 S6 odlično obnese. Edino glavno krtačo treba redno čistiti dlak :)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomson ::

@m0LN4r:
robotski sesalniki so res namenjeni gladkim, ravnim površinam. Malo reliefa, pač res malo sicer ne vpliva (imam tudi sam na hodniku precej reliefnih ploščic), pri meni je nekje dober mm globinske razlike max, kar je v praksi čisto ok, ni razlike pri suhem čiščenju med gladkimi površinami, le fuge, jasno, niso deležne mokrega čiščenja, na tej tvoji sliki pa deluje kot precej večja razdalja med najnižjo in najvišjo točko, kar pa je potem glede učinkovitosti lahko kar problem.



Roomba 980 ima sealno moč 1700Pa, za model 960 nikjer ni podatka, naj bi imel nižjo sesalno moč, edino kar se omenja je, da ima 980 model 10X power, model 960 pa 5x power, če to pomeni, da ima model 960 850Pa sesalne moči je neučinkovitost na omenjenih tleh povsem razumljiva, verjetno pa ne gre za dvakratno razliko, ker bi naj bil bolje optimiziran motor. Modela Xiaomi/360 imata 1800Pa sesalne moči, medtem ko je Roborock v turbo načinu še malo močnejši pri 2000Pa, a so razlike v praksi zanemarljive. Za tla, kot je razvidno iz tvoje slike, verjetno niti najmočnejši robotski sesalnik ne bo dovolj učinkovit, sploh če ima omenjena Roomba 960 sesalno moč nad 1500Pa, kar pa žal ne vemo ...

Sicer pa Roombo 605 težko primerjaš z 360 S6 modelom, ker je model omenjena Roomba robotski sesalnik precej nižjega ranga na vseh področjih, od sesalne moči, do navigacije, premikanja po prostoru, naprednih funkcij itd ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

          ::

Glede na zgoraj prikazano fotografijo: zavedati se je potrebno, da so te naprave v glavnem pometači in malo manj sesalci. Če je površina toliko neravna, da krtače ne pridejo v stik z njo, ni za pričakovati dobrega rezultata. Sesalna moč pa tudi zadošča le za ravne podlage.

mat xxl ::

dc10 je izjavil:

... ne ga poslušat, vse bi naredil, samo da bi rombo prodal... Poglej teste, boš videl, da rombo daleč prehitijo tile kitajčki. Ta površina pa bo verjetno problem za vse robotske sesalnike. Če ti romba 960 ni sesala, probaj še s kitajčkom xiaomi, če bo kaj bolje, je pa sigurno ceneje in v normalnih okoliščinah veliko bolje.:D

lp



In, kaj imam sam od tega, da rombo prodam ?????? Nimam nič ne z uvoznikom ne s komer koli, le da jih za hoby kdaj kako malo okoli obrnem in potem tudi c+vem, kako dolgega veka so Xiaomiji, ker sem v zadnjih 9 mesecih 3 imel z resnimi okvarami.

No, saj kvari se vse, vendar vprašanje kako hitro.

          je izjavil:

Glede na zgoraj prikazano fotografijo: zavedati se je potrebno, da so te naprave v glavnem pometači in malo manj sesalci. Če je površina toliko neravna, da krtače ne pridejo v stik z njo, ni za pričakovati dobrega rezultata. Sesalna moč pa tudi zadošča le za ravne podlage.



Ravno zato Roomba 800, 900 I5 ali I7 tu na taki podlagi ne morejo nič narediti....., starejši modeli pa bi to uredili.

Ali pa Roomba bolj industrijska varianta tipa Roomba Dirt Dog.... pogooglajte....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

kody ::

Edina dobra stvar na Roombi je, da lahko sam vse zamenjas...
Meni se je na 650 ze vse je okvqrilo in bilo zamenjalo...sedaj pa ji je "pamet" odpovedala...jao...

Drugace pa mi je na Braava Jet crpalka za razprsila crknila...
Tako da ta Irobot tudi ni neka jaka znamka...

m0LN4r ::

Jah jaz se vedno razmisljam ce bi svojo popravil, ampak glede na akcije ki jih imajo v nekaterih stacunah, je boljse ce nabavim novo za 190eurov, pa bo vsaj nova in garancijo mela.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mat xxl ::

kody je izjavil:

Edina dobra stvar na Roombi je, da lahko sam vse zamenjas...
Meni se je na 650 ze vse je okvqrilo in bilo zamenjalo...sedaj pa ji je "pamet" odpovedala...jao...

