» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
20 / 90
»»

andyy ::

Mimogrede, v zadnji programski nadgradnji Xiaomi Mi Robota so zasledili skrite komande za Zone in Spot cleaning, kar pomeni, da bosta ti dve opciji, ki jih ima Roborock S50 ze od samega zacetka, kmalu na voljo tudi za prvo generacijo!

ncc2000 ::

Tomson je izjavil:

N skratka 3cm je kar zalogaj za te sesalnike ...


šmrk :(

Dipling ::

Na aliexpresu S50 za 371+8 poštnina iz Španije.
http://www.aliexpress.com/item/2018-Ori...

dc10 ::

andyy je izjavil:

Mimogrede, v zadnji programski nadgradnji Xiaomi Mi Robota so zasledili skrite komande za Zone in Spot cleaning, kar pomeni, da bosta ti dve opciji, ki jih ima Roborock S50 ze od samega zacetka, kmalu na voljo tudi za prvo generacijo!


... če bo res tako, potem pa je to res super .... :D

m0LN4r ::

mat xxl je izjavil:

Moln4n, tvoj problem z CHM modulom Roombe je rešljiv, ne vem, kje ti gledaš za dragimi deli.......

Ebay, pa se to vecina stvari iz tujine na katero mi nabijejo carino, ddv in postnino, gre se za summa summarum popravil in vrzdevanja, ki preseze ceno roombe: https://www.amazon.de/iRobot-Roomba-605...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

APPluk ::

Ima kdo RX1 SCOUT od Miele, je primerljiv z ostalimi za 350€ oz. kaj lahko pričakujem od njega?

Tomson ::

Ima ok navigacijo, precej tiho delovanje, je zelo nežen do pohištva, po drugi strani pa ima precej nizko sesalno moč (glede na teste in odzive uporabnikov), učinkovitost čiščenja ni med najboljšimi, v osnovi ni namenjen kot glavni sesalnik ampak le kot dnevno uporabljen za med sesanji z zmogljivejšim sesalnikom, uporabniki poročajo da se velikokrat zatakne pod pohištvom (omare, postelje, zofe), precej ga zmotijo manjši predmeti na tleh in domači ljublječnki, kjer je učinkovitost čiščenja zaradi ne najbolj učinkovite navigacije še slabša, "all in all" ga uporabniki opisujejo bolj kot pometača, skratka dobiš neprimerno več pri Xiaomi Mi Robot za 260€ (koda: MIROBOT) ali kakšno Roombo, npr. model 650 za 350€ ali pa za dobrih 400€ vzameš Roborock S50 (koda: GB4thGW503) iz EU skladišča in imaš enega najboljših robotstkih sesalnikov na trgu ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andyy ::

dc10 je izjavil:

andyy je izjavil:

Mimogrede, v zadnji programski nadgradnji Xiaomi Mi Robota so zasledili skrite komande za Zone in Spot cleaning, kar pomeni, da bosta ti dve opciji, ki jih ima Roborock S50 ze od samega zacetka, kmalu na voljo tudi za prvo generacijo!


... če bo res tako, potem pa je to res super .... :D


Ne da bo, je že, od danes!

https://meinsmarthome.blog/xiaomi-mi-ro...

meho7 ::

Kje sploh je ta opcija?

Dimnik ::

Ni je oz je samo ko regijo nastaviš na kitajsko, ampak potem ti ne najde sesalca, verjetno bomo morali še malo počakati posodobitev

billy ::

A to potem pomeni da ko si enkrat robot izriše cone, lahko greš v ta zemljevid in nastaviš kje točno sesa, kaj izpusti, katere cone prvo, etc? To je edini feature ki se mi zdi uporaben pri teh robotih ki vidijo, da dam sesat dnevno brez umikanja igrač recimo

flyko ::

Mene pri drugi generaciji Roborocka moti edino to, da se prostori "zresetirajo" po vsakem sesanju. Ve kdo mogoče kako ohranit že izrisane prostore, da lahko recimo naslednji dan izberem prostor na zemljevidu in pošljem sesalec sesat tja?

