» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
19 / 90
»»

billy ::

Ko imaš sesalec več kot 5 let se lahko spet menimo, prej nima smisla

Dimnik ::

Kaj bi se rad pohvalil, da imaš že pet let rombo?

meul ::

Nimam besed, odgovarjanje na nivoju osnovnošolca. Lp

billy ::

Da nekdo, ki ne uporablja zadeve že dlje časa, ne more imeti občutka o dolgotrajni uporabi.

V začetu je skoraj vsaka stvar zanimiva in uporabna.

OK.d ::

meul je izjavil:

billy je izjavil:

meul je izjavil:

ardom je izjavil:

Vsekakor sem s svojo 886 zadovoljna. Mislim pa, da nekateri res pretiravate s hvalisanjem teh cenenih kitajskih igračk.


Če je tvoja Roomba 886 res vredna 5x višje cene, ki si jo plačala me naj kap.


Primerljiv xiaomi pride 60 eur?

Pa xiaomi NIMA gumijastih krtčah, kot jih ima roomba 800+. Te krtače so za mene vredne več, kot celoten sesalec, ker odkar imam novejši model, sploh nimam več problema s čiščenjem navitih las, prej sem pa po vsakem sesanju moral nekaj minut odstranjevati zavite lase okoli klasične krtače.


Najdi mi Roombo 886 za 300EUR, jo kupim takoj. Poleg tega pa sem govoril o ceni v primerjavi z iLife v5s pro.

O ostalem kar se tiče gumijastih krtač, da so ti bolj pomembne kot cel sesalec, pa predlagam da si poiščeš medicinsko pomoč. Nisem še slišo da bi kdo imel problem z navijanjem lasi pri xiaomiju.

Tukaj imaš, ni zadnji model posesa pa isto kot 886;)
https://www.mimovrste.com/sesalniki/iro...
LPOK.d

Tomson ::

Če komu prav pride in se mu ne mudi z dostavo, lepa cena, najnižja do sedaj za Roborock S50, s kodo: nEwXmVm za 359€

@OK.d: Med Roombami je tale 605 model s ceno pod 300€ kar dobra opcija, precej zadovoljnih kupcev ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

billy ::

Ni pa ok za tiste, ki imajo opravka z dolgimi lasmi ali dlakami. Ali pa naj računajo na 5-10min dela na nekaj dni za čiščenje krtač.

OK.d ::

In v čemu je problem, za ta denar nimaš kaj za razmišljat;)
LPOK.d

billy ::

Ker se za 300 eur že dobi rabljenega serije 8, ki je neprimerno boljši.

c3p0 ::

Tudi na parketu, brez tepihov?

schrack ::

Tomson je izjavil:

Če komu prav pride in se mu ne mudi z dostavo, lepa cena, najnižja do sedaj za Roborock S50, s kodo: nEwXmVm za 359€

@OK.d: Med Roombami je tale 605 model s ceno pod 300€ kar dobra opcija, precej zadovoljnih kupcev ...

Tomson, škoda ker ni Registered shipping, da bi v slučaju carine, povrnili stroške :(.

Tomson ::

To drži, a po drugi strani še nisem zasledil da bi kdo preko PriorityLineEU Express/Railoroad imel dodatne stroške, smo vsi dobili brez stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

billy ::

c3p0 je izjavil:

Tudi na parketu, brez tepihov?


Večji problem je kombinacija, kjer lahko kaj ostane med tepihom in parketom, ko je "rob".

Ampak meni je serija 8 bistveno izboljšala uporabniško izkušnjo. Tudi prednja kolca se manj zapaca. Pri seriji 6 pa sem vedno moral čistit ker drugače se ni vredu obračala več.
Krtač sploh ne čistim več, mogoče 1x na 2 meseca, prej pa po vsak teden.

FireSnake ::

Tomson je izjavil:


@OK.d: Med Roombami je tale 605 model s ceno pod 300€ kar dobra opcija, precej zadovoljnih kupcev ...