Drugace pa mi je na Braava Jet crpalka za razprsila crknila...
Tako da ta Irobot tudi ni neka jaka znamka...



Kaj je točno odletelo Roombi, si morda noter tlačil Li ION baterije ?

m0LN4r je izjavil:

Jah jaz se vedno razmisljam ce bi svojo popravil, ampak glede na akcije ki jih imajo v nekaterih stacunah, je boljse ce nabavim novo za 190eurov, pa bo vsaj nova in garancijo mela.


Kaj ti nagaja, morda imam kake dele .....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

kody ::

@mat xxl...
da ne bo pomote...če bereš to temo kako leto-dve nazaj sem bil velik zagovornik roombe...
sedaj pa...kurc enako kot vse ostalo na 650 modelu ...menjano...sprednje kolo komplet...levo kolo (crknilo...ščiščeno...ni pomagalo), desno kolo se fedra zatika, baterija ni zdržala 15 minut, , koš za smeti (crknil motor/ventilator v košu), menjan motor za valjčke v notranjosti...kar se pa pameti tiče...
pa....se več ne zaustavlja ko konča sobe in tudi čistiti je začela slabo...kjub random zaletavanju... v sobi 20 kvadratov, po eno uri ostaneko predeli kjer še ni bila...prej tega ni bilo...

bolj sem jezen na Braavo Jet....ker tega da tako hitro (manj kot leto dni)...uporaba enkrat na teden...crkne črpalka za špricanje...si pa ne bi smeli dovolit...
zato Roomba...Irobot ni nič boljši od časa drugega...

mat xxl ::

Kody, za prvo kolo je 100% tvoja krivda, nisi čistil kolesa i odstranjeval osi iz njega, levo kolo, ne vem če odleti ali gre na maderboardu tranzistorji, redko,, ali crknejo žičke na kolesu se zlomijo, pa se jih zamenja, za feder še nisem slišal, da bi nagajal. , baterija če je zanič je zanič.....koš navadno ko ga očistiš pri 6 let stari dela......... če bi jo imel v rokah, bi lahko več povedal.

Z Bravami se nikoli nisem hotel ukvarjati, to je Irobot kupil firmo MINT, pogooglaj zaradi patentov o gibanju in potem njihove robote poimenoval v Bravo.....

so pa vsi geeki vedeli, da gre za robota nevrednega napisa Irobot. Sicer pa garancija je 2 leti, nesi na servis, drugo te nima, kaj zanimati.....

Evolution Robotics @ Wikipedia

m0LN4r ::

Meni se je tudi zvoscila prva noga, ne lezaj in je jajcaste oblike, tako da zdej mal klopota ko se vozi. Zdaj pa se vec scetke ne vrtijo. Motor hin. Pa glede na to da je dala skozi 1000 ciscenj, bo tudi baterija za menjat.
Tako da zame ni racunice popravljat, ce za pod 200eur dobim novo z garancijo.
Sem gledal cene delov na ebayu in prides za zgoraj omenjene tri stvari na dobrih 100eur, pol pa se krtace menjam in vlozim delo, eh.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kody ::

@mat xxl
Zdaj sem vzel 360 S6 in bom primerjal z roombo za isti denar in videl

Konceot roomb mi je vsec z modularnostjo...samo so predrage za to kar ponujajo in bodo hitro padli...

mat xxl ::

m0LN4r je izjavil:

Meni se je tudi zvoscila prva noga, ne lezaj in je jajcaste oblike, tako da zdej mal klopota ko se vozi. Zdaj pa se vec scetke ne vrtijo. Motor hin. Pa glede na to da je dala skozi 1000 ciscenj, bo tudi baterija za menjat.
Tako da zame ni racunice popravljat, ce za pod 200eur dobim novo z garancijo.
Sem gledal cene delov na ebayu in prides za zgoraj omenjene tri stvari na dobrih 100eur, pol pa se krtace menjam in vlozim delo, eh.


Motor navadno ne odleti, razdri in ga presesaj, pride svinarija na kolektor, če imaš starejšo verzijo..... modula.... recimo staro tam 8 let in več....., kolešček bi ti jaz kak podaril, če ne pada ven....

Ja sicer pa, veš, kako je, brez NIČ ni NIČ...., Roombini obratovalni stroški, kar smo več krat računali, ob cca 5- 6 x ni tedenski uporabi so nekje 3 do 4 eure mesečno ..... V tej ceni je vse od kvalitetnih baterij ( boljših in cenejših od originalnih), krtač, bočnih metlic, chm modula na nekih 8 let, ni pa noter slučajev, ko se robota zalije z vodo, sokom in odleti osnovna plošča. Če se to zgodi, je zadeva velikokrat še rešljiva takoj po nesreči, po mesecu dni, ko na enkrat neha delati, pa samo z novo ploščo.

raners ::

kody, javi malo rezultate, kak se bo izkazal 360 S6 proti roombi, ko ga dobiš...