nepanepane ::

Mene je odsotnost "zone" cleaning prepričala v nakup druge generacije. Sem si pa predstavlju, da bo malo bolj prilagodljiv ta zone. In ni izključitvene cone. Torej samo en kvadrat, s katerim obrišeš območje znotraj katerega naj sesa. Fajn bi bilo res, da bi imel v Mi Home te plane sob shranjene ampak tud obvoz, da ga pošlješ Go there na hitro skozi stanovanje in potem narišeš območje ni preveč zamudno.

mat xxl ::

m0LN4r je izjavil:

mat xxl je izjavil:

Moln4n, tvoj problem z CHM modulom Roombe je rešljiv, ne vem, kje ti gledaš za dragimi deli.......

Ebay, pa se to vecina stvari iz tujine na katero mi nabijejo carino, ddv in postnino, gre se za summa summarum popravil in vrzdevanja, ki preseze ceno roombe: https://www.amazon.de/iRobot-Roomba-605...


Če želiš me kontaktiraj na Zs za nasvet ! Imam pa sam veliko delov, pa še več znanja......

paraboŁa ::

A ma kdo ta tega slučajno -> robotski sesalec suzuka aqua galaxy? Sem ravno v nakupu in še nisem videl, da bi robo sesalnik poleg sesanja tudi mokro brisal tla? Cena se mi zdi še kar ok, če ga ma kdo, bi bil input dobrodošel :D

Zgodovina sprememb…

tomy5 ::

paraboŁa je izjavil:

A ma kdo ta tega slučajno -> robotski sesalec suzuka aqua galaxy? Sem ravno v nakupu in še nisem videl, da bi robo sesalnik poleg sesanja tudi mokro brisal tla? Cena se mi zdi še kar ok, če ga ma kdo, bi bil input dobrodošel :D


Čist predrago za tak NONAME, raje vzami nekaj kar bo delalo, če iščeš v Slo - https://www.mimovrste.com/sesalniki/xia...

meho7 ::

Zone cleanup koncno deluje !! :D

Tomson ::

Nice! Se je kar izkazal Xiaomi ...

Končno mi je uspelo skupaj zbrat tudi vtise o robotskem čistilcu oken, Alfawise S60 (112EUR iz EU skladišča), če se še kdo sprašuje kako se obnese v praksi ...

Paket opreme je precej radodaren, poleg robotskega čistilca pride še precej dolg napajalni kabel (5.5m) z EU priključkom ter varnostna vrv, kvaliteten daljinec s priloženimi baterijami, 14 krpic za čiščenje, 4 plastične okvirje za krpice, čistilno tekočino ter pregledna navodila v angleščini.

Kvaliteta izdelave je precej dobra, deluje trpežno (enkrat mi je padel po tleh, brez posledic), tudi dizajn je zanimiv. Baterija se polni slabo urco, zdrži 30min ampak le kot backup če zmanjka elektrike, ne deluje brez napajanja, oz. se prisesa a ne čisti. Krpice se menjavajo hitro in enostavno, so iz kvalitetnega "microfiber" materiala, fino mehke, čistijo lepo, nežno.

Hitrost čiščenja je nekje 3.5 min za 1 m?, se pravi za okno 100cm x 100cm je potreboval tri in pol minute, kar se tiče glasnosti je precej glasen, opazno glasnejši kot npr. robotski sesalniki, a se hitro navadiš.