Jaz sem rabljeno (obnovljeno) 865 iz Amazona dobil za 270.
Moja ne more prehvalit (pa tudi sam sem malo navdušen).

billy je izjavil:

Ni pa ok za tiste, ki imajo opravka z dolgimi lasmi ali dlakami. Ali pa naj računajo na 5-10min dela na nekaj dni za čiščenje krtač.


Moja ima dolge lase in tole niti približno ni res.
Ko sva jo začela uporabljati se je na stepalnikih nabiralo, sem čistil vsaki drugi dan (pobral lase iz stepalnikov, odvil dol iz ščetke in posesal filter) = 2 minuti dela.

Če imaš dela za od 5 do 10 minut moral bit pa res smotan.
Razloži nam, kako ti to rata?

c3p0 je izjavil:

Tudi na parketu, brez tepihov?


Srečen bodi, da ni tepihov.
Parket je zakon za sesanje.

Čeprav: na parketu mislim, da se vsi obnesejo enako (in to je odločno :D )
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

billy ::

Kaj bi naj bil stepalnik? Jaz sem imel v mislih krtače:


PS, pa govorim o seriji pod seriji 8, ti pa praviš, da imaš serijo 8. Serija 8 je top, kar se tiče las.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: billy ()

flyko ::

Katastrofa, kaj imajo vaše ženske težave s hormoni, da tako izgubljajo lase? Žena ima dolge lase, imamo psa, roborock 2nd generation imam že 2 meseca in sem samo 1x očistil krtačo, pa še to zato, ker se je okoli navila nit.
Ko gledam te fotke mislim, da nekateri potrebujete čistilko in ne roombe :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: flyko ()

amacar ::

Enako tu, punca ima dolge lase, pa sem ravno včeraj po 2 mesecih očistil krtačo. Na vsaki strani, kjer se krtača vpne je, bilo nekaj las, po sredini pa praktično nič. Imam pa xiaomi 1. generacije.

billy ::

cca 100 las lahko človek zgubi dnevno, pa je to normalno.

FireSnake ::

billy je izjavil:

pa govorim o seriji pod seriji 8, ti pa praviš, da imaš serijo 8. Serija 8 je top, kar se tiče las.


Aha, jaz imam serijo 8.
Ampak, a ne gre zadeve preprosto prerezati z ostrim nožem.
Tole na sliki je kar nasty, ja :D

flyko je izjavil:

Katastrofa, kaj imajo vaše ženske težave s hormoni, da tako izgubljajo lase?


Pri ženski je povsem normalno, da ji izpade od 50 do 100 las na dan.
Tudi do 150.
Če ima dolge .... si pa malo preračunaj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

billy ::

Ta napravica: http://demandware.edgesuite.net/sits_po...
Deluje odlično, ampak to je samo dodatno delo :)

FireSnake ::

Olfa nož, pa gasa....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

billy ::

Namesto tega sem pač nabavil serijo 8, kjer teh težav ni, oz očistim samo 1x na 2 meseca :)

cresh ::

Zdej sva midva neki študirala da bi kupla robotski sesalnik.
Po celem stanovanju je parket brez robov ali stopničk.

Nekak nama je všeč xiaomi roborock. Kakšne izkušnje imate z njim?
Kakšna je tista roomba 605 na mimovrste?

OK.d ::

Čisto v redu za to ceno, o tistem kateri joka da mora revež čistiti vsak teden te lahko potolažim, da imamo doma še starejšo 555 in jo čistim le 1x na mesec.;)
Pa poglej si, da ima večinio dobre ocene na amazonuhttps://www.amazon.de/iRobot-Roomba-605...
Edini minus katerega vidim je da nima pokrov ročaja za prenašat.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

klko ::

Okapi je izjavil:

Barva, skladišče.

Tomson je izjavil:

@klko, deluje koda in povezava, pravkar preveril. Odstrani vse iz košarice, se odjavi, ponovno prijavi, dodaj artikel iz povezave, vnesi kodo in mora delat ...