GupeM ::

Roborock s50 mi javlja firmware update na 3.3.9_001702. Ima kdo kaj informacij glede novosti/popravkov/izboljšav? Al je bolje, da ga kar pustim na tem, kar imam.

Tomson ::

Verjetno si mislil na 3.3.9_001720. Sam sem ga včeraj nadgradil, bomo videli, žal pa pri Roborocku ni opisa, kaj se nadgrajuje, dvomim pa, da bo kaj slabše ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Gregor P ::

Zlato pravilo je, da ne spreminjaj FW, če res ni nujno oz. vsaj toliko počakaj, da vidiš, kaj poročajo ostali, kako je bilo z nadgradnjo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GupeM ::

Tomson je izjavil:

Verjetno si mislil na 3.3.9_001720. Sam sem ga včeraj nadgradil, bomo videli, žal pa pri Roborocku ni opisa, kaj se nadgrajuje, dvomim pa, da bo kaj slabše ...

Ne, mislil sem 3.3.9_001702.

Matevz96 ::

Kaj pravite na ta test:

#hooldthedoor

darkolord ::

Izgleda OK test. Neato D7 je sicer skoraj 1x dražji od Roborocka, tako da če upoštevaš še ceno, mislim, da ni nobenega dvoma, kaj izbrati.

Škoda seveda, da v testu ni vsaj še 360 S6 (ki je neposredna in še občutno cenejša konkurenca Roborocku).

bauci ::

Kaj bi svetovali za nakup mašine, ki istočasno sesa in mokro briše. Na strani Bralko.si imajo eno zadevo za cca 400€ ampak nikjer ne najdem nobenih ocen OZ. kdo je proizvajalec. Je še kaj drugega na trgu?

Tomson ::

Če iščeš največ za čim bolj ugodno ceno, vsekakor model 360 S6, si lahko prebereš tudi test - KLIK ... Če greš malo višje pa Roborock S50 za 355€, a razlike z 360 modelom so precej majhne ...
360 S6 robotski sesalnik s kodo: GB-APS36 iz 309€ na 292€ ter Prioirty Line poštnino za 2€ za dostavo brez dodatnih stroškov ...

Težava robotskega sesalnik na bralko.si je, da ni navedenih najpomembnejših specifikacij kot npr. sesalna moč, kar v največji meri vpliva na učinkovitost čiščenja, glede na glasnot predvidevam da ni visoka, tako po izgledu pa deluje precej poceni vse skupaj (materiali, izdelava), precej spominja na model Alfawise V8S za 130€, ki je sicer super za ceno, a občutno cenejši (nima pa mokrega čiščenja in aplikacije), lahko se motim, poleg tega imata 360 S6 in Roborock modela še SLAM algoritem, ki dejansko izjemno pripomore k učinkovitosti in hitrosti čiščenja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

bauci ::

Tomson hvala za odgovor. Bom pogledal kar svetuješ. Pri bralko.si me res moti, ker je premalo podatkov o sami mašini in sploh o tem kdo jih izdeluje.

kody ::

ojla....
da podam kratko primerjavo Roombe 650 in 360 S6
...v bistvu ni primerjave...
Roomba ima naključno zaletavanje in sesa toliko časa, da nekako statistično izračuna, da je vse presesala, medtem ko 360 dela po vzorcu in je 75 m2 prvega nadstropja (tri sobe, kopalnica, shramba in hodnik) že v prvem poizkusu razdelil in posesal BP (če kdo ne verjame lahko pošljem načrt poti iz app).
Roomba (vsaj moja) ima dve zelo nadležni lastnosti...glasna je za popiz*** (načeloma jo slišiš po celi hiši) in metlica se vrti prehitro, s tem več umazanije razmeče (sicer zaradi "naključnosti jo tudi večino posesa).
360 je danes sesal pritličje v silent mode, medtem ko mi je dojenček v prvem nadstropju spal...in tudi v tem načinu je posesal vse...metlici se vrtita zelo počasi in ne razmetavata okoli, ampak vseeno pobereta vse....
razlike med enim oz. dvema valjčkoma nisem opazil...tako da tega dela ne morem komentirat...je pa posesano v obeh primerih
360 za raliko od 650 ima HEPA filter, kar je velik plus ima pa manjši košek, kar je tudi minus, pač moreš biti strikten in po vsakem nadstropju izprazniti koš
danes uporabil tudi mokro čiščenje...recimo 50 m2 je obrisal ok, s tem, da je bil na koncu brez vode....mogoče je smiselno omejit površine in seveda razušenih stvari ne odstrani.
baterija je bila po prvem nadstropju nekje na 20%.