Čiščenje oken
Iz prakse se je izkazalo da ni povsem enako učinkovit kot vešča pomivalska roka, tako procentualno bi rekel da je nekje 90% učinkovit. Zaradi okrogle oblike krtačk ne seže povsem v notranjost kotov, kar sicer z nekaj potezami z navlaženo krpico hitro rešimo. Preizkusil sem ga na oknih, ki so bila nazadnje čiščena jeseni, se pravi pol leta nazaj. Na notranji strani niso bila hudo umazana, na zunanjih straneh pa se je že na daleč videlo, da so potrebna čiščenja. Trdovratni, zasušeni madeži predstavljajo problem, saj jih robot ne očisti v celoti, a teh primerov je bilo zanemarljivo malo. Ker so bila zunanja stekla po pol leta precej umazana, se je v praksi za najboljši način izkazala varianta, da se navlaži krpice, pošprica klasično čistilo za okna na krpice in na površino oken, nato pa se spusti robota. Pomembno je, da se po vsaki tako umazani površini krpice na hitro sperejo, medtem ko na notranjih oknih za vsako okno krpice ni bilo potrebno izpirati. Končni Rezultat? Presenetljivo dober. Le tu in tam je ostala kakšna sled, ki sem jo s krpico na hitro ostranil. Hitrost čiščenja na prvi vtis deluje precej pod pričakovanji, po drugi strani pa sem porabil 30s za pripravo oken in krpic, se 3min ukvarjal z nečim drugim, zopet porabil 30s za pripravo drugega okna itd. kar pomeni, da sem vmesni čas lahko počel druge stvari. Ženina ocena je bila jasna: "meni se zdi fajn, kar vredu, boš lahko še ostala okna zrihtal?" kar pomeni, da je uspešno prestal najstrožjo kritiko. Kot rečeno, če bi vse skupaj sam na roko čistil, bi bil rezultat še za kakšen procent boljši, a glede na investiran je rezultat več kot zadovoljiv. Imam pa občutek da bo čiščenje oken od sedaj izključno v moji domeni. :8) Še VIDEO POSNETEK ...

Čiščenje ogledal
Na podoben način kot čiščenja oken sem se v hiši lotil tudi dveh ogledal. Na veliko presenečenje robot ni padel z ogledala, ki je brez robov ampak je zaradi večjega vsesavanja zraka na delu krtačke zaznal neoprijem ter se obrnil nazaj na površino, ter z malo več previdnosti (odmika) nadaljeval čiščenje. Končni rezultat? No ja ... za čiščenje ogledal roka in krpa ostajata najboljši opciji. Sicer vso umazanijo lepo sčisti, a na tako gladki in odsevni površini so ostali rahli sledovi čiščenja, ki sem jih z nekaj potezami suhe brisače povsem odstranil, a s pripravami za robotsko čiščenje bi isto ogledalo sčistil tudi ročno, verjetno hitreje, lol ... Še VIDEO POSNETEK ...

Čiščenje keramičnih ploščic
V tem primeru sem se ognil pršenja čistila po ploščicah ter le dobro navlažil in napršil čistilo na krpice. Robot je od stene do stene, od tal do stropa lepo in učinkovito sčistil prav vse površine. Ker ploščice niso tako delikatne kot ogledalo ali steklo je rezultat enostavno odličen. Fasciniran sam in žena, skupna ugotovitev, to je to! :) Še VIDEO POSNETEK ...

Čiščenje tal
Na podoben način poizkusil še čiščenje v položnem položaju. Na keramičnih ploščicah v kopalnici se je obnesel podobno kot na steni, deluje. Ampak Roborock S50 je za ta namen bistveno hitrejši in bolj praktičen za uporabo, tako da ... Lahko bi ga uporabil tudi na podobnih gladkih površinah, mogoče kdaj v prihodnosti, princip je enak in enostavno deluje, poraja pa se vprašanje, ali ne bi v določenih primerih hitreje opravil kar z mokro krpo. Še VIDEO POSNETEK ...

Čiščenje steklenih drsnih vrat
Začuda se je izkazal resnično odlično na 240cm x 160cm velikih drsnih vratih iz steklene mase, na eni strani gladke, na drugi strani z mat folijo. Čiščenje po enakem postopku kot pri oknih, rezultat pa nad pričakovanji, saj sem zaradi mat folije pričakoval precejšnje sledi čiščenja, ki pa jih na presenečenje ni bilo. Steklena vrata so lepo očiščena, zaradi velike površine pa bi se na roko kar nekaj časa trudil za isti rezultat. Ni da ni ... Še SLIKA ...