Hvala vama.
Sem potem prejšni teden naročil. Upošteval vse vaše nasvete in zdaj upam, da poleg EUR389.68 ne bo dodatnih stroškov. Javim kako in kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klko ()

Dipling ::

Dobra cena S50. Upam, da še bo. Javi, kak bo s carino. Če bojo komplikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dipling ()

cresh ::

Bo kdo kupu tega Samsunga :D

https://www.samsung.com/us/home-applian...

Tomson ::

lol, PowerBot StarWars Limited Edition ... Pa kar nekak posrečeno izgleda, ni StarWars na prvo žogo ...

Če komu prav pride, danes nekaj dobrih opcij iz EU skladišča:

Roborock S50 s kodo: GB4thGW503 iz 505€ na 424€ (EU skladišče)
iLife V7S Pro s kodo: GB4thGW501 iz 147€ na 139€ (EU skladišče)
iLife V7 s kodo: GB4thGW505 iz 140€ na 131€ (EU skladišče)
iLife V5 s kodo: GB4thGW502 iz 105€ na 95€ (EU skladišče)
XShuai HXS C3 s kodo: GB4thGW504 iz 211€ na 172€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

andyy ::

Roborock S50 iz španskega skladišča v 1-5 dneh za vsega 370 eur.

krop ::

Naročeno. Hvala

klko ::

klko je izjavil:

Okapi je izjavil:

Barva, skladišče.

Tomson je izjavil:

@klko, deluje koda in povezava, pravkar preveril. Odstrani vse iz košarice, se odjavi, ponovno prijavi, dodaj artikel iz povezave, vnesi kodo in mora delat ...



Hvala vama.
Sem potem prejšni teden naročil. Upošteval vse vaše nasvete in zdaj upam, da poleg EUR389.68 ne bo dodatnih stroškov. Javim kako in kaj.


Dipling je izjavil:

Dobra cena S50. Upam, da še bo. Javi, kak bo s carino. Če bojo komplikacije.


Včeraj dopoldne sem razmišlaj, da moram vprašati kaj se dogaja s paketom, saj od 15.3. ni bilo posodobotve glede sledljivosti ... in potem pride paket domov! Po 14 dneh od naročila je robot dostavljen - brez dodatnih stroškov! Ta Priority Line (Deliveries : Europe Railway Priority Mail) torej deluje! Najprej sem sicer debelo pogledal, kaj je to za en paket, saj je bila nalepka DHL Deutschland.

Hvala še enkrat za vse info, zdaj je treba stvar samo še naštudirati :)

Lp,
K

andyy ::

Ceneje kot tule za 360 eur pa verjetno res ne gre. Akcija le še 22 ur, za najugodnejšo varianto izbereš iz kitajske z EU adapterjem prek UPS express in dokončaš nakup prek mobilne aplikacije. Preverjeno, dostava brez dodatnih stroškov v 15 dneh.

Raw ::

V info: novembra smo kupili tegale:
https://www.amazon.de/gp/product/B0074E...
V akciji je bil 160€.
Po parih mesecih uporabe lahko rečem, da za naše 50m2 stanovanje, ki ima tudi nekaj višinskih prehodov, ne rabimo nič več kot to.
I am what I am and I do what I can

floyd1 ::

Zdravo.

Xiaomi mi robot (I.gen) je doma že 14 dni in zaenkrat smo vsi navdušeni. Tu bi se tudi zahvalil Tomsonu za pomoč na forumu (koda za popust, vse informacije o Gearbest ...).

Nekaj hitrih izkušenj in informacij, ki jih mogoče na netu ne boste zasledili:

- z aplikacijo (android) sem imel kar nekaj težav:
- na mojem telefonu (xiaomi !!!) redmi note 4 se iz "play store" ni pustila naložit - zato sem app potegnil na telefon in tam zagnal namestitev
- app po namestitvi ni našla sesalca, regionalne nastavitve v aplikaciji moraš zato najprej dati na "kitajsko" in jih potem prestaviti
- language pack (english) sem lahko naložil šele po nekajkratnem preklopu med "kitajščinami", mogoče sem prestavil še ka drugega. Enostavno ni šlo.