Kar se tiče pomislekov, zelo malo je rezervnih delov na netu za 360, tako da si bom naredil zalogo potrošnega materiala in kar mi je bilo res všeč na roombi modularnost in zamenjivost vsega, ampak po drugi strani pa...sem zmetal za to, za eno celo novo 650.

V bistvu gre za dva čisto različna sesalnika in ne vidim več dejstva zakaj je na določenih testih še vedno model Roomba 650 tako visoko ocenjen...
ps...Braava JET še ostane v uporabi v kopalnicah...poceni, simp in zelo všečen pomočnik, ko zamenjam pumpu, ki se je zamašalila zaradi vodnega kamna...(kletvica)

darkolord ::

Na bralko.si je tale.

Prednost je edino to, da ima pri mokrem brisanju doziranje vode elektronsko (namesto na osmozo), ampak doziranje vode pri ostalih sesalnikih z mokrim brisanjem sploh ni problem, tako da to ni neka huda prednost.

V vsem ostalem sta 360 S6 in Roborock S50 boljša (ali vsaj enaka), s tem da sta oba cenejša.

Kiwix ::

Tudi jaz bom Roombo 650, ki so jo pred meseci kupili starši verjetno zamenjal kar za Alfawise V8S (hvala Tomson za review), ker je Roomba praktično neuporabna.

bauci ::

Darkolord, hvala za povezavo.

Kiwix ::

@Tomson še nekaj me zanima za Alfawise preden ga naročim :)

- si mogoče opazil kakšne težave pri sesanju preprog?
- kaj se zgodi v primeru, da ga neseš v drugo nadstropje kjer ni polnilne postaje, kaj naredi po koncu čiščenja?
- kako je z rezervnimi deli oziroma metlicami, filtri? Je mogoče kakšen paket kot pri Roborocku, kjer zraven že kar priložijo npr. dodatne metlice in filtre?

Hvala :)

darkolord ::

2. pade v depresijo in se vrže po stopnicah :)). Kaj misliš, da se zgodi? Nekaj časa išče polnilno postajo, potem pa neha in se ustavi.
3. skupaj s sesalcem se verjetno splača naročiti enega ali dva tale kompleta. Da boš čez 2 leti še kje našel rezervne dele, je malo verjetno (razen če boš nekako izbrskal originalnega proizvajalca).

VaeVictis ::

Vprašanje glede WiFi povezave.

Ali mora imeti sesalnik ves čas WiFi povezavo, ali pa samo, ko je na polnilni postaji?

darkolord ::

Wifi povezavo resnično rabi samo, ko ga želiš nadzirati prek aplikacije. Sicer skozi pošilja podatke (o stanju, lokaciji, tlorisu), dela pa tudi brez.

Če ročno pritisneš gumb za začetek na sesalniku, bo začel sesati, vse posesal, in se vrnil nazaj - tudi če Wifija sploh nimaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Tomson ::

@Kiwix:
- preproge niso težava, razen kakšne manjše in zelo lahke, kjer jo lahko z gumi kolesi zagrabi in zaviha, pri večjih, težjih, tudi takšnih višjih nima težav, se je pa potrebno zavedat, da robotski sesalniki na preprogah niso najbolj učinkoviti (razen na tistih izredno nizkih in gosto pletenih)
- ko Alfawise zaključi s čiščenjem zaigra temo od Super Mario Bros :), nato zmanjša sesalno moč na minimum in še nekaj minut išče polnilno postajo, nato pa se ustavi, ugasne in čaka.
- dejansko je v čistilnem setu za 8€ vse potrebno (2xHEPA, 2x, metlica, 1x krtačka)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

trek@s ::

Ali je kakšna razlika med "Xiaomi Roborock S50" in "Xiaomi Mi Robot 2.generacije" ?

Kako je z garancijo, če ga kupiš na aliexpressu - jo lahko uveljavljaš v Sloveniji?

Tomson ::

Isti robotski sesalnik, samo drugačno poimenovanje ... Žal ne, garancija kupljenih Xiaomi izdelkov izven Slovenije se lahko uveljavlja le pri trgovcu.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
34 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356552 (3986) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620325 (10810) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364852 (38778) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144239 (63921) perci

Več podobnih tem