Skratka, all in all, ni švoh zadeva, sploh za 110EUR je precej uporabna "igračka", ni pa v smislu robotskega sesalnika kjer ne rabiš kaj dosti razmišljat in pomagat pri pripravi, naredi vse sam, tukaj pač pride premeščanje iz okna na okno, pa špricanje s čistilom, ampak ok, če se pravilno lotiš sčisti presenetljivo dobro, tiste minute vmes pa počneš kaj bolj pametnega. Za okna, drsna vrata in keramiko na stenah ga bom sam še naprej uporabljal, je pa tako, večje kot so površine za čiščenje in bolj nedostopne kot so, bolj prav pride tale zadeva ... Samo treba je v zakup vzet da ne sčisti 100%, ker po kotih ne pride, tako da za tiste najbolj občutljive na učinkovitost, ki se jim ne na po kotih s krpo potegnit verjetno ni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

OK.d ::

Madona, to je kot da bi boinga imel v stanovanju:D
LPOK.d

mat xxl ::

Tomson, super si napisal, ga imam tudi jaz že ena 2 meseca doma, mi pa tudi škatle ni uspelo še odpreti, edino, kar mi je čudno, da sem ga kupil veliko ceneje , kot ti, pod 80 usd, prišel je pa v 14 dneh brez dajatev, pisalo je da bo poslan iz China, bil paje iz NL z rumeno nalepko, da carinske formalnosti niso narejene in z deklarirano pravo vrednostjo, pa je šlo vseeno čez brez vsega....

Tomson ::

Nisi še škatle odprl? :) kaj čakaš, go for it! ;) Malo bo trajalo da naštudiraš postopek da bo najbolj učinkovit, ne obupat v štartu, ker je na koncu prav "fun", kljub temu da se ti najprej zdi da je z njim obilico priprav, a ko osvojiš rutino porihtaš okna v hiši kot po tekočem traku. V bistvu se veselim vikenda, ko ga selim v zgornje nadstropje, je neko posebno zadovoljsvto, ko sediš na kavču in gledaš kako se pomivajo okna, lol. Je pa res bil v tednu črnega petka za norih 73€, potem pa je šla cena samo navzgor, ampak ok, dobrega stotaka pravzaprav tudi ni dosti za precej izpopolnjen izdelek, ki je v bistvu rebrandan CopRose X5, precej uveljavljen model, sta pa tudi glede na teste praktično identična ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mat xxl ::

Podaj še kak nasvet, sem kupil pol še dodatne krpice ....

Malo si me presenetil z čiščenjem ploščic, kako pa vakum, na fugah ? Ga imaš ti vedno varovanega ali ga tam, kjer ne gre nižje, kot 250 cm dol ne varuješ ?

Malo še razloži na brzino pravilen postopek, ker žena se mi bo tako ali tako smejala in gledala .....

Tomson ::

Hja, ko pa sem že skoraj vse povedal, lol. Pač za okna fino našpricaš krpice ter okna (s klasičnim čistilom za steklo), če je vse skupaj preveč namočeno vidiš po tem, ker začne robot malo bolj hitro drseti navzdol kot sicer (gre pod večjim kotom), sam sem najprej namakal v vodi krpice, pa je bilo preveč. Pomembno je, da pri umazanih šipah vsakič sproti (za vsako šipo npr.) malo splahneš krpice, da se ne umazanija maže sem in tja. Ko ga namestiš, ga ne namestiš čisto v rob okna, ampak odmakšneš cca. 1cm od vogalov. Sam ga dam v levi/desni zgornji kot, pa potem na daljincu levo/desno smer, pa gre lepo od roba do roba pa potem počasi navzdol. Če kje ni ok, ob kakšnem robu npr. ga na koncu kar s smernimi tipkami daljinca še tja pošljem. Za keramične ploščice v kopalnici je super. Fuge sploh niso težava. Poglej priložen video zgoraj. Varovalno vrv sem uporabil le prvič in nikoli več. Ne verjamem da sploh lahko pade z okna ali stene, vsaj takšen občutek sem dobil po že kar nekaj urah čiščenja na zelo različnih podlagah, se res močno prisesa in tudi če na kakšnem delčku izgubi stik je površina prisesalne podlage dovolj velika da sploh ne zmoti. Pazi na kabel, sam sem si ga z balkonskimi vrati malo poškodoval, je bil zagozden med vrati, ko je zunaj pomival, nisem opazil, pa sem malo premočno potegnil kabel in ga rahlo "precvikal", pač malo izolir traka pa je ok. :) Skratka, malo experimentiranja pa je na koncu kar veselje in dober rezultat, čeprav je na začetku lahko malo smešno in prvi rezultat neprepričljiv.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomy5 ::