- v "balanced" načinu pri nas posesa tako, kot je treba, ni glasen, zvok sploh ni moteč, tudi če slučajno sesaš ob gledanju TV

- ustavil se je v tem času le 2 x - enkrat je "nabasal" na vezalko od naše male, enkrat na copat od malega. - Familijo pa še vedno učim reda (ne puščaj ničesar na tleh, ko greš zjutraj od doma) 8-)

- za 65 m2 potrebuje ca. 65 - 70 minut, porabi pa približno polovico baterije

- doma imam dve z dolgimi lasmi in lahko potrdim, da to pri krtači ni noben problem, ščistiš mogoče 1x na teden, jaz sem to naredil le prvi dan, da sem pogledal, kako to gre.

- 2 steni imam pod kotom 45 stopinj in ker začne čistiti tam, se potem velikokrat (ampak ne vedno) premika po celem pritličju diagonalno. Bom zgleda moral prestavit polnilno postajo.

- Marketinške trditve na www strani irobota, ki govorijo o superiornosti roombe, ker sesa večkrat po istem mestu, so, vsaj v mojem primeru (tla so vinil, le ena manjša, tanka preproga), brezvezne. Po eni uri je pritličje popolnoma brez prahu, tudi če potegneš s prstom ob robu. Čeprav vsako mesto posesa samo 1x. Če bi sesal večkrat, bi bila to pri nas le izguba časa. Se pa strinjam, da je sistem s svetilniki in virtualnimi zidovi veliko bolj dodelan. Ampak zame ni za 500 EUR boljši :)). O tem pišem zato, ker sem zaradi takih trditev kar malo omahoval z nakupom. Jeb** marketing.

- računajte še na to, da bo čez ca. pol leta že treba kupit kako malenkost (Filter, krtača ...). Je kdo morda zasledil, da se bi te stvari prodajale tudi pri nas? Ker ko nujno rabiš, tudi tistih nekaj EUR razlike ni tak problem. Zraven pa ne dobiš nič.

- In nazadnje... Če si navdušen nad tehniko (itak, če si na slotech-u) je to, vsaj na začetku, spet ena fajn igračka. Na telefonu lahko pogledaš koliko je že naredil, sproti izrisuje načrt prostorov, izpisuje podatke o trenutnem stanju... Skratka, sesalec je že zaradi svoje "pameti" teh ca. 300 EUR res vreden, kljub majhnim nerodnostim.

Mimogrede kot zanimivost - Kaspersky je ugotovil, da je mi robot izjemno dobro zaščiten pred vdori. V bistvu so ga "shekali" šele, ko so na mašini sami naredili kratek stik - reset SW. Kar pomeni, da so rabili fizični dostop do naprave. Kitajcem pa preko neta menda pošilja preveč podatkov (zraven nujne telemetrije tudi povsem nepotrebne načrte prostorov, celo gesla wi-fi omrežij itd :|). Big brother is watching you, če hočeš ali ne...

lp
Matjaž

drzni86 ::

Sam si xiaomi 1. gen lastim 3 dni in se podpišem pod vse kar je Floyd1 navedel.

Edino kar me je malenkost zmotilo je to, da ko se sesalec ustavi če kaj povozi potem, ko ga spet pošlješ sesat, pozabi kaj je sesal 5 minut nazaj...

nejcek74 ::

Vprasanje: ali robotski sesalniki delujejo po celem stanovanju ali samo v sobi? zivim v stanovanje cca 65 m2, 3 sobe, kuhinja, kopalnica, brez preprog in dlakavih nadleg, zadnje case tudi nepobiritih muc ne srecas vec. Prestavljanje robota po sobah odpade, ravno tako ne najdem opravicila za nakup robotov v zgornjem cenovnem razredu z mapiranjem stanovanja.
Torej ali so ti vstopni modeli sposobni opraviti s celim stanovanjem? Da ga imam na shedule v sobi in melje svoje ko me ni doma?

m0LN4r ::

Roomba 660 po 4 letih:

Plus:
Neverjetno ampak prvi akumulator se vedno drzi. Sparkira super. Navidezni zid opravlja svojo nalogo tip top.