Pa je to hitrejše kot ročno za doma al porabiš še več časa, ker vse skupaj se mi zdi kr zamudno.

klinker ::

tomy5 je izjavil:

Pa je to hitrejše kot ročno za doma al porabiš še več časa, ker vse skupaj se mi zdi kr zamudno.


Je pac gadget, ki bo hitro koncal v kaki omari in nabiral prah. Ze tej sesalci vsem ne ustrezajo. Poznam kar nekaj folka ki so jih prodali ze po 1 mescu ali prej, ker se jim enostavno ne da kake malenkosti, ki jih imajo po stanovanju umikat zaradi sesalca, pa cistit scetke, pogosteje praznit ipd
To za okna je pa nek bullshit in sama zguba cajta.

Tomson ::

Kot sem že omenil, ko enkrat osvojiš rutino gre kar lepo hitro, suma sumarum je časovno celoten proces čiščenja oken mogoče res nekoliko daljši, kot če čistiš ročno, a pri vsakem oknu imaš 3min ko lahko počneš druge stvari. Defenitivno ni gadget brez katerega ne gre, ni pa tako neuporaben in nepraktičen kot izgleda na prvo žogo. Meni osebno že samo čiščenje keramičnih ploščic v kopalnici in velikih steklenih drsnih vrat odtehta uporabo, ker so tam res velike površine in ga le nekajkrat prestaviš iz stene na steno ... Pač ja, še en izmed gadgetov, defenitivno ni za vse gospodinje tega sveta, za nas tehnološke navdušence pa definitivno! :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomy5 ::

Ja če porabim več časa za avtomatsko pomivanje potem je vsaj meni to neuporabna stvar, ker sem manj časa zunaj na zraku.
To se mi zdi bolj zadeva za čistilne servise in pa kjer ima res veliko površino stekla v 1 kosu.

šernk ::

Ja če porabim več časa za avtomatsko pomivanje potem je vsaj meni to neuporabna stvar, ker sem manj časa zunaj na zraku.

hja irobot tudi porabi cca pol ure da mi posesa sobo, ampak ponavadi ga dam sesat ko grem ven pol naj pa dela sam. Za okna se mi zdi gleda na slišano ta zadeva neuporabna, za ploščice bi bil pa fajn, ker bi moral pač delat vsaj pol ure za celo steno opucat, v tem času pa lahko ti okna sam očistiš.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

-APM- ::

Pozdravljeni,

Razmišljam o nakupu Xiaomi Mi Vacuum cleanerja. Sem pa hotel pred nakupom preveriti aplikacijo na iPhonu, in vidim, da je v kitajskem jeziku. Je možno na iPhonu imeti angleško aplikacijo in tudi namestiti angleški language pack ?

Hvala in lep pozdrav

amacar ::

Je vse angleško.

Tomson ::

Jasno, tako robotski sesalnik (govor) kot aplikacijo na telefonu lahko nastaviš na angleški jezik ... Ga imaš trenutno v FlashSale v EU skladišču za 277€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomy5 ::

klinker je izjavil:

tomy5 je izjavil:

Pa je to hitrejše kot ročno za doma al porabiš še več časa, ker vse skupaj se mi zdi kr zamudno.