Negativno:
Skozi leta je postala vedno glasnejsa. Gumijasta krtaca in bocna krtaca ne zdrzita dolgo. Najprej se znuca bocna, potem pa gumijasta.
Dodajam da to ni napaka, ker gumijasta krtaca je lih prav trda, da iz tepiha lahko ucinkovito potegne svinjarijo, zal pa zato ne zdrzi predolgo, ce skos sesa na dolocenem tepihu, v katerega se mal pogrezne.

Prvo je odpovedal lezaj oz. tam kjer se vrsti ventilator, je ventilator cez cas postal zelo glasen.
Zvoscil se je prvi kotac in je zdaj jajcaste oblike in rumba poskakuje (klopota) po parketu/ploscicah.

Tako, danes je pa odpovedal se motorcek za krtace, roomba je postala useless.
Rezervni deli so preklemano dragi, predvsem pa od _slovenskih_ ponudnikov.

Zdaj ce sestejem, kolko sem dal za krtace in filtre, zadnji ventilator, pa da zdaj se menjam rotor in sprednji kotac, ter narocim se en komplet krtac in filtrov, pa da mi crkne vmes akumulator.

Fazit, bolje da kupim novo ali malo rabljeno tam ta okolo 250eur na amazonu oz. DE

Sem pa pogledal ene par youtube reviewjev in dizajn novih neatojev:



Pa neato ima vecjo vlecno moc in bolj pametni nacin cisljenja (youtube primerjave, brez nekig butastih ovir)

Vprasanje: Ima kdo neatota, izkusnje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Dimnik ::

drzni86 je izjavil:

Sam si xiaomi 1. gen lastim 3 dni in se podpišem pod vse kar je Floyd1 navedel.

Edino kar me je malenkost zmotilo je to, da ko se sesalec ustavi če kaj povozi potem, ko ga spet pošlješ sesat, pozabi kaj je sesal 5 minut nazaj...


Nevem, jaz če ga zaženem naprej na aplikaciji sesa tam kot se je ustavil....

Tomson ::

Tudi pri meni nadaljuje, tudi če samo na gumb sesalca pritisnem. @drzni86, mogoče imaš samo občutek da ne nadaljuje, preveri še enkrat, nastavi mu neko oviro kjer se bo zataknil, pa opazuj na aplikaciji njegovo pot, ko ga prestaviš ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Buggy ::

@Tomson: Hvala za kodo, ki sem jo koristil pri nakupu sesalcka iz GB. Tri dni nazaj dobil iLife v5s pro, brez dodatnih stroskov (GW skladisce).
"Wall-E" ze dela na polno in sem prezadovoljen z novo pridobitvijo za 138€!

Keep up the good work!

Blumper ::

Hm.. Torej vse te pametne zadeve pošiljajo 'tloris' stanovanja.. Oni podatke sherajo in ikea oz kdorkoli ponuja pohištvo pol..

Tale iLife serija, je konkretno cenejsa, od Xiaomija, vidim da tudi manj zmogljiva. Je kdo primerjal dejansko moč sesanja med recimo 600 in 2000 pa?
Rad bi si nabavu tako mašino, katera čimmanj podatkov pošlje naprej in solidno posesa stanovanje. Le to ima 3 sobice recimo, potleh pa je umazano bolj od tega kar prinesem domou z čevlji ter kaksne drobtinicr oz pač smeti kot povsod doma ?
Na mimovrste je kup nekih cheap verzij, lih tako dobim na geatbestu cheap zadevo, se posebej ce Tomson deli kodo ? kaksne so dejanske razlike? Kaj se gleda samo moč sesanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blumper ()

Tomson ::