Je pac gadget, ki bo hitro koncal v kaki omari in nabiral prah. Ze tej sesalci vsem ne ustrezajo. Poznam kar nekaj folka ki so jih prodali ze po 1 mescu ali prej, ker se jim enostavno ne da kake malenkosti, ki jih imajo po stanovanju umikat zaradi sesalca, pa cistit scetke, pogosteje praznit ipd
To za okna je pa nek bullshit in sama zguba cajta.


Glede na opis je predpriprav več kot pa ročno rabiš časa, če nimaš ravno dveh levih.
Sesalec je drugo ko dela kadar te ni doma da ne moti.

Tomson ::

Za Xiaomi Mi Robot spet ena dobra koda za EU skladišče: GBGR4th167 za 255€, če komu prav pride ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Jaz čakam na Roborock S50, ko bo kje pod 400 evrov.

Tomson ::

Za EU skladišče? Trenutno je namreč e-mail price za 395€ za HK skladišče ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Okapi ::

Meni pokaže 412 evrov.

Tomson ::

Hmmm...



In če poizkusiš TOLE ?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Okapi ::

Ja, tu pa pride 395, hvala. Ampak bom verjetno kar na Aliexpress vzel, ker je še malo ceneje, iz EU.

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Tomson ::

Glede na odzive uporabnikov je zelo glasen, ima švoh baterijo (za cca. 60m2), je višji od konkurenčnih modelov (se večkrat kje zagozdi, ne gre pod 9.5cm), je ultra drag, kljub teoretični visoki pameti vedno ne počisti sobe v celoti, velikokrat ne najde Docka, ni med hitrejšimi, slabo posesa v kotih, aplikacija ne izriše mape niti ne kaže procenta do zaključka čiščenja, polni se precej počasi, skratka, ni to to! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomy5 ::

Je drag, ampak tko slab pa spet ni - https://blog.myrobotcenter.com/en/produ...
Pa upoštevat 5 letno garancijo, k pri kitajcih s kitajskih trgovin lahko na resno garancijo praktično pozabiš.

Tomson ::

Jah, tole je test trgovine, ki ga prodaja, ga je treba vzet z nekaj rezerve. Glede na to, da nekih resnejših tetov (še) ni, izveč največ iz komentarjev kupcev/uporabnikov, ki omenjajo zadeve, ki sem jih navedel ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

m0LN4r ::

Je se kak drug z 5 let garancije?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

-APM- ::

Tomson je izjavil:

Za Xiaomi Mi Robot spet ena dobra koda za EU skladišče: GBGR4th167 za 255€, če komu prav pride ...


Hvala! Sem ga hotel naročiti za 277 EUR, pa sem videl tvoje sporočilo in ga naročil za 255 :)Upam da bo dobro sluzil.

APPluk ::

Tomson ::

Samsung je "overall" precej slabši od Roombe ... (slabša navigacija, manj učinkovit, slabši na preprogah in po vogalih, precej glasen, ima včasih težave s priklučitvijo na Docking, ima težave z manjšimi predmeti na tleh ... )
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Matej_K ::

Tole nekaj novega od Xaiomija?
... .. .

polpo ::

Matej_K je izjavil:

Tole nekaj novega od Xaiomija?


Ja, kot zgleda gre za buget verzijo dosedanjih modelov.
https://smartrobotreviews.com/reviews/x...
https://smartrobotreviews.com/reviews/a...

drekodovce ::

za tak denar kot se ga dobi sedaj je mnogo boljši nakup 1.st gen. Cenejši in z navigacijo. Če bodo s tem hoteli konkurirati, bo morala biti cena pod 150€, ker je robotov brez navigacije malo morje od 100€ naprej. Tako ali tako pa stane 1.st gen ~200€, in dvomim, da bo ta dražji.

carlito149 ::

Katero moc sesanja imate nastavljeno pri Xiaomi robotu 1.gen?
««
20 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356548 (3982) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620313 (10798) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364750 (38676) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144165 (63847) perci

Več podobnih tem