Moč sesanja je ok podatek za osnovo, da vidiš kakšen je potencial. Potem pa je odvisno tudi od izvedbe in ostalih delov sesalnika, pa navigacije in kako je pač učinkovit pri čiščenju, tako kot pri vsaki tehnikaliji je kupovat na podlagi specifikacij precejšnja loterija. iLife ima glede na teste in ocene kupcev precej dobre modele za ceno. So nekak bestbuy v nižjem cenovnem segmentu. Za suho sesanje je npr. dobra opcija iLife A4S za 138EUR (EU skladišče FlashSale, ni pa kakšne kode trenutno), če pa želiš še mokro čiščenje, je iLife V5S Pro skoraj enak (malenkost manj močan, a v praksi se ne pozna) a še z omenjeno funkcijo pomivanja, pa še v EU skladišču je dobra cena in še kodo: GB7%OFF lahko uporabiš za 123EUR, to je za denar precej dober sesalnik ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Še tole pravkar opazil, kar huda cena iLife V5 s kodo: GB4thGW502 iz 123EUR na 95EUR (EU skladišče), to je pa najboljši res poceni robotski sesalnik, za preproge sicer ni kaj prida, za gladke površine pa glede na teste zelo spodoben ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

mat xxl ::

Moln4n, tvoj problem z CHM modulom Roombe je rešljiv, ne vem, kje ti gledaš za dragimi deli.......

billy ::

nejcek74 je izjavil:

Vprasanje: ali robotski sesalniki delujejo po celem stanovanju ali samo v sobi? zivim v stanovanje cca 65 m2, 3 sobe, kuhinja, kopalnica, brez preprog in dlakavih nadleg, zadnje case tudi nepobiritih muc ne srecas vec. Prestavljanje robota po sobah odpade, ravno tako ne najdem opravicila za nakup robotov v zgornjem cenovnem razredu z mapiranjem stanovanja.
Torej ali so ti vstopni modeli sposobni opraviti s celim stanovanjem? Da ga imam na shedule v sobi in melje svoje ko me ni doma?


Roomba 880 ali boljši ima svetilnike, kar pomeni da mu omejiteš vrstni red sesanja po soabah, in posesa eno po eno, ali prvo največjo, potem ostale, odvisno torej od tlorisa, prilimaj ga.

Rabljeno roombo seveda, kar je cca 300 eur stroška.

nejcek74 ::

 />

/>



aha, svetilnik ne pomeni da ne sme it iz sobe, svetilnik pomeni najprej dokončaj to sobo in potem se odpravi naprej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nejcek74 ()

billy ::

Tako je. Edina slabost je, da v primeru svetilnika sesa maks na sobo 20min, kar je ravno nekje za 15 kvadratov. Če je soba večja, lahko da ne bo tako ok rešil. Res pa je, če vsak dan sesa, tega problema ne bo.

Jaz bi naredil tako: svetilnik na vrata med jedilnico in dnevno (soba zgoraj desno), drugega pa na hodnik da zajame dve sobi, spalnico in...ono spodaj na sredini. Ostane mu še potem ona najožja in pa zgoraj levo. Torej dva svetilnika.

Drugače pa sem prej narobe rekel, ni pogoj model 880 ali boljši, že model 500 je imel podporo za svetilnike. To se dobi smešno poceni.

nejcek74 ::

thx billy za pisanje
ceprav sem sel zdaj malo gledat "lighthouse" "virtual wall" etc pa sem ugotovil da to ni zame. Iz estetskih in praktičnih razlogov nocem imeti nove navlake v stanovanju, sploh pa ne nekih malih plasticnih kubusov na tleh.
Ocitno bom moral se malo pocakat da se fukncija mapiranja preseli v cenejse razrede.

ncc2000 ::

Kakšen problem tem sesalcem predstavlja med 2 in 3cm visok rob? Kateri to zmorejo če sploh?

Tomson ::

Nekje do 2cm ni težav, 3cm pa je za večino že preveč. Eden redkejših, tudi cenovno bolj ugodnih modelov, ki premaga 3cm ovire je npr. Haier Pathfinder, glede na teste precej spodoben robotski sesalnik s funkcijo pomivanja. Za Xiaomi Mi Robot je že 2cm velik izziv, Roborock nekje do 2.3cm , Roomba nekje do 2.5cm če sem si prav zapomnil, skratka 3cm je kar zalogaj za te sesalnike ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
19 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356543 (3977) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620298 (10783) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364709 (38635) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144121 (63803) perci

Več podobnih tem